Виробник | Ароматика ТОВ (Україна, Київ) |
---|---|
Форма товару | Олія ефірна |
шт. | 1 |
Об'єм | 10 мл |
Олія ефірна камфори білої, 10 мл
Отримують з деревини камфорного дерева
Аромат:
камфорний, деревний, слідкувати-пряний, злегка м'ятний з відтінком запаху троянди.
Ефект:
протизапальний, місцево зігріваючий, відхаркувальний, стимулює дихання, розширює коронарні і периферичні судини, покращує роботу серця, тонізує нервову систему, підвищує імунітет, зменшує суглобові і м'язові болі, покращує пам'ять, підвищує концентрацію уваги, знімає втому, нормалізує секрецію потових і сальних залоз .
Властивості олії:
Біла камфорна олія являє собою безбарвну або блідо-жовту рідину з пряно-гірким смаком і характерним деревно-камфорним запахом з пряно-солодкуватим відтінком.
Основні компоненти олії:
камфора, (+) - лімонен, a-і b-пінен, пара-цимен, Сабіна, мирцен, a-туйон, a-фелландрен, 1,8-цинеол, камфен, фенхен, піперітон, гераніол, цитронеллол, борнеол, Куминова альдегід , a-терпінеол, терпінен-4-ол, дігідрокуміновий спирт, мурашина кислота, оцтова кислота, пропіонова кислота, ізомасляной кислота, ізовалеріанової кислота, капронова кислота, каприлова кислота, лауриновая кислота, ацетальдегід, пропіоновий альдегід, ізовалеральдегід, гексаналь, гексеналом, фурфурол , крезол, Етілфенол, етілгваякол, карвакрол, евгенол, метілевгенол, кадинен, b- каріофіллен, бісаболен, a- і b-камфора, сафрол, бисаболол, азулен.
Дія:
протизапальна, антисептична, аналептична, місцевоподразнююча, місцевоанальгуюча, зігріваюча, спазмолітична, відхаркувальна, тонізуюча, антидепресивна, ранозагоювальна, імуномодулююча, кардіотонічна, противоаритмична, гіпертензивна, протиблювотна, протигрибкова, жовчогінна, глистогінна, сечогінна, дезодоруюча.
Камфорна олія тонізує дихальний і судиноруховий центр, підвищує артеріальний тиск, розширює коронарні судини, покращує кровообіг, підсилює обмінні процеси в серцевому м'язі, допомагає при серцевій недостатності, аритмії, кардіоневрозі. Активізує легеневий кровотік і дихання, полегшує виділення мокротиння. Наявність антисептичних властивостей дозволяє використовувати масло при захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Зміцнює імунну систему. Має сахорознижуючу і протиподагричну дію. Зменшує суглобові, ревматичні і м'язові болі. Ефективне застосування масла камфорного лавра як зігріваючого і знеболюючий засіб при ревматизмі, подагрі, поліартритах, артрозах.
Камфорне масло збуджує центральну нервову систему, покращує пам'ять, підвищує концентрацію уваги, знімає втому. Аромат масла камфорного дерева має психорелаксуючу дію, але не заспокоює, а скоріше додає відчуттям, емоціям і почуттям нову якість, робить їх вільними, гармонійними і легкими. Олія має пом'якшувальну дію при депресіях, розумовій млявості, безсонні і шоці.
Олія камфорного лавра - хороший засіб домашньої косметики. Порушуючи чутливі нервові закінчення шкіри, вона розширює кровоносні судини, покращуючи кровообіг і трофіку тканин шкіри, що уповільнює її старіння. Олія нормалізує секрецію потових і сальних залоз, що робить її ефективною при нечистої і жирній шкірі, а також при вугрової висипки і інфекційних захворюваннях шкіри. Камфорну олію вводять до складу кремів для жирної шкіри, лосьйонів після гоління, кремів для ніг і засобів, відбілюючих шкіру. Цю олію застосовують для очищення гнійних ран, знезараження опіків, профілактики пролежнів і трофічних виразок, а також при свербінні і алергічних висипаннях на шкірі. Різкий запах олії дозволяє використовувати її для відлякування комах і позбавлення від ектопаразитів.
Показання до застосування:
- загальна втома, нервове виснаження, розумова млявість, апатія, нервове напруження, хвилювання, нервові розлади, істерія, марення, безсоння, емоційний шок, депресія, погіршення пам'яті та уваги, почуття неповноцінності
- гострі і хронічні захворювання дихальної системи: бронхіт, трахеїт, ларингіт, пневмонія, застій в легенях, "кашлель курця", закладеність носових ходів, нежить, туберкульоз легенів, бронхіальна астма, коклюш, грип, ГРВІ, запалення вуха,
- гіпотонія, кардіоневроз, брадикардія, ревмокардиті, міокардіодистрофія, ранні стадії серцевої недостатності болю в суглобах і м'язах, ревматизм, подагра, поліартрит, артрити і артрози, ішіас, радикуліт, остеохондроз, м'язову напругу, міозити, забиті місця, розтягнення, невралгії, паралічі
- зниження імунітету, цукровий діабет, подагра (для нормалізації обміну сечової кислоти)
- харчова диспепсія (нудота, здуття, відрижка), шлункові і кишкові кольки, метеоризм, запор, холецистит, дискінезії жовчовивідних шляхів, жовчокам'яна хвороба
- інфекційно-запальні захворювання сечовивідного тракту
- гнійні рани, опіки, обмороження, трофічні виразки, пролежні, подразнення шкіри, алергічні висипання, свербіж, гнійничкові та грибкові ураження шкіри, вугрі, підвищена пітливість і неприємний запах тіла, жирна шкіра, педикульоз, короста (як відволікаючий засіб), для відлякування комарів, москітів, мурах.
- Для масажу - 4-5 крапель на 1 столову ложку базисного масла (при застудах, м'язових і ревматичних болях, нервових розладах).
- У ванну 2 - 5 крапель олії, попередньо змішаних з 1/4 склянки емульгатора (молока, вершків, сироватки, розчину меду, морської або кухонної солі та ін.). Ванна с3 краплями масла камфорного дерева, 2 краплями масла грейпфрута і 2 краплями олії герані огорне вас ароматним хмарою, в якому розчиниться вся ваша втома.
- У аромалампу - 2-4 краплі на 15 м2 (як заспокійливий і бадьорить засіб при перевтомі, виснаженні нервової системи, стресах). Аромакомпозіціі, що складається з 4 крапель олії камфорного дерева, 3 крапель апельсинового масла і 2 крапель олії сандалового дерева, підтримає приємну атмосферу на творчих вечорах або під час романтичної зустрічі.
- При шоці і порушеннях кровообігу на носову хустку або серветку капнути 1-2 краплі камфорного масла і глибоко вдихати пари масла. Аромат стимулює роботу серця і дихання.
- Для збагачення косметичних препаратів - 3-4 краплі на 10 мл основи.
Способи застосування:
Інше застосування.
Ефірна олія з деревини камфорного дерева використовується як джерело натурального ліналоола, сафролу, цинеолу і в якості вихідної сировини для отримання інших запашних речовин (геліотропін, піперонілпропаналь і ін.) Методами хімічного синтезу. Іноді його використовують при створенні імітацій евкаліптової і інших ефірних масел.
Камфорна ефірна олія в парфумерії використовується рідко і в малих кількостях, в основному в чоловічій парфумерії. ЇЇ також застосовують у виробництві засобів для ванн і догляду за шкірою (креми для жирної шкіри, лосьйони після гоління і засоби, відбілюючі шкіру).
В офіційній медицині застосовується камфора (як натуральна, що видобувається з камфорного дерева, правообертальна, так і синтетична, лівообертальна, що отримується з ялицевої олії). На основі камфори випускаються різні медичні препарати: 20% розчин камфори в персиковому або оливковій олії 10% розчин камфори в подсолнечнмом олії мазь камфорна камфорний спирт спиртовий розчин камфори і саліцилової кислоти лінімент Камфоцин краплі "Дента", краплі зубні, Камфомен і Каметон - аерозолі для зовнішнього вжиття при захворюваннях верхніх дихальних шляхів. З похідних камфори як седативний засіб застосовується 3-бромкамфора. У медицині також застосовують так зване « камфорне масло» , яке представляє собою розчин камфори в мінеральному маслі (не слід плутати з ефірними маслами камфорного дерева).
Поєднується з маслами:
базиліка, каяпута, лаванди, меліси, ромашки дуже ніжні комбінації можна створити з маслом санталового дерева, а також з різними квітковими і цитрусовими ароматами.
Компліментарні аромати - манука, шавлія, евкаліпт, найолі, каяпут, мирт, лаванда, розмарин, чайне дерево, базилік.
Запобіжні заходи:
Не можна застосовувати масло при підвищеній чутливості до компонентів масла, епілепсії і схильності до судомних реакцій. C обережністю слід застосовувати масло при вагітності, в період грудного вигодовування і дітям. Не застосовувати масло дли інгаляцій у великій кількості. Не слід поєднувати застосування камфорного масла з лікуванням гомеопатичними препаратами.
Умови зберігання:
Ефірні олії зберігаються в щільно закупорених флаконах з темного скла при кімнатній температурі в недоступному для дітей місці. Уникати потрапляння прямих сонячних променів.
Термін зберігання:
при збереженні герметичності упаковці більше 2 років.