ЛактоБіоЕнтеросгель 15 г саше №10
Виробник | КРЕОМА-ФАРМ ЗАТ (Україна, Київ) |
---|---|
Форма товару | Гель |
шт. | 10 |
ЛактоБіоЕнтеросгель інструкція по застосуванню
Склад на 100 г:
гідрогель метилкремнієвої кислоти - 70 г, лактулоза - 6,6 г допоміжні речовини: вода очищена, регулятор кислотності - лимонна кислота (Е330). Рекомендації до споживання: ЛактоБіоЕнтеросгель містить активний кремнієвий сорбент
- гідрогель метилкремнієвої кислоти. За рахунок пористої поверхні гідрогель метилкремнієвої кислоти має велику питому площину поверхні та високу адсорбційну ємкість. За рахунок цього відбувається сорбція (тобто зв&rsquo язування на поверхні) різноманітних токсичних речовин та мікробних токсинів та їх виведення з організму природним шляхом.
Існують дані клінічних досліджень, що продемонстрували ефективність гідрогеля метилкремнієвої кислоти в корекції дисбіозу кишечника, при станах, що супроводжуються інтоксикацією та порушеннях моторної функції шлунково-кишкового тракту (діарейному синдромі), спричинених інфекційними чинниками, захворюваннях печінки. ЛактоБіоЕнтеросгель містить в своєму складі лактулозу, яка є пребіотиком. Пребіотики - це речовини, що являються поживним середовищем для корисних, притаманних людському організму, мікроорганізмів. При порушенні їх кількісного та якісного складу - дисбактеріозі
- спостерігається схильність до розвитку різноманітних захворювань, наприклад алергізації організму, дерматологічних захворювань, хвороб шлунково-кишкового тракту, тощо. Пребіотики сприяють нормалізації кількісного та якісного складу мікрофлори шлунково-кишкового тракту. їх традиційно застосовують для запобігання дисбактеріозу. Серед мікроорганізмів, що населяють шлунково-кишковий тракт існує певний антагонізм: корисні бактерії перешкоджають розвитку хвороботворних. У випадку дисбактеріозу переважають хвороботворні бактерії.
Окрім того, лактулоза володіє здатністю нормалізовувати моторну функцію кишківника при закрепах. У товстому кишечнику під впливом кишкової мікрофлори лактулоза трансформується в низькомолекулярні (молочна, оцтова) органічні кислоти, внаслідок чого знижується pH і відбуваються осмотичні зміни, які стимулюють перистальтику товстого кишечнику. Разом із цим збільшується об&rsquo єм калових мас та нормалізація їх консистенції, що сприяє покращанню фізіологічної дефекації.
Існують дані, що при печінковій недостатності лактулоза зв&rsquo язує продукти розпаду білка (вільний аміак та інші токсини) та зменшує їх утворення за рахунок зниженння pH і пригнічення росту протеолітичних бактерій.
Завдяки стимуляції бурхливого росту біфідобактерій в кишківнику відбувається пригнічення росту хвороботворної мікрофлори кишківника і, як наслідок, зменшення інтоксикації продуктами їх метаболізму.
Лактулоза не всмоктується і негідролізується в шлунку і тонкому кишківнику внаслідок відсутності в організмі специфічного ферменту. Потрапляючи у товстий кишечник, стимулює перистальтику і сприяє усуненню закрепу.
Застосування кремнієвого сорбенту - гідрогелю метилкремнієвої кислоти та пребіотика (лактулози) показане при несприятливих екологічних умовах, під час подорожей, при вживанні неякісних харчових продуктів та води як джерело олігосахариду (лактулози) - для нормалізації складу кишкової флори, для видалення з організму екзо- та ендогенних токсинів при побутових, промислових та харчових отруєннях, зловживанні алкоголем.
Не є лікарським засобом.
Спосіб споживання:
дорослим за рекомендацією лікаря в залежності від ступеню інтоксикації по 15 г - ЗО г (1 - 2 ст. ложки чи одному-два пакета-саше) 2-3 рази на добу за 10-15 хвилин до прийому їжі.
Термін споживання:
узгоджувати з лікарем термін споживання та можливість повторного курсу.