Детальніше

Лоріста Н 100 мг/12,5 мг таблетки №30

Обліковий номер: 467162

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

КРКА

Виробник: KRKA (Словенія)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/12084/01/01

Назва російською: Лориста® н 100 таблетки, п/плен. обол., по 100 мг/12,5 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Гідрохлоротіазид+лозартан

Форма выпуску: Таблетки

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

Лоріста&reg Н 100

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка вкрита плівковою оболонкою містить 100 мг лозартану калію та 12 5 мг гідрохлортіазиду

допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований целюлоза мікрокристалічна лактози моногідрат магнію стеарат гіпромелоза макрогол 4000 титану діоксид (Е 171) тальк.

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані препарати інгібіторів ангіотензину ІІ. Лозартан і діуретики. Код АТС C09D A01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування артеріальної гіпертензії у пацієнтів артеріальний тиск яких відповідно не регулюється тільки лозартаном або гідрохлортіазидом.

Зниження ризику серцево-судинних захворювань та летальних випадків у пацієнтів хворих на артеріальну гіпертензію з гіпертрофією лівого шлуночка.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до лозартану гідрохлортіазиду речовин що є похідними сульфонамідів або до будь-яких допоміжних речовин препарату.

Гіпокаліємія або гіперкальціємія резистентна до терапії.

Тяжкі порушення функції печінки холестаз та обструкція жовчовивідних шляхів.

Рефракторна гіпонатріємія.

Симптоматична гіперурикемія/подагра.

Період годування груддю.

Спосіб застосування та дози.

Препарат Лоріста H 100 можна застосовувати разом з іншими антигіпертензивними препаратами.

Таблетки слід ковтати запиваючи склянкою води.

Препарат Лоріста H 100 можна застосовувати незалежно від прийому їжі.

Артеріальна гіпертензія

Рекомендується титрування дози за допомогою окремих компонентів (лозартану та гідрохлортіазиду).

Для пацієнтів у яких артеріальний тиск адекватно не контролюється монотерапією може бути прийнято рішення про перехід на комбіновану терапію.

H

50 мг/12 5 мг дозу можна збільшити до 1 таблетки препарату Лоріста HD 100 мг/25 мг 1 раз на добу.

HD 100 мг/25 мг 1 раз на добу. Взагалі антигіпертензивний ефект досягається протягом 3 - 4 тижнів після початку терапії.

Препарат Лоріста H 100 призначений для тих пацієнтів які отримують доведену шляхом титрування дозу лозартану 100 мг і які потребують додаткового контролю артеріального тиску.

Зниження ризику серцево-судинних захворювань та летальних випадків у пацієнтів хворих на артеріальну гіпертензію з гіпертрофією лівого шлуночка

Звичайна початкова доза становить 50 мг лозартану 1 раз на добу. Пацієнтам у яких не вдається досягти цільових значень рівня артеріального тиску при прийомі лозартану 50 мг на добу слід підбирати терапію із застосуванням комбінації лозартану з низькими дозами гідрохлортіазиду (12 5 мг) та за необхідності потім дозу збільшити до 100 мг лозартану/

12 5 мг гідрохлортіазиду 1 раз на добу. При необхідності дозу слід збільшити до 100 мг лозартану і 25 мг гідрохлортіазиду 1 раз на добу.

Лоріста H Лоріста H 100 та Лоріста HD є відповідними альтернативними лікарськими засобами для пацієнтів які в іншому випадку повинні приймати супутньо лозартан та гідрохлортіазид.

Застосування пацієнтам з порушенням функції нирок та пацієнтам які проходять сеанси гемодіалізу

Застосування пацієнтам з порушеннями функції печінки

Препарат протипоказаний пацієнтам з тяжкими порушеннями функції печінки.

Застосування пацієнтам літнього віку

Зазвичай немає необхідності в коригуванні дози для осіб літнього віку.

Побічні реакції.

Нижчевказані побічні реакції класифіковані за системами органів та частотою випадків їх проявів:

1/10)

У кожній групі за частотою побічні реакції представлені в порядку зменшення серйозності.

У клінічних дослідженнях лозартану калію та гідрохлортіазиду не спостерігалося жодних побічних реакцій незвичних для цієї комбінації речовин. Побічні реакції обмежувалися тими що раніше спостерігалися для лозартану калію та/або гідрохлортіазиду.

Крім цих реакцій існують такі побічні реакції:

з боку печінки та жовчовивідних шляхів:

лабораторні показники:

Додатковими побічними реакціями що спостерігалися при прийомі одного з компонентів препарату та можуть бути потенційними побічними реакціями при прийомі лозартану калію/гідрохлортіазиду є такі:

Лозартан:

з боку кровоносної та лімфатичної системи:

з боку імунної системи:

метаболічні порушення:

з боку психіки:

з боку нервової системи:

з боку органів зору:

з боку органів слуху:

з боку серцево-судинної системи:

з боку дихальної системи:

з боку гепатобіліарної системи:

з боку шкіри та підшкірних тканин:

з боку сечовивідної системи:

з боку статевої системи та молочних залоз:

загальні порушення та порушення умов введення:

лабораторні показники:

Гідрохлортіазид:

з боку кровоносної та лімфатичної системи:

з боку імунної системи:

метаболічні порушення: нечасто: гіперглікемія гіперурикемія гіпокаліємія гіпонатріємія

з боку психіки:

з боку нервової системи:

з боку органів зору:

з боку серцево-судинної системи:

з боку дихальної системи:

з боку гепатобіліарної системи:

з боку шкіри та підшкірних тканин:

загальні порушення та порушення умов введення:

Передозування.

Немає жодної специфічної інформації про лікування передозування препарату. Лікування є симптоматичним та підтримуючим. Прийом лозартану/гідрохлортіазиду слід припинити та встановити ретельний нагляд за пацієнтом. Запропоновані заходи включають стимулювання блювання якщо прийом відбувався нещодавно та лікування зневоднення електролітного дисбалансу коми печінки та артеріальної гіпотензії за допомогою стандартних процедур.

Лозартан

Дані про передозування у людини обмежені. Найбільш імовірним наслідком передозування може бути артеріальна гіпотензія і тахікардія може також виникати брадикардія через парасимпатичну (вагусну) стимуляцію. Якщо виникне симптоматична гіпотензія слід розпочати підтримуюче лікування.

Ні лозартан ні його активний метаболіт не можуть бути виведені за допомогою гемодіалізу.

Гідрохлортіазид

Основні прояви та симптоми спричинені зниженням електролітів (гіпокаліємія гіпохлоремія гіпонатріємія) та зневодненням яке є результатом надмірного діурезу. Якщо також супутньо вводяться серцеві глікозиди гіпокаліємія може посилити серцеві аритмії.

Не встановлено рівня концентрації до якої гідрохлортіазид виводиться за допомогою гемодіалізу.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Лозартан

Лікарський засіб протипоказано застосовувати вагітним або жінкам які планують завагітніти. Якщо під час лікування препаратом підтверджується вагітність його застосування необхідно негайно припинити і замінити іншим лікарським засобом дозволеним до застосування у вагітних.

Епідеміологічні висновки щодо ризику тератогенності після впливу інгібіторів АПФ протягом І триместру вагітності не є однозначними однак не можна виключати невелике підвищення ризику. Дотепер немає жодних контрольованих епідеміологічних даних про ризик прийому інгібіторів ангіотензину ІІ подібний ризик можливий для цього класу препаратів. Якщо продовження терапії інгібітором ангіотензину ІІ не вважається важливим пацієнток які планують вагітність слід перевести на альтернативне антигіпертензивне лікування яке має затверджений профіль безпеки застосування під час вагітності. Якщо виявлена вагітність лікування інгібітором ангіотензину ІІ слід негайно припинити та якщо це можливо розпочати альтернативну терапію.

Олігогідрамніон ретардацію окостеніння черепа) і неонатальну токсичність (ниркову недостатність артеріальну гіпотензію гіперкаліємію).

Якщо застосування інгібіторів ангіотензину ІІ відбулося в ІІ триместрі вагітності рекомендується провести ультразвукове дослідження функції нирок та черепа.

Немовлят матері яких приймали інгібітори ангіотензину ІІ слід ретельно контролювати на предмет артеріальної гіпотензії.

Гідрохлортіазид

Існує обмежений досвід застосування гідрохлортіазиду під час вагітності особливо під час І триместру.

Гідрохлортіазид перетинає плаценту. На основі фармакологічного механізму дії гідрохлортіазиду його застосування під час ІІ та ІІІ триместру може зашкодити кровопостачанню між плацентою та плодом і спричинити у плода та немовляти жовтяницю розлад електролітного балансу та тромбоцитопенію.

Гідрохлортіазид не слід застосовувати при артеріальній гіпертензії у вагітних за винятком рідкісних випадків коли не можна застосовувати ніякі інші препарати.

Період годування груддю

Не відомо чи виділяється лозартан у грудне молоко. Тіазиди проникають у грудне молоко та можуть пригнічувати лактацію. Через можливість побічних дій на немовля якого годують груддю лозартан/гідрохлортіазид протипоказаний під час годування груддю.

Діти.

Досвід застосування препарату дітям відсутній. Тому комбінацію лозартан/гідрохлортіазид не слід застосовувати у педіатричній практиці.

Особливості застосування.

У пацієнтів хворих на артеріальну гіпертензію з гіпертрофією лівого шлуночка зниження ризику інсульту було продемонстровано при прийомі лозартану що застосовувався як правило в комбінації з гідрохлортіазидом. Немає підтвердження даних щодо застосування лозартану при цьому показанні у пацієнтів негроїдної раси.

Лозартан калію

Ангіоневротичний набряк

Слід встановити ретельний нагляд за пацієнтами у яких в анамнезі був ангіоневротичний набряк (набряк обличчя губ горла та/або язика).

Якщо пацієнти до застосування препарату інтенсивно лікувалися діуретиками обмежували вживання солі з їжею або у них була діарея чи блювання то після прийому першої дози препарату може розвинутися симптоматична артеріальна гіпотензія. Такі стани слід коригувати перед застосуванням препарату.

Дисбаланс електролітів

Дисбаланс електролітів є частим явищем на яке слід звертати увагу у пацієнтів з порушенням функції нирок хворих на цукровий діабет або ні. Тому слід ретельно контролювати концентрацію калію в плазмі та кліренс креатиніну особливо слід встановити моніторинг за пацієнтами із серцевою недостатністю та кліренсом креатиніну 30-50 мл/хв.

Супутнє застосування калійзберігаючих діуретиків калієвих добавок та сольових замінників що містять калій з комбінацією лозартан/гідрохлортіазид не рекомендується.

Порушення функції печінки

Спираючись на фармакокінетичні дані які демонструють значно підвищені концентрації лозартану в плазмі у пацієнтів з цирозом таку комбінацію слід застосовувати з обережністю пацієнтам з наявністю в анамнезі легких або помірних порушень функції печінки. Немає терапевтичного досвіду застосування лозартану для пацієнтів з тяжкими порушеннями функції печінки тому комбінація лозартан/гідрохлортіазид протипоказана таким пацієнтам.

Порушення функції нирок

Внаслідок пригнічення ренін-ангіотензин-альдостеронової системи повідомлялося про зміни функції нирок включаючи ниркову недостатність (у пацієнтів у яких функція нирок залежить від ренін-ангіотензин-альдостеронової системи наприклад у пацієнтів з тяжкою серцевою недостатністю або вже існуючими порушеннями функції нирок).

Як і з іншими препаратами що впливають на ренін-ангіотензин-альдостеронову систему також повідомлялося про підвищення сечовини в крові та креатиніну в сироватці у пацієнтів з двобічним стенозом ниркових артерій або стенозом артерії єдиної функціонуючої нирки ці зміни функції нирок можуть бути зворотними після припинення терапії. Лозартан слід застосовувати з обережністю пацієнтам із двобічним стенозом ниркових артерій або стенозом артерії єдиної функціонуючої нирки.

Трансплантація нирки

Відсутній досвід щодо застосування у пацієнтів з нещодавно проведеною трансплантацією нирки.

Первинний гіперальдостеронізм

Пацієнти з первинним альдостеронізмом як правило терапевтично не реагують на прийом антигіпертензивних лікарських засобів які діють через пригнічення ренін-ангіотензинової системи. Тому не рекомендується застосування препарату.

Коронарна хвороба серця та інсульт

Як і при застосуванні інших антигіпертензивних препаратів надмірне зниження артеріального тиску у пацієнтів з ішемічною серцево-судинною та цереброваскулярною хворобою може призвести до інфаркту міокарда або інсульту.

Серцева недостатність

У пацієнтів із серцевою недостатністю з порушеннями функції нирок або без цих захворювань існує (як і при застосуванні інших препаратів що впливають на ренін-ангіотензин-альдостеронову систему) ризик тяжкої артеріальної гіпотензії та порушення функції нирок (часто гостре).

Стеноз аорти та мітрального клапана обструктивна гіпертрофічна кардіоміопатія

Як і інші судинорозширювальні препарати слід обережно призначати препарат пацієнтам які страждають від стенозу аорти або мітрального клапана або від гіпертрофічної обструктивної кардіоміопатії.

Етнічні особливості

Як і інші інгібітори АПФ лозартан та інші антагоністи рецепторів ангіотензину ІІ можуть бути менш ефективним у зниженні артеріального тиску у пацієнтів негроїдної раси можливо через більш високу поширеність станів з низьким рівнем реніну в осіб негроїдної раси.

Вагітність

Прийом препарату не слід розпочинати під час вагітності. Якщо продовження терапії комбінацією лозартан/гідрохлортіазид не вважається важливим пацієнток які планують вагітність слід перевести на альтернативне антигіпертензивне лікування що має затверджений профіль безпеки застосування під час вагітності. Якщо вагітність уже виявлена лікування препаратом слід негайно припинити та якщо це можливо розпочати альтернативну терапію.

Гідрохлортіазид

Артеріальна гіпотензія та електролітний/рідинний дисбаланс

Метаболічні та ендокринні ефекти

Тіазиди можуть знизити виділення кальцію із сечею та можуть спричинити супутнє та незначне підвищення рівнів кальцію в сироватці. Помітна гіперкальціємія може бути проявом прихованого гіперальдостеронізму.

Застосування тіазидів слід припинити перед проведенням аналізу функції паращитовидних залоз.

Підвищення рівнів холестерину та тригліцеридів може асоціюватися з терапією тіазидними діуретиками.

Порушення функції печінки

Комбінація лозартан/гідрохлортіазид протипоказана пацієнтам з тяжкими порушеннями функції печінки.

Інші

У пацієнтів з наявностю в анамнезі алергії чи бронхіальної астми або без неї які приймають тіазиди можуть виникати реакції підвищеної чутливості. При застосуванні тіазидів було зафіксовано погіршення та активацію червоного вовчака.

Особлива інформація про деякі інгредієнти

Лоріста H 100 містить лактозу. Пацієнти з рідкісною спадковою непереносимістю галактози дефіцитом лактази Лаппа або порушенням всмоктування глюкози-галактози не повинні приймати цей препарат.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не проводилося ніяких досліджень щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механічними засобами.

Однак під час керування автотраспортом або роботи зі складними механізмами при застосуванні антигіпертензивних препаратів (особливо на початку лікування) можливе запаморочення або втома.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Лозартан калію

Були повідомлення про те що рифампіцин та флуконазол знижують рівень активного метаболіту. Клінічні наслідки цих взаємодій не оцінювалися.

Як і інші препарати що блокують рецептори ангіотензину II або їх ефекти супутній прийом калійзберігаючих діуретиків (наприклад спіронолактону тріамтерену амілориду) калієвих добавок або сольових замінників що містять калій може призвести до збільшення рівня калію в сироватці. Супутнє застосування не рекомендується.

Як і при застосуванні інших лікарських засобів які впливають на виведення натрію може бути зменшене виведення літію. Тому слід ретельно контролювати рівень літію в сироватці якщо солі літію застосовують разом з антагоністами рецепторів ангіотензину II.

Нестероїдні протизапальні лікарські засоби (ацетилсаліцилова кислота в режимі протизапального дозування селективні інгібітори ЦОГ-2) та неселективні нестероїдні протизапальні лікарські засоби можуть зменшити антигіпертензивний ефект антагоністів рецепторів ангіотензину II. Супутній прийом антагоністів рецепторів ангіотензину II або діуретиків та нестероїдних протизапальних лікарських засобів може призвести до погіршення функції нирок включаючи можливу гостру ниркову недостатність та збільшення рівня калію в сироватці особливо у пацієнтів з порушенням функції нирок. Таку комбінацію слід приймати з обережністю особливо особам літнього віку. Пацієнти потребують забезпечення адекватної гідратації і проведення ретельного контролю функції нирок на початку супутньої терапії та періодично після неї.

У деяких пацієнтів з порушенням функції нирок супутній прийом антагоністів рецепторів ангіотензину II та препаратів які пригнічують циклооксигеназу 2 може призвести до подальшого погіршення функції нирок. Ці ефекти як правило є оборотними.

Гідрохлортіазид

При паралельному прийомі з тіазидними діуретиками наступні препарати можуть взаємодіяти:

алкоголь барбітурати наркотики або антидепресанти: може виникати посилення ортостатичної гіпотензії

антидіабетичні препарати (пероральні препарати та інсулін):

інші антигіпертензивні засоби: додатковий ефект.

смоли холестираміну та колестиполу:

кортикостероїди адренокортикотропний гормон: посилює зниження електролітів особливо гіпокаліємію

пресорні аміни (наприклад адреналін): можливе виникнення зниженої реакції у відповідь на пресорні аміни але цього недостатньо для припинення їх прийому

літій: діуретичні препарати зменшують кліренс літію через нирки та збільшують ризик токсичності літію супутній прийом не рекомендується.

лікарські засоби що застосовуються в лікуванні подагри (пробенецид сульфінпіразон та алопуринол): може знадобитися коригування дози лікарських засобів що сприяють виведенню сечової кислоти оскільки гідрохлортіазид може підвищити рівень сечової кислоти в сироватці. Може знадобитися підвищення дози пробенециду або сульфінпіразону. Супутній прийом тіазиду може підвищити частоту появи реакцій підвищеної чутливості до алопуринолу

антихолінергічні препарати (наприклад атропін біпериден): збільшення біодоступності тіазидних діуретиків через зниження рухливості шлунково-кишкового тракту та швидкості випорожнення шлунка

цитотоксичні препарати (наприклад циклофосфамід метотрексат): тіазиди можуть знизити виведення цитотоксичних лікарських засобів нирками та посилити їхні мієлосупресивні ефекти

саліцилати: у випадку прийому високих доз саліцилатів гідрохлортіазид може посилити токсичний ефект саліцилатів на центральну нервову систему

були окремі повідомлення про гемолітичну анемію що виникала під час супутнього прийому гідрохлортіазиду та метилдопи

циклоспорин: супутнє лікування циклоспорином може підвищити ризик гіперурикемії та ускладнень типу подагри

серцеві глікозиди: гіпокаліємія чи гіпомагніємія спричинена тіазидами може спонукати до початку серцевих аритмій викликаних прийомом серцевих тіазидів

лікарські засоби на які впливає порушення рівня калію в сироватці: періодичний моніторинг калію в сироватці та ЕКГ рекомендуються при застосуванні препарату Лоріста

Солі кальцію. Тіазидні діуретики можуть збільшувати рівні кальцію в сироватці через зниження виведення. Якщо необхідне призначення добавок кальцію то слід перевіряти рівень кальцію в сироватці та відповідно коригувати дози кальцію.

Взаємодії під час лабораторних аналізів

Завдяки впливу на метаболізм кальцію тіазиди можуть взаємодіяти при проведенні тесту на функцію паращитоповидної залози.

Карбамазепін. Ризик симптоматичної гіпонатріємії. Необхідний клінічний та біологічний моніторинг.

Контрастне середовище з йодом. У випадку спричиненого діуретиками зневоднення існує підвищений ризик гострої ниркової недостатності особливо при високих дозах йодного препарату.

Перед введенням у пацієнтів слід відновити рідинний баланс.

Амфотерицин B (парентеральний) кортикостероїди адренокортикотропний гормон або стимулювальні проносні засоби. Гідрохлортіазид може посилити електролітний дисбаланс особливо гіпокаліємію.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Лозартан/гідрохлортіазид

Було показано що компоненти комбінації лозартан/гідрохлортіазид додатково впливають на зниження артеріального тиску знижуючи його більше ніж кожний компонент окремо. Вважається що ефект є результатом супутньої дії обох компонентів. Крім того в результаті діуретичного ефекту гідрохлортіазид збільшує активність реніну в плазмі збільшує секрецію альдостерону знижує калій у сироватці та підвищує рівні ангіотензину II. Введення лозартану блокує всі фізіологічно відповідні дії ангіотензину II та шляхом пригнічення альдостерону може мати тенденцію до посилення втрати калію яка асоціюється з дією діуретика.

Лозартан чинить слабкий та тимчасовий ефект на виведення сечової кислоти. Гідрохлортіазид спричиняє помірне збільшення сечової кислоти комбінація лозартану та гідрохлортіазиду спричиняє тенденцію до посилення викликаної дією діуретика гіперурикемії.

Антигіпертензивний ефект комбінації лозартан/гідрохлортіазид триває протягом 24 годин. У ході клінічних досліджень що проводилися щонайменше протягом 1 року антигіпертензивний ефект підтримувався при тривалій терапії. Незважаючи на значне зниження артеріального тиску введення препарату не чинило жодної клінічно значущої дії на частоту серцевих скорочень. У ході клінічних досліджень через 12 тижнів терапії лозартаном 50 мг/гідрохлортіазидом 12 5 мг мінімальний діастолічний тиск що вимірювався у пацієнтів які знаходилися у положенні сидячи знизився в середньому на 13 2 мм рт. ст.

Лозартан

Лозартан є синтетичним пероральним антагоністом рецепторів ангіотензину ІІ (тип AT1). Ангіотензин II потужний вазоконстриктор є основним активним гормоном ренін-ангіотензинової системи та важливим детермінантом патофізіології артеріальної гіп

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Лоріста Н 100 мг/12,5 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Лоріста Н 100 мг/12,5 мг таблетки №30

Обліковий номер : 467162

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
КРКА

Виробник : KRKA (Словенія)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/12084/01/01

Назва російською : Лориста® н 100 таблетки, п/плен. обол., по 100 мг/12,5 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Гідрохлоротіазид+лозартан

Форма выпуску : Таблетки

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО