Детальніше

Колдрекс Хотрем лимон пакетики №10

Обліковий номер: 327438

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare (Великобритания)

Виробник: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2560/01/01

Мiжнародна назва : Аскорбінова кислота+парацетамол+фенілефрин

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

КОЛДРЕКС ХОТРЕМ&reg ЛИМОН

(COLDREX HOTREM LEMON)

Склад:

діючі речовини:

60 мг кислоти аскорбінової (покритої 1 5 мг етилцелюлозою)

допоміжні речовини: кислота лимонна безводна натрію сахарин натрію цитрат цукроза ароматизатор лимонний хіноліновий жовтий (Е 104).

Лікарська форма. Порошок для орального розчину.

Основні фізико-хімічні властивості: порошок блідо-жовтого кольору з характерним запахом лимона.

Фармакотерапевтична група. Парацетамол комбінації без психолептиків.

Код АТХ N02B E51.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Парацетамол є аналгетиком-антипіретиком. Механізм дії пояснюється пригніченням синтезу простогландинів у центральній нервовій системі діє на центр терморегуляції у гіпоталамусі.

Фенілефрину гідрохлорид зменшує набряк слизової оболонки носа. Спричиняє звуження артеріол підвищення загального периферичного опору судин і артеріального тиску.

Аскорбінова кислота додається до складу препарату для компенсації втрати вітаміну С яка може виникнути на початку вірусної інфекції. Відомо що аскорбінова кислота відіграє важливу роль у реалізації захисної функції організму від інфекції і необхідна для нормального функціонування Т-лімфоцитів та ефективної фагоцитарної активності лейкоцитів. Жоден з активних інгредієнтів не спричиняє сонливості.

Фармакокінетика.

Відсутні відповідні фармакокінетичні дані.

Клінічні характеристики.

Показання.

Короткотермінове полегшення симптомів застудних захворювань та грипу включаючи головний біль гарячку закладеність носа синусити та біль пов' язаний з ними біль у горлі біль у

тілі.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату тяжкі порушення функції печінки і/або нирок вроджена гіпербілірубінемія дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази рідкісні спадкові стани інтолерантності до фруктози порушення всмоктування глюкози-галактози або недостатності цукрози-ізомальтози алкоголізм захворювання крові виражена анемія лейкопенія тромбоз тромбофлебіт при станах підвищеного збудження при порушеннях сну при тяжкій артеріальній гіпертензії при органічних захворюваннях серцево-судинної системи (в тому числі при атеросклерозі) глаукома декомпенсована серцева недостатність порушення серцевої провідності тяжкий атеросклероз схильність до спазму судин ішемічна хвороба серця гострий панкреатит гіпертрофія передміхурової залози тяжкі форми цукрового діабету епілепсія гіпертиреоз літній вік дитячий вік до 12 років період вагітності або годування груддю. Не застосовувати разом з інгібіторами моноамінооксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО протипоказано пацієнтам які приймають трициклічні антидепресанти бета-блокатори або інші антигіпертензивні лікарські засоби препарати що пригнічують або підвищують апетит та амфетаміноподібні психостимулятори.

Особливі заходи безпеки.

Слід уникати одночасного застосування з іншими препаратами призначеними для симптоматичного лікування застуди та грипу судинозвужувальними препаратами для лікування риніту лікарськими засобами що містять парацетамол. Пацієнтам з порушеннями функції нирок і печінки хворим на діабет серцево-судинні захворювання гіпертиреоїдизм феохромоцитому хворобу Рейно з доброякісною гіпербілірубінемією необхідно порадитися з лікарем щодо можливості застосування препарату. При тривалому застосуванні необхідно здійснювати контроль функціонального стану печінки та картини периферичної крові.

Застосування фенілефрину що входить до складу препарату може спричиняти напади стенокардії.

Перед застосуванням препарату необхідно порадитись з лікарем якщо ви застосовуєте варфарин чи подібні препарати які мають антикоагулянтний ефект. У хворих з алкогольним ураженням печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечевої кислоти.

Пацієнтам які приймають анальгетики кожний день при артритах легкої форми необхідно проконсультуватися з лікарем.

Один пакетик (1 доза) містить 2 9 г цукру. Це потрібно враховувати хворим на діабет.

Перед застосуванням препарату слід порадитись з лікарем особам з утрудненим сечовипусканням. Не перевищувати рекомендованих доз. При перевищенні дози огляд лікаря є обов' язковим навіть без порушень самопочуття. При тривалому застосуванні у високих дозах можливі апластична анемія панцитопенія агранулоцитоз нейтропенія лейкопенія тромбоцитопенія.

Якщо стан пацієнта не покращується при лікуванні препаратом слід звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися метоклопрамідом та домперидоном і зменшуватися - холестираміном. Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений при одночасному довготривалому регулярному щоденному застосуванні парацетамолу з підвищенням ризику кровотечі. Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу.

Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн барбітурати карбамазепін) які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти.

Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків. Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Взаємодія фенілефрину з алкалоїдами ріжків підвищує ризик розвитку ерготизму.

Особливості застосування.

Не слід застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений для прийому внутрішньо. Вміст одного пакетика необхідно висипати у склянку і додати півсклянки гарячої води добре перемішати при необхідності додати холодну воду.

Дорослим та дітям віком від 12 років:

Діти.

Не рекомендується застосовувати препарат дітям віком до 12 років.

Передозування.

Передозування зумовлене дією

Передозування зумовлене дією аскорбінової кислоти може проявитися нудотою блюванням здуттям та болем у животі свербежем висипанням на шкірі підвищеною збудливістю. Високі дози аскорбінової кислоти (понад 3000 мг) можуть спричинити тимчасову осмотичну діарею та шлунково-кишкові розлади. Лікування: промити шлунок дати хворому лужний напій активоване вугілля або інші абсорбенти.

При тривалому застосуванні у високих дозах можливе пригнічення інсулярного апарату підшлункової залози розвиток циститу прискорення утворення конкрементів (уратів оксалатів цистинових каменів) дистрофія міокарда.

Побічні реакції.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: пурпура еритродермія алергічний дерматит мультиформна еритема синдром Стівенса-Джонсона токсичний епідермальний некроліз.

З боку імунної системи

Неврологічні розлади:

З боку органів зору: порушення зору та акомодації підвищення внутрішньоочного тиску мідріаз закритокутова глаукома.

З боку системи травлення: нудота блювання сухість у роті дискомфорт і біль у животі гіперсалівація зниження апетиту печінкова недостатність жовтяница підвищення активності печінкових ферментів гепатонекроз (при застосуванні високих доз) печія діарея печінкова дисфункція.

З боку органів кровотворення:

З боку сечовидільної системи: дизурія затримка сечовипускання (ймовірніше у хворих на гіпертрофію передміхурової залози) олігурія. При тривалому застосуванні у високих дозах - кристалурія утворення уратних та оксалатних конкрементів у нирках/сечовидільних шляхах.

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія тахікардія або рефлекторна брадикардія задишка болі в серці аритмія серцебиття.

З боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів чутливих до аспірину та інших нестероїдних протизапальних засобів.

Інші: загальна слабкість посилене потовиділення гіпоглікемія аж до гіпоглікемічної коми гіперглікемія глюкозурія порушення обміну цинку та міді ниркова коліка нефротоксичний ефект набряки.

Термін придатності.

3 роки.

Умови зберігання.

С у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 5 г порошку у пакетику по 5 або 10 пакетиків у картонній коробці.

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Виробник.

СмітКляйн Бічем С.А. Іспанія/SmithKline Beecham S.A. Spain.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Адреса: вул. де Айавір км 2.500 Алкала де Енарес 28806 (Мадрид) Іспанія/

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Колдрекс Хотрем лимон пакетики №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Колдрекс Хотрем лимон пакетики №10

Обліковий номер : 327438

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare (Великобритания)

Виробник : GlaxoSmithKline Consumer Healthcare (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2560/01/01

Мiжнародна назва : Аскорбінова кислота+парацетамол+фенілефрин

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО