Виробник | Becton Dickinson (Швейцарія) |
---|---|
шт. | 1 |
Форма продукту | Катетер |
Канюля внутрішньовенна BD « Venflon»
Катетер призначений для проведення інфузійної терапії.
Складається з:
- катетер
- сталева голка провідник
- ін'єкційний порт
- камера зворотного потоку
- заглушка Luer-Lok
- крила для фіксації
- захисний ковпачок.
Властивості і переваги
Катетер зроблений з політетрафторетилену (PTFE Тефлон), який:
- сумісний з біологічним середовищем, лікарськими препаратами
- є тромборезістентним за рахунок гладкості стінки
- забезпечує тонкостінність катетера при збереженні його міцності (катетер не ламається, відсутність загрози катетерної емболії).
Катетер має загострений кінець, щільно прилягає до сталевої голці, зменшує тертя при пункції і введення катетера і забезпечує мінімальний больовий ефект при просуванні його в вену.
Спеціальна заточка провідникової голки у вигляді кутового зрізу вістря забезпечує атравматичність (немає перфорації протилежної стінки судини при венепункції) і гарантує успішність проведення маніпуляції для медичного персоналу.
Наявність оптимальної відстані між катетером і початком зрізу голки забезпечує надійну постановку катетера і відсутність ускладнень.
Ін'єкційний порт оснащений клапаном, дозволяє проводити додаткову ін'єкцію, не перериваючи потік рідини через основний канал клапан виготовлений з синтетичного матеріалу (безлатексна технологія, відсутність латексної алергії).
Прозора камера візуалізації (камера зворотного струму) з ефектом збільшувального скла забезпечує візуальне підтвердження вдалої пункції.
Еластичні крила забезпечують стабільність катетера, правильний кут введення в вену і місце фіксації катетера на тілі пацієнта.
Виріб упаковано в пластиковий блістер, який: закривається кришкою Туvek - стійкою до пошкоджень в мокрому і сухому місці маркований відповідно до вимог Європейського стандарту EN 980: 2003 та Національного стандарту України ДСТУ EN 980: 2007.
Виробник має в наявності широкий вибір катетерів за розмірами (14G - 22G), що дозволяє підібрати канюлю індивідуально, враховуючи: розмір вени, необхідну швидкість введення, графік проведення в/в терапії, в'язкість інфузату і вікові особливості пацієнта.
Рекомендований термін перебування в вені до 72 годин.