Детальніше

Кардіомагніл форте 150 мг таблетки №30

Обліковий номер: 350064

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Takeda (Германия) (м)

Мiжнародна назва : Кислота ацетилсаліцилова*+магнію гідроксид*

Форма выпуску: Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

КАРДІОМАГНІЛ ФОРТЕ

(CARDIOMAGNYL FORTE)

Склад:

діюча речовина:

1 таблетка містить 150 мг кислоти ацетилсаліцилової

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний магнію гідроксид целюлоза мікрокристалічна магнію стеарат крохмаль картопляний гіпромелоза пропіленгліколь тальк.

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки вкриті плівковою оболонкою білого кольору овальної форми з рискою на одній стороні.

Фармакотерапевтична група. Антитромботичні засоби. Інгібітори агрегації тромбоцитів за винятком гепарину.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Ацетилсаліцилова кислота є аналгетичним протизапальним та жарознижувальним і антиагрегантним засобом. Антиагрегантні властивості збільшують час кровотечі.

Основний фармакологічний ефект

Ацетилсаліцилова кислота необоротно інгібує синтез простагландинів G/H її вплив на тромбоцити триває довше ніж ацетилсаліцилова кислота знаходиться в організмі. Вплив ацетилсаліцилової кислоти на біосинтез тромбоксану у тромбоцитах та на час кровотечі продовжується тривалий час після припинення лікування. Дія припиняється тільки після появи нових тромбоцитів у плазмі крові.

Фармакокінетика.

Абсорбція.

Розподіл. активних центрів

Метаболізм.

Виведення.

Клінічні характеристики.

Гостра та хронічна ішемічна хвороба серця.

Протипоказання.

-Гіперчутливість до ацетилсаліцилової кислоти інших саліцилатів або до будь-якого компонента препарату.

-Астма спричинена застосуванням саліцилатів або речовин з подібною дією особливо НПЗП в анамнезі.

-Гострі пептичні виразки.

-Геморагічний діатез.

-Ниркова недостатність тяжкого ступеня.

-Печінкова недостатність тяжкого ступеня.

-Серцева недостатність тяжкого ступеня.

-Комбінація з метотрексатом у дозуванні 15 мг/тиждень або більше (див. розділ ).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Протипоказання для одночасного застосування.

Метотрексат.

Інгібітори АПФ. Інгібітори ангіотензинперетворюючих ферментів у комбінації з високими дозами ацетилсаліцилової кислоти спричиняють зниження фільтрації в клубочках внаслідок інгібування вазодилататорного ефекту простагландинів та зниження антигіпертензивного ефекту.

Ацетазоламід. Можливе збільшення концентрації ацетазоламіду може призвести до проникнення саліцилатів з плазми крові в тканину та спричинити токсичність ацетазоламіду (втома млявість сонливість сплутаність свідомості гіперхлоремічний метаболічний ацидоз) і токсичність саліцилатів (блювання тахікардія гіперпное сплутаність свідомості).

Пробенецид сульфінпіразон.

Комбінації які потрібно застосовувати з обережністю.

Метотрексат.

Клопідогрель тиклопідин.

Антикоагулянти (варфарин фенпрокумон). Можливе зменшення продукції тромбіну в результаті чого здійснюється непрямий вплив на зниження активності тромбоцитів (антагоніст вітаміну К) та підвищується ризик виникнення кровотеч.

Абсиксимаб тирофібан ептифібатид.

Гепарин. Можливе зменшення продукції тромбіну в результаті чого здійснюється непрямий вплив на зниження активності тромбоцитів що призводить до підвищення ризику виникнення кровотеч.

Якщо дві або більше з вищезазначених речовин застосовуються разом з ацетилсаліциловою кислотою це може призвести до синергічного ефекту посилення інгібування активності тромбоцитів і як результат посилення геморагічного діатезу.

НПЗП та інгібітори ЦОГ-2 (целекоксиб). Сумісне застосування збільшує ризик виникнення шлунково-кишкових розладів що може призвести до шлунково-кишкових кровотеч.

Ібупрофен. Одночасне застосування ібупрофену інгібує незворотною агрегацію тромбоцитів зумовлену дією ацетилсаліцилової кислоти. Лікування ібупрофеном у пацієнтів із підвищеним ризиком впливу на серцево-судинну систему може обмежувати кардіопротекторну дію ацетилсаліцилової кислоти.

Пацієнти які приймають ацетилсаліцилову кислоту 1 раз на добу з метою профілактики серцево-судинних захворювань та час від часу приймають ібупрофен повинні приймати ацетилсаліцилову кислоту принаймні за 2 години до прийому ібупрофену.

Фуросемід. Можливе інгібування проксимальної канальцевої елімінації фуросеміду що призводить до зниження сечогінного ефекту фуросеміду.

Хінідин. Можливий аддитивний вплив на тромбоцити що призводить до подовження тривалості кровотечі.

Спіронолактон. Можливий модифікований ефект реніну що призводить до зниження ефективності спіронолактону.

Селективні інгібітори зворотного захвату серотоніну. Сумісне застосування збільшує ризик виникнення шлунково-кишкових розладів що може призвести до шлунково-кишкових кровотеч.

Вальпроат.

Системні глюкокортикостероїди (виключаючи гідрокортизон який застосовують для замісної терапії при хворобі Адисона) знижують рівень саліцилатів у крові та підвищують ризик передозування після закінчення лікування.

Протидіабетичні препарати.

Антациди.

Вакцина проти вітряної віспи. Сумісне застосування збільшує ризик розвитку синдрому Рея.

Гінкго білоба. Сумісне застосування з гінкго білоба перешкоджає агрегації тромбоцитів що призводить до підвищення ризику кровотеч.

Дигоксин. При одночасному застосуванні з дигоксином концентрація останнього в плазмі крові підвищується внаслідок зниження ниркової екскреції.

Алкоголь сприяє пошкодженню слизової оболонки шлунково-кишкового тракту і пролонгує час кровотечі внаслідок синергізму ацетилсаліцилової кислоти і алкоголю.

Особливості застосування.

Препарат Кардіомагніл форте застосовують з обережністю у наступних ситуаціях:

-гіперчутливість до аналгетичних протизапальних протиревматичних засобів а також за наявності алергії на інші речовини

-виразки шлунково-кишкового тракту включаючи хронічні та рекурентні виразкові хвороби або шлунково-кишкові кровотечі в анамнезі

-одночасне застосування антикоагулянтів

-у пацієнтів з порушеннями функції нирок або хворих з порушеннями серцево-судинного кровообігу (наприклад патологія судин нирки застійна серцева недостатність гіповолемія обширні операції сепсис або сильні кровотечі) оскільки ацетилсаліцилова кислота може також збільшити ризик порушення функції нирок та гострої ниркової недостатності

-у пацієнтів з тяжкою недостатністю глюкозо-6-фосфатдегідрогенази ацетилсаліцилова кислота може викликати гемоліз або гемолітичну анемію. Особливо за наявності факторів які можуть збільшити ризик гемолізу наприклад високі дози препарату гарячка або гострий інфекційний процес

-порушення функції печінки.

Ібупрофен може зменшити інгібіторний ефект ацетилсаліцилової кислоти щодо агрегації тромбоцитів. У разі застосування препарату Кардіомагніл Форте перед початком прийому ібупрофену як знеболювального засобу пацієнт повинен проконсультуватися з лікарем.

Через інгібіторний ефект ацетилсаліцилової кислоти щодо агрегації тромбоцитів який зберігається упродовж кількох днів після прийому застосування препаратів які містять ацетилсаліцилову кислоту може підвищити ймовірність/посилення кровотечі при хірургічних операціях (включаючи незначні хірургічні втручання наприклад видалення зуба).

При застосуванні малих доз ацетилсаліцилової кислоти може знижуватися виведення сечової кислоти. Це може призвести до нападу подагри у схильних до неї пацієнтів.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дослідження на тваринах вказують на репродуктивну токсичність.

Під час І і ІІ триместру вагітності препарати що містять ацетилсаліцилову кислоту не слід призначати без чіткої клінічної необхідності. У жінок які ймовірно можуть бути вагітними або під час І і ІІ триместру вагітності доза препаратів які містять ацетилсаліцилову кислоту повинна бути якомога нижчою а тривалість лікування якомога коротшою.

Під час ІІІ триместру вагітності всі інгібітори синтезу простагландинів можуть впливати на плід наступним чином:

- серцево-легенева токсичність (із передчасним закриттям артеріальної протоки і легеневою гіпертензією)

- порушення функцій нирок з можливим наступним розвитком ниркової недостатності з олігогідроамніозом

на жінку і дитину в кінці вагітності інгібітори синтезу простагландинів можуть впливати наступним чином:

- можливість подовження часу кровотечі антиагрегантний ефект який може виникнути навіть після дуже низьких доз

- гальмування скорочень матки що може призвести до затримки або подовження тривалості пологів.

Зважаючи на це ацетилсаліцилова кислота протипоказана під час ІІІ триместру вагітності.

Саліцилати і їх метаболіти проникають у грудне молоко в невеликих кількостях.

Оскільки не було виявлено шкідливого впливу препарату на дитину після прийому жінками у період лактації переривати годування груддю як правило не потрібно. Однак у випадках регулярного застосування або при застосуванні високих доз годування груддю необхідно припинити на ранніх етапах.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом іншими механізмами. Не впливає.

Спосіб застосування та дози.

Рекомендована доза для дорослих становить 150 мг (1 таблетка) на добу.

Таблетки ковтають цілими за необхідності запивати водою. Для забезпечення швидкого поглинання таблетку можна розжувати або розчинити у воді.

Порушення функцій печінки. Корекція дозування може бути необхідною пацієнтам із порушенням функцій печінки.

Порушення функцій нирок.

Діти. Спосіб застосування та дози

Застосування ацетилсаліцилової кислоти дітям віком до 15 років може спричинити тяжкі побічні ефекти (у тому числі синдром Рея одною з ознак якого є постійне блювання).

Передозування.

Токсичність.

Небезпечна доза. Дорослі: 300 мг/кг маси тіла.

Хронічне отруєння саліцилатами може мати прихований характер оскільки ознаки і симптоми його неспецифічні. Помірна хронічна інтоксикація спричинена саліцилатами або саліцилізм зустрічається як правило тільки після повторних прийомів великих доз.

Симптоми хронічного отруєння середнього ступеня (результат тривалого застосування високих доз препарату): запаморочення вертиго глухота посилене потовиділення гарячка прискорене дихання шум у вухах респіраторний алкалоз метаболічний ацидоз млявість помірне зневоднення головний біль сплутаність свідомості нудота і блювання.

Симптоми тяжкого та гострого отруєння (внаслідок передозування): гіпоглікемія (переважно у дітей) енцефалопатія кома гіпотензія набряк легенів судоми коагулопатія набряк головного мозку порушення серцевого ритму.

Більш виражений токсичний ефект спостерігається у пацієнтів із хронічним передозуванням або зловживанням лікарським препаратом а також у пацієнтів літнього віку або дітей.

Лікування. У випадку гострого передозування необхідне промивання шлунка та прийом активованого вугілля. При підозрі вживання дози більшої ніж 120 мг/кг маси тіла застосовувати активоване вугілля повторно.

Рівень саліцилату в сироватці крові повинен вимірюватися принаймні кожні 2 години після прийому дози поки рівень саліцилату буде незмінно знижений та відновлений кислотно-лужний баланс.

Необхідно відновити баланс рідини та електролітів. Ефективними методами видалення саліцилату з плазми крові є лужний діурез та гемодіаліз. Гемодіаліз слід застосовувати у випадку тяжкої інтоксикації так як цей метод значно прискорює виведення саліцилату та відновлює кислотно-лужний та водно-сольовий баланси.

Через комплексні патофізіологічні ефекти отруєння саліцилатами прояви і симптоми/результати аналізів можуть включати:

Прояви і симптоми

Результати аналізів

Терапевтичні заходи

Інтоксикація легкого або середнього ступеня

Промивання шлунка повторне введення активованого вугілля форсований лужний діурез

Тахіпное гіпервентиляція респіраторний алкалоз

Алкалемія алкалурія

Відновлення електролітного і кислотно-лужного балансу

Діафорез (посилене потовиділення)

Нудота блювання

Інтоксикація середнього або тяжкого ступеня

Промивання шлунка повторне введення активованого вугілля форсований лужний діурез гемодіаліз у тяжких випадках

Респіраторний алкалоз із компенсаторним метаболічним ацидозом

Ацидемія ацидурія

Відновлення електролітного і кислотно-лужного балансу

Гіперпірексія

Відновлення електролітного і кислотно-лужного балансу

Серцево-судинні: дизаритмії артеріальна гіпотензія серцево-судинна недостатність

Наприклад зміни артеріального тиску ЕКГ

Втрата рідини та електролітів: дегідратація олігурія ниркова недостатність

Наприклад гіпокаліємія гіпернатріємія гіпонатріємія зміни ниркової функції

Відновлення електролітного і кислотно-лужного балансу

Порушення метаболізму глюкози кетоацидоз

Гіперглікемія гіпоглікемія (особливо у дітей).
Підвищений рівень кетонових тіл

Дзвін у вухах глухота

Шлунково-кишкові: кровотеча у ШКТ

Гематологічні: інгібування тромбоцитів коагулопатія

Наприклад пролонгація PT гіпопротромбінемія

Неврологічні: токсична енцефалопатія та пригнічення ЦНС з такими проявами як летаргія сплутаність свідомості кома і судоми

Побічні реакції.

Наведена інформація про побічні реакції базується на спонтанних постмаркетингових повідомленнях про побічні реакції під час застосування всіх лікарських форм та дозувань ацетилсаліцилової кислоти (включаючи пероральне застосування упродовж короткого та тривалого курсу лікування). Зважаючи на це класифікація побічних реакцій за категоріями частоти CIOMS III не проводилася.

Геморагії можуть призвести до гострої і хронічної постгеморагічної анемії/залізодефіцитної анемії (внаслідок так званої прихованої мікрокровотечі) з відповідними лабораторними проявами і клінічними симптомами такими як астенія блідість шкірного покриву гіпоперфузія.

У пацієнтів з тяжкими формами недостатності глюкозо-6-фосфат-дегідрогенази спостерігалися гемоліз та гемолітична анемія.

Повідомлялося про порушення функції нирок та розвиток гострої ниркової недостатності.

Дуже рідко повідомлялося про транзиторну печінкову недостатність із підвищенням рівня трансаміназ та лужної фосфатази сироватки крові.

Спостерігались запаморочення і дзвін у вухах що може свідчити про передозування.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

По 30 або по 100 таблеток у флаконі по 1 флакону у картонній коробці.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Леніцштрассе 70-98 16515 Оранієнбург Німеччина/Lehnitzstrasse 70-98 16515 Oranienburg Germany.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Кардіомагніл форте 150 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Кардіомагніл форте 150 мг таблетки №30

Обліковий номер : 350064

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник : Takeda (Германия) (м)

Мiжнародна назва : Кислота ацетилсаліцилова*+магнію гідроксид*

Форма выпуску : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО