Детальніше

Леволет 500 мг таблетки №10

Обліковий номер: 358736

Товару немає в наявності

Виробник: Dr. Reddy"s (Индия)

Назва російською: Леволет таблетки, п/плен. обол., по 500 мг №10 (10х1)

Мiжнародна назва : Левофлоксацин

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Левофлоксацин

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЛЕВОЛЕТ

(LEVOLET)

Склад:

діюча речовина: левофлоксацин

1 таблетка вкрита плівковою оболонкою містить левофлоксацину 250 мг aбо 500 мг у вигляді левофлоксацину напівгідрату

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна крохмаль кукурудзяний кремнію діоксид колоїдний безводний кросповідон гіпромелоза магнію стеарат Opadry white OY58900 (гіпромелоза титану діоксид (E 171) поліетиленгліколі).

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби групи хінолонів. Фторхінолони. Код АТХ J01M А12.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання. Підвищена чутливість до левофлоксацину до інших хінолонів або до будь-якого іншого компонента препарату епілепсія пацієнти зі скаргами на побічні реакції з боку сухожиль після попереднього застосування хінолонів.

Спосіб застосування та дози. Таблетки приймати 1-2 рази на добу. Доза залежить від типу і тяжкості інфекції. Тривалість лікування залежить від перебігу хвороби і становить не більше 14 днів. Рекомендовано продовжувати лікування принаймні протягом 48-72 годин після нормалізації температури тіла або підтвердженого мікробіологічними тестами знищення збудників.

Таблетки слід ковтати не розжовуючи запиваючи достатньою кількістю рідини. Приймати таблетки можна як разом з їжею так і в інший час.

Слід дотримуватися таких рекомендацій для дорослих пацієнтів із нормальною функцією нирок у яких кліренс креатиніну становить понад 50 мл/хвилину:

Показання

Добова доза

Кількість прийомів на добу

Тривалість лікування

Гострі синусити

500 мг

1 раз

10-14 днів

Загострення хронічного бронхіту

250-500 мг

1 раз

7-10 днів

Негоспітальні пневмонії

500-1000 мг

1-2 рази

7-14 днів

Неускладнені інфекції сечовидільного тракту

250 мг

1 раз

3 дні

Хронічний бактеріальний простатит

500 мг

1 раз

28 днів

Ускладнені інфекції сечовидільного тракту включаючи пієлонефрит

250 мг

1 раз

7-10 днів

500-1000 мг

1-2 рази

7-14 днів

Кліренс креатиніну

Режим дозування (залежно від тяжкості інфекції)

50-20 мл/хв

перша доза:

250 мг

наступні:

125 мг/24 год

перша доза:

500 мг

наступні:

250 мг/24 год

перша доза:

500 мг

наступні:

250 мг/12 год

19-10 мл/хв

перша доза:

250 мг

наступні:

125 мг/48 год

перша доза:

500 мг

наступні:

125 мг/24 год

перша доза:

500 мг

наступні:

125 мг/12 год

1)

перша доза:

250 мг

наступні:

125 мг/48 год

перша доза:

500 мг

наступні:

125 мг/24 год

перша доза:

500 мг

наступні:

125 мг/24 год

1

Дозування для пацієнтів із порушеною функцією печінки. Корекція дози не потрібна оскільки левофлоксацин незначною мірою метаболізується у печінці.

Дозування для пацієнтів літнього віку. Якщо ниркова функція не порушена немає потреби у корекції дози.

Побічні реакції.

Інфекції та інвазії: мікози (включаючи Candida та проліферацію інших резистентних мікроорганізмів).

З боку шкіри та загальні реакції підвищеної чутливості:

З боку шлунково-кишкового тракту/обміну речовин: нудота діарея здуття живота запори стоматит відсутність апетиту блювання біль у животі розлади травлення панкреатит діарея з домішками крові яка інколи може бути ознакою запалення кишечнику у тому числі псевдомембранозного коліту.

З боку метаболізму та харчування: гіперглікемія гіпоглікемічна кома зниження вмісту цукру в крові (гіпоглікемія) що має особливе значення для хворих на цукровий діабет. Ознаками гіпоглікемії можуть бути: підвищений апетит нервозність потіння тремтіння кінцівок.

З боку психіки: розлади сну безсоння нервозність психотичні розлади (наприклад із галюцинаціями параноєю) депресія тривожність ажитація психотичні реакції із самодеструктивною поведінкою включаючи суїцидальну спрямованість мислення чи дій незвичні сновидіння нічні кошмари.

З боку нервової системи: головний біль запаморочення/заклякання сонливість парестезія тремтіння неспокій страх судомні напади та сплутаність свідомості розлади зору та слуху порушення смакових відчуттів втрата смакових відчуттів та нюху синкопе знижене відчуття дотику доброякісна внутрішньочерепна гіпертензія сенсорна або сенсомоторна периферична нейропатія розлади процесів руху також під час ходьби.

З боку органів зору: зорові порушення включаючи нечіткість зору тимчасову втрату зору.

З боку органів слуху та лабіринту: вертиго порушення слуху втрата слуху дзвін у вухах.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія зниження артеріального тиску колапс подібний до шоку серцебиття шлуночкова аритмія шлуночкова тахікардія поліморфна шлуночкова тахікардія (torsade de pointes

З боку опорно-рухового апарату: gravis.

Гепатобіліарні розлади:

З боку нирок та сечовивідної системи: підвищені показники креатиніну сироватки крові порушення функції нирок гостра ниркова недостатність (наприклад унаслідок інтерстиціального нефриту).

З боку системи крові: підвищення кількості певних клітин крові (еозинофілія) зменшення кількості лейкоцитів (лейкопенія) зниження кількості певних лейкоцитів (нейтропенія) зменшення кількості тромбоцитів (тромбоцитопенія) що може спричинити підвищену схильність до крововиливів або кровотеч досить значне зменшення кількості певних лейкоцитів (агранулоцитоз) що може призвести до тяжких симптомів хвороби (тривала або рецидивуюча гарячка фарингіт виражене хворобливе самопочуття) зниження кількості еритроцитів унаслідок їх руйнування (гемолітична анемія) зменшена кількість усіх видів клітин крові (панцитопенія).

Інші побічні дії: загальна слабкість (астенія) гарячка алергічні реакції з боку легенів (алергічний пневмоніт) або невеликих кровоносних судин (лейкоцитокластичний васкуліт) дискінезія біль (включаючи біль у спині грудях та кінцівках) напади порфірії у пацієнтів із наявністю порфірії екстрапірамідні симптоми та інші порушення координації рухів.

Передозування.

Гемодіаліз у тому числі перитонеальний діаліз або ХАПД не є ефективним для виведення левофлоксацину з організму. Не існує жодних специфічних антидотів.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Через відсутність досліджень і можливе ушкодження хінолонами суглобового хряща в організмі який росте левофлоксацин не можна призначати вагітним та жінкам які годують груддю. Якщо під час лікування левофлоксацином настала вагітність про це слід повідомити лікаря.

Діти. Дітям не можна застосовувати левофлоксацин через можливе ушкодження суглобового хряща.

Особливості застосування. Метицилін-резистентний S. aureus. Для метицилін-резистентного S. aureus

Левофлоксацин можна застосовувати для лікування гострого бактеріального синуситу та загострення хронічного бронхіту якщо ці інфекції були належним чином діагностовано.

Лікарям які призначають терапію рекомендується враховувати місцеву поширеність резистентності Е.coli до фторхінолонів.

Тендиніт та розриви сухожиль.Захворювання спричинені Clostridium difficile.

Діарея особливо тяжка стійка та/або з домішками крові яка виникає під час або після лікування левофлоксацином (у тому числі протягом кількох тижнів після лікування) може бути симптомом захворювання зумовленого Clostridium difficile. Захворювання зумовлене Clostridium difficileClostridium difficile слід негайно відмінити левофлоксацин та у невідкладному порядку розпочати належне лікування. Препарати що пригнічують перистальтику у цій клінічній ситуації протипоказані.

Пацієнти схильні до судом.

Пацієнти з недостатністю глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

Пацієнти з нирковою недостатністю.

Реакції підвищеної чутливості (гіперчутливості). Левофлоксацин може призвести до серйозних потенційно летальних реакцій гіперчутливості (наприклад від ангіоневротичного набряку до анафілактичного шоку) в окремих випадках після першої ж дози препарату. Пацієнти мають негайно припинити застосування препарату та повідомити свого лікаря або звернутися за невідкладною медичною допомогою.

Тяжкі бульозні реакції.

Дизглікемія.

Профілактика фотосенсибілізації.

Пацієнти які отримували антагоністи вітаміну К.

Психотичні реакції.

Подовження інтервалу QT. Слід з обережністю відноситися до застосування фторхінолонів включаючи левофлоксацин пацієнтам із відомими факторами ризику для подовження інтервалу QT такими як наприклад:

- вроджений синдром подовження інтервалу QT

- супутнє застосування лікарських засобів відомих своєю здатністю подовжувати інтервал QT (наприклад протиаритмічні засоби класу ІА та III трициклічні антидепресанти макроліди антипсихотики)

- нескоригований електролітний дисбаланс (наприклад гіпокаліємія гіпомагніємія)

Периферична нейропатія. Повідомлялося про сенсорну або сенсомоторну периферичну нейропатію у пацієнтів які приймали фторхінолони включаючи левофлоксацин яка може швидко наставати. Прийом левофлоксацину слід припинити якщо у пацієнта спостерігаються симптоми нейропатії щоб попередити виникнення необоротного стану.

Гепатобіліарні порушення.

Загострення міастенії гравіс.

Левофлоксацин не рекомендується до застосування пацієнтам із відомою міастенією гравіс в анамнезі.

Порушення зору.

Суперінфекція. Застосування левофлоксацину особливо тривале може призводити до надмірного росту нечутливих до препарату мікроорганізмів. Якщо на тлі терапії розвивається суперінфекція необхідно застосувати належні заходи.

Вплив на результати лабораторних аналізів. У пацієнтів які отримують левофлоксацин аналіз на визначення опіатів у сечі може давати хибно-позитивні результати. Може виникнути необхідність підтвердити позитивні результати аналізу на опіати отримані при скринінговому тесті більш специфічним методом.

Левофлоксацин може пригнічувати ріст Mycobacterium tuberculosis

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Деякі побічні реакції (наприклад запаморочення/вертиго сонливість порушення зору) можуть порушувати здатність пацієнта до концентрації уваги і швидкості його реакції і таким чином обумовлювати підвищений ризик у тих ситуаціях коли ці якості мають особливо велике значення (наприклад при управлінні автомобілем або роботі з іншими механізмами).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Солі заліза солі цинку магніє- або алюмінієвмісні антациди диданозин.

Солі кальцію мають мінімальний вплив на абсорбцію левофлоксацину після перорального прийому.

Сукральфат.

Можливе суттєве зниження судомного порога при одночасному застосуванні хінолонів з теофіліном нестероїдними протизапальними лікарськими засобами та іншими препаратами що зменшують судомний поріг. Концентрація левофлоксацину у присутності фенбуфену зростає приблизно на 13 % ніж при прийомі лише левофлоксацину.

Пробенецид і циметидин. Слід з обережністю відноситися до одночасного прийому левофлоксацину з лікарськими засобами що впливають на канальцеву секрецію такими як пробенецид та циметидин особливо у пацієнтів із нирковою недостатністю.

Циклоспорин. Період напівжиття циклоспорину збільшується на 33 % при одночасному прийомі з левофлоксацином.

Антагоністи вітаміну К. При одночасному застосуванні з антагоністами вітаміну К (наприклад варфарин) підвищуються коагуляційні тести (ПЧ/міжнародне нормалізаційне співвідношення) та/або кровотечі що можуть бути вираженими. Зважаючи на це пацієнтам які одержують паралельно антагоністи вітаміну К необхідно здійснювати контроль показників коагуляції.

На фармакокінетику левофлоксацину суттєво не впливає одночасний прийом разом карбонату кальцію дигоксину глібенкламіду ранітидину.

Лікарські засоби що подовжують інтервал QT. Левофлоксацин подібно до інших фторхінолонів слід застосовувати з обережністю пацієнтам які отримують лікарські засоби відомі своєю здатністю подовжувати інтервал QT (наприклад протиаритмічні засоби класу ІА та ІІІ трициклічні антидепресанти макроліди антипсихотики).

Не рекомендується застосування левофлоксацину одночасно з алкоголем.

Інша значуща інформація. У дослідженні з вивчення фармакокінетичної взаємодії левофлоксацин не впливав на фармакокінетику теофіліну (який є субстратом для ферменту СУР1А2) що свідчить про те що левофлоксацин не є інгібітором СУР1А2.

Інші форми взаємодії. Прийом їжі. Не спостерігалося клінічно значущої взаємодії з харчовими продуктами. Препарат таким чином можна приймати незалежно від прийому їжі.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

До препарату чутливі мікроорганізми

Грампозитивні аероби: Enterococcus faecalis Staphylococcus aureus methi-S Streptococci group C G Streptococcus agalactiae Streptococcus pneumoniae peni-I/S/R Streptococcus pyogenes.

Грамнегативні аероби:

Анаероби: Bacteroides fragilis Clostridium perfringens Peptostreptococcus.

Інші: Chlamydia pneumoniae Chlamydia psittaci Legionella pneumophila Mycoplasma pneumoniae Ureaplasma H.pylori.

До дії препарату непостійно чутливі

Грампозитивні аероби: Staphylococcus aureus methi-R.

Грамнегативні аероби: Burkholderia cepacia.

Анаероби: Bacteroides ovatus Bacteroides thetaiiotamicron Bacteroides vulgaris Clostridium difficile.

До дії препарату резистентні

Грампозитивні аероби: Staphylococcus aureus methi-R Staphylococcus coagulase negative methi-S(1).

Подібно до інших фторхінолонів левофлоксацин неактивний щодо спірохет.

Фармакокінетика.

Всмоктування.

Розподіл.

Розподіл у тканинах та рідинах організму.

Розподіл у слизовій бронхів і секреті бронхіального епітелію.

Максимальна концентрація левофлоксацину у слизовій бронхів та секреті бронхіального епітелію при дозі вище 500 мг per os становила 8 3 та 10 8 mг/мл відповідно.

Розподіл у тканині легенів.

Максимальна концентрація левофлоксацину у тканині легенів при дозі понад 500 мг per os становила приблизно 11 3 mг/мл та досягалась протягом 4-6 годин після введення. Концентрація у легенях постійно перевищувала таку у плазмі крові.

Розподіл у рідині пухирів.

Максимальна концентрація левофлоксацину у рідині пухирів після прийому 500 мг 1 або 2 рази на добу становила 4 0 та 6 7 mг/мл відповідно.

Розподіл у спинномозковій рідині.

Левофлоксацин погано проникає у спинно-мозкову рідину.

Розподіл у тканині простати. Після перорального прийому 500 мг левофлоксацину 1 раз на добу протягом 3 днів середні концентрації у тканині простати становили 8 7 mг/г 8 2 mг/г та 2 0 m

Концентрація у сечі. Середня концентрація левофлоксацину протягом 8-12 годин після одноразової дози 150 мг або 300 мг або 500 мг per os становила 44 mг/мл 91 mmг/мл відповідно.

Метаболізм.

Левофлоксацин метаболізується дуже незначною мірою метаболітами є дисметил-левофлоксацин та левофлоксацин N-оксид. Ці метаболіти становлять менше 5 % кількості препарату що виділяється з сечею.

Виведення. Після орального введення левофлоксацин виводиться з плазми крові відносно повільно (період напіввиведення становить 6-8 годин). Виведення здійснюється в основному через нирки (понад 85 % введеної дози). Немає суттєвої різниці щодо фармакокінетики левофлоксацину після внутрішньовенного та перорального введення.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: з іншого боку (таблетки 500 мг).

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Упаковка. По 10 таблеток в блістері по 1 блістеру у картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження. Дільниця № 42 45 46 с. Бачупалі Кутбулапур Мандал округ Ранга Редді Андра Прадеш Індія/Survey Nо. 42 45 46 Bachupally Village Qutbullapur Mandal Ranga Reddy District Andhra Pradesh India.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Леволет 500 мг таблетки №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Леволет 500 мг таблетки №10

Обліковий номер : 358736

Товару немає в наявності

Виробник : Dr. Reddy"s (Индия)

Назва російською : Леволет таблетки, п/плен. обол., по 500 мг №10 (10х1)

Мiжнародна назва : Левофлоксацин

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Левофлоксацин

Температура зберiгання : Не вище +25