Детальніше

Левоком 250 мг таблетки №100

Обліковий номер: 329927

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

Виробник: Фарма Старт ООО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7844/02/01

Назва російською: Левоком таблетки, 250 мг/25 мг №100 (10х10)

Мiжнародна назва : Карбідопа+леводопа*

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Карбидопа

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

ЛЕВОКОМ

(LEVOCOM)

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить леводопи 250 мг карбідопи 25 мг

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний крохмаль прежелатинізований барвник Індигокармін (Е 132) магнію стеарат целюлоза мікрокристалічна.

Лікарська форма. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Протипаркінсонічні препарати. Дофамінергічні засоби. ДОФА і похідні. Леводопа з інгібітором декарбоксилази. Код АТС N04В А02.

Клінічні характеристики.

Показання.

  • Хвороба Паркінсона.
  • Синдром Паркінсона.

Протипоказання.

Встановлена гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Закритокутова глаукома.

Недіагностовані шкірні захворювання або меланома в анамнезі.

Тяжкі психози.

Спосіб застосування та дози.

Левоком застосовують дорослим внутрішньо. Оптимальну добову дозу препарату необхідно ретельно підбирати для кожного пацієнта.

Пацієнти які не отримують леводопу: для хворих які розпочинають лікування препаратом Левоком початкова доза становить 1/2 таблетки один або два рази на добу після їди. За необхідності дозу підвищують поступовим додаванням по 1/2 таблетки щодня або через день до отримання оптимального терапевтичного ефекту.

Терапевтична відповідь на препарат спостерігається протягом одного дня а іноді після однієї дози. Повна ефективна доза препарату досягається протягом семи днів у порівнянні з тижнями та місяцями застосування леводопи окремо.

Пацієнти які отримують леводопу:

Початкова доза:

Підтримуюча терапія: терапія препаратом Левоком повинна бути індивідуальною і коригуватися поступово відповідно до терапевтичного ефекту.

Пацієнти які отримують інші інгібітори декарбоксилази:

Пацієнти які отримують інші протипаркінсонічні препарати: при введенні Левокому прийом інших протипаркінсонічних засобів може бути продовжений хоча їх доза повинна бути скоригована лікарем відповідно до інструкцій для медичного застосування.

Комбінація препарату з інгібіторами МАО типу Б (МАО-Б) здатна підвищити ефективність препарату в контрольованих випадках акінезії та/чи дискінезії.

Пацієнти літнього віку: цей препарат застосовують пацієнтам літнього віку.

Побічні реакції.

При застосуванні леводопи/карбідопи найчастіше виникають побічні ефекти спричинені центральною нейрофармакологічною активністю дофаміну: дискінезії (включаючи хореєподібні) дистонічні та інші мимовільні рухи нудота. Сіпання м' язів і блефароспазм можуть бути ранніми ознаками для зменшення дози препарату. Вони зникають при зниженні дози препарату або в процесі лікування.

- з боку нервової системи

- з боку психіки

- з боку органів чуття

- з боку серцево-судинної системи

- з боку крові та лімфатичної системи

- з боку дихальної системи

- з боку травного тракту

- з боку обміну речовин

- з боку імунної системи

- з боку шкірних покривів

- з боку сечостатевої системи

- інші

- лабораторні тести

Передозування.

Симптоми:

Лікування: штучно викликати блювання екстрено промити шлунок.

Симптоматична терапія: інфузії призначають з обережністю звертають увагу на прохідність дихальних шляхів при появі аритмії застосовують відповідне лікування з контролем ЕКГ. Значення діалізу для лікування явищ передозування не вивчено. Застосування піридоксину неефективне.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат протипоказаний під час вагітності та годування груддю. Для запобігання виникнення негативних реакцій у дітей слід прийняти рішення: переривати годування груддю чи припинити прийом препарату врахувавши його важливість для матері.

Діти.

Безпека препарату для дітей не встановлена тому його не застосовують пацієнтам віком до 18 років.

Особливості застосування.

Всі пацієнти які приймають препарат повинні перебувати під пильним наглядом для виявлення психічних змін депресивного синдрому із супутніми суїцидними намірами. Пацієнти з психозом (у тому числі в анамнезі) потребують особливої уваги. При посиленні психотичної симптоматики Левоком необхідно відмінити.

Препарат слід обережно призначати пацієнтам із тяжкими серцево-судинними захворюваннями тяжкими захворюваннями легень бронхіальною астмою психічними порушеннями судомним синдромом відкритокутовою глаукомою виразковою хворобою шлунка та/або дванадцятипалої кишки в анамнезі (через імовірність

виникнення кровотечі з верхніх відділів травного тракту) при захворюваннях нирок печінки і органів ендокринної системи. З обережністю призначають також пацієнтам які нещодавно перенесли інфаркт міокарда за наявності передсердної вузлової або шлуночкової аритмії. У таких пацієнтів необхідно спостерігати за станом серцево-судинної системи особливо під час визначення початкової дози.

У разі відміни препарату дозу зменшують поступово при цьому слід ретельно спостерігати за станом пацієнта.

Якщо необхідно провести операцію під наркозом Левоком напередодні відміняють. Прийом препарату відновлюють після операції тільки-но пацієнт зможе його приймати.

У період застосування препарату необхідно регулярно контролювати функціональний стан печінки нирок серцево-судинної системи та системи кровотворення.

Хибнонегативні результати можуть бути отримані при використанні глюкозооксидазного методу визначення глюкозурії.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Деякі побічні ефекти (запаморочення сонливість та/або випадки раптових сонних падінь дискінезії) які спостерігаються при лікуванні Левокомом впливають на здатність керувати автотранспортом або працювати з механізмами що потребують повної зосередженості. Пацієнтів слід попередити про необхідність утримуватись від керування автотранспортом та роботи з технікою.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Протипоказано одночасне застосування з неселективними інгібіторами МАО. Ці препарати необхідно відмінити за два тижні до призначення Левокому.

Слід дотримуватись обережності при одночасному застосуванні Левокому з іншими лікарськими засобами.

При одночасному застосуванні з деякими гіпотензивними засобами Левоком може спричиняти симптоми ортостатичної гіпотензії що потребує корекції дози гіпотензивних засобів на початку лікування препаратом.

При одночасному прийомі Левокому із трициклічними антидепресантами можливі побічні реакції включаючи артеріальну гіпертензію і дискінезію.

Левоком застосовують разом з антихолінергічними засобами які мають синергічну дію з леводопою щодо послаблення тремору. Проте їх сумісне застосування може підсилювати мимовільні рухові порушення. Антихолінергічні засоби можуть впливати на абсорбцію леводопи і відповідно на відповідь пацієнта на лікування. У таких випадках необхідна корекція дози препарату.

Разом з препаратом можуть застосовуватись антагоністи дофаміну амантадин. Якщо ці засоби призначають додатково до терапії Левокомом може бути потрібна корекція його дози.

Сумісна терапія із селегіліном може призвести до тяжкої ортостатичної гіпотензії не характерної для Левокому.

Антагоністи дофамінових D2-рецепторів (наприклад фенотіазини бутирофенони рисперидон) та ізоніазид можуть зменшити терапевтичний ефект Левокому.

Папаверин і фенітоїн можуть зменшувати протипаркінсонічний ефект Левокому.

Метоклопрамід збільшує концентрацію леводопи в плазмі крові.

Препарати заліза можуть пригнічувати всмоктування леводопи.

Симпатоміметики можуть потенціювати серцево-судинні побічні ефекти леводопи.

Сумісне застосування інгібіторів катехолометилтрансферази (толкапон ентакапон) та леводопи/карбідопи може підвищувати біодоступність леводопи.

Левоком можна застосовувати з іншими протипаркінсонічними засобами що не містять леводопу.

У пацієнтів які дотримуються дієти з високим вмістом білків відзначається зменшення всмоктування препарату.

Препарат можна застосовувати пацієнтам з паркінсонізмом які приймають вітамінні препарати що містять піридоксину гідрохлорид (вітамін В6).

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Однак значна частина прийнятої внутрішньо леводопи перетворюється на дофамін поза мозком і не проходить через ГЕБ.

Карбідопа яка не проникає крізь ГЕБ перешкоджає екстрацеребральному декарбоксилюванню леводопи збільшуючи таким чином кількість леводопи що потрапляє в мозок і перетворюється там на дофамін.

Перевагами комбінованого препарату є кращі у порівнянні з леводопою терапевтична дія та сприйнятливість хворими менш виражені побічні ефекти оскільки для досягнення терапевтичної дії застосовують менші дози леводопи.

Препарат забезпечує терапевтично ефективний рівень леводопи в плазмі крові протягом тривалого часу. Карбідопа перешкоджає дії піридоксину гідрохлориду (вітамін В6) що прискорює периферичний метаболізм леводопи.

Фармакокінетика.

Карбідопа (альфа-метилдофагідразин) після прийому внутрішньо швидко але не повністю всмоктується з травного каналу. Розподіляється в організмі не проникає крізь ГЕБ. Приблизно 50% у незміненому вигляді та у вигляді метаболітів виводиться нирками.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки блакитного кольору з вкрапленнями круглої форми з рискою.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Упаковка. По 10 таблеток у блістері по 3 та по 10 блістерів у пачці з картону.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження. Україна 03124 м. Київ бул. І. Лепсе 8

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Левоком 250 мг таблетки №100

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Левоком 250 мг таблетки №100

Обліковий номер : 329927

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

Виробник : Фарма Старт ООО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7844/02/01

Назва російською : Левоком таблетки, 250 мг/25 мг №100 (10х10)

Мiжнародна назва : Карбідопа+леводопа*

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Карбидопа

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО