Детальніше

Корвазан 0,025 г таблетки №30

Обліковий номер: 351735

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/1371/01/01

Назва російською: Корвазан® таблетки, п/плен. обол., по 25 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Карведилол

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Карведилол

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

КОРВАЗАН&reg

(CORVASAN)

Склад:

діюча речовина: carvedilоl

1 таблетка містить карведилолу у перерахуванні на 100 % речовину 12 5 мг або 25 мг

допоміжні речовини:*.

*

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група. Блокатори альфа- та бета-адренорецепторів. Карведилол.

Код АТХ C07A G02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Карведилол є вазодилататором неселективним бета-адреноблокатором з антиоксидантними властивостями. Судинорозширювальна дія відбувається головним чином завдяки селективному блокуванню альфа-1-адренорецепторів. Карведилол зменшує периферичний судинний опір завдяки розширенню судин та пригніченню активності ренін-ангіотензин-альдостеронової системи у результаті блокування бета-адренорецепторів. Активність реніну плазми при цьому знижується тому затримка рідини в організмі спостерігається лише у поодиноких випадках.

Карведилол не має власної симпатоміметичної активності і подібно до пропранололу виявляє мембраностабілізуючі властивості.

Карведилол діє як потужний антиоксидант зменшує кількість активних кисневих радикалів.

Клінічні дані вказують на те що судинорозширювальні і бета-адреноблокуючі властивості карведилолу призводять до розвитку нижчезазначених ефектів.

У хворих з артеріальною гіпертензією зниження артеріального тиску не супроводжується одночасним підвищенням загального периферичного судинного опору яке спостерігається при прийомі істинних бета-адреноблокаторів. ЧСС знижується незначною мірою. Ниркова перфузія і функція нирок залишаються незмінними. Оскільки периферичний кровообіг також не змінюється то відчуття холоду у кінцівках (яке часто спостерігається при застосуванні істинних бета-адреноблокаторів) спостерігається рідко.

У пацієнтів з ішемічною хворобою серця карведилол демонструє протиішемічні та антиангінальні ефекти які зберігаються при тривалому застосуванні препарату. Карведилол зменшує перед- і постнавантаження на серце.

У пацієнтів із порушенням функції лівого шлуночка або хронічною серцевою недостатністю препарат сприятливо впливає на гемодинамічні показники та поліпшує показники фракції викиду лівого шлуночка.

Під час лікування карведилолом співвідношення ліпопротеїдів високої щільності до ліпопротеїдів низької щільності (ЛПВЩ/ЛПНЩ) залишається нормальним. Електролітний баланс не порушується.

Фармакокінетика.

Середній біологічний період напіввиведення карведилолу становить від 6 до 10 год. Плазмовий кліренс становить близько 590 мл/хв. Виведення відбувається переважно з жовчю та калом. Невелика частина дози виводиться нирками у вигляді різних метаболітів.

Вік не впливає на фармакокінетику препарату: у пацієнтів літнього віку рівні карведилолу у плазмі крові приблизно на 50 % вищі порівняно із такими у молодих пацієнтів. Є дані що біодоступність карведилолу у пацієнтів з цирозом печінки у 4 рази вища а максимальна концентрація у плазмі у 5 разів вища ніж у здорових осіб.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

-

-декомпенсована серцева недостатність

-серцева недостатність IV класу за класифікацією NYHA яка вимагає внутрішньовенного введення інотропних засобів

-атріовентрикулярна блокада ІІ та ІІІ ступеня (крім випадків коли встановлений постійний кардіостимулятор)

-супутнє внутрішньовенне введення верапамілу дилтіазему або інших антиаритмічних засобів (особливо антиаритмічних засобів класу I)

-

-виражена артеріальна гіпотензія (систолічний тиск нижче 85 мм рт.ст.)

-кардіогенний шок

-синдром слабкості синусного вузла (у тому числі синоатріальна блокада)

-декомпенсована серцева недостатність яка потребує внутрішньовенного введення позитивних інотропних засобів та/або сечогінних засобів

-легеневе серце легенева гіпертензія

-бронхіальна астма або обструктивні захворювання дихальних шляхів що супроводжуються бронхоспазмом

-феохромоцитома (за винятком випадків коли вона належним чином контролюється при застосуванні альфа-блокаторів)

-стенокардія Принцметала

-виражені порушення функції печінки

-супутнє застосування інгібіторів МАО (за винятком інгібіторів МАО-В)

-непереносимість галактози недостатність лактази Лаппа або глюкозо-галактозна мальабсорбція

-метаболічний ацидоз.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Слід з обережністю застосовувати карведилол одночасно з такими лікарськими засобами:

-

-з дигоксином оскільки сповільнюється атріовентрикулярна провідність і підвищується рівень дигоксину у плазмі крові

-з блокаторами кальцієвих канальців (верапаміл і дилтіазем) та антиаритмічними засобами (особливо І класу) оскільки вони можуть провокувати виражену артеріальну гіпотензію і серцеву недостатність. Внутрішньовенне введення цих препаратів сумісно з прийомом карведилолу протипоказане

-з інсуліном та пероральними антидіабетичними засобами (через посилення гіпотензивної дії і маскування симптомів гіпоглікемії)

-з нітратами та антигіпертензивними засобами (клонідин гуанетидин резерпін альфа-метилдопа гуанфацин) через посилення гіпотензивної дії і зменшення ЧСС

-із засобами для наркозу (через їхню негативну інотропну дію та гіпотензивний ефект)

-

-з нестероїдними протизапальними засобами (через зменшення гіпотензивної дії (внаслідок зниження продукування простогландинів))

-

-з ерготаміном (необхідно враховувати судинозвужувальний ефект ерготаміну)

-

Оскільки карведилол піддається окислювальному метаболізму його фармакокінетика може змінюватися при індукції або пригніченні ферментною системою цитохрому Р450 тому слід враховувати вплив:

-рифампіцину (відбувається 70 % зниження концентрації карведилолу у плазмі крові)

-барбітуратів (зменшують ефективність карведилолу)

-циметидину (збільшує біодоступність карведилолу на 30 %)

-дигоксину (карведилол збільшує концентрацію дигоксину у плазмі крові)

-інгібіторів ізоензиму CYP2D6 (хінідин пароксентин пропафенон): можна припустити підвищення концентрації R(+) енантіомера карведилолу

-карведилол затримує метаболізм циклоспорину.

Особливості застосування.

Слід з особливою обережністю застосовувати препарат при наступних станах: нестабільна або вторинна артеріальна гіпертензія при відсутності достатнього клінічного досвіду блокада правої ніжки пучка Гіса гострий кардит порушення функції клапанів серця та гемодинамічні порушення брадикардія хронічна серцева недостатність лівошлуночкова недостатність на тлі гострого інфаркту міокарда феномен Рейно тиреотоксикоз феохромоцитома хронічні обструктивні захворювання легенів анестезія одночасне призначення з блокаторами кальцієвих каналів клонідином.

Хворі з тяжкою серцевою недостатністю (вище ІІІ класу за класифікацією NYHA) порушенням електролітного балансу зі зниженим артеріальним тиском (менше 100 мм рт.ст.) або в літньому віці (віком від 70 років) повинні перебувати під пильним медичним контролем протягом 2 годин після прийому першої дози або після прийому першої підвищеної дози через ризик розвитку раптового зниження артеріального тиску постуральної гіпотензії і втрати свідомості. Ризик цих ускладнень може бути зменшений при призначенні препарату у малих початкових дозах і прийому його під час їди.

У разі розвитку брадикардії (частота серцевих скорочень менше 55 уд/хв) дозу препарату слід зменшити.

Якщо карведилол застосовувати для лікування артеріальної гіпертензії або стенокардії пацієнтам із серцевою недостатністю проведення терапії препаратом слід здійснювати відповідно до схеми рекомендованої для лікування серцевої недостатності: початкова доза не повинна перевищувати 3 125 мг двічі на добу і будь-яке підвищення дози слід здійснювати мінімум через 2 тижні лікування попередньою дозою препарату.

Застосування карведилолу пацієнтам з артеріальною гіпертензією які вже отримують препарати наперстянки діуретики та/або інгібітори АПФ потребує пильного медичного контролю всі ці препарати можуть зменшити атріовентрикулярну провідність.

У хворих на стенокардію Принцметала неселективні бета-адреноблокатори можуть спричинити біль у грудях (альфа1-адреноблокуючий ефект карведилолу може запобігти цьому але немає достатнього клінічного досвіду застосування карведилолу при стенокардії Принцметала).

Лікування пацієнтів із захворюваннями периферичних артерій потребує уваги та обережності.

Як і інші бета-адреноблокатори карведилол може маскувати симптоми гіпоглікемії і несприятливо впливати на вуглеводний обмін. Тому лікування карведилолом хворих на цукровий діабет потребує особливої уваги і частішого вимірювання вмісту цукру в крові.

Карведилол може маскувати симптоми гіперфункції щитовидної залози. При раптовій відміні препарату можливе посилення тиреотоксикозу і розвиток тиреотоксичного кризу.

Лікування потрібно припиняти поступово зменшуючи дозу особливо при хронічній стабільній стенокардії. У разі необхідності протягом періоду відміни можна застосувати інші антиангінальні засоби.

Лікування карведилолом хворих зі встановленою феохромоцитомою не слід розпочинати до відповідної терапевтичної блокади альфа-адренорецепторів.

Враховуючи ризик розвитку екстремальних анафілактичних реакцій хворим в анамнезі яких зазначені реакції гіперчутливості або яким раніше проводилася гіпосенсибілізуюча терапія слід застосовувати препарат з особливою обережністю.

Лікування карведилолом хворих на псоріаз потребує ретельної оцінки співвідношення ризик/користь оскільки карведилол може посилити або спровокувати появу симптомів псоріазу.

Кожна таблетка препарату містить лактозу тому його не слід застосовувати при недостатності лактази галактоземії і синдромі порушення всмоктування глюкози/галактози.

Хворих які носять контактні лінзи слід попередити що карведилол зменшує продукування слізної рідини.

При різкому припиненні лікування карведилолом (як і іншими бета-блокаторами) може виникати пітливість тахікардія задишка посилення стенокардії і навіть інфаркт міокарда та шлуночкові аритмії. На найбільший ризик наражаються ті пацієнти зі стенокардією у яких може виникнути серцевий напад. Дозу необхідно зменшувати поступово протягом 1-2 тижнів. Якщо необхідно можна одночасно розпочати замісну терапію для запобігання загостренню захворювання. Якщо лікування було тимчасово припинено більш ніж на 2 тижні то його поновлення слід проводити починаючи з найнижчої дози.

У пацієнтів із хронічною серцевою недостатністю при збільшенні дози карведилолу з метою її підбору можливе наростання симптомів серцевої недостатності поява набряків.

Застосовувати карведилол слід особливо обережно пацієнтам яким проводиться хірургічне втручання під загальною анестезією у разі застосування таких анестетиків як ефір циклопропан трихлоретилен що пригнічують функцію міокарда.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Клінічний досвід застосування карведилолу у період вагітності обмежений.

Припускається що при застосуванні карведилолу у плода або новонародженого може розвинутися дистрес-синдром (брадикардія артеріальна гіпотензія пригнічення дихання гіпоглікемія і гіпотермія). Тому застосування карведилолу у період вагітності протипоказано.

Невідомо чи проникає карведилол у грудне молоко. Оскільки карведилол може чинити шкідливий вплив на немовля лікування карведилолом слід припинити на період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

На початку лікування карведилолом можуть виникати запаморочення і підвищена втомлюваність тому їм слід утримуватися від керування автотранспортом і роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Таблетки слід приймати під час їди та запивати достатньою кількістю рідини.

Есенціальна гіпертензія.

Рекомендована початкова доза становить 12 5 мг 1 раз на добу протягом перших 2-х днів лікування. Потім рекомендована доза препарату становить 25 мг на добу. У разі необхідності дозу можна поступово підвищувати не менше ніж з двотижневим інтервалом до досягнення максимальної рекомендованої дози 50 мг на добу яку слід приймати за 1 раз або розподіляти на 2 прийоми.

Препарат можна застосовувати як у вигляді монотерапії так і у комбінації з іншими антигіпертензивними препаратами особливо тіазидними діуретиками.

Пацієнти літнього віку

Хронічна стабільна стенокардія.

Рекомендована доза на початку лікування становить 12 5 мг 2 рази на добу протягом перших 2-х днів лікування. Потім рекомендована доза препарату становить 25 мг 2 рази на добу. У разі необхідності дозу можна підвищувати не менше ніж з двотижневим інтервалом до досягнення максимальної рекомендованої добової дози 100 мг яку слід розподіляти на два прийоми.

Пацієнти літнього віку

Рекомендована початкова доза становить 12 5 мг 2 рази на добу протягом 2-х днів.

Потім лікування продовжувати у дозі 25 мг 2 рази на добу яка є рекомендованою максимальною добовою дозою.

Хронічна серцева недостатність.

Дозу препарату потрібно встановлювати індивідуально а її поступове підвищення слід проводити під ретельним наглядом лікаря.

Карведилол можна застосовувати як доповнення до стандартної терапії але його також можна застосовувати пацієнтам із непереносимістю інгібіторів АПФ або тим пацієнтам які отримують препарати наперстянки гідралазин або нітрати.

Пацієнти які приймають дигоксин діуретики або інгібітори АПФ повинні отримувати ці препарати у попередньо встановленій дозі ще до початку лікування карведилолом.

Максимальна рекомендована доза становить 25 мг 2 рази на добу для всіх пацієнтів із тяжкою застійною серцевою недостатністю та для пацієнтів із легкою та помірно тяжкою застійною серцевою недостатністю маса тіла яких не перевищує 85 кг. Для пацієнтів із легкою та помірно тяжкою застійною серцевою недостатністю та масою тіла більше 85 кг максимальна рекомендована доза становить 50 мг 2 рази на добу.

На початку терапії або при підвищенні дози можливе тимчасове посилення симптомів серцевої недостатності особливо у пацієнтів із тяжкою серцевою недостатністю та/або у тих пацієнтів які застосовують великі дози діуретиків. Хоча у такому випадку припиняти лікування як правило не потрібно дозу препарату підвищувати не слід. Протягом перших 2-х годин після початку лікування карведилолом або підвищення його дози пацієнт повинен перебувати під наглядом кардіолога або іншого лікаря. Перед кожним підвищенням дози препарату пацієнта необхідно обстежувати на наявність можливих симптомів посилення серцевої недостатності або симптомів надмірної вазодилатації (наприклад дослідити функцію нирок визначити масу тіла артеріальний тиск ЧСС та серцевий ритм). Симптоми посилення серцевої недостатності або затримки рідини в організмі усувають шляхом підвищення дози діуретиків проте дозу карведилолу не слід підвищувати до стабілізації стану пацієнта. При виникненні брадикардії або у випадку подовження передсердно-шлуночкової провідності перш за все слід перевірити рівень дигоксину у плазмі крові. У деяких випадках може виникнути необхідність знизити дозу карведилолу або взагалі тимчасово відмінити препарат. Навіть у таких випадках можна успішно продовжувати титрування дози карведилолу.

При титруванні дози необхідно регулярно контролювати функцію нирок кількість тромбоцитів та рівень глюкози у крові (у випадку інсулінонезалежного цукрового діабету та/або інсулінозалежного цукрового діабету). Однак після завершення титрування дози частоту контролю можна зменшити.

Якщо лікування карведилолом переривалося більш ніж на 2 тижні його слід поновлювати розпочинаючи з дози 3 125 мг 2 рази на добу та поступово підвищуючи її згідно з рекомендаціями наведеними вище.

Пацієнти літнього віку

Пацієнти літнього віку можуть бути більш чутливими до впливу карведилолу і тому повинні перебувати під більш ретельним спостереженням.

Пацієнти з печінковою недостатністю

Пацієнти з нирковою недостатністю

Дозу потрібно встановлювати для кожного пацієнта індивідуально однак немає даних які б свідчили про необхідність корегування дози карведилолу для пацієнтів із нирковою недостатністю.

Припинення лікування.

Діти.

Безпека та ефективність застосування препарату дітям не встановлені тому препарат не призначений для застосування цій категорії пацієнтів.

Передозування.

У випадку передозування може розвинутися тяжка артеріальна гіпотензія брадикардія серцева недостатність кардіогенний шок зупинка серця. Також можливі затруднення дихання бронхоспазм блювання порушення свідомості та генералізовані судоми.

Лікування:

Підтримуюча терапія

Атропін: 0 5-2 мг внутрішньовенно (для лікування тяжкої брадикардії).

Глюкагон: спочатку у дозі 1-10 мг внутрішньовенно а потім у вигляді краплинної інфузії зі швидкістю 2-5 мг/год (для підтримання функції серцево-судинної системи).

Увага: у випадку тяжкого передозування що супроводжується симптомами шоку підтримуючу терапію із застосуванням антидотів потрібно продовжувати досить довго оскільки можна очікувати збільшення періоду напіввиведення карведилолу і його перерозподілу. Тривалість лікування залежить від ступеня передозування підтримуючу терапію слід продовжувати до стабілізації стану пацієнта.

Побічні реакції.

З боку центральної нервової системи: головний біль запаморочення підвищена втомлюваність депресія порушення сну парестезія гіпестезія вертиго стан перед втратою свідомості втрата свідомості.

З боку психіки: депресивний настрій.

З боку серцево-судинної системи:

З боку судин: артеріальна гіпотензія хвороба периферичних судин.

З боку системи дихання: задишка бронхіальна астма бронхоспазм закладеність носа.

Респіраторні торакальні та медіастинальні порушення: набряк легенів бронхіальна астма у чутливих пацієнтів нежить.

З боку травного тракту: нудота діарея абдомінальний біль сухість у роті запор блювання підвищення тонусу і моторики кишечнику періодонтит мелена диспепсія.

З боку печінки та жовчовивідних шляхів: підвищення аланінамінотрансферази (ALT) аспартатамінотрансферази (AST) та гаммаглютамілтрансферази (GGT).

З боку шкіри та підшкірних тканин:

З боку органів зору: зниження сльозовиділення порушення зору подразнення очей.

З боку метаболізму та травлення: гіпоглікемія пригнічення регуляції рівня глюкози у крові анорексія/зниження маси тіла збільшення маси тіла.

З боку опорно-рухового апарату:

З боку статевої системи та молочних залоз: порушення еректильної функції.

З боку нирок та сечовивідних шляхів: гостра ниркова недостатність та порушення функції нирок у пацієнтів із дифузною хворобою судин та/або нирковою недостатністю нетримання сечі у жінок гематурія альбумінурія.

З боку імунної системи: реакції підвищеної чутливості ангіоневротичний набряк синдром Стівенса-Джонсона токсичний епідермальний некроліз мультиморфна еритема.

Загальні порушення: астенія (включаючи втомлюваність) біль.

Лабораторні показники: підвищений рівень трансаміназ у сироватці крові тромбоцитопенія лейкопенія анемія зменшення рівня протромбіну гіперглікемія у хворих на цукровий діабет гіперхолестеринемія глюкозурія гіперкаліємія гіпертригліцеридемія гіпонатріємія підвищення рівня лужної фосфатази креатиніну сечовини гіперурикемія.

Інші побічні ефекти: грипоподібні симптоми підвищення температури тіла інфекції бронхіт пневмонія інфекція верхніх відділів дихальних шляхів інфекція сечовивідних шляхів анафілактичні реакції можливі прояви латентного цукрового діабету симптоми існуючого цукрового діабету можуть посилитися під час терапії гіперемія. За винятком запаморочення порушень зору і брадикардії жоден з описаних вище побічних ефектів не є дозозалежним.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Упаковка. По 10 таблеток у блістері по 3 блістери у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця впровадження діяльності.

01032 Україна м. Київ вул. Саксаганського 139.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Корвазан 0,025 г таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Корвазан 0,025 г таблетки №30

Обліковий номер : 351735

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/1371/01/01

Назва російською : Корвазан® таблетки, п/плен. обол., по 25 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Карведилол

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Карведилол

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО