Детальніше

Ланцерол 0,03 г капсули №10

Обліковий номер: 333990

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Київмедпрепарат ПАТ (Украина, Київ)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7875/01/01

Назва російською: Ланцерол® капсулы по 30 мг №10 в блис.

Мiжнародна назва : Ланзопразол

Форма выпуску: Капсулы

Дiюча речовина : Лансопразол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Капсули

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЛАНЦЕРОЛ&reg

(LANCEROL)

Склад:

діюча речовина: lansoprazole

1 капсула містить лансопразолу у складі пелет у перерахуванні на 100 % речовину 30 мг

допоміжні речовини (у складі пелет): цукрові сфери (сахароза кукурудзяний крохмаль вода очищена) (0 85-1 мм) натрію лаурилсульфат меглюмін маніт (Е 421) гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза) макрогол 6000 тальк полісорбат 80 титан діоксид (Е 171) метакрилатний сополімер (тип А)

склад оболонки капсули: желатин.

Лікарська форма. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування пептичної виразки та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби. Інгібітори протонної помпи.

Код АТС А02В С03.

Клінічні характеристики.

Показання.

Helicobacter pylori (у комбінації з антибіотиками).

Протипоказання.

Спосіб застосування та дози.

Питання щодо дозування та терміну лікування вирішує лікар індивідуально залежно від клінічної ситуації та характеру перебігу захворювання.

Якщо пацієнт не прийняв препарат у призначений час він має прийняти його якомога швидше. Однак якщо залишилося небагато часу до прийому наступної дози пацієнтові не можна приймати пропущену дозу.

Виразка дванадцятипалої кишки

Доброякісна пептична виразка шлунка

Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба

Ерадикація Helicobacter pylori

Доза становить 30 мг препарату 2 рази на добу (перед сніданком та перед вечерею). Пацієнтові необхідно приймати препарат разом з антибіотиками за затвердженими схемами протягом 1-2 тижнів.

Синдром Золлінгера-Еллісона

Ниркова та печінкова недостатність

Пацієнти з порушеннями функції печінки та нирок легкого або помірного ступеня не потребують коригування дози.

Пацієнтам із тяжкими порушеннями функції печінки слід приймати найменші ефективні дози препарату але не більше 30 мг на добу.

Пацієнти літнього віку

При застосуванні препарату немає необхідності коригувати дозу.

Побічні реакції.

З боку серцево-судинної системи: стенокардія цереброваскулярні зміни артеріальна гіпертензія артеріальна гіпотензія інфаркт міокарда відчуття серцебиття шок (циркулярна недостатність) вазодилатація.

З боку травного тракту: анорексія кардіоспазм холелітіаз закреп блювання гепатотоксичність жовтяниця гепатит кандидоз слизових оболонок травного тракту сухість у роті/спрага диспепсія дисфагія відрижка езофагеальний стеноз езофагеальна виразка езофагіт зміна кольору калу метеоризм поліпи шлунка гастроентерит коліт шлунково-кишкові кровотечі блювання з домішками крові підвищення або зниження апетиту підвищена салівація мелена ректальні кровотечі стоматит смакові розлади глосит панкреатит тенезми виразковий коліт.

З боку ендокринної системи: цукровий діабет зоб гіперглікемія/гіпоглікемія.

З боку системи крові та лімфатичної системи: анемія (у т. ч. апластична та гемолітична анемія) гемоліз агранулоцитоз лейкопенія нейтропенія панцитопенія тромбоцитопенія еозинофілія тромботична та тромбоцитопенічна пурпура.

З боку опорно-рухового апарату та сполучної тканини:

З боку нервової системи: ажитація амнезія підвищена збудливість апатія депресія запаморочення/синкопе вертиго галюцинації геміплегія ворожість страх зниження лібідо нервозність безсоння сонливість тремор парестезії порушення мислення сплутаність свідомості.

З боку дихальної системи:

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

З боку органів чуття:

З боку сечостатевої системи: інтерстиціальний нефрит що може призвести до ниркової недостатності формування каменів у нирках затримка сечі глюкозурія гематурія альбумінурія порушення менструацій збільшення молочних залоз/гінекомастія болючість молочних залоз імпотенція.

Комбінована терапія з амоксициліном та кларитроміцином: при проведенні комбінованої терапії лансопразолу з амоксициліном та кларитроміцином немає специфічних характерних для комбінованої терапії побічних реакцій. Побічні реакції що можуть виникати при комбінованій терапії характерні для ланcопразолу амоксициліну та кларитроміцину.

Найчастішими побічними реакціями у пацієнтів які отримують потрійну терапію (ланcопразол/кларитроміцин/амоксицилін) протягом 14 днів є діарея головний біль зміни смаку. Найчастішими побічними реакціями при проведенні подвійної терапії лансопразолу з амоксициліном є діарея та головний біль. Побічні реакції є нетривалими та не потребують припинення лікування.

Лабораторні зміни:

Є дані про підвищення рівня ферментів печінки у пацієнтів більше ніж у 3 рази від верхньої межі норми у кінці лікування лансопразолом однак жовтяниця не відзначалась.

Інші: анафілактоїдні реакції анафілактичний шок астенія підвищена втомлюваність кандидоз біль у грудях (не завжди специфічний) набряки гарячка грипоподібний синдром неприємний запах з рота інфекції (не завжди специфічні) слабкість.

Передозування.

Немає повідомлень про випадки передозування лансопразолом.

Є дані що одноразовий прийом препарату у дозі 600 мг не супроводжується клінічними проявами передозування проте при передозуванні можливе посилення проявів побічних реакцій.

Лікування. Специфічного антидоту не існує. Гемодіаліз неефективний. Для зменшення всмоктування препарату необхідно прийняти активоване вугілля. У разі прийому надлишкової дози проводять симптоматичне та підтримуюче лікування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності або годування груддю препарат не можна застосовувати.

При необхідності застосування препарату годування груддю слід припинити.

Діти.

Особливості застосування.

Перед призначенням препарату Ланцерол слід виключити можливість злоякісних новоутворень у шлунку та стравоході тому що препарат може замаскувати симптоми і таким чином відстрочити правильну діагностику тому перед початком та після закінчення курсу лікування лансопразолом слід провести ендоскопічний контроль з біопсією.

При проведенні комбінованої терапії з кларитроміцином та амоксициліном застереження щодо застосування цих лікарських засобів необхідно дивитися в інструкціях для медичного застосування кларитроміцину та амоксициліну а також слід врахувати перед початком застосування амоксициліну та кларитроміцину наявність в анамнезі реакцій гіперчутливості до пеніцилінів цефалоспоринів та інших алергенів.

При застосуванні антибактеріальних засобів можливе виникнення псевдомембранозного коліту іноді життєво небезпечного тому важливо враховувати це при наявності у пацієнтів діареї.

У пацієнтів з хронічною печінковою недостатністю період напіввиведення з плазми крові збільшується від 1 5 години до 3 2-7 2 години залежно від ступеня порушення функції печінки. Пацієнтам із тяжкою печінковою недостатністю слід зменшувати дозу препарату. Лікування розпочинати з половини зазначеної дози поступово збільшуючи до рекомендованих доз але не більше 30 мг на добу.

Під впливом лансопразолу знижується кислотність шлункового соку що призводить до збільшення ризику розвитку шлунково-кишкових інфекцій спричинених умовно-патогенними мікроорганізмами такими як Salmonella і Campylobacter.

Через обмеженість даних щодо безпеки застосування лансопразолу як підтримуючої терапії тривалістю більше 1 року необхідно регулярно проводити оцінку співвідношення ризик/користь для даної групи пацієнтів.

Пацієнти літнього віку.

Лікування виразки у пацієнтів літнього віку практично не відрізняється від лікування у пацієнтів молодшого віку. Побічні реакції та лабораторні зміни у пацієнтів літнього віку такі ж самі як і у пацієнтів молодшого віку.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Під час керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами необхідно враховувати можливість виникнення побічних реакцій з боку нервової системи та органів зору.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Лансопразол як і інші інгібітори протонної помпи знижує концентрацію атазанавіру (інгібітору ВІЛ-протеази) всмоктування якого залежить від шлункової кислотності тому може впливати на терапевтичну дію атазанавіру та розвиток резистентності до ВІЛ інфекції. Протипоказане одночасне застосування атазанавіру та лансопразолу.

Лансопразол може підвищувати у плазмі крові концентрацію препаратів що метаболізуються CYP3А4 (варфарин антипірин індометацин ібупрофен фенітоїн пропранолол преднізолон діазепам кларитроміцин чи терфенадин).

Лікарські засоби що пригнічують CYP2С19 (флувоксамін) призводять до значного підвищення (у 4 рази) концентрації лансопразолу у плазмі крові. При одночасному застосуванні необхідна корекція дози лансопразолу.

Клінічних проявів взаємодій лансопразолу з амоксициліном не спостерігалося.

Сукральфат та антацидні засоби можуть зменшувати біодоступність лансопразолу через що лансопразол необхідно приймати мінімум через 1 годину після застосування даних препаратів.

Не виявлено клінічно значущої взаємодії між лансопразолом та нестероїдними протизапальними лікарськими засобами.

При одночасному застосуванні лансопразолу з теофіліном (CYP1А2 CYP3А) відзначається помірне підвищення (до 10 %) кліренсу теофіліну але клінічне значення їх взаємодій малоймовірне. Проте для підтримки клінічно ефективних концентрацій теофіліну окремим хворим необхідна корекція дози теофіліну на початку або після припинення лікування лансопразолом.

Лансопразол не впливає на фармакокінетику варфарину та протромбіновий час.

Підвищення МНО та протромбінового часу може призвести до кровотеч і навіть до летального наслідку.

При одночасному застосуванні дигоксину та лансопразолу спостерігається підвищення рівня дигоксину у плазмі крові.

При одночасному застосуванні лансопразолу та такролімусу може підвищуватися концентрація такролімусу у плазмі крові особливо у пацієнтів яким проводили трансплантацію.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Лансопразол пригнічує активність Н++-АТФ-ази протонної помпи у парієтальних клітинах слизової оболонки шлунка. У такий спосіб Ланцерол пригнічує кінцеву стадію утворення кислоти шлункового соку зменшує кількість і кислотність шлункового соку внаслідок чого знижується шкідливий вплив шлункового соку на слизову оболонку.

Ступінь пригнічення визначається дозою і тривалістю лікування. Навіть разова доза 30 мг лансопразолу пригнічує секрецію кислоти шлункового соку на 70-90 %. Початок дії спостерігається протягом 1-2 годин і триває протягом доби.

Фармакокінетика.

Період напіввиведення подовжується у хворих із вираженими порушеннями функції печінки і у пацієнтів віком від 69 років. У хворих із порушеннями функції нирок абсорбція лансопразолу практично не змінюється.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості:

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Упаковка.

По 10 капсул у блістері 1 блістер у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження.

Україна 01032 м. Київ вул. Саксаганського 139.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Ланцерол 0,03 г капсули №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Ланцерол 0,03 г капсули №10

Обліковий номер : 333990

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Київмедпрепарат ПАТ (Украина, Київ)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7875/01/01

Назва російською : Ланцерол® капсулы по 30 мг №10 в блис.

Мiжнародна назва : Ланзопразол

Форма выпуску : Капсулы

Дiюча речовина : Лансопразол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Капсули

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО