Детальніше

Лаферомакс суппозиторії 1000000 МО 1 г №10

Обліковий номер: 564055

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Биофарма ЗАО (Украина, Киев)

Назва російською: Лаферомакс суппозитории по 1 000 000 мо по 1 г №10 (5х2)

Мiжнародна назва : Інтерферон альфа

Форма выпуску: Суппозитории

Дiюча речовина : Интерферон альфа-2b

Опис

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування лікарського засобу

ЛАФЕРОМАКС

LAFEROMAX

Склад:

діюча речовина:

допоміжні речовини: токоферолу ацетату 5 % розчин олійний кислота аскорбінова твердий жир.

Лікарська форма. Супозиторії.

Основні фізико-хімічні властивості: супозиторії кулевидної форми жовтувато-білого кольору однорідної консистенції.

Фармакотерапевтична група. Імуностимулятори. Інтерферон альфа-2b.

Код АТX L03A B05.

Фармакологічні властивості. Інтерферон альфа-2b рекомбінантний має виражену антивірусну антипроліферуючу та імуномодулюючу дію. Комплексний склад Лаферомаксу обумовлює ряд нових ефектів: у сполученні з токоферолу ацетатом і аскорбіновою кислотою антивірусна активність інтерферону альфа-2b рекомбінантного збільшується у 10-14 разів підсилюється його імуномодулююча дія на Т- та В-лімфоцити нормалізується вміст імуноглобуліну Е. Не утворюються антитіла що нейтралізують антивірусну активність інтерферону-альфа-2b рекомбінантного навіть при його застосуванні протягом 2 років нормалізується функціонування ендогенної системи.

Клінічні характеристики.

Показання.

Для дорослих:

- при папіломовірусних інфекціях (вульгарні бородавки гострокінцеві кондиломи)

- при урогенітальних змішаних інфекціях які передаються статевим шляхом

- при передпухлинних захворюваннях шийки матки.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату наявність у пацієнта дисфункції щитовидної залози наявність тяжких вісцеральних порушень у пацієнтів з саркомою Капоші тяжкі серцево-судинні захворювання псоріаз виражені порушення функції печінки та/або нирок епілепсія та інші захворювання ЦНС (у т.ч функціональні) хронічний гепатит на тлі прогресуючого або декомпенсованого цирозу печінки хронічний гепатит у хворих які отримують або нещодавно отримали терапію імунодепресантами (крім короткого курсу кортикостероїдної терапії) аутоімунний гепатит або інші аутоімунні захворювання в анамнезі. Пригнічення мієлоїдного ростка кровотворення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. З обережністю слід застосовувати препарат одночасно з опіоїдними лікарськими засобами аналгетиками снодійними та седативними (потенційно спричиняють мієлосупресивний ефект).

При застосуванні препарату у комбінації з хіміотерапевтичними препаратами (цитарабін доксорубіцин тенипозид циклофосфамід) підвищується ризик розвитку загрозливих для життя токсичних ефектів (їх тяжкості та тривалості).

При одночасному застосуванні з препаратом зидовудин підвищується ризик розвитку нейтропенії.

Особливості застосування

Перед призначенням препарату на тривалий час рекомендоване дослідження функції щитовидної залози. Препарат починати застосовувати при умові що рівень тиреотропного гормону (ТТГ) знаходиться у межах норми. Якщо виявлені якісь зміни рівню тиреотропного гормону слід провести відповідну терапію та починати терапію Лаферомаксом при умові що вміст тиреотропного гормону вдається підтримувати на нормальному рівні. У процесі лікування також доцільно контролювати рівень тиреотропного гормону.

Після припинення терапії функція щитовидної залози яка порушена у результаті введення препарату не відновлюється.

При мієломному захворюванні необхідний періодичний контроль функції нирок.

У всіх пацієнтів які отримують препарат рекомендвано ретельно контролювати рівень альбуміну в сироватці крові та протромбіновий час.

З обережністю призначати препарат при наявності в анамнезі таких захворювань як цукровий діабет з епізодами кетоацидозу та хронічні обструктивні захворювання легень при порушеннях згортання крові (у т.ч. тромбофлебітах легеневої артерії) при вираженій мієлосупресії.

При лікуванні препаратом необхідно забезпечити адекватну гідратацію організму при проявах гарячки слід виключити інші причини її виникнення.

Рекомендується використовувати препарат на тлі антигістамінної та жарознижувальної терапії.

Після закінчення терміну придатності використання препарату недопустиме. Препарат не підлягає повторному контролю якості та подовженню терміну придатності після його закінчення.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Дані щодо застосування препарату в період вагітності та годування груддю відсутні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Деякі несприятливі ефекти з боку ЦНС обумовлені застосуванням препарату можуть впливати на спроможність пацієнтів керувати транспортними засобами і працювати з потенційно небезпечними механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Для дорослих:

Не застосовують у педіатричній практиці.

Передозування. До даного часу не описано випадків передозування препаратом Лаферомаксом. Однак як і при передозуванні будь-яким лікарським засобом рекомендована симптоматична терапія з моніторингом функцій життєво важливих органів і ретельним наглядом за станом пацієнта.

Побічні реакції.

Загальні порушення.

Порушення з боку системи кровотворення: при тривалому застосуванні можливі лейкопенія тромбоцитопенія анемія носові кровотечі.

Порушення з боку шлунково-кишкового тракту печінки: підвищення рівня АЛТ та АСТ підвищення рівня ЛФ втрата апетиту. Порушення функції печінки.

Ендокринні порушення: порушення функції щитовидної залози.

Порушення з боку центральної та периферичної нервової системи: при тривалому застосуванні можливі запаморочення порушення сну сплутаність свідомості тривожні та депресивні стани підвищена збудливість сонливість атаксія парестезії.

Порушення з боку серцево-судинної системи:

Порушення з боку шкіри та підшкірних тканин: алергічні реакції включаючи висипання (у тому числі герпетичні) свербіж гіперемію.

Порушення дихальної системи

Інше: зміни у місці введення порушення зору порушення функції нирок порушення електролітного балансу.

Термін придатності.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 3 або 5 супозиторіїв у контурній чарунковій упаковці. По 1 контурній чарунковій упаковці з 3 або 5 супозиторіями або 2 контурні чарункові упаковки з 5 супозиторіями у картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Україна 03680 м. Київ вул. М.Амосова 9

Україна 09100 Київська обл. м. Біла Церква вул. Київська 37.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Лаферомакс суппозиторії 1000000 МО 1 г №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Лаферомакс суппозиторії 1000000 МО 1 г №10

Обліковий номер : 564055

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник : Биофарма ЗАО (Украина, Киев)

Назва російською : Лаферомакс суппозитории по 1 000 000 мо по 1 г №10 (5х2)

Мiжнародна назва : Інтерферон альфа

Форма выпуску : Суппозитории

Дiюча речовина : Интерферон альфа-2b

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО