Детальніше

Клеримед 500 мг таблетки №14

Обліковий номер: 329453

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Medochemie (Кипр)

Виробник: Medochemie (Кипр)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7281/01/01

Назва російською: Клеримед 500 таблетки, п/плен. обол., по 500 мг №14 (7х2)

Мiжнародна назва : Кларитроміцин

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Кларитромицин

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КЛЕРИМЕД 500

(KLERIMED 500)

Склад:

діюча речовина:

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний целюлоза мікрокристалічна натрію кроскармелоза повідон кислота стеаринова тальк магнію стеарат гіпромелоза пропіленгліколь сорбітанолеат сухий ванільний ароматизатор барвник хіноліновий жовтий (Е 104) титану діоксид (Е 171) гідроксипропілцелюлоза кислота сорбінова.

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби для системного застосування. Макроліди. Код АТС J01F A09.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування інфекцій спричинених чутливими до кларитроміцину мікроорганізмами:

інфекції верхніх дихальних шляхів (фарингіт синусит тонзиліт)

інфекції нижніх дихальних шляхів (бронхіт пневмонія)

дисеміновані або локалізовані мікобактеріальні інфекції спричинені Mycobacterium avium або Mycobacterium intracellularе. Локалізовані інфекції спричинені Mycobacterium chelonae Mycobacterium fortuitum або Mycobacterium kansasii

профілактика дисемінованих інфекцій спричинених комплексом Mycobacterium avium (МАК) у ВІЛ-інфікованих пацієнтів із кількістю СD4-лімфоцитів 100/мм3

ерадикація Н. pylori у пацієнтів з виразкою дванадцятипалої кишки при пригніченні секреції соляної кислоти якe спричиняють омепразол або ланзопразол (активність кларитроміцину проти Н. pylori є вищою при нейтральному pH ніж при кислому pH)

лікування одонтогенних інфекцій.

Протипоказання.

Пацієнти які мали в анамнезі подовження інтервалу QT або шлуночкові серцеві аритмії включаючи піруетну шлуночкову тахікардію (torsades de pointes).

Пацієнтам з нирковою або печінковою недостатністю які приймають Р-глікопротеїн або сильний інгібітор CYP3A4 (наприклад кларитроміцин) сумісне застосування колхіцину протипоказане.

Спосіб застосування та дози.

Застосування пацієнтам із мікобактеріальною інфекцією.

Рекомендована доза для дорослих становить 500 мг 2 рази на добу.

Лікування МАК інфекцій у хворих на СНІД продовжується стільки скільки триває клінічна та мікробіологічна ефективність препарату. Кларитроміцин слід застосовувати у комплексі з іншими антимікобактеріальними засобами.

Тривалість лікування інших нетуберкульозних мікобактеріальних інфекцій визначається лікарем індивідуально.

Профілактика МАК інфекцій: рекомендована доза кларитроміцину для дорослих становить 500 мг 2 рази на добу.

Лікування одонтогенних інфекцій.

Застосовувати по 250 мг 2 рази на добу протягом 5 днів (оскільки таблетки не підлягають розподілу при необхідності призначають препарат в інших лікарських формах або іншому дозуванні в таблетці).

Ерадикація Н. pylori у пацієнтів із виразкою дванадцятипалої кишки (дорослі).

Потрійна терапія (7-14 днів)

Потрійна терапія (7 днів)

Потрійна терапія (7 днів)

Кларитроміцин (500 мг) 2 рази на добу упродовж 7 днів застосовувати разом з омепразолом та амоксициліном або метронідазолом у відповідних до схем лікування дозуваннях.

Потрійна терапія (10 днів)

Подвійна терапія (14 днів)

Звичайна доза кларитроміцину становить 500 мг 3 рази на добу упродовж 14 днів. Кларитроміцин слід застосовувати разом з омепразолом.

Застосування особам літнього віку: як для дорослих.

Застосування пацієнтам із нирковою недостатністю:

Побічні реакції.

Перед застосуванням препарату як і всіх антибіотичних засобів необхідно визначити у пацієнта наявність підвищеної чутливості до антибіотиків та лідокаїну зробивши шкірну пробу.

Кларитроміцин зазвичай переноситься добре.

Найчастішими та загальними побічними реакціями при лікуванні кларитроміцином дорослих та дітей є біль у животі діарея нудота блювання та спотворення смаку. Ці побічні реакції зазвичай незначно виражені та узгоджуються із відомим профілем безпеки макролідних антибіотиків.

У переліку зазначені усі відомі побічні дії які можуть виникнути під час застосування кларитроміцину.

Інфекції та інвазії: целюліт1 кандидоз ротової порожнини гастроентерит2 інфекція3 вагінальна інфекція псевдомембранозний коліт бешихове запалення еритразма.

З боку крові і лімфатичної системи: лейкопенія нейтропенія4 тромбоцитемія3 еозинофілія4 агранулоцитоз тромбоцитопенія.

З боку імунної системи: анафілактоїдні реакції1

З боку метаболізму і харчування: анорексія зниження апетиту гіпоглікемія.

З боку психіки: безсоння тривожність нервозність скрикування3 психози сплутаність свідомості деперсоналізація депресія дезорієнтація галюцинації кошмарні сновидіння.

З боку центральної нервової системи: дизгевзія (порушення смакової чутливості) головний біль спотворення смаку втрата свідомості1 дискінезія1 запаморочення сонливість тремор судоми агевзія (втрата смакової чутливості) паросмія аносмія.

З боку органів слуху та порушення лабіринту: запаморочення погіршення слуху дзвін у вухах втрата слуху.

Кардіальні порушення: зупинка серця1 фібриляція передсердь1 подовження інтервалу QT екстасистоли1 відчуття серцебиття піруетна шлуночкова тахікардія (torsades de pointes) шлуночкова тахікардія.

Судинні порушення: вазодилатація1 крововилив.

З боку дихальної системи органів грудної клітки та середостіння: астма1 носова кровотеча2 емболія судин легенів1.

З боку травної системи: 122 стоматит глосит здуття живота4 запор сухість у роті відрижка метеоризм гострий панкреатит зміна кольору язика зміна кольору зубів.

З боку гепатобіліарної системи: відхилення від норми функціональних тестів печінки холестаз4 гепатит4 підвищення рівня АЛТ ACT ГГТ4 печінкова недостатність холестатична жовтяниця гепатоцелюлярна жовтяниця.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: висипання гіпергідроз бульозний дерматит13

З боку опорно-рухового апарату та сполучної тканини: 31 міалгія2 рабдоміоліз2 (у деяких повідомленнях щодо виникнення рабдоміолізу кларитроміцин застосовували сумісно зі статинами фібратами колхіцином або алопуринолом) міопатія.

З боку нирок і сечовидільної системи: підвищення креатиніну крові1 підвищення сечовини крові1 ниркова недостатність інтерстиціальний нефрит.

Загальні порушення у місці введення: флебіт у місці введення1 біль запалення у місці введення1 нездужання4 лихоманка3 астенія біль у грудях4 озноб4 стомленість4.

Лабораторні дослідження: зміна співвідношення альбумін-глобулін1 підвищення рівня лужної фосфатази в крові4 підвищення рівня лактатдегідрогенази в крові4 підвищення міжнародного нормалізованого співвідношення збільшення протромбінового часу зміна кольору сечі.

1 2 3 4Про дані побічні реакції повідомлялося тільки при застосуванні препарату у формі:

таблеток негайного вивільнення.

Повідомлялося про парестезію артралгію ангіоневротичний набряк.

Були дуже рідкісні повідомлення про увеїт переважно у пацієнтів які одночасно приймали рифабутин. Більшість випадків були оборотними.

Повідомлялося про розвиток колхіцинової токсичності (у тому числі з летальним наслідком) при сумісному застосуванні кларитроміцину і колхіцину особливо у пацієнтів літнього віку у тому числі на тлі ниркової недостатності.

Пацієнти з порушенням імунної системи.

У дорослих хворих які отримували кларитроміцин у добовій дозі 1000 мг найчастішими побічними ефектами були нудота блювання спотворення смаку біль у животі діарея висипання здуття живота головний біль запор порушення слуху підвищення вмісту АЛТ та ACT. Нечасто виникали диспное безсоння та сухість у роті. У 2-3 % пацієнтів спостерігалося значне підвищення рівнів АЛТ та ACT та значне зниження кількості лейкоцитів та тромбоцитів у крові. У кількох пацієнтів спостерігалося підвищення вмісту сечовини крові.

Передозування. Симптоми. Існуючі повідомлення вказують на те що передозування кларитроміцином може спричинити появу симптомів з боку шлунково-кишкового тракту. Лікування. Побічні реакції що супроводжують передозування слід лікувати за допомогою промивання шлунку та симптоматичної терапії. Як і у випадку з іншими макролідами малоймовірно щоб гемодіаліз або перитонеальний діаліз суттєво впливали на вміст кларитроміцину в сироватці крові.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека застосування кларитроміцину у період вагітності або годування груддю не вивчалася. Тому кларитроміцин не слід застосовувати у період вагітності або годування груддю крім випадків коли користь від застосування для вагітної буде перевищувати ризик для плода. Кларитроміцин проникає у грудне молоко тому під час застосування кларитроміцину годування груддю слід припинити.

Діти. Лікарський засіб у даному дозуванні в таблетці не призначається дітям віком молодше 12 років.

Особливості застосування. Тривале або повторне застосування антибіотиків може спричиняти надмірний ріст нечутливих бактерій і грибів. При виникненні суперінфекції слід припинити застосування кларитроміцину і розпочати відповідну терапію. З обережністю слід застосовувати препарат пацієнтам із тяжкою нирковою недостатністю. Під час застосування кларитроміцину повідомлялося про порушення функції печінки включаючи підвищений рівень печінкових ферментів і про гепатоцелюлярний та/або холестатичний гепатит з жовтяницею або без неї. Це порушення функції печінки може бути тяжкого ступеня та є зазвичай оборотним. В деяких випадках повідомлялося про печінкову недостатність з летальним випадком яка в основному була асоційована з серйозними основними хворобами та/або супутнім медикаментозним лікуванням. Необхідно негайно припинити застосування кларитроміцину при виникненні таких проявів та симптомів гепатиту як анорексія жовтяниця потемніння сечі свербіж або біль у животі.

Про розвиток діареї від легкого ступеня тяжкості до псевдомембранозного коліту з летальним наслідком спричиненого Clostridium difficile Clostridium difficile у всіх пацієнтів з діареєю після застосування антибіотиків. Крім того необхідно ретельно зібрати анамнез оскільки про розвиток діареї спричиненої Clostridium difficile повідомлялося навіть через 2 місяці після застосування антибактеріальних препаратів. Повідомлялося про посилення симптомів myasthenia gravis у пацієнтів які застосовували кларитроміцин.

Препарат виводиться печінкою і нирками. Слід бути обережним при застосуванні препарату пацієнтам із порушенням функції печінки із середнім або тяжким ступенем порушення функції нирок.

Повідомлялося про розвиток колхіцинової токсичності (у тому числі з летальним наслідком) при сумісному застосуванні кларитроміцину і колхіцину особливо пацієнтам літнього віку у тому числі на тлі ниркової недостатності.

torsades de pointes.

Пневмонія

Оскільки можливе існування резистентності Streptococcus pneumoniae до макролідів важливо проводити тест на чутливість при призначенні кларитроміцину для лікування негоспітальної пневмонії. У випадку госпітальної пневмонії кларитроміцин потрібно застосовувати у комбінації з іншими відповідними антибіотиками.

Streptococcus pyogenesCorynebacterium minutissimum (еритразма) acne vulgaris бешихове запалення та у ситуаціях коли не можна застосовувати лікування пеніцилінами.

У випадку розвитку тяжких гострих реакцій гіперчутливості таких як анафілаксія синдром Стівенса-Джонсона токсичний епідермальний некроліз медикаментозний висип що супроводжується еозинофілією та виникненням системних симптомів (DRESS-синдром) хвороба Шенляйна-Геноха терапію кларитроміцином слід негайно припинити та одразу ж розпочати відповідне лікування.

Слід звернути увагу на можливість перехресної резистентності між кларитроміцином та іншими макролідами а також лінкоміцином і кліндаміцином.

Застосування будь-якої антимікробної терапії у т.ч. кларитроміцину для лікування інфекції Н. pylori може призвести до виникнення мікробної резистентності. У невеликої кількості пацієнтів може розвинутися резистентність мікроорганізмів Н. pylori до кларитроміцину.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Враховуючи що в чутливих хворих при застосуванні препарату можуть виникнути побічні реакції (запаморочення сонливість) на час прийому препарату слід утриматися від керування транспортними засобами та виконання інших робіт що потребують концентрації уваги.

Кларитроміцин не взаємодіє з пероральними контрацептивами.

Підвищення рівнів цизаприду пімозиду і терфенадину в сироватці крові спостерігалося при їх супутньому застосуванні з кларитроміцином що може спричинити подовження інтервалу QT і появу аритмій у тому числі шлуночкової тахікардії фібриляції шлуночків і torsade de pointes. Подібні ефекти відзначалися і при сумісному застосуванні астемізолу та інших макролідів.

Ерготамін/дигідроерготамін

Одночасне застосування кларитроміцину та ерготаміну або дигідроерготаміну асоціювалося з появою ознак гострого ерготизму що характеризувалося вазоспазмом та ішемією кінцівок та інших тканин включаючи центральну нервову систему.

Вплив інших лікарських засобів на фармакокінетику кларитроміцину.

Лікарські засоби що є індукторами CYP3A (наприклад рифампіцин фенітоїн карбамазепін фенобарбітал препарати звіробою) можуть індукувати метаболізм кларитроміцину. Це може призвести до субтерапевтичних рівнів кларитроміцину та зниження його ефективності. Крім того може бути необхідним моніторування плазмових рівнів індуктора CYP3A які можуть бути підвищені через інгібування CYP3A кларитроміцином (див. також інструкцію для медичного застосування відповідного індуктора CYP3A4). Одночасне застосування рифабутину і кларитроміцину призводило до підвищення рівнів рифабутину та зниження рівнів кларитроміцину в сироватці крові з одночасним підвищенням ризику появи увеїту.

Вплив наступних лікарських засобів на концентрацію кларитроміцину в крові відомий або припускається тому може знадобитися зміна дози або застосування альтернативної терапії.

Ефавіренц невірапін рифампіцин рифабутин і рифапентин

Етравірин

Дія кларитроміцину послаблювалась етравірином однак концентрації активного метаболіту 14-ОН-кларитроміцину підвищувались. Оскільки 14-ОН-кларитроміцин має знижену активність проти Mycobacterium avium complex (МАС) загальна активність проти цього патогену може бути змінена. Тому для лікування МАС слід розглянути застосування альтернативних кларитроміцину лікарських засобів.

Флюконазол

Ритонавір

Застосування ритонавіру і кларитроміцину призводило до значного пригнічення метаболізму кларитроміцину. Сmах кларитроміцину підвищувалося на 31 % Cmin

Такі ж коригування дози слід проводити для пацієнтів із погіршеною функцією нирок при застосуванні ритонавіру у якості фармакокінетичного підсилювача разом з іншими інгібіторами ВІЛ-протеази включаючи атазанавір і саквінавір.

Вплив кларитроміцину на фармакокінетику інших лікарських засобів.

Антиаритмічні засоби (хінідин або дизопірамід)

Існують постмаркетингові повідомлення про розвиток піруетної шлуночкової тахікардії що виникла при одночасному застосуванні кларитроміцину з хінідином або дизопірамідом. Рекомендується проводити ЕКГ-моніторування для своєчасного виявлення подовження інтервалу QТ. Під час терапії кларитроміцином слід стежити за концентраціями цих препаратів у сироватці крові.

СYР3А

Спільне застосування кларитроміцину відомого інгібітору ферменту СYР3А і препарату що головним чином метаболізується СYР3А може призвести до підвищення концентрації останнього у плазмі крові що у свою чергу може підсилити або подовжити його терапевтичний ефект і ризик виникнення побічних реакцій.

Може знадобитися зміна дози і по можливості ретельний моніторинг сироваткових концентрацій лікарського засобу що метаболізується СYР3А у пацієнтів які одночасно застосовують кларитроміцин.

Відомо (або припускається) що такі лікарські препарати або групи препаратів метаболізуються одним і тим же СYР3А ізоферментом: альпразолам астемізол карбамазепін цилостазол цизаприд циклоспорин дизопірамід алкалоїди ріжків ловастатин метилпреднізолон мідазолам омепразол пероральні антикоагулянти (наприклад варфарин) пімозид хінідин рифабутин силденафіл симвастатин такролімус терфенадин тріазолам і вінбластин.

Подібний механізм взаємодії відзначений при застосуванні фенітоїну теофіліну і вальпроату що метаболізуються іншим ізоферментом системи цитохрому Р450.

Омепразол

Силденафіл тадалафіл і варденафіл

Теофілін карбамазепін

Існує незначне але статистично значуще збільшення концентрації теофіліну або карбамазепіну у плазмі крові при їх одночасному застосуванні з кларитроміцином.

Толтеродин

Зниження дози толтеродину може бути необхідним при його застосуванні з кларитроміцином.

Триазолбензодіазепіни (наприклад альпразолам мідазолам тріазолам)

Слід уникати комбінованого застосування перорального мідазоламу і кларитроміцину. При внутрішньовенному застосуванні мідазоламу з кларитроміцином слід проводити ретельний моніторинг пацієнта для своєчасного коригування дози.

Слід дотримуватися таких самих запобіжних заходів при застосуванні інших бензодіазепінів які метаболізуються СYР3А включаючи тріазолам і альпразолам. Для бензодіазепінів елімінація яких не залежить від СYРЗА (темазепам нітразепам лоразепам) розвиток клінічно значущої взаємодії з кларитроміцином малоймовірний.

Є постмаркетингові повідомлення про лікарську взаємодію і розвиток побічних явищ з боку центральної нервової системи (такі як сонливість і сплутаність свідомості) при сумісному застосуванні кларитроміцину і тріазоламу. Слід спостерігати за пацієнтом враховуючи можливість збільшення фармакологічних ефектів з боку ЦНС.

Інші види взаємодій

Колхіцин

Колхіцин є субстратом CYP3A і Р-глікопротеїну (Pgp). Відомо що кларитроміцин та інші макроліди здатні пригнічувати CYP3A і Pgp. При одночасному застосуванні кларитроміцину і колхіцину пригнічення Pgp і CYP3A кларитроміцином може призвести до підвищення експозиції колхіцину. Необхідно спостерігати за станом пацієнтів щодо виявлення клінічних симптомів токсичності колхіцину.

Дигоксин

У деяких пацієнтів розвинулися ознаки дигіталісної токсичності у тому числі потенційно летальні аритмії. Слід ретельно контролювати концентрації дигоксину в сироватці крові пацієнтів при його застосуванні з кларитроміцином.

Зидовудин

Одночасне застосування таблеток кларитроміцину негайного вивільнення і зидовудину у ВІЛ-інфікованих пацієнтів може спричиняти зниження рівноважних концентрацій зидовудину в сироватці крові. Цього великою мірою можна уникнути шляхом дотримання інтервалу між прийомами кларитроміцину і зидовудину. Про таку взаємодію при застосуванні суспензії кларитроміцину та зидовудіну або дідеоксиназину дітям не повідомлялося.

Фенітоїн та вальпроат

Були повідомлення про взаємодію інгібіторів CYP3A включаючи кларитроміцин з лікарськими засобами які не вважаються такими що метаболізуються CYP3A (наприклад фенітоїн та вальпроат). Рекомендується визначення рівнів цих лікарських засобів у сироватці крові при одночасному призначенні їх з кларитроміцином. Повідомлялося про підвищення їх рівнів у сироватці крові.

Можлива також двобічно спрямована лікарська взаємодія між кларитроміцином і атазановіром інтраконазолом саквінавіром.

Верапаміл

Повідомлялося про розвиток артеріальної гіпотензії брадиаритмії та лактоацидозу при сумісному застосуванні кларитроміцину та верапамілу.

Пероральні гіпоглікемічні засоби/Інсулін

Комбіноване застосування кларитроміцину та пероральних гіпоглікемічних засобів та/або інсуліну може спричиняти виражену гіпоглікемію. При сумісному застосуванні з гіпоглікемічними засобами такими як натеглінід піоглітазон репаглінід та розіглітазон кларитроміцин може інгібувати ензим CYP3A що може спричинити гіпоглікемію. Рекомендований ретельний моніторинг рівня глюкози.

Пероральні антикоагулянти

При сумісному застосуванні кларитроміцину з варфарином існує ризик виникнення серйозної кровотечі значного підвищення показника МНС (міжнародне нормалізоване співвідношення) та протромбінового часу. Доки пацієнти отримують одночасно кларитроміцин та пероральні антикоагулянти потрібно часто контролювати показник МНС та протромбіновий час.

Інгібітори ГМГ-КоА-редуктази

Як і інші макроліди кларитроміцин спричиняв підвищення концентрації інгібіторів ГМГ-КоА-редуктази. Рідко повідомлялося про розвиток рабдоміолізу у пацієнтів при сумісному застосуванні цих лікарських засобів. Потрібне спостереження за пацієнтами щодо ознак та симптомів міопатії.

Рідко повідомлялося про розвиток рабдоміолізу у пацієнтів при сумісному застосуванні кларитроміцину з аторвастатином. У випадку одночасного застосування дозу аторвастатину необхідно максимально зменшити. Слід прийняти відповідне рішення щодо корегування дози статину або застосування статину який не залежить від метаболізму CYP3А (наприклад флувастатин або правастатин).

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

in vitro проти широкого спектра аеробних та анаеробних грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів у тому числі госпітальних штамів. Мінімальні пригнічувальні концентрації (МПК) кларитроміцину зазвичай у 2 рази нижчі за МПК еритроміцину.

Кларитроміцин in vitro високоефективний проти Legionella pneumophila і Mycoplasma pneumonie. Діє бактерицидно відносно Н. Pylori активність кларитроміцину є вищою при нейтральному pH ніж при кислому pH. In vitro та in vivo дані свідчать про високу ефективність кларитроміцину щодо клінічно значущих штамів мікобактерій. Дослідження in vitro показали що штами Enterobacteriaceae і Pseudomonas як і грамнегативні бактерії що не продукують лактазу нечутливі до кларитроміцину.

Мікробіологія

Кларитроміцин активний in vitro і в клінічній практиці відносно більшості штамів таких мікроорганізмів.

Аеробні грампозитивні мікроорганізми: Staphylococcus aureus Streptococcus pneumoniae Streptococcus pyogenes Listeria monocytogenes.

Аеробні грамнегативні мікроорганізми: Haemophilus influenzae Haemophilus parainfluenzae Moraxella catarrhalis Neisseria gonorrhoeae Legionella pneumophila.

Інші мікроорганізми: Mycoplasma pneumoniae Chlamydia pneumoniae (TWAR).

Мікобактерії:які включають Mycobacterium avium Mycobacterium intracellulare.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Клеримед 500 мг таблетки №14

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Клеримед 500 мг таблетки №14

Обліковий номер : 329453

Товару немає в наявності
Medochemie (Кипр)

Виробник : Medochemie (Кипр)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7281/01/01

Назва російською : Клеримед 500 таблетки, п/плен. обол., по 500 мг №14 (7х2)

Мiжнародна назва : Кларитроміцин

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Кларитромицин

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою