Детальніше

Кеналог 40 мг/1 мл ампули №5

Обліковий номер: 327576

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

KRKA (Словения)

Виробник: KRKA (Словенія)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0463/01/01

Назва російською: Кеналог 40 суспензия д/ин. 40 мг/мл по 1 мл в амп. №5

Мiжнародна назва : Тріамцинолон

Дiюча речовина : Триамцинолон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Суспензія для ін'єкцій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

Кеналог 40

(Kenalog 40)

Склад:

діюча речовина: триамцинолон ацетонід

1 мл суспензії для інєкцій містить триамцинолону ацетоніду 40 мг

допоміжні речовини:

Лікарська форма.

Фармакотерапевтична група. Кортикостероїди для системного застосування. Глюкокортикоїди.

Код АТС Н02А В08.

Клінічні характеристики.

Показання.

Триамцинолону ацетонід рекомендується для лікування:

-алергічних станів включаючи сезонні та постійні алергічні риніти астму атопічний та контактний дерматит реакції на лікарські препарати сироваткову хворобу та гострий неінфекційний набряк гортані. При анафілактичних реакціях кортикостероїди не є корисними для лікування гострого явища однак вони корисні для попередження настання останньої фази алергічної реакції

-ревматичних порушень:

кортикостероїди слід застосовувати для пацієнтів з важким ревматоїдним артритом які чекають на корисні ефекти протиревматичних препаратів пролонгованої дії. Вони призначені для короткострокового лікування гострої подагри гострого неспецифічного анкілозивного спондиліту бурситу епікондиліту посттравматичного остеоартриту псоріатичного артриту та синовіту при остеоартриті

-дерматологічних хвороб:

кортикостероїди рекомендовані при герпетиформах бульозного дерматиту ексфоліативному дерматиті важкій поліморфній еритемі важкому псоріазі важкому себорейному дерматиті екземі атопічному дерматиті дискоїдному вовчаку контактному дерматиті гніздовій алопеції пемфігусі та при різних гострих і хронічних дерматозах

-хвороб очей:

-ендокринних хвороб:

кортикостероїди рекомендовані для лікування первинної та вторинної адренокортикальної недостатності уродженої гіперплазії гіперкальціємії що асоціюється зі злоякісною пухлиною при хворобі Де Кервіна та хворобі Аддісона

-захворювань дихальних шляхів:

кортикостероїди застосовувати для лікування аспіраційного пневмоніту бериліозу синдрому Лефлера

-інших хвороб:

туберкульозний менінгіт поліморфний склероз (кортикостероїди слід застосовувати для лікування гострого погіршення поліморфного склерозу вони зменшують тривалість загострення хвороби але вони не зупиняють прогресування захворювання).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якої допоміжної речовини.

Системні інфекції крім випадків застосування специфічної антибактеріальної терапії.

Хронічний первинний геморагічний діатез зумовлений недостатністю тромбоцитарної ланки гемостазу з підшкірними крововиливами та крововиливами зі слизових оболонок у природні порожнини (хвороба Вергольфа).

Внутрішньовенне інтратекальне та епідуральне або інтраокулярне введення.

Кортикостероїд-індукована проксимальна міопатія в анамнезі.

Спосіб застосування та дози.

Слід зауважити що вимоги щодо дозування триамцинолону є різними і його дозу слід підбирати індивідуально залежності від хвороби та реакції пацієнта у відповідь. Найменші можливі дози кортикостероїдів слід застосовувати для контролю станів що лікуються і якщо можливе зниження дози то воно повинно бути поступовим.

Дозування слід визначити відповідно до розмірів суглоба та ступеня тяжкості симптомів і реакції пацієнта у відповідь.

Терапевтичні результати слід спостерігати через 2-3 тижні. Однак навіть більше шести тижнів терапії може знадобитися для того як почнуть спостерігатися певні позитивні результати.

Кеналог не можна вводити внутрішньовенно!

Рекомендована початкова доза для дорослих та дітей віком від 12 років становить 60 мг.

При необхідності одразу можна ввести дозу 100-120 мг.

Цей спосіб введення може надати корисні ефекти наприклад при астмі але він може асоціюватися з побічними ефектами типу лихоманки що є типовим для хронічного застосування кортикостероїдів.

Внутрішньосуглобове введення

Рекомендована початкова доза для дітей віком 12-18 років становить 2 5-40 мг. Зважаючи на клінічну реакцію у відповідь наступні дози можна збільшувати.

Введення у місце ураження

Рекомендована початкова доза для дітей віком 12-18 років становить 2 5-40 мг. Зважаючи на клінічну реакцію у відповідь наступні дози можна збільшувати.

Діти

Порушення функції нирок

Не потрібно жодного коригування дози.

Порушення функції печінки

При важкому порушенні функції печінки лікування слід розпочати з половини дози оскільки у таких пацієнтів ефект кортикостероїдів може бути посилений.

Побічні реакції.

Побічні ефекти що можуть мати місце під час застосування препарату Кеналог наведені відповідно до класифікації по органах та системах органів.

За дослідженнями:

підвищений рівень загального вмісту холестерину підвищений рівень ліпопротеїнів низької щільності та тригліцеридів зміни показників ЕКГ внаслідок дефіциту калію гіпокаліємічний алкалоз підвищене виведення кальцію.

З боку серцево-судинної системи:

погіршення серцевої функції затримка рідини серцева аритмія гіпертензія некротичний васкуліт/лімфангіт тромбофлебіт облітеруючий ендартериїт.

З боку кровяної та лімфатичної систем:

гранулоцитоз лімфопенія моноцитопенія лейкоцитоз.

З боку нервової системи:

З боку органів зору:

Респіраторні торакальні та медіастинальні порушення:

захриплість голосу подразнення та сухість у горлі (після застосування пероральних кортикостероїдних інгаляторів) активізація туберкульозу легенів.

З боку шлунково-кишкового тракту:

сухість у ротовій порожнині виразка дванадцятипалої кишки (включаючи шлунково-кишкову кровотечу) перфорація диспепсія панкреатит здуття живота виразковий езофагіт.

З боку шкіри та підшкірних тканин:

вугрові висипи ураження синці екхімози почервоніння обличчя атрофія надмірне оволосіння погане загоєння ран збільшення потовиділення стриї телеангіектазія та потоншання шкіри дерматит петехії та екхімози зміни характерні для системного червоного вовчака відсутність реакції на шкірні проби зміни в місці введення.

З боку ендокринних залоз:

З боку метаболізму та травлення:

порфірія.

Інфекції та інвазії:

ротоглотковий кандидоз септичний некроз (особливо у пацієнтів з системним червоним вовчаком або ревматоїдним артритом).

Загальні порушення та порушення умов введення:

безсудинний некроз локальне знебарвлення шкіри атрофія шкіри ураження сухожилля при місцевому застосуванні.

З боку імунної системи:

З боку репродуктивної функції та молочних залоз:

порушення менструального циклу та вазомоторні симптоми.

Психічні порушення:

ейфорія психічна залежність депресія безсоння судоми ускладнення наявних психічних розладів та епілепсії психіатричні реакції (включаючи афективні розлади такі як дратівливість ейфоричний депресивний та лабільний настрій і суїцидальні думки) психічні реакції (включаючи манію марення галюцинації ускладнення шизофренії) порушення поведінки дратівливість страх порушення сну когнітивна дисфункція включаючи амнезію та сплутаність свідомості.

Синдром відміни (абстинентний синдром):

Внутрішньосуглобове введення:

При появі важких побічних ефектів лікування слід припинити.

Передозування.

Існують поодинокі повідомлення про летальний наслідок через гостре передозування.

Як правило лише після кількох тижнів застосування дуже високих доз може виникати більшість небажаних ефектів насамперед синдром Кушинга а також неспокій хвилювання депресії шлунково-кишкова коліка або кровотеча екхімози артеріальна гіпертензія гіперглікемія.

Специфічного антидоту немає. Застосовувати підтримуюче та симптоматичне лікування.

Гемодіаліз не є ефективним методом прискореного виведення триамцинолону з організму.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування кортикостероїдів вагітним тваринам може спричинити у них аномалії розвитку плода включаючи вовчу пащу затримку внутрішньоутробного розвитку та впливу на ріст та розвиток мозку. Тривале лікування або повторне призначення у період вагітності кортикостероїдів може підвищувати ризик затримки внутрішньоутробного розвитку. Теоретично можливе виникнення гіпоадреналізму при впливі кортикостероїдів на плід у пренатальному або неонатальному періоді.

Як і інші препарати кортикостероїди слід призначати тільки якщо користь для матері та дитини перевищує імовірний ризик.

Діти.

Особливості застосування.

Кеналог не можна вводити внутрішньовенно.

Оскільки ускладнення лікування глюкокортикоїдами (також триамцинолоном) залежать від розміру дози та тривалості лікування то у кожному окремому випадку слід провести оцінку ризик/користь щодо дози та тривалості лікування та визначити щоденна чи короткочасна терапія має бути застосована.

Були отримані повідомлення про поодинокі випадки серйозних анафілактичних реакцій та анафілактичного шоку включаючи летальний наслідок незалежно від способу застосування.

Особливої уваги потребує рішення про застосування системних стероїдів у пацієнтів із тяжкими афективними порушеннями у них самих або у їх найближчих родичів. Це включає депресивні або маніакально-депресивні захворювання або попередні стероїдні психози.

Препарат слід застосовувати з особливою обережністю: при свіжому кишковому анастомозі дивертикуліті тромбофлебіті тяжкому афективному розладі в анамнезі (особливо при попередньому стероїдному психозі) екзантематозних захворюваннях хронічному нефриті або нирковій недостатності метастатичній карциномі остеопорозі (постклімактеричні жінки є частково групою ризику) пацієнтам з пептичною виразкою у стадії загострення (або пептичною виразкою у анамнезі). При міастенії gravis. При латентній або неактивній формі туберкульозу наявності місцевої або системної вірусної інфекції системної грибкової інфекції або активній інфекції не контрольованій антибіотиками. При гострих психозах гострому гломерулонефриті. Артеріальній гіпертензії застійній серцевій недостатності глаукомі (або глаукомі у сімейному анамнезі) попередній стероїдній міопатії або епілепсії. Печінковій недостатності.

Ефекти кортикостероїдів можуть бути більш вираженими у пацієнтів з гіпотиреозом або цирозом та менш вираженими у пацієнтів з гіпертиреозом.

Пацієнтам з гіпопротромбінемією аспірин разом з кортикостероїдами треба застосовувати з обережністю.

Усі кортикостероїди підвищують виведення кальцію.

Пацієнти на кортикостероїдній терапії які зазнали сильного стресу повинні приймати швидкодіючу кортикостероїдну підтримку а дозу слід збільшити до під час та після стресової ситуації.

Пригнічення надниркових залоз може тривати кілька місяців після припинення лікування тому протягом періодів стресу може знадобитися замісна терапія.

Кортикостероїди можуть маскувати ознаки інфекції та зменшити резистентність до інфекції.

Терапія кортикостероїдами може підвищити ризик туберкульозу у пацієнтів з латентним туберкульозом чи з позитивною пробою Манту. Застосування кортикостероїдів при активному туберкульозі слід обмежити до надгострої чи дисемінованої хвороби при якій кортикостероїд застосовується разом з відповідним протитуберкульозним режимом лікування.

Кортикостероїди можуть збільшити ризик появи серйозної чи летальної інфекції у осіб які мають вірусну інфекцію таку як вітряна віспа чи кір.

Пацієнтам які приймають кортикостероїдну терапію не слід проходити вакцинацію.

Кортикостероїди слід з обережністю застосовувати пацієнтам з простим герпесом очей через можливість перфорації рогівки.

Кортикостероїди можуть спричинити психічні розлади з діапазоном від ейфорії безсоння перепадів настрою зміни особистості до важкої депресії та вираженого прояву психозу. Кортикостероїди також можуть підсилити існуючу емоційну нестабільність чи тенденції до психозу.

Кортикостероїди слід з обережністю приймати пацієнтам з неспецифічним виразковим колітом дивертикулітом свіжим анастомозом активними або латентними пептичними виразками нирковою недостатністю гіпертонією остеопорозом та міастенією gravis.

Підвищується ризик появи вітряної віспи у пацієнтів на кортикостероїдній терапії які раніше не хворіли на це вірусне захворювання. Таким пацієнтам слід уникати контакту з інфекційними пацієнтами. Якщо вони мали контакт з ними то рекомендується проведення пасивної імунізації.

Слід ретельно спостерігати за ростом та розвитком дитини яка знаходиться на довготривалій кортикостероїдній терапії.

Кортикостероїди можуть мати сильний вплив на пацієнтів з цирозом печінки чи гіпотиреозом.

Внутрішньосуглобове призначення кортикостероїдів може спричинити системні побічні ефекти додатково до місцевих побічних ефектів.

Спричинена прийомом препарату вторинна адренокортикальна недостатність може бути мінімізована завдяки поступовому зниженню дози. Цей тип недостатності може тривати місяцями після припинення терапії.

Такі параметри лабораторних аналізів можуть збільшитися під час лікування кортикостероїдами: кількість лейкоцитів (більш ніж 20000/мм3) без ознак запалення чи новоутворення глюкоза в крові холестерин тригліцериди та ліпопротеїди низької щільності.

Триамцинолон може збільшити рівні глюкози в крові що може призвести до появи глюкозурії чи цукрового діабету.

Зниження у сечі рівнів 17-кетостероїду та 17-гідроксистероїду може виникнути вторинно після пригнічення надниркових залоз під час терапії триамцинолоном.

Особлива інформація про деякі допоміжні речовини препарату Кеналог

1 мл препарату Кеналог (1 ампула) містить 9 9 мг спирту бензилового. Його не слід вводити передчасно народженим або новонародженим немовлятам. Він може спричинити токсичні та анафілактоїдні реакції у немовлят та дітей віком до 3 років.

Цей лікарський препарат містить менше 1 ммоль (23 мг) натрію на дозу що не має клінічного значення при застосуванні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Лікування препаратом Кеналог 40 незначно або помірно впливає на здатність пацієнта керувати автомобілем та іншими механічними засобами.

У перший або другий тиждень лікування можуть виникати такі небажані реакції з боку центральної нервової системи: седативний ефект депресія головний біль безсоння зміни особистості манія галюцинації та психози. При виникненні таких симптомів слід утриматись від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами доки вони не зникнуть.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні разом з амфотерицином Б та калій-незберігаючими засобами пацієнт повинен бути під наглядом стосовно можливого розвитку гіпокаліємії.

Антихолінестеразні засоби чинять антагоністичний вплив по відношенню до кортикостероїдів.

Кортикостероїди проявляють антагонізм по відношення до антигіпертензивних засобів та діуретиків. Гіпокаліємічний ефект діуретиків у тому числі ацетазоламіду є біль вираженим.

Протитуберкульозні засоби: концентрація ізоніазиду у сироватці крові може підвищуватися.

Циклоспорин: проводять ретельне відстеження ознак підвищення токсичності циклоспорину при одночасному його застосуванні з кортикостероїдами.

Індуктори печінкових ферментів (у тому числі барбітурати фенітоїн карбамазепін рифампіцин примідон аміноглутетимід): можуть підвищувати метаболічний кліренс Кеналогу. пацієнт повинен перебувати під ретельним наглядом щодо можливого зниження ефектів стероїдів з відповідним коригуванням дозування.

Гормон росту людини: ефект прискорення росту можу гальмуватися.

Кетоконазол: може бути зниження кліренсу кортикостероїдів та як наслідок посилення їх ефектів.

Тиреоїдні препарати: метаболічний кліренс адренокортикоїдів знижується у пацієнтів хворих на гіпотиреоз та підвищується у хворих на гіпертиреоз. Зміна тиреоїдного статусу пацієнта може потребувати коригування дозувань адренокортикоїдів.

Комбінація кортикостероїду з нестероїдними протизапальними засобами підвищує ризик появи пептичних виразок та шлунково-кишкової кровотечі.

Лікарські засоби що містять ацетилсаліцилову кислоту слід з обережністю приймати разом з кортикостероїдами при гіпотромбінемії.

Клінічні дослідження показали що при супутньому прийомі кортикостероїди посилюють або послаблюють дію пероральних антикоагулянтів.

Було продемонстровано що фенітоїн збільшує метаболізм кортикостероїдів у печінці та знижує ефективність триамцинолону.

Супутня протигрипозна вакцинація та імунодепресивна терапія (кортикостероїдами) асоціювалася з погіршенням реакції імунітету на вакцину.

Кортикостероїдна терапія має тенденцію до збільшення глюкози в крові у пацієнтів з цукровим діабетом тому можуть бути необхідними більші дози інсуліну.

Супутній прийом фенобарбіталу та кортикостероїду може призвести до зниження рівнів у плазмі крові та терапевтичних ефектів кортикостероїду.

Ризик появи гіпокаліємії може підвищитись якщо триамцинолон вводити супутньо з симпатоміметиками та теофіліном який знижує рівні калію у плазмі та з діуретиками що виводять калій гіпокаліємія також може підсилити ефекти серцевих глікозидів.

Через 7 днів невикористану розведену суспензію слід утилізувати.

Перед введенням в уражену ділянку кортикостероїди можна змішувати з місцевими анестетиками. Приготовані препарати слід застосувати негайно невикористані порції слід утилізувати. Придатні анестетики: 1 % або 2 % розчин лідокаїну гідрохлориду або 1 % розчин прокаїну гідрохлориду.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Кортикостероїди запобігають або пригнічують перші ознаки запального процесу тобто почервоніння болючість локальне збільшення температури тіла пітливість а також пізніші ускладнення включаючи проліферацію фібробластів або відкладення колагену.

Фармакокінетика.

Абсорбція та розподіл

Метаболізм

Виведення

Під час фармакокінетичних клінічних досліджень не виявлена достатня системна резорбція місцевих кортикостероїдів внаслідок якої значна кількість препарату була б присутня у грудному молоці. Кортикостероїди що застосовуються систематично проникають у грудне молоко у кількості яка навряд чи матиме негативний вплив на дитину.

Місцеві кортикостероїди та їхні неактивні метаболіти проникають у жовч у невеликій кількості після системної резорбції.

Період напіввиведення перорального триамцинолону з плазми крові становить від 2 до більш ніж 5 годин.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Кеналог 40 мг/1 мл ампули №5

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Кеналог 40 мг/1 мл ампули №5

Обліковий номер : 327576

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
KRKA (Словения)

Виробник : KRKA (Словенія)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0463/01/01

Назва російською : Кеналог 40 суспензия д/ин. 40 мг/мл по 1 мл в амп. №5

Мiжнародна назва : Тріамцинолон

Дiюча речовина : Триамцинолон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Суспензія для ін'єкцій

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО