Детальніше

Лансопрол 15 мг таблетки №28

Обліковий номер: 378083

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Nobel (Турція)

Виробник: Nobel (Турція)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3932/01/01

Назва російською: Лансопрол® капсулы по 15 мг №28 (7х4)

Мiжнародна назва : Ланзопразол

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Лансопразол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Капсули

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЛАНСОПРОЛ&reg

(LANSOPROL)

Склад:

діюча речовина: lansoprazole

1 капсула містить лансопразолу 15 або 30 мг

допоміжні речовини:

Желатинова капсула № 1 містить: титану діоксид (Е 171) заліза оксид червоний (Е 172) заліза оксид жовтий (Е 172) патентований синій V (Е 131) желатин.

Желатинова капсула № 2 містить: титану діоксид (Е 171) заліза оксид червоний (Е 172) заліза оксид жовтий (Е 172) желатин.

Лікарська форма. Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості:

тверді желатинові капсули № 2 з кришечкою та корпусом оранжевого кольору що містять сферичні мікропелети білого або майже білого кольору (15 мг)

тверді желатинові капсули № 1 з кришечкою зеленого та корпусом оранжевого кольору що містять сферичні мікропелети білого або майже білого кольору (30 мг).

Фармакотерапевтична група.

Засоби для лікування пептичної виразки та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби. Інгібітори протонного насоса. Код АТХ А02В С03.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Лансопразол пригнічує активність Н++-АТФ-ази протонної помпи у парієтальних клітинах слизової оболонки шлунка. У такий спосіб Лансопрол пригнічує кінцеву стадію утворення кислоти шлункового соку зменшує кількість і кислотність шлункового соку внаслідок чого знижується шкідливий вплив шлункового соку на слизову оболонку.

Ступінь пригнічення визначається дозою і тривалістю лікування. Навіть разова доза 30 мг лансопразолу пригнічує секрецію кислоти шлункового соку на 70-90 %. Початок дії спостерігається протягом 1-2 годин і триває доби.

Фармакокінетика.

Період напіввиведення подовжується у хворих із вираженими порушеннями функції печінки і у пацієнтів віком від 69 років. У хворих із порушеннями функції нирок абсорбція лансопразолу практично не змінюється.

Клінічні характеристики.

Показання.

Helicobacter pylori (у комбінації з антибіотиками).

Протипоказання.

Гіперчутливість до лансопразолу або до будь-якого іншого компонента препарату одночасне застосування з атазанавіром злоякісні новоутворення травного тракту.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Лансопразол як і інші інгібітори протонної помпи знижує концентрацію атазанавіру (інгібітору ВІЛ-протеази) всмоктування якого залежить від шлункової кислотності тому може впливати на терапевтичну дію атазанавіру та розвиток резистентності до ВІЛ інфекції. Протипоказане одночасне застосування атазанавіру та лансопразолу.

Лансопразол може підвищувати у плазмі крові концентрацію препаратів що метаболізуються CYP3А4 (варфарин антипірин індометацин ібупрофен фенітоїн пропранолол преднізолон діазепам кларитроміцин чи терфенадин).

Лікарські засоби що пригнічують CYP2С19 (флувоксамін) призводять до значного підвищення (у 4 рази) концентрації лансопразолу у плазмі крові. При одночасному застосуванні необхідна корекція дози лансопразолу.

Індуктори CYP2С19 та CYP3А4 (рифампіцин трава звіробою) можуть значно зменшити концентрації лансопразолу у плазмі крові. При одночасному застосуванні необхідна корекція дози лансопразолу.

Лансопразол спричиняє тривале пригнічення шлункової секреції тому теоретично можливий вплив лансопразолу на біодоступність препаратів для яких при всмоктуванні значення рН є важливим (кетоконазол ітраконазол ефіри ампіциліну солі заліза дигоксин).

Клінічних проявів взаємодій лансопразолу з амоксициліном не спостерігалося.

Сукральфат та антацидні засоби можуть зменшувати біодоступність лансопразолу через що лансопразол необхідно приймати мінімум через 1 годину після застосування даних препаратів.

Не виявлено клінічно значущої взаємодії між лансопразолом та нестероїдними протизапальними лікарськими засобами.

При одночасному застосуванні лансопразолу з теофіліном (CYP1А2 CYP3А) відзначається помірне підвищення (до 10 %) кліренсу теофіліну але клінічне значення їх взаємодій малоймовірне. Проте для підтримки клінічно ефективних концентрацій теофіліну окремим хворим необхідна корекція дози теофіліну на початку або після припинення лікування лансопразолом.

Лансопразол не впливає на фармакокінетику варфарину та протромбіновий час.

Підвищення МНО та протромбінового часу може призвести до кровотеч і навіть до летального наслідку.

При одночасному застосуванні лансопразолу та такролімусу може підвищуватися концентрація такролімусу у плазмі крові особливо у пацієнтів яким проводили трансплантацію. Тому слід контролювати рівень такролімусу в плазмі крові на початку та після припинення комбінованої терапії лансопразолом.

Особливості застосування.

Перед призначенням препарату Лансопрол слід виключити можливість злоякісних новоутворень у шлунку та стравоході тому що препарат може замаскувати симптоми і таким чином відтермінувати правильну діагностику тому перед початком та після закінчення курсу лікування лансопразолом слід провести ендоскопічний контроль з біопсією.

При проведенні комбінованої терапії з кларитроміцином та амоксициліном застереження щодо застосування цих лікарських засобів необхідно дивитися в інструкціях для медичного застосування кларитроміцину та амоксициліну а також слід врахувати перед початком застосування амоксициліну та кларитроміцину наявність в анамнезі реакцій гіперчутливості до пеніцилінів цефалоспоринів та інших алергенів.

При застосуванні антибактеріальних засобів можливе виникнення псевдомембранозного коліту іноді життєво небезпечного тому важливо враховувати це при наявності у пацієнтів діареї.

У пацієнтів з хронічною печінковою недостатністю період напіввиведення з плазми крові збільшується від 1 5 години до 3 2-7 2 години залежно від ступеня порушення функції печінки. Пацієнтам із тяжкою печінковою недостатністю слід зменшувати дозу препарату. Лікування розпочинати з половини зазначеної дози поступово збільшуючи до рекомендованих доз але не більше 30 мг на добу.

Під впливом лансопразолу знижується кислотність шлункового соку що призводить до збільшення ризику розвитку шлунково-кишкових інфекцій спричинених умовно-патогенними мікроорганізмами такими як Salmonella і Campylobacter.

Пацієнтам із виразками шлунка та дванадцятипалої кишки слід враховувати як етіологічний фактор можливість інфікування H. pylori. Якщо лансопразол застосовувати в комбінації з антибіотиками для ерадикаційної терапії H. pylori слід дотримуватися інструкцій для медичного застосування цих антибіотиків.

Лікування та профілактику пептичної виразки слід обмежити у пацієнтів які потребують тривалого лікування нестероїдними протизапальними засобами (НПЗЗ) або входять до групи ризику наприклад пацієнти зі шлунково-кишковими кровотечами перфораціями або виразками в анамнезі пацієнти літнього віку при одночасному застосуванні лікарських засобів які підвищують можливість розвитку захворювань верхніх відділів шлунково-кишкового тракту (кортикостероїди або антикоагулянти) наявність тяжких супутніх захворювань або тривалого застосування максимальних рекомендованих доз НПЗЗ.

Тяжка гіпомагніємія спостерігалася у пацієнтів які застосовували інгібітори протонної помпи такі як лансопразол протягом мінімум трьох місяців та у більшості випадків протягом року. Можуть виникати тяжкі прояви гіпомагніємії такі як підвищена втомлюваність судоми марення конвульсії запаморочення та шлуночкова аритмія але вони можуть починатися дуже різко. У більшості пацієнтів симптоми гіпомагніємії нівелювалися після замісної терапії магнієм а також після припинення застосування інгібітору протонної помпи.

Через обмеженість даних щодо безпеки застосування лансопразолу як підтримувальної терапії тривалістю більше 1 року необхідно регулярно проводити оцінку співвідношення ризик/користь для даної групи пацієнтів.

Пацієнти літнього віку.

Лікування виразки у пацієнтів літнього віку практично не відрізняється від лікування у пацієнтів молодшого віку. Побічні реакції та лабораторні зміни у пацієнтів літнього віку такі ж самі як і у пацієнтів молодшого віку.

Препарат містить сахарозу. Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції чи недостатністю сахарази-ізомальтази не слід застосовувати цей препарат.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності та годування груддю препарат не застосовують.

При необхідності застосування препарату слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Під час керування автотранспортом або іншими механізмами необхідно враховувати можливість виникнення побічних реакцій з боку нервової системи та органів зору таких як запаморочення вертиго розлади зору та сонливість. У цих станах здатність реагувати може знижуватися.

Спосіб застосування та дози.

Питання щодо дозування та терміну лікування вирішує лікар залежно від клінічної ситуації та характеру перебігу захворювання.

Якщо пацієнт не прийняв препарат у призначений час він має прийняти його якомога швидше. Однак якщо залишилося небагато часу до прийому наступної дози пацієнт не повинен приймати пропущену дозу.

Виразка дванадцятипалої кишки

Доза для профілактики виразок спричинених тривалим лікуванням НПЗЗ для пацієнтів групи ризику (вік понад 65 років чи гастрит або виразка дванадцятипалої кишки в анамнезі) становить 15 мг на добу. Якщо лікування не ефективне призначають дозу 30 мг на добу.

Доброякісна пептична виразка шлунка

Доза для профілактики виразок спричинених тривалим лікуванням НПЗЗ для пацієнтів групи ризику (вік понад 65 років чи гастрит або виразка дванадцятипалої кишки в анамнезі) становить 15 мг на добу. Якщо лікування не ефективне призначають дозу 30 мг на добу.

Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба рефлюксний езофагіт

Доза для довгострокової профілактики рецидиву ерозивного езофагіту становить 15-30 мг 1 раз на добу. Безпека та ефективність підтримувальної терапії лансопразолом підтверджена для 12-місячного прийому.

Ерадикація Helicobacter pylori

Доза становить 30 мг препарату 2 рази на добу (перед сніданком та перед вечерею). Пацієнт повинен приймати препарат разом з антибіотиками за затвердженими схемами протягом 1-2 тижнів.

Синдром Золлінгера-Еллісона

Ниркова та печінкова недостатність

Пацієнти з порушенням функції печінки та нирок легкого або помірного ступеня не потребують коригування дози.

Пацієнтам із тяжкими порушеннями функції печінки слід приймати найменші ефективні дози препарату та не більше 30 мг за добу.

Пацієнти літнього віку

При застосуванні препарату немає необхідності коригувати дозу.

Діти.

Не застосовують дітям.

Передозування.

Немає повідомлень про випадки передозування лансопразолом. Одноразовий прийом препарату в дозі 600 мг не супроводжувався клінічними проявами передозування. Проте при передозуванні можливе посилення проявів побічних реакцій.

Лікування. Специфічного антидоту не існує. Гемодіаліз неефективний. Для зменшення всмоктування препарату необхідно прийняти активоване вугілля. У разі прийому надлишкової дози проводиться симптоматичне та підтримуюче лікування.

Побічні реакції.

З боку серцево-судинної системи: стенокардія цереброваскулярні зміни артеріальна гіпертензія артеріальна гіпотензія інфаркт міокарда відчуття серцебиття шок (циркулярна недостатність) вазодилатація.

З боку травного тракту: анорексія кардіоспазм холелітіаз запор блювання гепатотоксичність жовтяниця гепатит кандидоз слизових оболонок травного тракту сухість у роті/спрага диспепсія дисфагія відрижка езофагеальний стеноз езофагеальна виразка езофагіт зміна кольору калу метеоризм поліпи шлунка гастроентерит коліт шлунково-кишкові кровотечі блювання з домішками крові підвищення або зниження апетиту підвищена салівація мелена ректальні кровотечі стоматит смакові розлади глосит панкреатит тенезми виразковий коліт.

З боку метаболізму: гіпомагніємія.

З боку ендокринної системи: цукровий діабет зоб гіперглікемія/гіпоглікемія.

З боку системи крові та лімфатичної системи: анемія (у т. ч. апластична та гемолітична анемія) гемоліз агранулоцитоз лейкопенія нейтропенія панцитопенія тромбоцитопенія еозинофілія тромботична та тромбоцитопенічна пурпура.

З боку нервової системи: ажитація амнезія підвищена збудливість апатія депресія запаморочення/синкопе вертиго галюцинації геміплегія ворожість страх зниження лібідо нервозність безсоння сонливість тремор парестезії порушення мислення сплутаність свідомості.

З боку дихальної системи: задишка кашель фарингіт риніт інфекції верхніх і нижніх дихальних шляхів (бронхіт пневмонія) астма носова кровотеча легенева кровотеча гикавка.

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

З боку органів чуття: затуманення зору біль в очах дефекти полів зору шум у вухах глухота середній отит зміни смаку розлади мовлення.

З боку сечостатевої системи: інтерстиціальний нефрит що може призвести до ниркової недостатності формування каменів у нирках затримка сечі глюкозурія гематурія альбумінурія порушення менструаційного циклу збільшення молочних залоз/гінекомастія болючість молочних залоз імпотенція.

Комбінована терапія з амоксициліном та кларитроміцином: при проведенні комбінованої терапії лансопразолу з амоксициліном та кларитроміцином немає специфічних характерних для комбінованої терапії побічних реакцій. Побічні реакції що можуть виникати при комбінованій терапії характерні для ланcопразолу амоксициліну та кларитроміцину.

Найчастішими побічними реакціями у пацієнтів які отримують потрійну терапію (ланcопразол/кларитроміцин/амоксицилін) протягом 14 днів є діарея головний біль зміни смаку. Найчастішими побічними реакціями при проведенні подвійної терапії лансопразолу з амоксициліном є діарея та головний біль. Побічні реакції є нетривалими та не потребують припинення лікування.

Лабораторні показники:

Є дані про підвищення рівня ферментів печінки у пацієнтів більш ніж у 3 рази від верхньої межі норми у кінці лікування лансопразолом однак жовтяниця не відзначалась.

Інші: анафілактоїдні реакції анафілактичний шок астенія підвищена втомлюваність кандидоз біль у грудях (не завжди специфічний) набряки гарячка грипоподібний синдром неприємний запах з рота інфекції (не завжди специфічні) слабкість.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 7 капсул у блістері по 2 або 4 блістери у картонній упаковці.

По 14 капсул у блістері по1 або 2 блістери у картонній упаковці.

По 4 капсули у блістері по1 блістеру у картонній упаковці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

НОБЕЛ ІЛАЧ САНАЇ ВЕ ТІДЖАРЕТ А.Ш.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Санкаклар Коуї 81100 м. Дюздже Туреччина.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Лансопрол 15 мг таблетки №28

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Лансопрол 15 мг таблетки №28

Обліковий номер : 378083

Товару немає в наявності
Nobel (Турція)

Виробник : Nobel (Турція)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3932/01/01

Назва російською : Лансопрол® капсулы по 15 мг №28 (7х4)

Мiжнародна назва : Ланзопразол

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Лансопразол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Капсули