Детальніше

Ланотан 0,05 мг краплі очні 2,5 мл

Обліковий номер: 357265

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/11416/01/01

Назва російською: Ланотан® капли глаз. 0,05 мг/мл по 2,5 мл во флак. №1

Мiжнародна назва : Латанопрост

Форма выпуску: Капли

Дiюча речовина : Латанопрост

Температура зберiгання : +2 до +8

Фрамацевтична форма : Краплі очні

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЛАНОТАН&reg

(LANOTAN)

Склад:

діюча речовина: latanoprost

1 мл препарату містить 0 05 мг латанопросту

допоміжні речовини

Лікарська форма. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група. Протиглаукомні препарати та міотичні засоби. Аналоги простагландинів. Латанопрост. Код АТС S01E Е01.

Клінічні характеристики.

Показання. Зниження підвищеного внутрішньоочного тиску (ВОТ) у хворих з відкритокутовою глаукомою хронічною закритокутовою глаукомою та підвищеним внутрішньоочним тиском.

Зниження підвищеного внутрішньоочного тиску у дітей з підвищеним внутрішньоочним тиском і дитячою глаукомою.

Протипоказання.

Спосіб застосування та дози.

Рекомендована доза для дорослих (в тому числі осіб літнього віку):

Рекомендована доза становить одну краплю у кожне уражене око один раз на добу. Оптимальний ефект досягається при введенні Ланотану ввечері.

Не слід застосовувати Ланотан частіше ніж один раз на добу оскільки показано що при застосуванні частіше ніж раз на добу зменшується ефект зниження внутрішньоочного тиску.

Якщо була пропущена доза то у подальшому слід продовжувати лікування і вводити наступну дозу як зазвичай.

Після закапування Ланотану як і будь-яких очних крапель рекомендовано впродовж однієї хвилини стиснути слізний мішок у ділянці медіального кута ока (оклюзія слізних точок). Цю дію слід виконувати одразу ж після введення кожної краплі.

У випадку застосування більш ніж одного місцевого офтальмологічного препарату ліки необхідно призначати з інтервалом не менше 5 хвилин.

Застосування у дітей:

Очні краплі Ланотан

Побічні реакції.

З боку нервової системи: нудота головний біль запаморочення.

З боку органа зору:

З боку серця: прискорене серцебиття загострення стенокардії.

З боку дихальної системи: астма погіршення перебігу бронхіальної астми гострий напад астми та задишка.

З боку шкіри: потемніння шкіри повік локалізована шкірна реакція на повіках шкірні висипання.

З боку опорно-рухового апарату:

Загальні порушення: неспецифічний біль у грудній клітці.

Профіль безпеки препарату у дітей подібний до профілю безпеки у дорослих не було ідентифіковано жодних нових побічних ефектів. Побічними реакціями які спостерігалися у дітей частіше ніж у дорослих були назофарингіт і пірексія.

Передозування.

При випадковому прийомі Ланотану

При застосуванні доз латанопросту які в 7 разів перевищують терапевтичну дозу у пацієнтів з помірною бронхіальною астмою не спостерігалося бронхоконстрикції.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Безпека Ланотану при його застосуванні під час вагітності не встановлена. Він може чинити небезпечний фармакологічний вплив на перебіг вагітності на плід або на організм новонародженої дитини тому Ланотан

Латанопрост та його метаболіти можуть проникати в материнське молоко тому матерям які годують груддю не слід застосовувати препарат. У разі необхідності застосування препарату слід припинити годування груддю.

Діти. Даний препарат застосовують дітям віком від 1 року.

Дані щодо ефективності і безпеки застосування препарату у віковій групі до 1 року обмежені. Дані щодо застосування у недоношених немовлят (у яких гестаційний вік становить менше ніж 36 тижнів) відсутні.

У дітей віком до 3 років що переважно хворіють на первинну вроджену глаукому терапією першої лінії залишається хірургічне втручання (наприклад трабекулотомія/гоніотомія).

Особливості застосування. Ланотан може викликати поступову зміну кольору очей за рахунок збільшення кількості коричневого пігменту у райдужній оболонці. Ефект зміни кольору очей виявляється переважно у хворих зі змішаним забарвленням райдужної оболонки наприклад синьо-коричневої сіро-коричневої жовто-коричневої або зелено-коричневої. Зміна кольору відбувається через збільшення вмісту меланіну у стромальних меланоцитах райдужної оболонки а не збільшенням кількості меланоцитів. Як правило коричнева пігментація що знаходиться навколо зіниці розповсюджується концентрично і вся райдужна оболонка або її частина може набути інтенсивнішого коричневого кольору. Зміна кольору райдужної оболонки відбувається повільно (протягом кількох місяців чи навіть років) і не супроводжується якимись клінічними симптомами чи патологічними змінами. Після відміни препарату не відбувається подальшого збільшення кількості коричневого пігменту.

Латанопрост може поступово змінювати вії та пушкове волосся ока що лікується ці зміни включають збільшення довжини товщини пігментації та кількісті вій або волосся та ріст вій у неправильному напрямку. Зміни у віях є оборотними та зникають після припинення лікування препаратом.

Дані щодо застосування латанопросту протягом періопераційного періоду у пацієнтів із катарактою обмежені тому призначати Ланотантаким пацієнтам слід з обережністю.

Під час лікування латанопростом повідомлялося про макулярний набряк головним чином у пацієнтів з афакією у пацієнтів із псевдофакією з розривом задньої капсули кришталика або передньокамерними лінзами або у пацієнтів з відомими факторами ризику кістозного макулярного набряку (такими як діабетична ретинопатія та оклюзія вен сітківки). Рекомендується бути обережними під час застосування латанопросту цим пацієнтам.

У разі наявності невусів або лентиго (плям) на райдужній оболонці не відбувається їх зміни під впливом терапії. Накопичення пігменту в трабекулярній сітці або у будь-якому іншому відділі передньої камери ока не відбувається проте хворим необхідно проходити регулярні обстеження і залежно від клінічної ситуації якщо відбувається збільшення пігментації райдужної оболонки лікування Ланотаномможе бути припинене.

Існує обмежений досвід застосування латанопросту при хронічній закритокутовій глаукомі відкритокутовій глаукомі у хворих з псевдофакією а також при пігментній глаукомі. На сьогодні відсутні дані про застосування латанопросту при запальній неоваскулярній або вродженій глаукомі запальних захворюваннях очей. Ланотан не виявляє або виявляє незначний вплив на зіницю однак відсутні дані про дію препарату при загостренні закритокутової глаукоми. Тому Ланотан рекомендується застосовувати при цих станах з обережністю доки не буде отримано достатньо експериментальних даних.

Слід з обережністю призначати Ланотан пацієнтам з відомими факторами ризику які обумовлюють схильність до іриту/увеїту.

Досвід застосування латанопросту у пацієнтів з бронхіальною астмою обмежений проте повідомлялось про деякі випадки загострення бронхіальної астми та/або задишки. Таким чином призначати препарат пацієнтам з бронхіальною астмою слід з обережністю.

Ланотан містить бензалконію хлорид який може адсорбуватися контактними лінзами тому їх необхідно знімати перед інстиляцією і одягати через 15 хвилин.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Очні краплі можуть викликати транзиторне порушення зору тому необхідно утриматись від керування автотранспортом та роботи з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Латанопрост можна застосовувати разом з іншими офтальмологічними засобами призначеними для зниження внутрішньоочного тиску. Якщо місцево призначено більше одного офтальмологічного препарату їх необхідно застосовувати з інтервалом не менше 5 хвилин.

Повідомлялося про парадоксальне підвищення внутрішньоочного тиску після одночасного місцевого застосування двох аналогів простагландинів. Таким чином не рекомендується одночасне застосування двох або більше простагландинів аналогів простагландинів або похідних простагландинів.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Активна субстанція латанопрост аналог простагландину F2a

Основний механізм дії спрямований на збільшення увеосклерального відтоку.

Встановлено що латанопрост у терапевтичних дозах не чинить фармакологічної дії на серцево-судинну і дихальну системи.

Фармакокінетика. Латанопрост - це ізопропіловий ефір проліків які самі по собі неактивні але після гідролізу з утворенням кислоти латанопросту він стає біологічно активним. Проліки добре проникають через рогівку і всі ліки які потрапляють у внутрішньоочну рідину гідролізуються при проходженні через рогівку.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

Термін придатності. 2 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Упаковка. По 2 5 мл у флаконі вкладеному в пачку.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження. Україна 04080 м. Київ вул. Фрунзе 63.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Ланотан 0,05 мг краплі очні 2,5 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Ланотан 0,05 мг краплі очні 2,5 мл

Обліковий номер : 357265

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Фармак ОАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/11416/01/01

Назва російською : Ланотан® капли глаз. 0,05 мг/мл по 2,5 мл во флак. №1

Мiжнародна назва : Латанопрост

Форма выпуску : Капли

Дiюча речовина : Латанопрост

Температура зберiгання : +2 до +8

Фрамацевтична форма : Краплі очні

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО