Детальніше

Коломіцин ін'єкція порошок для приготування розчину інгаляцій 2 000 000 МО №10

Обліковий номер: 348009

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Forest Lab. UK (Великобритания)

Виробник: Forest Lab. UK (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7533/01/02

Назва російською: Коломицин инъекция порошок для р-ра д/ин., инф., инг. по 2 000 000 мо во флак. №10

Мiжнародна назва : Колістин

Форма выпуску: Порошок

Дiюча речовина : Колистин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Порошок для ін'єкцій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КОЛОМІЦИН ІН&rsquo ЄКЦІЯ

(COLOMYCIN INJECTION)

Склад:

діюча речовина: колістиметат натрію

1 флакон містить 1000000 МО або 2000000 МО еквівалентно 33 3 мг або 66 6 мг колістиметату натрію.

Лікарська форма.

Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби для системного

застосування.

Код АТС J01X B01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Препарат призначений для лікування інфекцій викликаних чутливими мікроорганізмами:

лікування інгаляціями легеневої інфекції спричиненої Pseudomonas aeruginosa

Внутрішньовенне введення для лікування деяких важких інфекцій викликаних грамнегативними бактеріями включаючи інфекції нижніх дихальних шляхів та сечового тракту коли більш широко використовувані системні антибактеріальні засоби протипоказані або неефективні через розвиток бактеріальної резистентності.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до колістиметату натрію (колістину) або до поліміксину B.

Пацієнти з myasthenia gravis.

Спосіб застосування та дози.

СИСТЕМНЕ ЗАСТОСУВАННЯ.

Приготовані розчини.

розчини для інгаляцій мають таку ж саму стабільність після приготування як описано вище а тому з ними слід поводитися так само. Пацієнтам які самостійно лікуються інгаляціями антибіотиком рекомендовано використовувати розчини одразу після приготування. Якщо це неможливо то розчини слід зберігати не довше 24 годин у холодильнику.

Парентеральне введення.

Доза препарату залежить від важкості та виду інфекції а також від віку маси тіла та ниркової функції пацієнта. Якщо клінічна чи бактеріологічна ефективність препарату сповільнена доза може бути збільшена залежно від стану пацієнта.

Зазвичай лікування рекомендується проводити протягом мінімум 5 днів. Лікування респіраторних загострень у пацієнтів з кістозним фіброзом слід продовжувати до 12 днів.

Діти та дорослі (включаючи осіб літнього віку):

З масою тіла до 60 кг:

З масою тіла більше 60 кг:

При порушеному розподілі у пацієнтів з кістозним фіброзом може виникнути потреба у більш високих дозах для підтримки терапевтичних рівнів препарату у плазмі крові.

Порушення функції нирок

У наведеній нижче таблиці дано вказівки стосовно дозування препарату пацієнтам з масою тіла 60 кг та більше. Необхідно мати на увазі що подальшу корекцію слід проводити виходячи з концентрації препарату в крові та ознак токсичності.

ПРОПОНОВАНА КОРЕКЦІЯ ДОЗУВАННЯ ПРИ ПОРУШЕННІ ФУНКЦІЇ НИРОК

Ступінь

Кліренс креатиніну (мл/хв)

Маса тіла більше 60 кг

Легкий

20-50

1000000-2000000 МО кожні 8 годин

Помірний

10-20

1000000 МО кожні 12-18 годин

Важкий

1000000 МО кожні 18-24 годин

Інгаляція.

Продукт із розпилювача може потрапляти у повітря або розпилювач може бути оснащений фільтром. Розпилювання слід проводити у добре провітрюваній кімнаті.

Розчин призначений лише для одноразового застосування і будь-який залишок розчину необхідно утилізувати.

У невеликих неконтрольованих клінічних дослідженнях дози від 500000 МО двічі на добу до 2000000 МО тричі на добу вважалися безпечними та ефективними у пацієнтів з кістозним фіброзом.

Наступні дози наведені в якості рекомендацій та можуть корегуватися відповідно до клінічної реакцій пацієнта:

Побічні реакції.

Системне застосування

У 27 % хворих на кістозний фіброз повідомлялося про розвиток невралгічних реакцій. Зазвичай ці реакції були помірними та проходили самостійно під час лікування або після його припинення.

Повідомлялося про реакції підвищеної чутливості які включали висипання на шкірі та медикаментозну лихоманку. У випадку виникнення таких симптомів лікування препаратом слід припинити.

Інгаляційне застосування

Інгаляція може викликати кашель або бронхоспазм.

Повідомлялося про біль у горлі та ротовій порожнині яка могла бути викликана інфекцією Candida albicans або підвищеною чутливістю. Висипання на шкірі також можуть вказувати на підвищену чутливість. У випадку виникнення таких симптомів лікування слід припинити.

Передозування.

Специфічний антидот відсутній. Рекомендована підтримуюча терапія. Можна застосувати наступні заходи для збільшення швидкості виведення колістину наприклад форсований діурез з використанням маніту пролонгований гемодіаліз або перитонеальний гемодіаліз але їх ефективність невідомa.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дані щодо можливої генотоксичності препарату обмежені а дані стосовно канцерогенності колістиметату натрію відсутні. Продемонстровано що in vitro

Колістиметат натрію можна використовувати у період вагітності лише в тому випадку якщо користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Колістиметат натрію у невеликих концентраціях проникає у грудне молоко тому годування груддю під час лікування препаратом краще припинити.

Діти. Застосовувати дітям з народження.

Особливі заходи безпеки.

2

Особливості застосування.

У разі перевищення рекомендованої парентеральної дози можуть спостерігатися явища нефротоксичності або нейротоксичності.

Рекомендується оцінювати функцію нирок на початку лікування та контролювати її у ході лікування. Необхідно також контролювати концентрації колістиметату натрію у плазмі крові.

Під час парентрерального лікування колістиметатом натрію може розвинутися нейротоксичність з можливим запамороченням сплутаністю свідомості та порушенням зору. Пацієнтам слід рекомендувати уникати управління автотранспортом та роботи з механізмами під час лікування препаратом.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Слід уникати супутнього застосування колістиметату натрію з іншими лікарськими засобами що мають нейротоксичний та/або нефротоксичний ефект. До них відносяться антибіотики групи аміноглікозидів такі як гентаміцин амікацин нетілміцин та тобраміцин. При супутньому застосуванні з антибіотиками групи цефалоспоринів може збільшуватися ризик нефротоксичності.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Механізм дії

Bacillus polymyxa var. colistinus

Резистентність

Резистентні бактерії характеризуються модифікацією фосфатних груп ліпополісахаридів які заміщуються етаноламіном чи аміноарабінозою. У резистентних від природи грамнегативних бактерій таких як Proteus mirabilis та Burkholderia cepacia спостерігається повне заміщення їх ліпідного фосфату етаноламіном або аміноарабінозою.

Перехресна резистентність

Контрольні точки

Чутливість

Переважання набутої резистентності може варіюватися залежно від географічного положення і часу для обраних видів бактерій а тому бажаним є отримання місцевої інформації стосовно резистентності особливо при лікуванні важких інфекцій. У разі необхідності якщо місцеве переважання резистентності є таким що користь препарату при деяких видах інфекцій є сумнівною слід звернутися за професійною консультацією.

Найбільш чутливі види

Види Acinetobacter*

Види Citrobacter

Escherichia coli

Haemophilus influenzae

Pseudomonas aeruginosa

Види для яких набута резистентність може бути проблемою

Види Enterobacter

Види Klebsiella

Найбільш резистентні мікроорганізми

Види Brucella

Burkholderia cepacia та споріднені види.

Види Neisseria

Види Proteus

Види Providencia

Види Serratia

Анаероби

Усі грампозитивні мікроорганізми

* Результати in-vitro можуть не корелювати з клінічною ефективністю у випадку з Acinetobacter spp.

Фармакокінетика.

Абсорбція

Всмоктування зі шлунково-кишкового тракту у здорових осіб відбувається лише незначною мірою.

Розподіл

0 09 л/кг.

Біотрансформація

In vivo колістиметат натрію перетворюється на основу. Оскільки 80 % дози можуть бути виявлені в сечі у незміненому вигляді а з жовчю він не виводяться можна припустити що препарат який залишився інактивується у тканинах. Механізм інактивації невідомий.

Виведення

Виведення колістиметату натрію після інгаляції не було вивчено. При дослідженні у пацієнтів із кістозним фіброзом не було виявлено колістиметат натрію у сечі після того як вони вдихали 1 мільйон одиниць 2 рази на добу протягом 3 місяців.

Кінетика колістиметату натрію подібна у дітей і дорослих включаючи осіб літнього віку за умови нормальної функції нирок. Хоча дані щодо застосування препарату немовлятам обмежені припускається що кінетика препарату у немовлят подібна до кінетики у дітей і дорослих але слід враховувати можливість більш високих максимальних концентрацій у сироватці крові і більш тривалий період напіввиведення у таких пацієнтів а отже необхідно контролювати рівні препарату в сироватці крові.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору порошок.

Несумісність.

Термін придатності.

3 роки.

Умови зберігання.

Упаковка.

Флакони закупорені гумовими пробками із хлорбутилкаучука та запечатані алюмінієвою обтискною кришкою з червоним пластиковим ковпачком типу flip-off (для дозування 1000000 МО) з ліловим пластиковим ковпачком типу flip-off (для дозування 2000000 МО).

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Кселія Фармасьютікелз АпС Данія/Xellia Pharmaceuticals ApS Denmark.

Місцезнаходження.

Далсландсгаде 11 2300 Копенгаген С Данія/Dalslandsgade 11 2300 Copenhagen S Denmark.

Виробник.

Пен Фармасьютікал Сервісез Лімітед Велика Британія/Penn Pharmaceutical Services Limited United Kingdom.

Місцезнаходження.

Юнітс 23-24 Тафарнаубах Індастріал Естеіт Тафарнаубах Тредегар Гвент NP22 3АА Велика Британія/Units 23-24 Tafarnaubach Industrial Estate Tafarnaubach Tredegar Gwent NP22 3AA United Kingdom.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Коломіцин ін'єкція порошок для приготування розчину інгаляцій 2 000 000 МО №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Коломіцин ін'єкція порошок для приготування розчину інгаляцій 2 000 000 МО №10

Обліковий номер : 348009

Товару немає в наявності
Forest Lab. UK (Великобритания)

Виробник : Forest Lab. UK (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7533/01/02

Назва російською : Коломицин инъекция порошок для р-ра д/ин., инф., инг. по 2 000 000 мо во флак. №10

Мiжнародна назва : Колістин

Форма выпуску : Порошок

Дiюча речовина : Колистин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Порошок для ін'єкцій