Детальніше

Левомак розчин для інфузій 100 мл

Обліковий номер: 331123

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Macleods Pharmaceuticals Ltd (Индия)

Виробник: Инфузия ЗАО (Украина, Винница) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8637/02/01

Мiжнародна назва : Левофлоксацин

Форма выпуску: Раствор

Опис

інструкція Левомак (LEVOMAK I/V) розчин

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина Левомак: levofloxacin

100 мл розчину містять левофлоксацину гемігідрату у перерахуванні на безводний 100 % левофлоксацин 500 мг

допоміжні речовини Левомак: натрію хлорид, динатрію едетат, кислота хлористоводнева розведена, натрію гідроксид, вода для ін&rsquo єкцій.

Лікарська форма

Розчин для інфузій.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозора рідина від жовтого до зеленувато-жовтого кольору.

Фармакотерапевтична група

Антибактеріальні засоби групи хінолонів. Фторхінолони. Код АТХ J01M A12.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Левофлоксацин &ndash синтетичний антибактеріальний засіб із групи фторхінолонів, S-енантіомер рацемічної суміші лікарського засобу офлоксацину.

Механізм дії. Як антибактеріальний препарат&nbsp Левомак із групи фторхінолонів левофлоксацин діє на комплекс ДНК-ДНК-гірази та топоізомеразу ІV.

Співвідношення фармакокінетика/фармакодинамікаСтупінь бактеріальної активності левофлоксацину залежить від співвідношення максимальної концентрації у сироватці крові (Сmax) чи площі під фармакокінетичною кривою &laquo концентрація-час&raquo (АUC) та мінімальної інгібуючої (пригнічувальної) концентрації (МІК (МПК)).

Механізм резистентності. Основний механізм резистентності є наслідком мутації у генах gyr-A. In vitro існує перехресна резистентність між левофлоксацином та іншими фторхінолонами.

Завдяки механізму дії зазвичай не існує перехресної резистентності між левофлоксацином та іншими класами антибактеріальних засобів.

Інші дані. Госпітальні інфекції, спричинені P. aeruginosa, можуть потребувати комбінованої терапії.

Фармакокінетика.

Абсорбція.

Немає суттєвої різниці між фармакокінетикою левофлоксацину після внутрішньовенного та перорального введення.

Після внутрішньовенного введення препарат&nbsp Левомак накопичується у слизовій оболонці бронхів та бронхіальному секреті тканини легенів (концентрація у легенях перевищує таку у плазмі крові), сечі. У спинномозкову рідину левофлоксацин потрапляє погано.

Розподіл.

Приблизно 30-40 % левофлоксацину зв&rsquo язується з протеїном сироватки крові. Кумулятивний ефект левофлоксацину при застосуванні 500 мг 1 раз на добу при багаторазовому застосуванні практично відсутній. Існує незначний, але передбачуваний кумулятивний ефект після застосування доз по 500 мг двічі на добу. Стабільний стан досягається протягом 3 днів.

Проникнення у тканини та рідини організму.

Проникнення у слизову оболонку бронхів, бронхіальний секрет тканин легенів (БСТЛ).

Максимальна концентрація Левомаку у слизовій оболонці бронхів та бронхіальному секреті легенів після застосування 500 мг перорально становила 8,3 мкг/г та 10,8 мкг/мл відповідно. Ці показники досягалися протягом однієї години після прийому препарату Левомак.

Проникнення у тканини легенів.

Максимальна концентрація Левомаку у тканинах легенів після застосування 500 мг перорально становила приблизно 11,3 мкг/г та досягалася через 4-6 годин після застосування препарату Левомак. Концентрація у легенях перевищує таку у плазмі крові.

Проникнення у вміст пустули.

Максимальна концентрація Левомаку 4-6,7 мкг/мл у вмісті пустули досягалася через 2-4 години після застосування препарату&nbsp Левомак через 3 дні застосування препарату&nbsp Левомак при дозах 500 мг 1 або 2 рази на добу відповідно.

Проникнення у цереброспінальну (спинномозкову) рідину.

Левомак&nbsp погано проникає у цереброспінальну рідину.

Проникнення у тканини простати.

Після застосування 500 мг Левомаку 1 раз на добу протягом 3 днів середня концентрація у тканині простати досягала 8,7 мкг/г, 8,2 мкг/г та 2 мкг/г відповідно через 2 години, 6 годин та 24 години середній коефіцієнт концентрацій простата/плазма становив 1,84.

Концентрація у сечі.

Середня концентрація у сечі через 8-12 годин після разового прийому перорально дози 150 мг, 300 мг чи 500 мг левофлоксацину становила 44 мг/л, 91 мг/л або 200 мг/л відповідно.

Біотрансформація.

Левомак&nbsp метаболізується незначною мірою, метаболітами є дисметил-левофлоксацин та левофлоксацин-N-оксид. Ці метаболіти становлять менше 5 % кількості препарату Левомак, що виділяється з сечею. Левофлоксацин &ndash стереохімічно стабільний та не підлягає інверсії хіральної структури.

Виведення.

Після перорального та внутрішньовенного введення&nbsp Левомак виводиться з плазми крові відносно повільно (період напіввиведення становить 6-8 годин). Виведення відбувається зазвичай нирками (понад 85 % введеної дози).

Немає суттєвої різниці у фармакокінетиці Левомаку після внутрішньовенного та перорального введення, що свідчить про те, що ці шляхи (пероральний та внутрішньовенний) є взаємозамінними.

Лінійність.

Левомак має лінійну фармакокінетику у діапазоні 50-600 мг.

Пацієнти з нирковою недостатністю.

На фармакокінетику Левомаку впливає ниркова недостатність. При зниженні функції нирок знижується ниркове виведення та кліренс, а періоди напіввиведення збільшуються, як видно з нижченаведеної таблиці:

Кліренс креатиніну (мл/хв)&nbsp
&lt 20
20-40
50-80
Нирковий кліренс (мл/хв)&nbsp
13
26
57
Період напіввиведення (год)&nbsp
35
27
9

Пацієнти літнього віку.

Немає значних відмінностей у фармакокінетиці Левомаку у молодих пацієнтів та пацієнтів&nbsp літнього віку, крім відмінностей, пов&rsquo язаних із кліренсом креатиніну.

Гендерні відмінності.

Окремий аналіз щодо пацієнтів жіночої та чоловічої статі продемонстрував незначні відмінності у фармакокінетиці Левомаку залежно від статі. Не існує доказів того, що гендерні відмінності є клінічно значущими.

Показання

Лікування бактеріальних запальних процесів у дорослих, спричинених бактеріями, чутливими до левофлоксацину: запалення легенів, ускладнені інфекції сечовивідних шляхів (у тому числі пієлонефрити), інфекції шкіри та м&rsquo яких тканин, хронічний бактеріальний простатит.

Протипоказання

Підвищена чутливість до левофлоксацину або інших хінолінів епілепсія побічні реакції з боку сухожиль після попереднього застосування хінолонів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Вплив інших лікарських засобів на препарат.

Теофілін, фенбуфен чи подібні нестероїдні протизапальні засоби.&nbsp Не було виявлено фармакокінетичної взаємодії Левомаку з теофіліном. Проте можливе суттєве зниження судомного порогу при одночасному застосуванні хінолонів з теофіліном, нестероїдними протизапальними засобами та іншими агентами, що зменшують судомний поріг. Концентрація левофлоксацину за наявності фенбуфену була приблизно на 13 % вищою, ніж при прийомі лише левофлоксацину.

Пробенецид і циметидин.&nbsp Пробенецид та циметидин статистично достовірно впливають на виведення Левомаку. Нирковий кліренс левофлоксацину знижується за наявності циметидину на 24 % та пробенециду на 34 %, оскільки обидва препарати здатні блокувати канальцеву секрецію левофлоксацину. Слід з обережністю ставитися до одночасного застосування Левомаку з лікарськими засобами, що впливають на канальцеву секрецію, такими як пробенецид та циметидин, особливо пацієнтам з нирковою недостатністю.

Інша інформація.

Клінічні дослідження фармакології продемонстрували, що на фармакокінетику левофлоксацину не було ніякого клінічно значущого впливу при прийомі Левомаку разом з такими лікарськими засобами: карбонатом кальцію, дигоксином, глібенкламідом, ранітидином.

Вплив препарату&nbsp Левомак на інші лікарські засоби.

Циклоспорин.&nbsp Період напіввиведення&nbsp циклоспорину збільшується на 33 % при одночасному застосуванні&nbsp з Левомаком.

Антагоністи вітаміну К.&nbsp При одночасному застосуванні з антагоністами вітаміну К (наприклад варфарином) повідомлялося про підвищення показникув коагуляційних тестів (ПЧ/міжнародне нормалізаційне співвідношення) і/або кровотечі, які можуть бути вираженими. Зважаючи на це, пацієнтам, які отримують паралельно антагоністи вітаміну К, необхідно здійснювати контроль показників коагуляції.

Лікарські засоби, що подовжують інтервал QT.&nbsp Левомак, подібно до інших фторхінолонів, слід застосовувати з обережністю&nbsp пацієнтам, які отримують лікарські засоби, відомі своєю здатністю подовжувати інтервал QT (наприклад протиаритмічні засоби класу ІА та ІІІ, трициклічні антидепресанти та макроліди).

Особливості застосування

При дуже тяжкому перебігу запалення легенів, спричиненому пневмококами, препарат&nbsp Левомак може не дати оптимального терапевтичного ефекту.

Госпітальні інфекції, спричинені&nbsp P. aeruginosa, можуть потребувати комбінованої терапії.

Тривалість введення.

Рекомендована тривалість введення становить щонайменше 60 хв для 500 мг розчину для інфузій препарату Левомак. Якщо під час введення Левомаку спостерігається виражене зниження артеріального тиску, слід негайно припинити введення препарату Левомак.

Тендиніт та розриви сухожиль.

Рідко можуть траплятися випадки тендиніту. Найчастіше це стосується ахіллового сухожилля та може призвести до розриву сухожилля. Ризик тендиніту та розриву сухожилля збільшується у пацієнтів літнього віку та у пацієнтів, які приймають кортикостероїди. Тому необхідне ретельне спостереження за такими пацієнтами, якщо їм призначають&nbsp препарат Левомак.&nbsp При підозрі на тендиніт лікування препаратом&nbsp Левомак слід негайно припинити та розпочати&nbsp належне лікування (наприклад забезпечивши&nbsp іммобілізацію&nbsp сухожилля).

Захворювання, спричинені Clostridium difficile.

Діарея, особливо у тяжких випадках, персистувальна та/чи геморагічна, під час чи після лікування&nbsp препаратом&nbsp Левомак може бути симптомом хвороби, спричиненої&nbsp Clostridium difficile, найбільш тяжкою формою якої є псевдомембранозний коліт. Якщо виникають підозри на псевдомембранозний коліт, слід одразу припинити&nbsp інфузію препарату&nbsp Левомак і негайно почати лікування підтримувальними засобами та застосувати специфічну терапію (наприклад пероральний прийом ванкоміцину). Засоби, що пригнічують моторику кишечнику, протипоказані у цій клінічній ситуації.

Пацієнти, схильні до судом.

Препарат Левомак протипоказаний пацієнтам з епілепсією в анамнезі. Цей препарат, як і інші хінолони, слід застосовувати з надзвичайною обережністю пацієнтам, схильним до судом, таким як пацієнти з ураженнями центральної нервової системи, при одночасній терапії фенбуфеном та подібними до нього нестероїдними протизапальними лікарськими засобами чи ліками, що підвищують судомну готовність (знижують судомний поріг), такими як теофілін. У випадку появи судом&nbsp лікування Левомаком слід припинити.

Пацієнти з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

Пацієнти з латентними чи наявними дефектами активності глюкозо-6-фосфатдегідрогенази&nbsp схильні до гемолітичних реакцій при лікуванні антибактеріальними засобами групи хінолонів, тому левофлоксацин їм слід застосовувати з обережністю.

Пацієнти з нирковою недостатністю.

Оскільки&nbsp Левомак виводиться переважно нирками, потрібна корекція дози для хворих із ослабленою функцією нирок (нирковою недостатністю).

Реакції підвищеної чутливості.

Левомак&nbsp може спричинити серйозні реакції підвищеної чутливості (наприклад ангіоневротичний набряк аж до анафілактичного шоку) після застосування початкової дози. У цьому випадку пацієнтам слід негайно припинити лікування і звернутися до&nbsp лікаря.

Гіпоглікемія.

Як у випадку з усіма хінолонами, повідомлялося про випадки гіпоглікемії, особливо у пацієнтів, хворих на цукровий діабет, які отримували супутню терапію гіпоглікемічними засобами перорально (наприклад глібенкламідом) чи інсуліном. Рекомендується ретельне спостереження за рівнем глюкози в крові у пацієнтів, хворих на цукровий діабет.

Профілактика фотосенсибілізації.

Хоча фотосенсибілізація виникає дуже рідко при прийомі Левомаку, пацієнтам&nbsp рекомендується уникати дії сильних сонячних променів чи штучного УФ-випромінювання.

Пацієнти, які отримували антагоністи вітаміну К.

З огляду на можливе збільшення показників коагуляційних тестів (ПЧ/міжнародне нормалізаційне співвідношення) та/або кровотечі у пацієнтів, які приймали препарат&nbsp Левомак у поєднанні з антагоністом вітаміну К (наприклад варфарином), за коагуляційними тестами слід спостерігати, якщо ці лікарські засоби застосовують одночасно.

Психотичні реакції.

Повідомлялося про психотичні реакції у пацієнтів, які приймають хінолони, включаючи Левомак. У рідкісних випадках вони прогресували до суїцидальних думок та самодеструктивної поведінки, іноді лише після прийому однієї дози левофлоксацину. Якщо у пацієнта виникають ці реакції, прийом левофлоксацину слід припинити та вжити відповідних заходів. Рекомендується з обережністю застосовувати левофлоксацин&nbsp пацієнтам із психотичними розладами чи&nbsp пацієнтам із психічними захворюваннями в анамнезі.

Подовження інтервалу QT.

Слід з обережністю ставитися до застосування фторхінолонів, включаючи Левомак, пацієнтам з відомими факторами ризику подовження інтервалу QT, такими як:

  • вроджений синдром подовження інтервалу QT
  • супутнє застосування лікарських засобів,&nbsp відомих своєю здатністю подовжувати інтервал QT (наприклад протиаритмічних засобів класу ІА та ІІІ, трициклічних антидепресантів, макролідів)
  • нескоригований електролітний дисбаланс (наприклад гіпокаліємія, гіпомагніємія)
  • літній вік
  • хвороба серця (наприклад серцева недостатність, інфаркт міокарда, брадикардія).

Периферична нейропатія.

Повідомлялося про сенсорну чи сенсомоторну периферичну нейропатію, яка може розвиватися дуже швидко, у пацієнтів, які приймали фторхінолони, включаючи Левомак. Прийом левофлоксацину слід припинити, якщо у пацієнта спостерігаються симптоми нейропатії, щоб попередити виникнення необоротного стану.

Опіати.

У пацієнтів, які отримували Левомак, визначення опіатів у сечі може дати хибно-позитивний результат. Може виникнути необхідність підтвердити позитивні результати на опіати за допомогою специфічних методів.

Гепатобіліарні порушення.

Повідомлялося про випадки некротичного гепатиту аж до печінкової недостатності, що загрожує життю, при прийомі левофлоксацину, переважно у пацієнтів з тяжкими основними захворюваннями, наприклад сепсисом (див. розділ &laquo Побічні реакції&raquo ). Пацієнтам слід рекомендувати припинити лікування та звернутися до лікаря, якщо виникають такі прояви та симптоми захворювання печінки, як анорексія, жовтяниця, чорна сеча, свербіж чи болі в ділянці живота.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Через відсутність досліджень і з огляду на можливе ушкодження хінолонами суглобового хряща в організмі, який росте, препарат&nbsp Левомак не можна призначати вагітним та жінкам, які годують груддю. Якщо під час лікування препаратом Левомак діагностується&nbsp вагітність, про це слід повідомити лікаря.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Пацієнтам, які керують транспортними засобами, працюють з машинами та механізмами, слід враховувати можливі небажані реакції з боку нервової системи (запаморочення, заціпеніння, сонливість, сплутаність свідомості, розлади зору та слуху, рухові розлади, у т. ч. під час ходьби).

Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням препарату&nbsp Левомак необхідно провести пробу на чутливість. Препарат&nbsp Левомак для внутрішньовенного введення застосовують негайно (протягом 3 годин) після перфорації гумової пробки. Захист від світла при інфузії не потрібний. При кімнатному освітленні розчин для внутрішньовенного введення можна зберігати не більше 3 діб без захисту від світла. Дозування залежить від виду та тяжкості інфекції.

Для лікування дорослих з нормальною функцією нирок, у яких кліренс креатиніну становить понад 50 мл/хв, зазвичай рекомендують такі дози препарату Левомак:

Показання
Добова дозова схема*
(з урахуванням маси тіла хворого)
Негоспітальна пневмонія
500 мг 1-2&nbsp рази на добу, 7-14 днів
Ускладнені&nbsp інфекції&nbsp сечовивідних&nbsp шляхів&nbsp
500 мг 1 раз на добу, 7-14 днів
Пієлонефрит
500 мг 1 раз на добу, 7-10 днів
Хронічний бактеріальний простатит
500 мг 1 раз на добу, 28 днів
Інфекції&nbsp шкіри та м&rsquo яких&nbsp тканин
500 мг 1-2 рази на добу, 7-14 днів


*Відповідно до клінічного стану пацієнта через кілька днів (як правило від 2 до 4 днів) можливий&nbsp перехід від початкового внутрішньовенного до перорального прийому з тим самим дозуванням.

Оскільки&nbsp Левомак виводиться переважно нирками, для хворих з ослабленою функцією нирок дозу потрібно зменшити.

Дозування для дорослих пацієнтів з порушенням функції нирок, у яких кліренс креатиніну становить менше 50 мл/хв:

Кліренс креатиніну
Режим дозування (залежно від тяжкості інфекції)
50-20 мл/хв
250 мг/24 години&nbsp
500 мг/24 години&nbsp
500 мг/12 годин
перша доза &ndash 250 мг
наступні &ndash 125 мг/24 години
перша доза &ndash 500 мг
наступні &ndash 250 мг/24 години
перша доза &ndash 500 мг
наступні &ndash 250 мг/12 годин
19-10 мл/хв
перша доза &ndash 250 мг
наступні &ndash 125 мг/48 годин
перша доза &ndash 500 мг
наступні &ndash 125 мг/24 години
перша доза &ndash 500 мг
наступні &ndash 125 мг/12 годин
&lt 10 мл/хв (а також при гемодіалізі та ХАПД&nbsp 1)
перша доза &ndash 250 мг
наступні &ndash 125 мг/48 годин
перша доза: 500 мг
наступні &ndash 125 мг/24 години
перша доза &ndash 500 мг
наступні &ndash 125 мг/24 години


1&nbsp
Після гемодіалізу або хронічного амбулаторного перитонеального діалізу (ХАПД) додаткові дози не потрібні.

Дозування для пацієнтів з порушенням функції печінки.&nbsp Корекція дози не потрібна, оскільки&nbsp Левомак незначною мірою метаболізується в печінці.

Дозування для пацієнтів літнього віку.&nbsp Якщо ниркова функція не порушена, немає потреби в корекції дози.

Розчин для внутрішньовенного введення Левомак В/В вводиться внутрішньовенно повільно шляхом крапельної інфузії. Тривалість введення 100 мл препарату&nbsp Левомак (100 мл розчину містять 500 мг Левомаку) повинна становити не менше 60 хв.

Тривалість лікування залежить від перебігу хвороби. Як і при застосуванні інших антибактеріальних засобів, рекомендується продовжувати лікування препаратом&nbsp Левомак принаймні протягом 48-72 годин після нормалізації температури тіла або підтвердженого мікробіологічними тестами знищення збудників.

Діти.

Дітям (до 18 років) не можна призначати препарат Левомак, оскільки не виключене ушкодження суглобового хряща.

Передозування

Найважливіші передбачувані симптоми передозування препаратом Левомак стосуються центральної нервової системи (сплутаність та порушення свідомості, запаморочення, судомні напади). Згідно з результатами досліджень, при застосуванні доз, вищих за терапевтичні, спостерігалося подовження QT-інтервалу.

Лікування.&nbsp У випадках передозування проводиться ретельне спостереження за пацієнтом, включаючи ЕКГ. Симптоматична терапія.

Гемодіаліз, у тому числі перитонеальний діаліз або ХАПД, не є ефективним для виведення Левомаку з організму. Не існує жодних специфічних антидотів.

Побічні реакції

Інфекції та інвазії:&nbsp мікози та проліферація інших резистентних мікроорганізмів.

З боку системи крові:&nbsp лейкопенія, еозинофілія, тромбоцитопенія, нейтропенія, агранулоцитоз, панцитопенія, гемолітична анемія.

З боку імунної системи:&nbsp анафілактичний шок (див. розділ &laquo Особливості застосування&raquo ). Анафілактичні та анафілактоїдні реакції можуть іноді виникати навіть після застосування першої дози підвищена чутливість (гіперчутливість) (див. розділ &laquo Особливості застосування&raquo ).

Метаболічні порушення:&nbsp анорексія, гіпоглікемія, особливо у хворих на цукровий діабет (див. розділ &laquo Особливості застосування&raquo ).

З боку психіки:&nbsp безсоння, нервовість, психотичні розлади, депресія, сплутаність свідомості, тривожність, ажитація, занепокоєність, психотичні реакції із самодеструктивною поведінкою, включаючи суїцидальну спрямованість мислення чи дій (див. розділ &laquo Особливості застосування&raquo ), галюцинації.

З боку нервової системи:&nbsp запаморочення, головний біль, сонливість, судоми, тремор, парестезія, сенсорна чи сенсомоторна периферична нейропатія, дисгевзія (суб&rsquo єктивний розлад смаку), включаючи агевзію (втрата смаку), паросмія (порушення нюху), включаючи аносмію (відсутність нюху).

З боку органів зору:&nbsp зорові порушення.

З боку органів слуху:&nbsp вертиго, порушення слуху, дзвін у вухах.

З боку серцево-судинної системи:&nbsp тахікардія, подовження інтервалу QT на електрокардіограмі (див. розділи &laquo Особливості застосування&raquo та &laquo Передозування&raquo ), артеріальна гіпотензія.

З боку дихальної системи:&nbsp бронхоспазм, диспное, алергічний пневмоніт.

З боку травного тракту:&nbsp діарея, нудота, блювання, болі в животі, диспепсія, здуття живота, запори, геморагічна діарея, що у рідкісних випадках може свідчити про ентероколіт, включаючи псевдомембранозний коліт.

З боку гепатобіліарної системи:&nbsp підвищення показників печінкових ензимів (АЛТ/АСТ, лужна фосфатаза, ГГТП) підвищення білірубіну крові гепатит повідомлялося про випадки жовтяниці та тяжке ураження печінки, включаючи випадки гострої печінкової недостатності, при прийомі Левомаку, переважно у пацієнтів з тяжкими основними захворюваннями (див. розділ &laquo Особливості застосування&raquo ).

З боку шкіри:&nbsp висипання, свербіж, уртикарія, ангіоневротичний набряк, підвищена чутливість до сонячного та ультрафіолетового випромінювання, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), синдром Стівенса-Джонсона, ексудативна мультиформна еритема, гіпергідроз. Іноді можуть виникати шкірно-слизові реакції навіть після застосування першої дози.

З боку кістково-м&rsquo язової системи:&nbsp ураження сухожиль (див. розділ &laquo Особливості застосування&raquo ), у тому числі тендиніт (наприклад ахіллового сухожилля) артралгія міальгія розрив сухожилля (див. розділ &laquo Особливості застосування&raquo ). Ця небажана побічна дія може виявитися протягом 48 годин від початку лікування та уразити ахіллове сухожилля обох ніг. Можлива м&rsquo язова слабкість, яка може мати особливе значення для хворих міастенією&nbsp gravis &nbsp ураження мускулатури (рабдоміоліз).

З боку сечовидільної системи:&nbsp підвищені показники креатиніну в сироватці крові, гостра ниркова недостатність (наприклад, внаслідок інтерстиціального нефриту).

Загальні розлади та стан місця введення:&nbsp астенія, пірексія, біль (включаючи біль у спині, грудях та кінцівках).

Інші небажані побічні ефекти, що асоціюються з прийомом фторхінолонів:&nbsp екстрапірамідні симптоми та інші порушення координації рухів, гіперсенситивний васкуліт, напади порфірії у пацієнтів з наявністю порфірії.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати&nbsp Левомак при температурі не вище 25 &deg C у захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Несумісність

Левомак&nbsp не слід змішувати з гепарином чи лужними розчинами (наприклад гідрокарбонатом натрію) або з іншими лікарськими засобами,сумісність деяких не доведена.

Левомак&nbsp сумісний з такими розчинами для інфузій:

  • 0,9 % розчин&nbsp хлориду натрію
  • 5 % моногідрат глюкози
  • 2,5 % декстроза у розчині Рінгера
  • багатокомпонентні розчини для парентерального харчування (амінокислоти, вуглеводи, електроліти).

Упаковка

По 100 мл&nbsp Левомак у пляшці, по 1 пляшці у пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Левомак розчин для інфузій 100 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Левомак розчин для інфузій 100 мл

Обліковий номер : 331123

Товару немає в наявності
Macleods Pharmaceuticals Ltd (Индия)

Виробник : Инфузия ЗАО (Украина, Винница) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8637/02/01

Мiжнародна назва : Левофлоксацин

Форма выпуску : Раствор