Детальніше

Лаферон-Фармбіотек ліофілізований порошок 1 млн. МО №10

Обліковий номер: 392221

Товару немає в наявності

Виробник: Интерфармбиотек ООО (Украина, Киев) (м)

Назва російською: Лаферон - фармбиотек® лиофилизат для р-ра д/ин. по 1 млн мо во флак. №10

Мiжнародна назва : Інтерферон альфа

Форма выпуску: Раствор

Дiюча речовина : Интерферон альфа-2b

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

Лаферон-ФармБіотек&reg

(Laferon-PharmBiotek)

Склад:

діюча речовина: інтерферон альфа-2b рекомбінантний людини активність у кожному флаконі 1 млн 3 млн 5 млн 6 млн 9 млн 18 млн МО

допоміжні речовини: натрію хлорид декстран 70 калію дигідрофосфат натрію гідрофосфат безводний.

Лікарська форма.

Основні фізико-хімічні властивості: ліофілізований порошок або пориста маса білого кольору гігроскопічний.

Фармакотерапевтична група.

Імуностимулятори. Інтерферон альфа-2b. Код АТХ L03A B05.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Лаферон -ФармБіотек як і природний лейкоцитарний інтерферон має три основні види біологічної активності: імуномодулюючу антивірусну та протипухлинну.

Механізм дії Лаферону-ФармБіотек

Фармакокінетика.

Дані відсутні.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лаферон-ФармБіотек

хронічній мієлоїдній лейкемії волосатоклітинній лейкемії неходжкінських злоякісних лімфомах базальноклітинній карциномі Т-клітинній лімфомі шкіри (грибоподібному мікозі).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до інтерферону альфа-2b або до інших компонентів препарату

тяжкі захворювання серцево-судинної системи (у т. ч. серцева недостатність у стадії декомпенсації нещодавно перенесений інфаркт міокарда тяжка аритмія)

тяжка дисфункція нирок або печінки

епілепсія та / або порушення функції ЦНС (у т. ч. функціональні)

хронічний гепатит з декомпенсованим цирозом печінки

хронічний гепатит у пацієнтів які проходять або нещодавно пройшли курс лікування імуносупресивними препаратами крім короткого курсу кортикостероїдної терапії

аутоімунний гепатит або аутоімунне захворювання в анамнезі

наявність у пацієнта дисфункції щитовидної залози

наявність тяжких вісцеральних порушень у пацієнтів із саркомою Капоші

псоріаз

період вагітності (загроза зриву).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Оскільки інтерферон альфа змінює клітинний метаболізм існує потенціальна можливість модифікації дії інших лікарських засобів. Може змінювати окислювальні метаболічні процеси це потрібно враховувати при одночасному призначенні ліків які метаболізуються даним шляхом (циметидин фенітоїн варфарин теофілін амінофілін діазепам пропранолол). Концентрацію теофіліну в сироватці крові необхідно контролювати та при необхідності коригувати режим дозування.

З обережністю слід застосувати препарат одночасно з опіоїдними лікарськими засобами аналгетиками снодійними та седативними (потенційно спричиняють мієлосупресивний ефект).

При застосуванні препарату в комбінації з хіміотерапевтичними препаратами (цитарабін доксорубіцин тенипозид циклофосфамід) підвищується ризик розвитку загрозливих для життя токсичних ефектів (їх тяжкості та тривалості).

Синергізм побічних ефектів (відносно кількості лейкоцитів) описаний при спільному призначенні інтерферону альфа і зидовудину. У пацієнтів які отримали ці препарати одночасно частота розвитку нейтропенії була вище ніж у тих що лікувалися тільки зидовудином.

Особливості застосування.

Лаферон-ФармБіотек слід застосовувати під наглядом лікаря. Пацієнтів слід проінформувати про переваги даної терапії та можливі побічні реакції.

При лікуванні препаратом вживання алкоголю має бути виключено.

Перед призначенням препарату на тривалий час у дозах 3 млн МО та вище рекомендовано дослідження функції щитовидної залози. Препарат можна починати застосовувати за умови що рівень тиреотропного гормону (ТТГ) знаходиться у межах норми. Якщо виявлено зміни рівню ТТГ слід провести відповідну терапію та починати лікування Лафероном-ФармБіотек за умови що вміст ТТГ вдається підтримувати на нормальному рівні. У процесі лікування також доцільно контролювати рівень ТТГ.

Після припинення терапії функція щитовидної залози яка порушена в результаті введення препарату не відновлюється.

При мієломному захворюванні необхідний періодичний контроль функції нирок.

У всіх пацієнтів які отримують препарат необхідно ретельно контролювати рівень альбуміну в сироватці крові та протромбіновий час.

У хворих після трансплантації органів або кісткового мозку медикаментозна імуносупресія може бути менш ефективною оскільки інтерферони мають стимулюючий вплив на імунну систему.

З обережністю слід призначати препарат при наявності в анамнезі таких захворювань як цукровий діабет з епізодами кетоацидозу та хронічні обструктивні захворювання легень при порушеннях згортання крові при вираженій мієлосупресії.

При лікуванні препаратом необхідно забезпечити адекватну гідратацію організму при проявах гарячки слід виключити інші причини її виникнення.

Рекомендується використовувати препарат на тлі антигістамінної та жарознижувальної терапії.

Вказівки на пряму кардіотоксичність інтерферону відсутні однак існує ймовірність що наявність гіпертермії та ознобу які часто супроводжують лікування можуть спричиняти загострення наявних серцевих захворювань. При наявності в анамнезі хронічної серцевої недостатності інфаркту міокарда та / або попередні або наявні аритмії лікування інтерфероном альфа-2b слід проводити під суворим контролем лікаря.

Застосування препарату в період вагітності виправдане лише в тому випадку якщо користь від проведеної терапії перевищує можливий ризик для плода.

Засіб не містить консервантів тому для уникнення бактеріального забруднення рекомендується застосовувати розчин для парентерального введення негайно.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності або годування груддю застосування препарату протипоказано.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Залежно від дози схеми та індивідуальної чутливості до інтерферону альфа лікування може супроводжуватись сонливістю слабкістю втомлюваністю та призводити до зниження швидкості психомоторних реакцій.

Спосіб застосування та дози.

Розчин Лаферону-ФармБіотек

Гострий вірусний гепатит В:

Хронічний вірусний гепатит В:

Гостра респіраторна вірусна інфекція у дітей в тому числі у новонароджених:

на 10-15 хвилин.

Гостра респіраторна вірусна інфекція (в тому числі грип) у дорослих:

(100 тис. МО/мл) у кожний носовий хід 6-8 разів на добу (перед застосуванням дозу Лаферону-ФармБіотек що заливають слід підігріти в шприці (використовувати шприц без голки) до температури тіла решту розчину зберігати в холодильнику запобігаючи бактеріальному забрудненню).

Гостра та рецидивуюча пневмонія вірусної та вірусно-бактеріальної етіології:

Гострий діарейний синдром у новонароджених:

протягом 3-7 днів.

Гострі кишкові інфекції у дітей раннього віку з явищами гіпокоагуляцїі:

Гнійно-септичні захворювання перитоніт множинні абсцеси черевної порожнини:

Герпетичні інфекції:

оперізувальний лишай:

шкірні герпетичні висипання:

генітальна герпетична інфекція:

внесення розчину Лаферону-ФармБіотек

гострий герпетичний стоматит у дітей: по 250 тис. МО на прийом 4 рази на добу у вигляді аплікацій у комбінації з інтраназальним введенням. Лаферон-ФармБіотек

Хронічний урогенітальний хламідіоз:

лікування хворих на урогенітальний хламідіоз проводиться у 2 етапи:

Під час прийому антибактеріальних засобів необхідно застосовувати протигрибкові препарати (ністатин дифлюкан клотримазол нізорал) та гепатопротектори (карсил) у терапевтичних дозах.

Ураження нервової системи з моно- та полірадикулярними больовими синдромами:

Папіломатоз гортані:

2 підшкірно 3 рази на тиждень (через день) протягом 6 місяців та більше дозу коригувати з урахуванням переносимості препарату. Лікування розпочинати після хірургічного (лазерного) видалення пухлинної тканини.

Розсіяний склероз:

Меланома шкіри:

22 3 рази на тиждень (через день) протягом 48 тижнів.

3) підвищення АЛТ/АСТ (перевищення верхньої межі норми в 5 разів) застосування препарату припинити до нормалізації показників. Лікування відновити у половинній дозі. Якщо непереносимість зберігається а кількість гранулоцитів знижується до 250/мм3 або активність АЛТ та/або АСТ зростає (перевищує верхню межу норми в 10 разів) препарат слід відмінити.

Увеальна меланома:

становить 48 тижнів. Не виключена необхідність повторних курсів через 45 днів лікування Лафероном-ФармБіотек поєднують із фотодеструкцією пухлини і бета-аплікацією.

Рак нирки:

2 (до 18 млн МО/м22 222 і т.д. до 18 млн МО/м22

Рак сечового міхура:

in situ по 60-100 млн МО на інстиляцію щотижнево протягом 12 тижнів. До введення препарату пацієнт повинен утримуватись від прийому рідини протягом 8 годин. Перед введенням препарату міхур слід випорожнити. Препарат вводити стерильним шприцом через катетер у порожнину сечового міхура де він повинен знаходитися протягом 2 годин при цьому кожні 15 хвилин пацієнт повинен міняти положення тіла (для кращої взаємодії препарату зі слизовою оболонкою сечового міхура). Через 2 години сечовий міхур слід випорожнити.

Рак яєчника:

становить 90 млн МО. Наступні курси можуть призначатися з інтервалом 2-3 місяці протягом 1-1 5 року: 3 млн МО щоденно 10 днів.

Рак молочної залози:

з курсами хіміотерапії (або променевої терапії).

Саркома Капоші: можливі наступні схеми лікування:

2) щоденно протягом 5 днів або з інтервалом 1 день після чого необхідно мінімум 9-денна перерва до початку нового 5-денного курсу тривалість лікування визначає лікар.

Мієломна хвороба:

Хронічна мієлоїдна лейкемія:

2 на добу щоденно або 1 раз на 2 дні поступово збільшуючи дозу до 5 млн МО/м29/л) або протягом 18 місяців.

Волосатоклітинна лейкемія:

Неходжкінські злоякісні лімфоми:

Базальноклітинна карцинома:

2 вводити 0 15 мл розчину препарату (1 5 млн МО) 3 рази на тиждень (через день) протягом 3 тижнів сумарна доза не повинна перевищувати 13 5 млн МО якщо площа ураження від 2 до 10 см2 доза препарату має становити 0 5 млн МО/см2

у стадії виразкування:

Приготування розчину препарату.

Приготування та проведення внутрішньовенної інфузії препарату.

починати інфузію 0 9 розчину натрію хлориду (зі швидкістю 200 мл/год) і закінчувати її безпосередньо перед введенням препарату. Для приготування інфузійного розчину Лаферон-ФармБіотек слід продовжувати інфузію 0 9 % розчину натрію хлориду зі швидкістю 200 мл/год протягом 10 хвилин.

Діти.

Передозування.

До теперішнього часу не описано випадків передозування Лаферону-ФармБіотек. Однак як і при передозуванні будь-якою лікарською речовиною рекомендована симптоматична терапія зі спостереженням за функціями життєво важливих органів і ретельним наглядом за станом пацієнта.

Побічні реакції.

З боку серцево-судинної системи:

З боку шкіри і підшкірної клітковини: алопеція.

Алергічні реакції включаючи

З боку ендокринної системи: порушення функції щитовидної залози.

Можливий розвиток порушень зору електролітного балансу функції печінки та нирок.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Упаковка.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 03680 м. Київ вул. Заболотного 150.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Лаферон-Фармбіотек ліофілізований порошок 1 млн. МО №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Лаферон-Фармбіотек ліофілізований порошок 1 млн. МО №10

Обліковий номер : 392221

Товару немає в наявності

Виробник : Интерфармбиотек ООО (Украина, Киев) (м)

Назва російською : Лаферон - фармбиотек® лиофилизат для р-ра д/ин. по 1 млн мо во флак. №10

Мiжнародна назва : Інтерферон альфа

Форма выпуску : Раствор

Дiюча речовина : Интерферон альфа-2b