Детальніше

Ламотрин 100 мг таблетки №30

Обліковий номер: 352740

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Фарма Старт ООО (Украина, Киев) (м)

Мiжнародна назва : Ламотригін

Форма выпуску: Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЛАМОТРИН 25

(LAMOTRINЕ 25)

Ламотрин 50

(LAMOTRINЕ 50)

ЛАМОТРИН 100

(LAMOTRINЕ 100)

Склад:

діюча речовина: ламотриджин

1 таблетка містить ламотриджину 25 мг або 50 мг або 100 мг

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна кремнію діоксид колоїдний безводний повідон натрію крохмальгліколят лактоза моногідрат магнію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору круглої форми з двоопуклою поверхнею з рискою (Ламотрин 50 та Ламотрин 100) без риски (Ламотрин 25).

Фармакотерапевтична група.

Протиепілептичні засоби. Ламотриджин. Код АТХ N03A X09.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакокінетика.

Клінічні характеристики.

Показання.

Дорослі та діти віком від 12 років

Діти віком від 2 до 12 років

Монотерапія типових малих епілептичних нападів.

- Біполярні розлади у дорослих.

Для запобігання фазам емоційних порушень у хворих на біполярні розлади переважно попереджаючи депресивні епізоди.

Протипоказання. Гіперчутливість до ламотриджину або до інших компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Взаємодія з протиепілептичними засобами.

Вальпроат який значно пригнічує мікросомальні ферменти печінки уповільнює метаболізм ламотриджину і збільшує його період напіввиведення приблизно в два рази.

Протиепілептичні препарати (фенітоїн карбамазепін фенобарбітал і примідон) що індукують мікросомальні ферменти печінки прискорюють метаболізм ламотриджину.

Є повідомлення про побічні явища з боку центральної нервової системи що включають запаморочення атаксію диплопію помутніння зору та нудоту у пацієнтів які отримували карбамазепін одночасно з ламотриджином. Ці явища зазвичай зникають при зменшенні дози карбамазепіну. Подібні ефекти проявилися при дослідженні ламотриджину та окскарбазепіну (лікарський засіб що не пригнічує та не індукує печінкові ферменти). Хоча доступні дані вказують на те що окскарбазепін не змінює метаболізм ламотриджину а ламотриджин у свою чергу не змінює метаболізм окскарбазепіну.

Протиепілептичні засоби (фелбамат габапентин леветирацетам прегабалін топірамат зонізамід) які не пригнічують і не індукують печінкові ферменти не впливають на фармакокінетику ламотриджину а ламотриджин у свою чергу не впливає на фармакокінетику леветирацетаму та прегабаліну. Застосування ламотриджину на 15% збільшує концентрацію топірамату.

Хоча описані випадки зміни концентрації інших протиепілептичних препаратів у плазмі крові доступні дані досліджень показують що ламотриджин не впливає на концентрацію у плазмі крові супутніх протиепілептичних засобів. Результати досліджень in vitro

Взаємодія з іншими психотропними речовинами.

Лікарські засоби які не пригнічують та не індукують печінкові ферменти (літій бупропіон оланзапін арипіпразол).

При одночасному застосуванні ламотриджину і глюконату літію фармакокінетика літію не змінювалась.

Застосування багаторазових пероральних доз бупропіону не мають статистично значущого впливу на фармакокінетику ламотриджину спостерігається лише слабке підвищення рівня глюкуроніду ламотриджину.

Багаторазові пероральні дози ламотриджину не мають клінічно значущого впливу на фармакокінетику рисперидону. При сумісному застосуванні рисперидону з ламотриджином повідомлялося про виникнення сонливості.

У пацієнтів з біполярними розладами які отримували ламотриджин та арипіпразол спостерігалося приблизно 10 % зменшення Сmax та AUC ламотриджину. Не очікується що ефект таких змін буде мати клінічні наслідки.

Результати експериментів показали що на формування первинного метаболіту ламотриджину N-глюкуроніду лише мінімальною мірою впливає амітриптилін бупропіон клоназепам флуоксетин галоперидол або лоразепам. За даними вивчення метаболізму буфуралолу в мікросомах печінки людини можна визначити що ламотриджин не знижує кліренс препаратів які метаболізуються головним чином за допомогою CYP 2D6. Результати дослідів дають підстави стверджувати що на кліренс ламотриджину не можуть впливати клозапін фенелзин рисперидон сертралін або тразодон.

Взаємодія з гормональними контрацептивами.

Ламотриджин не змінює концентрації етинілестрадіолу і незначною мірою зменшує концентрацію левоноргестрелу у плазмі крові після прийому пероральних контрацептивів. Вплив цих змін на овуляцію яєчників невідомий.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Лікарські засоби які значно індукують печінкові ферменти (рифампіцин лопінавір/ритонавір атазанавір/ритонавір).

Рифампіцин впливає на рівень виведення (збільшує) і період напіврозпаду (зменшує) ламотриджину внаслідок індукції печінкових ферментів відповідальних за глюкуронізацію. Лопінавір/ритонавір приблизно у два рази знижує плазмову концентрацію ламотриджину шляхом індукції глюкуронізації. Для пацієнтів які отримують супутню терапію рифампіцином лопінавіром/ритонавіром слід застосовувати режим лікування рекомендований для супутнього застосування ламотриджину з відповідними індукторами глюкуронізації.

Застосування атазанавіру/ритонавіру (300 мг/100 мг) зменшує AUC та Сmax ламотриджину у плазмі крові (у дозі 100 мг) у середньому на 32 % та 6 % відповідно.

Дані вивчення in vitro впливу ламотриджину на органічні катіонні транспортери 2 (ОКТ 2) продемонстрували що ламотриджин але не N-глюкуронід метаболіт є інгібітором ОКТ 2 у потенційно клінічно значущих концентраціях. Ці дані демонструють що ламотриджин є більш потужним інгібітором ОКТ 2 ніж циметидин з IC50

Взаємодія із залученням лабораторних тестів.

Повідомлялося про взаємодію ламотриджину з тестами що застосовуються для швидкого визначення деяких лікарських засобів у сечі результатом чого можуть стати хибно позитивні результати особливо при визначенні фенциклидину. Для підтвердження позитивних результатів необхідно застосовувати альтернативний більш специфічний хімічний метод.

Особливості застосування.

Якщо Ламотрин забезпечує задовільний контроль нападів інші протиепілептичні препарати можна відмінити. При переведенні хворого на монотерапію Ламотрином або при додатковому призначенні інших протиепілептичних препаратів при лікуванні Ламотрином слід враховувати можливість зміни фармакокінетики ламотриджину.

Шкірні висипання.

З обережністю слід призначати Ламотрин пацієнтам у яких були алергія або висипання при застосуванні інших протиепілептичних препаратів.

Реакції гіперчутливості.

Клінічне погіршення і суїцидальний ризик.

За даними мета-аналізу із застосуванням протиепілептичних препаратів включаючи ламотриджин було продемонстровано незначне збільшення ризику суїцидальних намірів та поведінки. Механізм цього ризику невідомий але наявні дані не виключають можливості збільшення цього ризику через застосування ламотриджину. Тому за пацієнтами слід ретельно спостерігати на наявність у них ознак суїцидальних намірів та поведінки. У разі появи таких ознак пацієнтам та тим хто доглядає за ними слід звернутися за медичною допомогою.

Необхідно ретельно спостерігати за пацієнтами які приймають Ламотрин з приводу біполярних розладів щоб не пропустити клінічне погіршення (яке включає появу нових симптомів) або суїцидальність особливо на початку курсу лікування або під час зміни дози. У пацієнтів які мають в анамнезі суїцидальну поведінку або думки а також у тих хто демонстрував значною мірою суїцидальні наміри до початку лікування може бути більший ризик появи суїцидальних думок або суїцидальних спроб що буде вимагати ретельного спостереження під час лікування.

Пацієнти та особи які доглядають за пацієнтами повинні бути попереджені про необхідність спостереження за будь-яким погіршенням їхнього стану (включаючи появу нових симптомів) та/або появою суїцидальних намірів/спроб або схильністю до самоушкодження для своєчасного звернення по медичну допомогу при виникненні цих симптомів.

При цьому слід оцінити ситуацію та внести відповідні зміни у терапевтичний режим з можливим припиненням лікування у пацієнтів з проявами клінічного погіршення (включаючи появу нових симптомів) та/або появою суїцидальних намірів/поведінки особливо якщо ці симптоми є тяжкими виникли раптово і не є частиною вже існуючих симптомів.

Припинення прийому препарату.

При лікуванні епілепсії раптова відміна Ламотрину як і інших протиепілептичних засобів може спровокувати збільшення частоти нападів. За винятком випадків коли стан пацієнта потребує раптової відміни препарату (наприклад при появі висипань) дозу Ламотрину слід зменшувати поступово протягом щонайменше 2 тижнів.

Після раптової відміни препарату у пацієнтів з біполярними розладами не відзначали збільшення частоти ступеня тяжкості або типу побічних реакцій. Тому таким пацієнтам припиняти застосування препарату можна одразу без поступового зменшення дози.

Пацієнти літнього віку (від 65 років).

Змінювати дозу немає необхідності. Фармакокінетика ламотриджину у цій віковій групі не відрізняється від такої у пацієнтів середнього віку.

Ниркова недостатність.

У пацієнтів з термінальною стадією ниркової недостатності концентрація ламотриджину у плазмі крові суттєво не змінюється. Однак можлива кумуляція глюкуронідного метаболіту. Застосовувати препарат для лікування пацієнтів з ураженням нирок слід з обережністю. Для пацієнтів з термінальною стадією ниркової недостатності початкова доза ламотриджину базується на індивідуальній схемі протиепілептичного лікування для пацієнтів зі значною нирковою недостатністю слід зменшувати підтримуючу дозу ламотриджину.

Печінкова недостатність.

Жінки які приймають гормональні контрацептиви.

Не можна ігнорувати можливість зниження ефективності гормональних контрацептивів при їхньому одночасному застосуванні з ламотриджином. У деяких пацієнток які приймають пероральні контрацептиви можливі зміни менструального циклу про що вони повинні своєчасно інформувати лікаря.

Вплив ламотриджину на субстрати органічних катіонних транспортерів 2 (ОКТ 2).

Ламотриджин є інгібітором ниркової тубулярної секреції через білки органічних катіонних транспортерів. Це може спричиняти збільшення плазмового рівня деяких препаратів що екскретуються головним чином вищенаведеним шляхом. Тому застосування ламотриджину із субстратами ОКТ 2 що мають вузький терапевтичний індекс наприклад з дофетилідом не рекомендується.

Дигідрофолатредуктаза.

Пацієнти які приймають інші препарати що містять ламотриджин.

Ламотрин не слід приймати пацієнтам які вже лікуються будь-яким іншим препаратом що містить ламотриджин без консультації лікаря.

Розвиток дітей.

Даних щодо впливу ламотриджину на розвиток статеве дозрівання формування когнітивних емоційних та поведінкових функцій немає.

Епілепсія.

За опублікованими даними тяжкі епілептичні напади можуть спричиняти рабдоміоліз поліорганну недостатність та синдром дисемінованого внутрішньосудинного згортання крові інколи з летальним наслідком. Аналогічні випадки можливі і на тлі лікування ламотриджином.

Може спостерігатися суттєве клінічне погіршення у частоті виникнення нападів замість покращення стану. У пацієнтів які мають більше ніж 1 тип нападів покращення контролю за одним типом нападів слід ретельно зважити порівняно з погіршенням контролю за іншим типом нападів. Лікування ламотриджином може загострювати міоклонічні напади.

Є дані що відповідь на лікування комбінацією з індукторами ферментів є слабшою ніж на лікування комбінацією протиепілептичними засобами що не індукують ферменти. Причина цього невідома.

При лікуванні дітей з типовими малими епілептичними нападами ефект досягається не у всіх пацієнтів.

Фертильність.

Застосування ламотриджину у ході репродуктивних досліджень на тваринах не порушувало фертильності. Даних про вплив ламотриджину на фертильність у людей немає.

Препарат містить лактозу тому пацієнтам з такими рідкісними спадковими захворюваннями як непереносимість галактози дефіцит лактази Лаппа або порушення мальабсорбції глюкози-галактози не слід приймати цей препарат.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Ризик пов' язаний із застосуванням протиепілептичних препаратів загалом.

Спеціальні поради необхідно надавати жінкам репродуктивного віку. При плануванні вагітності необхідність лікування протиепілептичними засобами слід переглянути. Жінкам хворим на епілепсію і які вже лікуються слід уникати раптового переривання протиепілептичної терапії оскільки це може спричинити загострення нападів та мати тяжкі наслідки як для жінки так і для дитини.

Ризик виникнення вроджених аномалій у дітей матері яких лікувалися проти- епілептичними лікарськими засобами вищий порівняно з таким у загальній популяції приблизно на 3 %. Найпоширенішими дефектами про які повідомлялося є розщілина губи (заяча губа) вади розвитку серцево-судинної системи та дефекти нервової трубки. Ризик виникнення вроджених вад вищий при комбінованій протиепілептичній терапії порівняно з монотерапією тому слід де це можливо використовувати монотерапію.

Ризик пов' язаний із застосуванням ламотриджину.

За доступними постмаркетинговими даними з кількох проспективних реєстрів з участю понад 2000 жінок які отримували монотерапію ламотриджином у І триместрі вагітності загалом не було свідчень відчутного збільшення ризику виникнення більшості вроджених вад розвитку однак за даними обмеженої кількості реєстрів повідомлялося про збільшений ризик виникнення такої вродженої вади як ізольована розщілина ротової порожнини. За доступними даними контрольованих досліджень не було продемонстровано збільшення ризику розвитку ізольованої розщілини ротової порожнини порівняно з іншими вадами після застосування ламотриджину. У разі необхідності терапії ламотриджином у період вагітності слід застосовувати найменші можливі терапевтичні дози.

Даних про застосування ламотриджину при комбінованій терапії недостатньо щоб зробити висновок чи має ламотриджин вплив на ризик виникнення вад розвитку асоційованих з іншими препаратами.

Як і інші препарати ламотриджин слід призначати у період вагітності тільки у випадку якщо очікувана користь для матері переважає можливий ризик для плода.

Фізіологічні зміни під час вагітності можуть впливати на рівень ламотриджину та/або його терапевтичний ефект. Були випадки зменшення рівня ламотриджину у період вагітності що потенційно збільшували ризик втрати контролю за нападами. Після народження дитини рівень ламотриджину може швидко збільшитися з потенційним ризиком виникнення дозозалежних побічних реакцій. Тому рівень ламотриджину у сироватці крові слід перевіряти перед у період вагітності та після пологів. У разі необхідності дозу ламотриджину слід модифікувати для підтримки концентрації ламотриджину у сироватці крові на тому рівні що був до вагітності або адаптувати відповідно до клінічного стану. Додатково слід контролювати дозозалежні побічні реакції після народження дитини.

Період годування груддю.

У період лікування Ламотрином можливі запаморочення та диплопія. Пацієнти повинні оцінити власну реакцію на лікування ламотриджином та проконсультуватися з лікарем стосовно можливості керування автомобілем і роботи з рухомими механізмами на тлі прийому Ламотрину оскільки реакція на лікування протисудомними препаратами характеризується індивідуальними відмінностями.

Спосіб застосування та дози.

Епілепсія.

Після досягнення контролю нападів прийом допоміжних препаратів можна припинити і продовжити монотерапію Ламотрином.

Дорослі та діти віком від 12 років.

Рекомендована схема лікування епілепсії Ламотрином для дорослих і дітей віком від 12 років наведена у таблиці 1.

Таблиця 1

Рекомендована схема лікування епілепсії для дорослих і дітей віком від 12 років

Режим лікування

І-ІІ

тиждень

ІІІ-ІV тиждень

Підтримуюча терапія

Монотерапія

Комбінована терапія з вальпроатом натрію незалежно від інших супутніх препаратів

1 раз/добу

Комбінована терапія без вальпроату натрію

- фенітоїном

- карбамазепіном

- фенобарбіталом

- примідоном

1 раз/добу

на добу за

Ця схема лікування повинна застосовуватися разом з іншими препаратами які істотно не індукують або пригнічують глюкуронізацію ламотриджину

Діти віком від 2 до 12 років.

Рекомендована схема лікування епілепсії Ламотрином для дітей віком від 2 до 12 років наведена у таблиці 2.

Таблиця 2

Рекомендована схема лікування епілепсії для дітей віком від 2 до 12 років

Режим лікування

І-ІІ тиждень

ІІІ-ІV тиждень

Підтримуюча доза

Монотерапія типових малих епілептичних нападів

Комбінована терапія з вальпроатом натрію незалежно від інших супутніх препаратів

Комбінована терапія без вальпроату натрію

Схема лікування при одночасному прийомі з:

або з іншими індукторами глюкуронізації ламотриджину

Ця схема лікування повинна застосовуватись щодо інших препаратів які суттєво не індукують чи пригнічують глюкуронізацію ламотриджину

Для правильного розрахування підтримуючої дози необхідно систематично контролювати масу тіла дитини і коригувати дози відповідно до маси тіла. Для дітей маса тіла яких не дозволяє призначити таблетки 25 мг слід рекомендувати застосування іншої лікарської форми.

Пацієнтам які приймають протиепілептичні препарати фармакокінетична взаємодія яких з ламотриджином невідома рекомендується застосовувати таку ж схему лікування як і для пацієнтів які приймають ламотриджин з вальпроатом.

Діти віком до 2 років.

Загал

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Ламотрин 100 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Ламотрин 100 мг таблетки №30

Обліковий номер : 352740

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник : Фарма Старт ООО (Украина, Киев) (м)

Мiжнародна назва : Ламотригін

Форма выпуску : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО