Детальніше

Кремген мазь 15 г

Обліковий номер: 328787

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)

Виробник: Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2099/01/01

Назва російською: Кремген мазь по 15 г в тубах

Мiжнародна назва : Флуоцинонід+гентаміцин

Форма выпуску: Мазь

Дiюча речовина : Флуоцинонид

Фрамацевтична форма : Мазь

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

КРЕМГЕН

(KREMGEN)

Склад:

Діючі речовинифлуоцинонід гентаміцин

1 г мазі містить флуоциноніду 0 5 мг гентаміцину сульфату 1 мг у перерахуванні на гентаміцин

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Мазь

Основні фізико-хімічні властивості:

Дерматологічні засоби. Кортикостероїди у комбінації з антибіотиками. Код АТХ D07C C05.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Комбінований препарат для зовнішнього застосування що містить глюкокортикостероїд флуоцинонід та аміноглікозидний антибіотик гентаміцин. Дія препарату зумовлена синергічними ефектами компонентів що входять до його складу.

Флуоцинонід2

Аміноглікозидний антибіотик II покоління гентаміцинStreptococcus spp. Staphуlococcus spp. (включаючи MRSA) Pseudomonas spp. Escherichia coli Proteus spp. Klebsiella spp. Shigella spp. Salmonella spp. Enterobacter spp. Acinetobacter spp. та інших бактерій.

Фармакокінетика.

Компоненти препарату при місцевому застосуванні легко проникають в усі шари шкіри у тому числі у ділянки із запальними ерозивними та опіковими процесами проявляючи терапевтичну дію. При контакті з дермою флуоцинонід деетирифікується вивільняючи флуоцинолон який також чинить виражену глюкокортикоїдну дію. Завдяки ефекту деетирифікації флуоцинонід при місцевому застосуванні практично не потрапляє у системний кровообіг. Молекула гентаміцину характеризується різко гідрофільними властивостями тому не проникає крізь біологічні мембрани такі як шкіра стінка кишечнику і не потрапляє у системний кровообіг при місцевому застосуванні.

Клінічні характеристики.

Показання.

Запальні та алергічні захворювання шкіри у тому числі ускладнені вторинною бактеріальною інфекцією екзема різних форм та локалізації дерматит атопічний контактний алергічний себорейний радіаційний інтертригінозний ексфоліативний сонячний псоріаз старечий свербіж червоний плескатий лишай дискоїдний червоний вовчак трофічні виразки окрім виразок гомілки що повязані з варикозним розширенням вен опіки та обморожування шкіри

Протипоказання.

Інфекційні захворювання шкіри вірусні бактеріальні грибкові у тому числі шкірні прояви сифілісу туберкульоз шкіри піодермія вітряна віспа герпес актиномікоз бластомікоз споротрихоз рожеві та звичайні вугри пелюшковий дерматит періоральний дерматит аногенітальний свербіж новоутворення шкіри пухлини шкіри невус атерома гемангіома ксантома рани на ділянках аплікацій чисельні псоріатичні бляшки трофічні виразки гомілки повязані з варикозним розширенням вен виразкові ураження шкіри ерозивновиразкові ураження травного тракту підвищена чутливість до діючих речовин або до інших компонентів препарату Кремген протипоказаний в офтальмологічній практиці Не слід застосовувати препарат після профілактичних щеплень

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Препарат може посилювати дію імуносупресивних лікарських засобів та пригнічувати дію імуностимулюючих гіпотензивних діуретичних антиаритмічних лікарських засобів препаратів калію.

Препарат можна застосовувати з іншими антимікробними засобами місцевої та системної дії. Сумісне застосування з кортикостероїдами системної дії підвищує ефективність препарату але і підвищує імовірність розвитку системних та місцевих побічних ефектів.

Сумісне застосування з нестероїдними протизапальними засобами підвищує ризик розвитку системних та місцевих побічних ефектів.

При одночасному застосуванні з діуретичними засобами (крім калійзберігаючих) підвищується імовірність розвитку гіпокаліємії.

Незначне всмоктування при зовнішньому застосуванні не призводить до взаємодії з іншими препаратами.

Під час лікування препаратом не рекомендується робити щеплення проти віспи а також проводити інші види імунізації (особливо при тривалому застосуванні на великі ділянки шкіри) через можливу відсутність адекватної імунологічної відповіді у вигляді продукування відповідних антитіл.

Особливості застосування.

ураженнях слизових оболонок порожнини рота носа очей. З обережністю застосовувати на ділянках тіла з тонкою шкірою (обличчя пахові та пахвинні ділянки) оскільки можливе збільшення ступеня всмоктування та високий ризик розвитку місцевих побічних ефектів (телеангіектазії періоральний дерматит) навіть після нетривалого застосування. Не застосовувати на шкіру молочних залоз. Слід уникати нанесення препарату на повіки або шкіру навколо очей пацієнтам із катарактою закритокутовою та відкритокутовою глаукомою через можливе посилення симптомів захворювання. Слід уникати потрапляння препарату в очі. При виникненні у період лікування місцевого подразнення грибкового ураження шкіри або розвитку реакцій гіперчутливості препарат необхідно відмінити. У разі розвитку інфекції резистентної до гентаміцину у місці застосуванні мазі слід провести відповідне антибактеріальне або протигрибкове лікування.

При зовнішньому застосуванні препарату можливі: зниження продукування адренокортикотропного гормону гіпофізом через пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирниково-залозної системи зниження рівня кортизолу у крові та розвиток ятрогенного синдрому Іценка-Кушинга що зникає після припинення застосування препарату.

При необхідності тривалого застосування слід проводити періодичний контроль функції кори надниркових залоз шляхом визначення рівнів кортизолу у крові та сечі після стимуляції АКТГ.

Під особливим контролем слід застосовувати препарат хворим на псоріаз оскільки місцеве застосування глюкокортикостероїдів на ділянки уражені псоріазом може призвести до поширення рецидиву спричиненого розвитком толерантності до ризику генералізованого пустульозного псоріазу та системної токсичності спричиненої дисфункцією шкіри.

З обережністю слід застосовувати лікарський засіб при наявності атрофії підшкірної клітковини особливо пацієнтам літнього віку.

Під час лікування не рекомендується робити щеплення проти віспи а також проводити інші види імунізації.

Довготривале місцеве застосування антибіотиків іноді може призводити до росту резистентної мікрофлори включаючи грибкову. У цьому випадку терапію слід припинити та призначити відповідне лікування.

Препарат протипоказаний у період вагітності. На період лікування препаратом годування груддю слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Препарат наносити тонким шаром на уражені ділянки шкіри рази на добу Тривалість курсу лікування визначається лікарем індивідуально та залежить від характеру перебігу захворювання

Діти.

Передозування.

При тривалому або надмірному застосуванні місцевих глюкокортикостероїдів у тому числі флуоциноніду особливо у дітей не виключений ризик розвитку системних ефектів вторинна недостатність наднирникових залоз і поява симптомів гіперкортицизму Симптоми гіперкортицизму зазвичай оборотні Тривале місцеве застосування гентаміцину може призвести до росту резистентної грибкової або бактеріальної мікрофлори Лікування симптоматичне При тривалому застосуванні на великі ділянки шкіри можуть зявитися симптоми передозування що проявляються посиленням побічних ефектів

ЇПобічні реакції

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

З боку травного тракту: при нанесенні на великі ділянки шкіри особливо при тривалому застосуванні можливі гастрит та стероїдна виразка шлунка.

З боку ендокринної системи: гіперглікемія. При нанесенні на великі ділянки шкіри можливі системні прояви: недостатність надниркових залоз синдром Іценка-Кушинга стероїдний цукровий діабет.

З боку імунної системи: зниження опірності організму. При тривалому застосуванні можливі: розвиток вторинного імунодефіциту (загострення хронічних інфекційних захворювань генералізація інфекційного процесу розвиток опортуністичних інфекцій) уповільнення репаративних процесів розвиток місцевих та генералізованих проявів алергічних реакцій.

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія можливий розвиток набряків.

Термін придатності.

Роки Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище

Упаковка.

Категорія відпуску.

За рецептом

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

21027 Україна м. Вінниця вул. 600-річчя 25.

Тел.: + 38(0432)52-30-36. E-mail:

www.sperco.com.ua

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Кремген мазь 15 г

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Кремген мазь 15 г

Обліковий номер : 328787

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)

Виробник : Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2099/01/01

Назва російською : Кремген мазь по 15 г в тубах

Мiжнародна назва : Флуоцинонід+гентаміцин

Форма выпуску : Мазь

Дiюча речовина : Флуоцинонид

Фрамацевтична форма : Мазь

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО