Детальніше

Кветирон 100 мг таблетки №60

Обліковий номер: 426074

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

Виробник: Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8372/01/02

Назва російською: Кветирон 100 таблетки, п/плен. обол., по 100 мг №60 (10х6)

Мiжнародна назва : Кветіапін

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Кветиапин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КВЕТИРОН 25

(QuetiROn 25)

Кветирон 100

(QuetiROn 100)

КВЕТИРОН 200

(QuetiROn 200)

Склад:

діюча речовина: кветіапін

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група.

Клінічні характеристики.

Показання.

Шизофренія.

Маніакальні епізоди що повязані з біполярним розладом.

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Одночасне застосування інгібіторів цитохрому Р450 3А4 таких як інгібітори ВІЛ-протеази азольні протигрибкові препарати еритроміцин кларитроміцин і нефазодон.

Спосіб застосування та дози.

Таблетки Кветирон дорослі приймають внутрішньо 2 рази на добу під час їжі або між прийомами їжі. Дозу препарату і тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта залежно від показань та ступеня тяжкості захворювання.

Дорослі.

Курсове лікування шизофренії.

У перші 4 дні терапії добова доза становить: 1-й день 50 мг 2-й день 100 мг 3-й день 200 мг 4-й день 300 мг. Починаючи з 4-ої доби дозу підвищують до досягнення необхідного клінічного ефекту (в межах від 300 до 450 мг/добу). Залежно від клінічної ефективності та переносимості препарату добова доза Кветирону може становити від 150 мг до 750 мг.

Максимальна добова доза Кветирону для лікування шизофренії 750 мг.

Курсове лікування маніакальних епізодів асоційованих з біполярними розладами.

Добова доза в перші 4 доби лікування становить: 1-й день 100 мг 2-й день 200 мг 3-й день 300 мг 4-й день 400 мг. В подальшому дозу підвищують (але не більше ніж на 200 мг щодня) до 800 мг/добу починаючи з 6-го дня лікування. Залежно від клінічної ефективності та переносимості препарату доза може становити від 200 до 800 мг/добу.

Максимальна добова доза Кветирону для лікування маніакальних епізодів 800 мг.

Людям літнього віку.

Кветирон призначають з обережністю особливо на початку курсу лікування. Для пацієнтів цієї вікової групи початкова доза не повинна перевищувати 25 мг/добу. Дозу слід підвищувати на 25-50 мг щоденно до досягнення ефективної яка не повинна перевищувати дозу для молодих пацієнтів.

Порушення функції печінки та нирок.

Кветіапін активно метаболізується в печінці тому пацієнтам з печінковою недостатністю Кветирон необхідно застосовувати з обережністю особливо у початковий період лікування.

У пацієнтів з порушенням функції нирок або печінки при пероральному прийомі кліренс кветіапіну зменшується приблизно на 25 %.

Пацієнтам з нирковою або печінковою недостатністю слід починати з дози 25 мг/добу. Доза збільшується щоденно на 25-50 мг/добу до досягнення ефективної дози в залежності від клінічної відповіді та переносимості препарату пацієнтом.

Побічні реакції.

При прийомі Кветирону найчастіше можуть спостерігатися: сонливість1 2 6 запаморочення5 6 сухість у роті астенія легкого ступеня запор тахікардія5 ортостатична гіпотензія1 5 6 та диспепсія.

Як і при застосуванні інших антипсихотичних препаратів під час лікування кветіапіном відзначаються синкопе злоякісний нейролептичний синдром1 лейкопенія периферичні набряки.

Інші можливі побічні реакції.

З боку крові та лімфатичної системи: еозинофілія тромбоцитопенія нейтропенія1.

З боку імунної системи: гіперчутливість анафілактична реакція.

Психічні порушення:

З боку нервової системи: головний біль втрата свідомості5 6 екстрапірамідні порушення дизартрія судоми1 епілепсія синдром неспокійних ніг пізня дискінезія1.

Кардіальні порушення: подовження інтервалу QT1.

Судинні порушення: венозна тромбоемболія.

З боку органів зору: нечіткість зору.

З боку дихальної системи: риніт задишка.

З боку травної системи: дисфагія1 блювання.

З боку гепатобіліарної системи: жовтяниця гепатит.

З боку шкіри та підшкірних тканин:

З боку опорно-рухового апарату: рабдоміоліз.

З боку ендокринної системи: гіперпролактинемія порушення секреції антидіуретичного гормону.

З боку обміну речовин та метаболізму: гіпонатріємія цукровий діабет.

З боку репродуктивної системи та молочних залоз: пріапізм сексуальна дисфункція галакторея набухання молочних залоз порушення менструального циклу.

Загальні порушення: симптоми відміни1 підвищення апетиту збільшення маси тіла3 дратівливість.

Лабораторні показники: підвищення рівня сироваткових трансаміназ (АЛТ АСТ)4 підвищення глюкози крові до гіперглікемічних1 рівнів підвищення рівня гамма-глутаміл-трансферази (гамма-ГТ) підвищення рівня тригліцеридів підвищення рівня загального холестерину (за рахунок збільшення ліпопротеїдів низької щільності) зменшення рівня ліпопротеїдів високої щільності зниження гемоглобіну підвищення рівня креатинфосфокінази7.

Примітки:

При застосуванні нейролептиків дуже рідко повідомлялось про випадки подовження інтервалу QT на ЕКГ шлуночкової аритмії поліморфної шлуночкової тахікардії раптової смерті зупинки серця і такі ефекти є класспецифічними.

Передозування.

Описано випадки прийому препаратів кветіапіну в дозі понад 30 г без летальних наслідків та з повною клінічною реабілітацією. Проте є також повідомлення про поодинокі випадки передозування які призводили до подовження інтервалу QT коми або до смерті. Пацієнти із захворюванням серцево-судинної системи можуть бути в групі підвищеного ризику наслідків передозування.

Симптоми: сонливість седація тахікардія та артеріальна гіпотензія як наслідок підсилення відомих фармакологічних ефектів препарату.

Лікування: специфічного антидоту не існує. У випадках вираженої інтоксикації необхідно проводити інтенсивну симптоматичну медикаментозну терапію а також відновлювати та контролювати прохідність дихальних шляхів адекватну вентиляцію та оксигенацію діяльність серцево-судинної системи. У випадку тяжкого передозування можливе промивання шлунку але не пізніше ніж через годину після прийому препарату застосування активованого вугілля.

Ретельний медичний контроль за станом пацієнта повинен тривати до його повного одужання.

Безпека та ефективність препарату у період вагітності не встановлені тому Кветирон слід призначати лише у тих випадках коли очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плода. Спостерігались симптоми відміни препарату у новонароджених матері яких приймали кветіапін під час вагітності. Тому необхідний ретельний контроль за станом новонародженого.

Ступінь екскреції кветіапіну у грудне молоко не визначений тому необхідно припинити годування груддю під час лікування препаратом.

Діти.

Даних щодо безпеки та ефективності кветіапіну що свідчили б на користь застосування препарату дітям недостатньо тому Кветирон не застосовують в педіатричній практиці.

Особливості застосування.

Серцево-судинні захворювання.

З особливою обережністю призначають препарат пацієнтам з кардіоваскулярними та цереброваскулярними захворюваннями та іншими станами що спричиняють артеріальну гіпотензію.

Кветіапін може спричинити ортостатичну гіпотензію особливо на початку титрування дози. У такому випадку необхідне зниження дози або більш тривале її титрування. Такі випадки спостерігаються частіше у літніх пацієнтів ніж у молодих і можуть спровокувати випадкові травми.

Судомні напади.

Як і при застосуванні інших антипсихотичних препаратів рекомендується бути обережними при лікуванні пацієнтів з наявністю судомних нападів в анамнезі.

Екстрапірамідні симптоми.

Пізня дискінезія.

Тривале застосування Кветирону як і інших антипсихотичних засобів може спричиняти пізню дискінезію. При появі симптомів пізньої дискінезії необхідно знизити дозу або припинити подальше лікування Кветироном.

Злоякісний нейролептичний синдром.

Суїцид/суїцидні думки.

При лікуванні психічних розладів слід дотримуватись застережних заходів щодо суїцидальних проявів. Пацієнти із суїцидальними проявами в анамнезі або хворі які проявляють значну ступінь думок про суїцид до початку лікування мають високий ризик спроб суїциду и потребують ретельного моніторингу під час лікування.

Ретельне спостереження за пацієнтами та зокрема тими хто має високий ризик повинно супроводжуватись медикаментозною терапією особливо на початку лікування та при подальших змінах дозування. Пацієнтів слід попередити про необхідність у моніторингу щодо суїцидальної поведінки або думок незвичайних змін у поведінці та негайного звернення за медичною допомогою при появі таких симптомів.

Сонливість.

Тяжка нейтропенія.

9/л слід припинити. Слід спостерігати за станом пацієнтів щодо виявлення у них симптомів інфекції та контролювати кількість нейтрофілів (поки вони не будуть перевищувати 1 5х109/л).

Раптове припинення приймання препарату.

При різкій відміні високих доз препарату може спостерігатися синдром відміни який проявляється безсонням головним болем запамороченням нудотою блюванням діареєю дратівливістю. Відомі випадки загострення психотичних симптомів та появи мимовільних рухів (акатизії дистонії дискінезії). Частота виникнення таких реакцій зменшувалась через 1 тиждень після припинення лікування. Враховуючи небезпеку розвитку зазначених реакцій відміняти препарат слід поступово принаймні протягом одного - двох тижнів.

Гіперглікемія.

Ліпіди.

При застосуванні кветіапіну в дослідженнях спостерігалось збільшення ліпідів. При підвищенні рівнів ліпідів необхідно застосовувати відповідне лікування.

Вплив на печінку.

У випадку розвитку жовтяниці застосування Кветирону слід припинити.

Дисфагія.

Кветіапін може спричинити дисфагію тому пацієнтам з ризиком аспираційної пневмонії слід застосовувати препарат з обережністю.

Венозна тромбоемболія.

Препарат містить лактозу тому пацієнтам з такими рідкісними спадковими захворюваннями як непереносимість галактози дефіцит лактази Лаппа або порушенням мальабсорбції глюкози-галактози не слід застосовувати цей препарат.

Кветирон може спричинити сонливість та запаморочення тому в період лікування пацієнтам не рекомендується працювати з небезпечними механізмами а також керувати транспортними засобами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Кветирон слід застосовувати з обережністю у комбінації з препаратами що діють на центральну нервову систему. У зв' язку з цим під час лікування категорично заборонено вживання алкоголю.

CYP 3А4 є ключовим ферментом який бере участь у цитохром Р450-опосередкованому метаболізмі кветіапіну. При дослідженні взаємодії у здорових добровольців сумісне застосування кветіапіну (25 мг) та кетоконазолу (інгібітор CYP 3A4) призвело до підвищення AUC кветіапіну в 5-8 разів. Таким чином сумісне застосування кветіапіну з інгібіторами CYP 3A4 протипоказано. Також не рекомендується вживати грейпфрутовий сік протягом лікування кветіапіном.

Фармакокінетика літію при одночасному призначенні кветіапіну не змінюється.

Фармакокінетика вальпроату натрію та кветіапіну при одночасному застосуванні не змінюється.

Фармакокінетика кветіапіну суттєво не змінюється при одночасному застосуванні з рисперидоном або галоперидолом. Одночасне застосування кветіапіну та тіоридазину призводить до підвищення кліренсу кветіапіну приблизно на 70 %.

Фармакокінетика кветіапіну істотно не змінюється при одночасному застосуванні з циметидином який є інгібітором цитохрому Р450. Одночасне призначення кветіапіну та антидепресанту іміпраміну (інгібітор CYP 2D6) або флуоксетину (інгібітор CYP 3A4 і CYP 2D6) не спричиняє значущих змін фармакокінетики.

Дослідження взаємодії з серцево-судинними препаратами не проводились.

Слід дотримуватись обережності при одночасному застосуванні кветіапіну з лікарськими засобами які порушують електролітний баланс або подовжують інтервал QT.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

2) ніж з рецепторами допаміну (D1 і D2) у головному мозку має високу спорідненість з гістаміновими та альфа1-адренорецепторами але меншу спорідненість з альфа2-адренорецепторами. Вплив кветіапіну на рецептори 5-НТ2 і D2 продовжується до 12 годин що підтверджується даними позитрон-емісійної томографії. Кветіапін не має спорідненості з М-холінорецепторами та бензодіазепіновими рецепторами. Кветирон проявляє антипсихотичну активність.

При вивченні екстрапірамідних симптомів в експерименті було встановлено що кветіапін спричиняє лише слабку каталепсію при введенні дози яка ефективно блокує допамінові D2

Кветіапін не зумовлює підвищення рівня пролактину в сироватці крові.

Фармакокінетика.

При прийомі внутрішньо кветіапін добре всмоктується та активно метаболізується. Прийом їжі не має суттєвого впливу на біодоступність препарату. Основні метаболіти не мають вираженої фармакологічної активності. Період напіввиведення становить приблизно 7 годин. Приблизно 83 % кветіапіну зв' язується з білками плазми крові. Препарат зберігає ефективність при прийманні 2 рази на добу.

In vitro не встановлено здатності кветіапіну спричиняти значне пригнічення активності цитохрому Р450 та впливати на метаболізм інших лікарських засобів.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості:

Кветирон 25: круглі двоопуклі таблетки вкриті плівковою оболонкою білого кольору.

Кветирон 100: круглі двоопуклі таблетки вкриті плівковою оболонкою жовтого кольору з рискою.

Кветирон 200: круглі двоопуклі таблетки вкриті плівковою оболонкою білого кольору з рискою.

Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 C.

Упаковка.

Кветирон 25: по 30 таблеток у блістері по 1 блістеру у пачці з картону

Кветирон 100: по 10 таблеток у блістері по 1 3 або 6 блістерів у пачці з картону

Кветирон 200: по 10 таблеток у блістері по 1 3 або 6 блістерів у пачці з картону.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження. Україна 03124 м. Київ бул. І. Лепсе 8.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Кветирон 100 мг таблетки №60

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Кветирон 100 мг таблетки №60

Обліковий номер : 426074

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

Виробник : Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8372/01/02

Назва російською : Кветирон 100 таблетки, п/плен. обол., по 100 мг №60 (10х6)

Мiжнародна назва : Кветіапін

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Кветиапин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО