Детальніше

Ламіфен 250 мг таблетки №28

Обліковий номер: 332537

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)

Виробник: Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6136/01/01

Назва російською: Ламифен таблетки по 250 мг №28 (7х4)

Мiжнародна назва : Тербінафін

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Тербинафин

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЛАМІФЕН

(LAMIPHEN)

Склад:

діюча речовина: тербінафін

1 таблетка містить тербінафіну гідрохлориду у дозі еквівалентній 250 мг тербінафіну

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки плоскоциліндричної форми з рискою і фаскою білого або майже білого кольору.

Фармакотерапевтична група.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Тербінафін є аліламіном який має широкий спектр протигрибкової дії щодо інфекцій шкіри волосся і нігтів спричинених такими дерматофітами як Trichophyton (наприклад T. rubrum

T. mentagrophytes T. verrucosum T. tonsurans T. violaceum) Microsporum (наприклад Microsporum canis) Epidermophyton floccosum і дріжджові гриби роду Candida (наприклад Candida albicans) та Pityrosporum. У низьких концентраціях тербінафін чинить фунгіцидну дію відносно дерматофітів пліснявих і деяких диморфних грибів. Активність відносно дріжджових грибів залежно від їхнього виду може бути фунгіцидною або фунгістатичною.

Тербінафін специфічно сприяє ранньому етапу біосинтезу стеринів у клітині гриба. Це призводить до дефіциту ергостеролу і до внутрішньоклітинного накопичення сквалену що спричиняє загибель клітини гриба. Дія тербінафіну здійснюється шляхом інгібування ферменту скваленепоксидази у клітинній мембрані гриба. Цей фермент не належить до системи цитохрому Р450.

При застосуванні внутрішньо препарат накопичується в шкірі у концентраціях що забезпечують фунгіцидну дію препарату.

Фармакокінетика.

Тербінафін також виділяється у шкірному салі і таким чином досягає високих концентрацій у волосяних фолікулах волоссі та шкірі збагаченій шкірним салом. Також доведено що тербінафін розподіляється у нігтьові пластинки протягом перших тижнів після початку терапії. Тербінафін метаболізується швидко і екстенсивно за участю принаймні семи ізоферментів CYP з істотним внеском з боку CYP2C9 CYP1A2 CYP3A4 CYP2C8 і CYP2C19. Внаслідок біотрансформації тербінафіну утворюються метаболіти які не мають протигрибкової активності і виводяться переважно з сечею. Період напіввиведення препарату становить 17 годин. Доказів щодо накопичення препарату в організмі немає.

Змін у фармакокінетиці препарату залежно від віку пацієнта не спостерігається але швидкість виведення препарату з організму може бути знижена у пацієнтів з порушенням функції нирок або печінки що призводить до підвищення рівнів тербінафіну в крові.

Біодоступність Ламіфену не залежить від прийому їжі.

Клінічні характеристики.

Показання.

Грибкові інфекції шкіри і нігтів спричинені Trichophyton (наприклад та Epidermophyton floccosum:

- стригучий лишай (трихофітія гладкої шкіри трихофітія промежини і дерматофітія стоп) коли локалізація ураження вираженість або поширеність інфекції зумовлюють доцільність пероральної терапії

- оніхомікоз.

Протипоказання.

Гіперчутливість до тербінафіну чи до будь-яких допоміжних речовин препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Вплив інших лікарських засобів на тербінафін.

Лікарські засоби що можуть збільшити вплив або плазмові концентрації тербінафіну.

Циметидин знижував кліренс тербінафіну на 30 %.

Флуконазол збільшував показники Cmax і AUC тербінафіну на 52 % і 69 % відповідно внаслідок гальмування ферментів CYP2C9 і CYP3A4. Таке ж збільшення показників може спостерігатися при одночасному застосуванні з тербінафіном препаратів що пригнічують CYP2C9 і CYP3A4 таких як кетоконазол та аміодарон.

Лікарські засоби що можуть знизити вплив або плазмові концентрації тербінафіну.

Рифампіцин збільшував кліренс тербінафіну на 100 %.

Вплив тербінафіну на інші лікарські засоби.

Результати досліджень проведених in vitro за участю здорових добровольців показують що тербінафін має незначний потенціал для пригнічення або посилення кліренсу препаратів які метаболізуються за участю системи цитохрому Р450 (наприклад терфенадину тріазоламу толбутаміну або пероральних контрацептивів) за винятком тих препаратів що метаболізуються за участю CYP2D6.

Тербінафін не впливає на кліренс антипірину або дигоксину.

Жодного впливу тербінафіну на фармакокінетику флуконазолу не спостерігалося. До того ж не спостерігалося жодної клінічно значущої взаємодії між тербінафіном та супутньо застосовуваними лікарськими засобами з можливим потенціалом взаємодії такими як ко-тримоксазол (триметоприм і сульфаметоксазол) зидовудин або теофілін.

Були зареєстровані випадки порушення менструального циклу (міжменструальна кровотеча і нерегулярний менструальний цикл) у пацієнток які приймали Ламіфен одночасно з пероральними контрацептивами хоча частота цих порушень залишається в межах частоти побічних реакцій у пацієнтів які приймають тільки пероральні контрацептиви.

Лікарські засоби вплив або плазмові концентрації яких може підвищити тербінафін.

Тербінафін зменшував кліренс кофеїну який вводився внутрішньовенно на 21 %.

У ході досліджень in vitro та in vivo було виявлено що тербінафін пригнічує CYP2D6 -опосередкований метаболізм. Ці дані можуть бути клінічно важливими для пацієнтів які отримують лікарські засоби що метаболізуються за участю CYP2D6 такі як трициклічні антидепресанти (TCAs) бета-блокатори селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (SSRIs) антиаритмічні препарати (включаючи клас 1А 1В та 1С) та інгібітори моноаміноксидази (MAO-Is) типу B у разі коли препарат що застосовується має малий діапазон терапевтичної концентрації.

Тербінафін зменшував кліренс дезипраміну на 82 %.

У ході досліджень за участю здорових добровольців у яких процеси метаболізму декстрометорфану (протикашльового препарату і маркерного субстрату CYP2D6) проходили швидко тербінафін збільшував коефіцієнт метаболічної взаємодії декстрометорфану/декстрорфану в сечі у середньому в 16-97 разів. Таким чином застосування тербінафіну може призводити до зміни статусу швидких метаболізаторів CYP2D6 на статус повільних метаболізаторів.

Лікарські засоби вплив або плазмові концентрації яких може знизити тербінафін.

Тербінафін збільшував кліренс циклоспорину на 15 %.

Особливості застосування.

Функція печінки.

Ламіфен в таблетках не рекомендується застосовувати пацієнтам з хронічним або активним захворюванням печінки. Перед призначенням Ламіфену в таблетках необхідно оцінити всі вже існуючі захворювання печінки.

Порушення смаку.

При застосуванні препарату повідомлялося про порушення смаку та втрату смаку. Це може призвести до погіршення апетиту втрати маси тіла занепокоєння та депресивних симптомів. Якщо виникають симптоми порушення смаку прийом препарату необхідно припинити.

Порушення нюху.

Також повідомлялося про порушення та втрату нюху. Ці порушення можуть зникати після припинення терапії але також можуть бути подовженими (більше 1 року) або постійними. Якщо спостерігається порушення нюху препарат слід припинити.

Депресивні симптоми.

Протягом лікування препаратом можуть виникнути депресивні симптоми що може потребувати лікування.

Дерматологічні ефекти.

Дуже рідко повідомлялося про появу серйозних реакцій з боку шкіри (таких як синдром Стівенса-Джонсона токсичний епідермальний некроліз) у пацієнтів які отримували Ламіфен у таблетках. У разі виникнення прогресуючих висипань на шкірі лікування Ламіфеном в таблетках потрібно припинити.

Ламіфен слід застосовувати з обережністю пацієнтам із псоріазом оскільки надходили повідомлення про дуже рідкісні випадки загострення псоріазу.

Гематологічні ефекти.

Дуже рідко повідомлялося про патологічні зміни з боку крові (нейтропенія агранулоцитоз тромбоцитопенія панцитопенія) у пацієнтів які отримували Ламіфен в таблетках. Необхідно оцінити причину виникнення будь-якої патологічної зміни з боку крові у пацієнтів і розглянути питання щодо можливої зміни режиму лікування у тому числі припинення лікування препаратом Ламіфен у таблетках.

Дослідження фармакокінетики разової дози препарату у пацієнтів із захворюваннями печінки показали що кліренс Ламіфену може бути скорочений приблизно на 50 %.

Ниркова функція.

Інше.

Ламіфен слід застосовувати з обережністю пацієнтам із червоним вовчаком оскільки надходили повідомлення про дуже рідкісні випадки загострення червоного вовчака.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Проведені на тваринах дослідження щодо токсичного впливу препарату на плід та фертильність не виявили небажаних явищ.

Клінічний досвід застосування Ламіфену вагітним жінкам дуже обмежений тому Ламіфен не слід застосовувати під час вагітності окрім випадків коли клінічний стан жінки вимагає лікування пероральним тербінафіном та очікувана користь для матері переважає будь-який потенційний ризик для плода.

Тербінафін проникає у грудне молоко і тому жінки які годують груддю не повинні отримувати лікування Ламіфеном.

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений для перорального застосування.

Дорослим призначають по 1 таблетці 250 мг 1 раз на день.

Тривалість лікування залежить від характеру і тяжкості перебігу захворювання.

Інфекції шкіри.

Рекомендована тривалість лікування:

Повне зникнення симптомів інфекції може настати лише через декілька тижнів після виявлення відсутності збудників за допомогою лабораторного контролю.

Інфекції волосистої частини голови.

4 тижні.

Грибкове ураження волосистої частини голови спостерігається переважно у дітей.

Оніхомікоз.

Повне зникнення симптомів інфекції може настати лише через декілька тижнів після виявлення відсутності збудників за допомогою лабораторного контролю.

Особливі популяції.

Пацієнти з порушенням функції печінки.

Ламіфен у таблетках не рекомендується застосовувати пацієнтам із хронічним або активним захворюванням печінки.

Пацієнти з порушенням функції нирок.

Застосування Ламіфену в таблетках пацієнтам з порушенням функції нирок не було належним чином вивчено і тому не рекомендується цій групі хворих.

Пацієнти літнього віку.

Доказів того що для пацієнтів літнього віку потрібно змінювати дозу препарату або що у них відмічаються побічні реакції які відрізняються від таких у пацієнтів молодшого віку немає. У цій віковій групі при застосуванні препарату слід взяти до уваги можливість порушення функції печінки або нирок.

Діти.

Дані щодо застосування препарату дітям обмежені тому його застосування не рекомендується цій віковій категорії пацієнтів.

Передозування.

Відомо про декілька випадків передозування (прийом внутрішньо до 5 г тербінафіну). При цьому відмічалися головний біль нудота біль в епігастрії і запаморочення. Лікування яке рекомендується у разі передозування включає виведення препарату в першу чергу за допомогою активованого вугілля та за необхідності застосування симптоматичної підтримуючої терапії.

Побічні реакції.

Розлади з боку крові та лімфатичної системи: нейтропенія агранулоцитоз тромбоцитопенія анемія панцитопенія

розлади з боку імунної системи: анафілактоїдні реакції (у тому числі набряк Квінке) шкірний і системний червоний вовчак анафілактична реакція реакції подібні до симптомів сироваткової хвороби

розлади метаболізму та живлення: зниження апетиту

психічні розлади: тривога та депресивні симптоми вторинні до розладів смаку

розлади з боку нервової системи: головний біль порушення відчуття смаку у тому числі втрата смаку що зазвичай відновлюється через декілька тижнів після припинення прийому препарату (дуже рідко повідомлялося про тривале порушення смаку що іноді призводить до зниження споживання їжі та значної втрати маси тіла) парестезія гіпестезія запаморочення аносмія включаючи постійну аносмію гіпосмію

розлади з боку органів слуху та рівноваги: вертиго туговухість порушення слуху шум у вухах

розлади з боку органів зору: затуманення зору зниження гостроти зору

розлади з боку судин: васкуліт

розлади з боку шлунково-кишкового тракту: шлунково-кишкові симптоми (відчуття переповнення шлунка диспепсія нудота біль у ділянці живота діарея) панкреатит

розлади з боку печінки та жовчовивідних шляхів:

розлади з боку шкіри та підшкірної клітковини:

загальні розлади: нездужання втомлюваність грипоподібні захворювання пірексія

результати лабораторних досліджень: підвищення креатинфосфокінази крові зміни протромбінового часу (подовження скорочення) у пацієнтів які одночасно приймали варфарин.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 84500 Донецька обл. м. Артемівськ вул. Сибірцева 2.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Ламіфен 250 мг таблетки №28

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Ламіфен 250 мг таблетки №28

Обліковий номер : 332537

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)

Виробник : Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6136/01/01

Назва російською : Ламифен таблетки по 250 мг №28 (7х4)

Мiжнародна назва : Тербінафін

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Тербинафин

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО