Детальніше

Корвітол 50 мг таблетки №50

Обліковий номер: 327770

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Berlin-Chemie (Menarini Group) (Германия)

Виробник: Berlin-Chemie (Германия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3124/01/02

Назва російською: Корвтол® 50 таблетки по 50 мг №50 (10х5)

Мiжнародна назва : Метопролол

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Метопролол

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

КОРВІТОЛ&reg 50 КОРВІТОЛ&reg 100

(CORVITOL 50 CORVITOL100)

Склад:

діюча речовина: метопролол

1 таблетка містить метопрололу тартрату 50 мг або 100 мг

допоміжні речовини: лактози моногідрат повідон (К-30) натрію кроскармелоза магнію стеарат тальк кремнію діоксид колоїдний безводний.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:білого кольору круглі плоскопаралельні таблетки зі скошеними краями і насічкою для розподілу з одного боку.

Фармакотерапевтична група.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

b-блокатор адренергічних рецепторів без внутрішньої симпатоміметичної активності. Специфічним шляхом блокує дію катехоламінів на рівні адренергічних b1-рецепторів. Зменшує потребу міокарда у кисні при навантаженні що має позитивну дію при тривалому лікуванні стенокардії (зменшення частоти больових нападів). Знижує систолічний артеріальний тиск особливо після напруження і запобігає розвитку рефлекторної ортостатичної гіпотензії. Зниження діастолічного артеріального тиску настає через кілька тижнів регулярного застосування- метопролол знижує плазматичну активність реніну.

Фармакокінетика.

Всмоктування та розподіл. Після перорального застосування метопролол повністю абсорбується. Концентрація метопрололу у плазмі крові лінійно залежить від вжитої дози у межах терапевтичних доз. Максимальна концентрація у плазмі крові (Сmax) досягається приблизно через 1 5-2 години після застосування (Tmax). Хоча концентрація у плазмі крові є різною у різних осіб індивідуальна відтворюваність є хорошою. У результаті важливого першого ефекту під час проходження через печінку системна біологічна доступність метопрололу після застосування однієї оральної дози досягає приблизно 50 %. Після повторного застосування вона збільшується до 70 %. Застосування під час їди може збільшити біологічну доступність на 30-40 %. Показник сполучення метопрололу з протеїнами плазми є низьким (приблизно 5-10 %).

Біотрансформація.Метопролол піддається майже повному окислювальному метаболізму у печінці ферментами цитохрому Р450 (в основному ізоферментом СYP2D6).Спостерігається значна етнічна різниця по відношенню до розподілу осіб з повільним метаболізмом. Кількість осіб з повільним метаболізмом становить 7 % у європеоїдів але менше 1 % у монголоїдів. У пацієнтів з повільною метаболізацією через систему СYP2D6 концентрації метопрололу в плазмі крові можуть у кілька разів перевищувати концентрації препарату в осіб з нормальною швидкістю метаболізму через систему СYP2D6. Тим не менше метаболізм метопрололу по СYP2D6-

залежному шляху можливо не впливає або впливає меншою мірою на безпеку та переносимість метопрололу. При цирозі печінки слід очікувати підвищення рівня неметаболізованого метопрололу у плазмі крові через зменшення швидкості метаболізму.

Метаболізм і виведення з організму.

Зазвичай більше 95 % пероральної дози препарату виводиться із сечею. Приблизно 5 % даної дози виводиться із сечею у незмінному стані в окремих випадках кількість препарату що виводиться із сечею у незмінному стані може досягати 30 %. Період напіввиведення становить 3 5 години (1-9 годин). Загальна швидкість виведення з плазми крові (кліренс) становить приблизно 1000 мл/хв.

У пацієнтів літнього віку не спостерігається значних змін у фармакокінетиці метопрололу порівняно з такими у пацієнтів молодого віку.

Клінічні характеристики.

Показання.

-Артеріальна гіпертензія.

-Стенокардія (у тому числі постінфарктна).

-Аритмія (включаючи суправентрикулярну тахікардію).

-Попередження серцевої смерті та повторного інфаркту після гострої фази інфаркту міокарда.

-У складі комплексної терапії при тиреотоксикозі.

-Профілактиканападів мігрені.

Протипоказання.

-

-атріовентрикулярна блокада (II і III ступенів) синоатріальна блокада

-синдром слабкості синусового вузла

-декомпенсована серцева недостатність(набряк легенів синдром гіпоперфузії або артеріальної гіпотензії)

-

-шок

-тяжкі порушення периферичного кровообігу з болем або трофічними змінами

-

-бронхіальна астма тяжка форма хронічних обструктивних бронхолегеневих захворювань

-ацидоз

-нелікована феохромоцитома

-тривала або періодична інотропна терапія агоністами -рецепторів

-застосування метопрололу протипоказано хворим яким проводиться внутрішньовенне введення антагоністів кальцію типу верапамілу та дилтіазему або інших антиаритмічних препаратів (таких як дизопірамід)

-супутня терапія інгібіторами моноамінооксидази(і-МАО).

Примітка: пацієнтам з декомпенсованою серцевою недостатністю які добре переносять інші

аналогічні лікарські засоби застосування метопрололу можливе при індивідуальному титруванні дози.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Пацієнти повинні знаходитися під ретельним наглядом якщо вони одночасно з препаратом Корвітол

Кардіодепресивна дія препарату Корвітол та антиаритмічних препаратів (наприклад аміодарон пропафенон та інші антиаритмічні препарати) може підсумовуватися.Ефект аміодарону (значна синусова брадикардія) може зберігатися протягом тривалого часу після припинення прийому препарату.

При супутньому застосуванні препарату Корвітол

У пацієнтів які одночасно з препаратом Корвітол

Супутнє застосування метопрололу з лідокаїном може затримувати виведення лідокаїну з організму.

Йодовмісні рентгеноконтрастні речовини для внутрішньовенного введення підвищують ризик анафілактичних реакцій.

Одночасне застосування Корвітол знестероїдними протизапальними препаратами такими як індометацин може зменшити антигіпертензивний ефект метопрололу.

Слід уникати одночасного прийому з барбітуратами оскільки барбітурати (досліджено на пентобарбіталі) стимулюють метаболізм метопрололу шляхом індукції ферменту. На концентрацію метопрололу у плазмі крові можуть впливати препарати що інгібують CYP 2D6 наприклад хінідин тербінафін пароксетин флуоксетин сертралін целекоксиб пропафенон та дифенгідрамін. На початку лікування цими препаратами може виникнути необхідність зменшити дози метопрололу.

Рифампіцин може стимулювати метаболізм метопрололу що призводить до зменшення його рівнів у плазмі крові.

Слід дотримуватися обережності при комбінації з нітратами через ризик артеріальної гіпотензії та/або брадикардії.

Супутня терапія дигідропіридиновими блокаторами кальцієвих каналів (наприклад ніфедипіном) з метопрололом як і іншими бета-блокаторами підвищує ризик гіпотензії і серцевої недостатності у пацієнтів з латентною серцевою недостатністю.

Метопролол протидіє бета1-ефектам симпатоміметичних засобів але має незначний вплив на бронходилятаційний ефект бета2-агоністів при застосуванні нормальних терапевтичних доз.

Особливості застосування.

При прийомі метопрололу тартрату як і при прийомі інших

2221-блокаторів у таблетках.

b-блокаторами.

Метропролол може маскувати деякі клінічні прояви тиреотоксикозу (наприклад тахікардію). Різка відміна препарату для хворих на тиреотоксикоз протипоказана через можливе посилення симптоматики.

Пацієнти які проходять лікування серцевої недостатності повинні проходити лікування цієї хвороби до початку застосування метопрололу а також під час цього лікування.

Дуже рідко вже існуючі легкі форми AV-порушення провідності можуть обтяжуватися та призводити до AV-блокади більш тяжкого ступеня. Пацієнти з AV-блокадою І ступеня повинні проходити лікування цим препаратом дуже обережно.

З обережністю метопролол застосовувати хворим з міастенією гравіс.

У випадку розвитку брадикардії (ЧСС менше 50-55 уд/хв) у ході лікування метопрололом доза має бути зменшена та/або препарат слід поступово відмінити.

Завдяки своїй гіпотензивній дії препарат може посилити прояви симптомів порушень периферичного кровообігу таких як переміжна кульгавість.

У разі якщо неможливо припинити застосуванняКорвітолдо процедури під загальним наркозом або перед використанням периферичного м' язового релаксанту анестезіолог повинен бути проінформований прозастосування пацієнтом Корвітол.Не рекомендується припиняти лікування під час проведення хірургічного втручання. У випадку якщо прийом препарату необхідно відмінити відміну слід здійснити не пізніше ніжза 48 годин до операції за винятком особливих випадків наприклад тиреотоксикозу або феохромоцитоми.

Якщо необхідно припинити лікування та у випадку коли це можливо його слід припинити протягом 10-14 днів зі щоденним зниженням дози на 25 мг на добу протягом останніх 6 днів. Протягом цього періоду особливу увагу потрібно приділяти пацієнтам з ішемічною хворобою серця. Ризик виникнення серцевих нападів включаючи раптовий летальний наслідок може збільшуватися під час припинення лікування b-блокаторами. Лікування не слід припиняти раптово через можливість розвитку синдрому відміни (посилення нападів стенокардії підвищення артеріального тиску).

2-блокаторів. Тим не менше в одному довгостроковому дослідженні було показане значне зниження рівню загального холестерину після лікування метопрололом протягом кількох років.

1-блокатори слід застосовувати з обережністю.

Анафілактичний шок тяжко протікає у пацієнтів які проходять лікування b-блокаторами.

Пацієнти в історії хвороби яких були відзначені тяжкі алергічні реакції повинні проходити лікування метопрололом дуже обережно. Особливу увагу також слід приділяти пацієнтам з алергічними реакціями які проходять лікування вакцинами (десенсибілізуюча терапія). Ефект від введення звичайних доз адреналіну може бути відсутнім.

Пацієнтам які користуються контактними лінзами слід враховувати що препарат може зменшувати секрецію слізної рідини.

Пацієнти з псоріазом або депресивними захворюваннями в історії хвороби повинні проходити лікування метапрололом тільки після ретельного вивчення відношення позитивного ефекту до ризику.

Пацієнтам з тяжкими порушеннями функції нирок з серйозними гострими станами та пацієнтам які отримують комбіноване лікування препаратами наперстянки слід приділити особливу увагу.

Препарат містить лактозу тому його не слід призначати хворим зі спадковим дефіцитом лактази непереносимістю галактози або порушенням метаболізму глюкози/галактози.

Пацієнти з гострим інфарктом міокарда або нестабільною стенокардією у попередні 28 днів а також пацієнти з порушенням функції печінки віком більше 80 років або менше 40 років пацієнти з гемодинамічно вираженими захворюваннями клапанів гіпертрофічною обструктивною кардіоміопатією під час або протягом 4 місяців після оперативного втручання на серці повинні лікуватися тільки під наглядом лікаря зі спеціалізованими навичками та досвідом.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

росту плода. Метопролол може спричинити розвиток брадикардії артеріальної гіпотензії гіпоглікемії та пригнічення дихання у новонароджених тому його прийом слід припинити за 48-72 години до очікуваного початку пологів. Якщо це неможливо необхідно ретельно контролювати стан немовляти протягом 48-72 годин після народження.

Для того щоб концентрація активної діючої речовини у грудному молоці була низькою не слід годувати дитину протягом 3-4 годин після прийому препарату.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Артеріальна гіпертензія

Стенокардія

Рекомендована доза препарату становить 50-100 мг 2-3 рази на добу. У разі необхідності препарат можна комбінувати з іншими препаратами для лікування стенокардії.

Аритмія

Рекомендована доза становить 50 мг 2-3 рази на добу. При необхідності добову дозу збільшити до 300 мг розподілену на 2-3 прийоми.

Інфаркт міокарда (рекомендовано починати лікування протягом 12 годин після появи загрудинного болю.

Рекомендована доза становить 50 мг кожні 6 годин протягом перших 48 годин. Рекомендована підтримуюча доза становить 200 мг що приймається у двох розділених дозах. Період лікування повинен бути не менше 3 місяців.

Гіпертиреоз (тиреотоксикоз)

Рекомендована доза становить 50 мг чотири рази на день. Доза повинна поступово знижуватися по досягненню терапевтичного ефекту.

Профілактика нападів мігрені

Рекомендована добова доза становить 100-200 мг на добу розподілена на 2 прийоми.

Пацієнти з порушенням функції нирок

Немає потреби коригувати дозу.

Пацієнти з порушенням функції печінки

Коригування дози (зменшення дози метопрололу) зазвичай необхідне для пацієнтів з обмеженими печінковими функціями (наприклад для пацієнтів з цирозом печінки).

Пацієнти літнього віку

Немає потреби коригувати дозу.

Діти. Застосування препарату протипоказано дітям.

Передозування.

Симптоми: передозування метопрололом може призвести до сильного зниження артеріального тиску синусової брадикардії антріовентрикулярної блокади І-ІІІ ступеня подовження інтервалу QT асистолії недостатньої периферичної перфузії серцевої недостатності кардіогенного шоку зупинки серця бронхоспазму пригнічення або зупинки дихання підвищеної стомлюваності порушення або втрати свідомості тремору судом підвищеної пітливості парестезії коми нудоти блювання спазмів стравоходу гіпоглікемії (особливо у дітей) гіперглікемії ціанозу впливу на нирки та тимчасового міастенічного синдрому.

Супутнє вживання алкоголю прийом антигіпертензивних препаратів хінідину або барбітуратів можуть погіршити стан пацієнта. Перші ознаки передозування можуть виникнути через

Лікування11

Також слід вводити глюкагон у дозі 50-150 мкг/кг маси тіла внутрішньовенно а також амринон. При значній брадикардії яка рефрактерна до медикаментозної терапії слід застосовувати штучний водій серцевого ритму. Для купірування бронхоспазму слід вводити внутрішньовенно
2

У разі генералізованих судом рекомендується повільне введення діазепаму.

Побічні реакції.

З боку крові та лімфатичної системи:Дуже рідко: тромбоцитопенія лейкопенія.Невідомо:агранулоцитоз.

Метаболічні та аліментарні розлади:Нечасто: цукровий діабет загострення цукрового діабету. Дуже рідко:збільшення маси тіла. Невідомо:гіпоглікемія.

З боку психіки:Нечасто: порушення сну сонливість безсоння нічні кошмари депресія розлад концентрації уваги сплутаність свідомості галюцинації. Рідко: тривожність.Дуже рідко: проблеми з пам' яттю амнезія нервозність зміна особистості перепади настрою.

З боку нервової системи:Нечасто: запаморочення головний біль парестезія. Дуже рідко: порушення смакових відчуттів.

З боку органів зору:Рідко: сухість в очах або запалення кон' юнктиви. Дуже рідко: порушення зору.

З боку органів слуху та рівноваги:Дуже рідко: відчуття шуму/дзвону у вухах порушення слуху.

З боку серця:

З боку судин:Рідко: артеріальна гіпотензія синкопе. Дуже рідко: гангрена у пацієнтів з наявними важкими порушеннями периферичного кровообігу погіршення переміжної кульгавості. Невідомо: синдром Рейно.

З боку респіраторної системи грудної клітки та середостіння:Нечасто: бронхоспазм. Рідко:задишка при фізичному навантаженні риніт.

З боку шлунково-кишкового тракту:Нечасто: нудота блювання біль у животі діарея запор. Рідко: сухість у роті. Невідомо: печія.

З боку гепатобіліарної системи:Дуже рідко: гепатит.

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

З боку опорно-рухового апарату та сполучної тканини:

З боку репродуктивної системи та молочних залоз: Дуже рідко:імпотенція/статева дисфункція хвороба Пейроні.

З боку нирок та сечовивідних шляхів: Дуже рідко: ниркова недостатність.

Загальні розлади та реакції у місці введення: Нечасто: підвищена втомлюваність. Рідко: периферичні набряки.

Лабораторні показники

Метопролол може маскувати симптоми тиреотоксикозу прояви латентного цукрового діабету.

Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці!

Умови зберігання.

Упаковка. 10 таблеток у блістері 3 або 5 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску.

БЕРЛІН-ХЕМІ АГ.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Глінікер Вег 125 12489 Берлін Німеччина.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Корвітол 50 мг таблетки №50

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Корвітол 50 мг таблетки №50

Обліковий номер : 327770

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Berlin-Chemie (Menarini Group) (Германия)

Виробник : Berlin-Chemie (Германия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3124/01/02

Назва російською : Корвтол® 50 таблетки по 50 мг №50 (10х5)

Мiжнародна назва : Метопролол

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Метопролол

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО