Детальніше

Канеспорошок 1% крем 15 г

Обліковий номер: 438345

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Bayer Schering Pharma (Германия)

Виробник: Bayer Schering Pharma (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3589/01/01

Мiжнародна назва : Біфоназол

Форма выпуску: Крем

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

КАНЕСПОР&reg

(CANESPOR)

Склад:

діюча речовина:

допоміжні речовини: спирт бензиловий спирт цетостеариловий цетилпальмітат октилдодеканол полісорбат 60 сорбітанстеарат вода очищена.

Лікарська форма. Крем.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група. Протигрибковий препарат для місцевого застосування. Біфоназол. Код АТХ D01A C10.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Активна діюча речовина препарату Канеспор Malassezia furfur Corynebacterium minutissimum). Біфоназол на відміну від інших азолів та фунгіцидних засобів пригнічує біосинтез ергостеролу не на одному а на двох різних рівнях. Пригнічення синтезу ергостеролу призводить до структурних та функціональних порушень цитоплазматичної мембрани збудників.

Мінімальна інгібуюча концентрація для вказаних типів грибків складає 0 062-16 мкг/мл субстрату або менше. Біфоназол має фунгіцидну активність проти дерматофітів зокрема збудників тріхофітії.

Біфоназол чинить виражену фунгіцидну дію на дерматофіти при концентрації 5 мкг/мл та тривалості дії 6 годин. На дріжджові гриби наприклад гриби роду CandidaTrichophyton mentagrophytes.

У грампозитивних коків за винятком ентерококів мінімальна інгібуюча концентрація біфоназолу складає 4-16 мкг/мл. У коринебактерій мінімальна інгібуюча концентрація складає 0 5-2 мкг/мл.

Біфоназол є ефективним в умовах резистентності збудників до інших протигрибкових препаратів. Дуже рідко проявляється первинна резистентність до біфоназолу у чутливих видів грибків. У ході досліджень досі не було виявлено розвитку вторинної резистентності у первинно чутливих штамів.

Фармакокінетика.

Біфоназол добре проникає в уражені шари шкіри. Через 6 годин після застосування концентрація у різних шарах шкіри досягає від 1000 мкг/см3 у верхньому шарі епідермісу до 5 мкг/см3 у папілярному. Всі концентрації які визначені таким чином знаходяться у межах підтвердженої антимікотичної активності.

Тривалість знаходження на шкірі яка визначається як захисна дія складає для Канеспор крем щонайменше 48-72 години.

Значна тривалість знаходження препарату Канеспор крем на шкірі в концентраціях з протигрибковою дією та урахування фунгіцидного типу дії є основою для одноразового застосування у місцевій терапії.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування грибкових захворювань шкіри спричинених чутливими до біфоназолу збудниками (дерматофітами дріжджовими пліснявими грибками та іншими грибковими інфекціями Malassezia furfur та Corynebacterium minutissimum):

-поверхневих кандидозів та мікозів шкіри (у тому числі мікозів ступнів та міжпальцевих проміжків мікозів кистей мікозів гладкої шкіри та складок шкіри тіла)

-різнобарвного лишаю

-еритразми

-обробка нігтьового ложа при проведенні курсу лікування грибкових захворювань нігтів (оніхомікозів) після видалення нігтьової пластини.

Протипоказання.

Відома підвищена чутливість до діючої речовини або до будь якої іншої допоміжної речовини. Підвищена чутливість до протигрибкових засобів групи імідазолу. Лікування дітей з попрілостями. Препарат не для вагінального використання. Лікування інфекції волосистої шкіри голови. Не застосовувати до видалення ураженої частини нігтьової пластини для лікування грибкових захворювань нігтів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Є дані що свідчать про можливу взаємодію між біфоназолом який застосовується місцево та варфарином що призводить до підвищення міжнародного нормованого співвідношення (зростання ризику кровотечі). Якщо біфоназол застосовується хворим які лікуються варфарином слід проводити відповідний моніторинг.

Особливості застосування.

Запобігати потраплянню в очі. Не ковтати.

Хворим з алергічними реакціями на інші протигрибкові засоби з групи імідазолу (наприклад еконазол клотримазол міконазол) слід застосовувати Канеспор з обережністю.

Якщо симптоми зберігаються слід звернутися до лікаря.

Протигрибкове лікування шкіри нігтьового валика із застосуванням препарату Канеспор крем може проводитися у рамках терапії мікозу нігтів лише після попереднього кератолітичного видалення інфікованої ділянки нігтя.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Дані доклінічних досліджень та дані фармакокінетики в організмі людини не свідчать про шкідливий вплив біфоназолу на матір та дитину якщо Канеспор

Період годування груддю. Невідомо чи проникає біфоназол у грудне молоко людини. Дослідження фармакодинаміки та токсикологічних даних у тварин свідчать про екскрецію біфоназолу та його метаболітів у грудне молоко. Тому впродовж лікування біфоназолом слід припинити годування груддю. В період лактації біфоназол не слід наносити на область грудної клітки.

Фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Невідомо.

Спосіб застосування та дози.

Канеспор крем застосовувати 1 раз на добу бажано ввечері перед сном. Наносити тонким шаром на уражену ділянку шкіри та втирати. Для забезпечення тривалого ефекту лікування препаратом Канеспор

Канеспор крем застосовувати після проведення лікування нігтя препаратом Канеспор набір. Нігтьове ложе обробляють препаратом Канеспор

Діти.

З огляду на наявні клінічні дані немає підстав передбачати токсичні прояви у дітей. Однак дітям до 3 років (включаючи немовлят) препарат необхідно застосовувати лише під наглядом лікаря.

Передозування.

Повідомлень про випадки передозування при лікуванні препаратом Канеспор не надходило.

Після разового нашкірного застосування ризику гострої інтоксикації немає. Передозування можливе при застосуванні на великих ділянках шкіри або при необачному пероральному застосуванні.

Побічні реакції.

Загальні розлади та зміни у місці застосування. Може спричинити місцеві шкірні реакції (наприклад контактний дерматит) біль та набряк шкіри у місці застосування.

З боку імунної системи. У рідкісних випадках можливі системні реакції гіперчутливості.

З боку шкіри та підшкірної клітковини

Всі побічні ефекти минають після припинення застосування препарату.

Цетостеариловий спирт може спричинити появу подразнень шкіри в місці застосування (наприклад контактний дерматит). При підвищеній чутливості до цетилстеарилового спирту можуть виникати алергічні реакції на шкірі.

Термін придатності. 5 років.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Після відкриття туби термін придатності 16 місяців.

Умови зберігання.

Для цього лікарського засобу особливих умов зберігання не потрібно. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 15 г в алюмінієвих тубах по 1 тубі в картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

Керн Фарма С.Л. Іспанія/

Kern Pharma S.L. Spain.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Полігон Індастріал Колон ІІ Венус 72 Террасса 08228 Барселона Іспанія/

Poligon Industrial Colon II Venus 72 Terrassa 08228 Barcelona Spain.

Заявник.

Байєр Консьюмер Кер АГ Швейцарія/

Bayer Сonsumer Care AG Switzerland.

Місцезнаходження заявника.

Петер Меріан-Штрассе 84 4052 Базель Швейцарія/

Peter Merian-Strasse 84 4052 Basel Switzerland.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Канеспорошок 1% крем 15 г

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Канеспорошок 1% крем 15 г

Обліковий номер : 438345

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Bayer Schering Pharma (Германия)

Виробник : Bayer Schering Pharma (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3589/01/01

Мiжнародна назва : Біфоназол

Форма выпуску : Крем

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО