Детальніше

Комбіприл-КВ таблетки №30

Обліковий номер: 438514

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/11887/01/01

Назва російською: Комбиприл-кв таблетки по 5 мг/10 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Амлодипін+лізиноприл

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Лизиноприл

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КОМБІПРИЛ-КВ

(COMBIPRYL-KV)

Склад:

діючі речовини: amlodipine lisinopril

допоміжні речовини: магнію стеарат целюлоза мікрокристалічна натрію крохмальгліколят

(тип А).

Лікарська форма. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Інгібітори АПФ у комбінації з антагоністами кальцію.

Код АТС C09B B03.

Клінічні характеристики.

Показання. Есенціальна гіпертензія.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Тяжка артеріальна гіпотензія ангіоневротичний набряк в анамнезі (спричинений будь-яким інгібітором АПФ ідіопатичний або спадковий) виражений стеноз аорти або мітрального клапана гіпертрофічна кардіоміопатія кардіогенний шок серцева недостатність після перенесеного інфаркту міокарда (протягом перших 28 днів) нестабільна стенокардія (за винятком стенокардії Принцметала).

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначають у тому випадку коли не вдається досягти бажаного рівня артеріального тиску при монотерапії одним із компонентів препарату.

Хворим які попередньо приймали діуретики

При нирковій недостатності початкову дозу потрібно знизити (лізиноприл виводиться нирками) та визначити індивідуально залежно від реакції на препарат і при досить частому проведенні контролю функціональних показників нирок і рівня калію та натрію в сироватці крові.

При печінковій недостатності препарат приймають з обережністю (виведення амлодипіну може затримуватися). Точно зазначеного дозування немає.

Для пацієнтів літнього віку

Побічні реакції.

Побічні реакції зазвичай минущі і мало виражені тому переривання курсу лікування не потребують. За системами органів і за частотою появи побічні реакції класифікують як:

З боку крові та лімфатичної системи:

З боку ЦНС:

З боку психіки:

З боку серцево-судинної системи та крові:

З боку органів дихання:

бронхоспазм алергічний альвеоліт/еозинофільна пневмонія синусит.

З боку травного тракту та обміну речовин:

З боку гепатобіліарної системи:

З боку шкіри та імунної системи:

З боку опорно-рухового апарату:

З боку нирок та сечовидільної системи:

Загальні розлади:

Інші:

Лабораторні параметри:

Передозування.

Симптоми: виражене розширення периферичних судин яке супроводжується надмірним зниженням артеріального тиску серцево-судинним шоком дисбалансом електролітів нирковою недостатністю гіпервентиляцією тахікардією брадикардією запамороченням занепокоєнням та кашлем.

Лікування: симптоматичне. Необхідно надати хворому горизонтальне положення здійснювати контроль роботи серця артеріального тиску показників обміну електролітів та обміну води а також провести корекцію цих показників у разі потреби. При тяжкій артеріальній гіпотензії слід надати хворому горизонтальне положення припіднявши йому нижні кінцівки і призначити внутрішньовенне введення розчинів для інфузії. При неефективності даної терапії необхідно призначити судинозвужувальні засоби (вазопресори) периферичної дії якщо не протипоказано їх застосування. Для переривання блокування кальцієвих канальців можна вводити внутрішньовенно кальцію глюконат.

Оскільки всмоктування амлодипіну є тривалим промивання шлунка може бути ефективним.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Препарат протипоказаний для застосування під час вагітності як і інші інгібітори АПФ. У другому і третьому триместрах вагітності (9-12 тиждень) можливе ураження або смерть плода. Це пов' язано з артеріальною гіпотензією нирковою недостатністю і гіперкаліємією що впливає на функцію нирок плода. Зниження кількості навколоплідних вод може призвести до ураження плода з деформацією черепа та обличчя а також з порушенням розвитку кінцівок недорозвиненням легенів і загибеллю плода.

Під час годування груддю препарат не застосовують оскільки лізиноприл виділяється в грудне молоко. Про можливість потрапляння амлодипіну в грудне молоко невідомо.

Діти.

Особливості застосування.

Може спостерігатися значна симптоматична гіпотензія у хворих з гіпонатріємією та/або гіповолемією. До початку курсу терапії необхідно скорегувати гіпонатріємію або гіповолемію і при застосуванні перших доз препарату необхідно стежити за його впливом на артеріальний тиск.

При цереброваскулярних захворюваннях та ішемічній хворобі серця слід врахувати те що значне зниження артеріального тиску крові може призвести до мозкового інсульту або інфаркту міокарда.

У випадку мітрального стенозу аорти або обструктивної гіпертрофічної кардіоміопатії Комбіприл-кв необхідно застосовувати з обережністю.

При стенозі ниркової артерії (особливо якщо він двосторонній або є тільки одна нирка і відмічається звуження устя ниркової артерії) за наявності гіпонатріємії та/або гіповолемії а також у випадку недостатності кровообігу лізиноприл може призвести до зниження функції нирок до гострої ниркової недостатності яка після переривання терапії є оборотною.

При печінковій недостатності виділення амлодипіну з організму може затримуватися. Точно зазначеної дози немає але таким хворим препарат потрібно приймати з особливою обережністю.

При прийомі інгібіторів АПФ зокрема лізиноприлу може виникати ангіоневротичний набряк з набряком обличчя кінцівок губ надгортанника і гортані. У такому випадку необхідно негайно відмінити препарат хворий повинен знаходитися під контролем лікаря до повного зникнення ознак. Якщо набряк розвивається на обличчі губах і кінцівках він як правило спонтанно минає але на зниження інтенсивності його ознак добре впливає застосування антигістамінних препаратів. Ангіоневротичний набряк з набряком гортані може призвести до летального наслідку. Набряк язика надгортанника або гортані може призвести до закупорки дихальних шляхів тому потрібно негайно вжити таких терапевтичних заходів: ввести підшкірно 0 1 % розчин адреналіну в дозі 0 3- 0 5 мл (0 3-0 5 мг) або 0 1 мл (0 1 мг) повільно внутрішньовенно після чого слід ввести глюкокортикоїд і антигістамінний препарат під контролем життєво важливих функцій хворого.

Можливі анафілактичні реакції при проведенні гемодіалізу

При ураженні печінки час напіввиведення амлодипіну збільшується тому препарат слід застосовувати з обережністю. Пацієнтам у яких розвивається жовтяниця або відмічається підвищення печінкових ферментів необхідно припинити прийом препарату та звернутися за медичною допомогою.

Препарат слід застосовувати з особливою обережністю пацієнтам з колагенними судинними захворюваннями які отримують імунодепресивну терапію лікування алопуринолом або прокаїнамідом або мають комбінацію цих ускладнюючих факторів особливо якщо вже існують порушення функції нирок. У зв' язку з тим що однозначно не можна виключити можливість агранулоцитозу періодично потрібно контролювати картину крові.

При великих хірургічних втручаннях або при застосуванні засобів для наркозу що спричинюють артеріальну гіпотензію лізиноприл гальмує компенсаторне вивільнення ангіотензину II. Артеріальну гіпотензію що відмічається в цьому випадку можна усунути шляхом введення фізіологічного розчину натрію хлориду.

При застосуванні стандартної дози препарату у осіб літнього віку відмічався більш високий рівень діючих речовин у плазмі крові тому дозу препарату цим хворим потрібно встановлювати з обережністю хоча в ефективності значної різниці не відмічалося у молодих і літніх хворих.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Препарат може впливати на здатність керувати автомобілем або працювати з механізмами з підвищеним ризиком травматизму (особливо на початку прийому) тому індивідуально потрібно визначати при якій дозі препарату можна керувати автомобілем або працювати в умовах підвищеного травматизму.

речовини які підвищують рівень калію: калійзберігаючі діуретики добавки калію або замінники що можуть підвищити рівень калію. Гепарин у поєднанні з інгібіторами АПФ може призвести до гіперкаліємії особливо у хворих з печінковою недостатністю

діуретики: може відмічатися різке зниження артеріального тиску

інші антигіпертензивні засоби: адитивна дія

нестероїдні протизапальні засоби: можливе зниження антигіпертензивної дії

сіль літію: може знижуватися ступінь виділення літію тому рівень літію в плазмі крові потрібно регулярно контролювати

наркотичні засоби анестетики в сполученні з лізиноприлом підсилюють гіпотензивну дію.

Лізиноприл гальмує виділення калію при одночасному застосуванні з діуретиками.

Лізиноприл підсилює прояви алкогольної інтоксикації.

інгібітори CYP3A4: дослідження за участю хворих літнього віку показали що дилтіазем інгібує метаболізм амлодипіну ймовірно через CYP3A4 (збільшується концентрація в плазмі крові приблизно на 50 % та зростає ефект амлодипіну) що також можливо при застосуванні інших інгібіторів CYP3A4. Потрібна обережність при сумісному застосуванні з амлодипіном

індуктори CYP3A4: сумісне застосування з протисудомними препаратами (наприклад карбамазепін фенобарбітал фенітоїн фосфенітоїн примідон) рифампіцином лікарськими засобами які містять звіробій/Hypericum perforatum може призвести до зменшення концентрації амлодипіну в плазмі крові

амлодипін істотно не впливає на фармакокінетику циклоспорину аторвастатину. Силденафіл не впливав на фармакокінетику амлодипіну але при комбінованому застосуванні амлодипіну і силденафілу кожен із препаратів незалежно один від одного виявив гіпотензивний ефект. Застосування амлодипіну як монотерапії є безпечним спільно з тіазидними діуретиками бета-блокаторами інгібіторами АПФ нітратами сублінгвальними препаратами нітрогліцерину дигоксином варфарином аторвастатином силденафілом антацидними лікарськими засобами (алюмінію гідроокис гідроксид магнію диметикон) циметидином нестероїдними протизапальними засобами антибіотиками і пероральними протидіабетичними засобами.

Фармакологічні властивості.

ЛізиноприлУ хворих з гіперглікемією лізиноприл бере участь у відновленні порушеної ендотеліальної функції.

Ефективність лізиноприлу зберігається і при тривалому його застосуванні. При перериванні терапії не відмічалося різкого й інтенсивного підвищення артеріального тиску.

Амлодипін

У хворих на артеріальну гіпертензію амлодипін в одноразовій добовій дозі клінічно достовірно знижує артеріальний тиск щонайменше протягом 24 годин як у положенні пацієнта стоячи так і лежачи. Дія амлодипіну розвивається повільно тому ймовірність гострої артеріальної гіпотензії мала. Амлодипін не чинить несприятливої метаболічної дії не впливає на рівні ліпідів у плазмі крові. Препарат можна призначати хворим на бронхіальну астму цукровий діабет і подагру.

Антагоніст кальцію може спричинити підвищення активності ренін-ангіотензин-альдостерону а введений до складу препарату лізиноприл забезпечує нормалізацію реакції організму на навантаження сіллю шляхом контррегуляції системи ренін-ангіотензин-альдостерон.

Фармакокінетика. Лізиноприл

Амлодипін

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості:

Термін придатності.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Упаковка. По 10 таблеток у блістері по 3 блістери у пачці.

Виробник.

Місцезнаходження. Україна 04073 м. Київ вул. Копилівська 38.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Комбіприл-КВ таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Комбіприл-КВ таблетки №30

Обліковий номер : 438514

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

Виробник : Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/11887/01/01

Назва російською : Комбиприл-кв таблетки по 5 мг/10 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Амлодипін+лізиноприл

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Лизиноприл

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО