Детальніше

Кандідерм крем туба 15 г

Обліковий номер: 346391

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Glenmark (Индия)

Виробник: Glenmark (Индия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5199/01/01

Назва російською: Кандидерм крем по 15 г в тубах

Мiжнародна назва : Беклометазон+гентаміцин+клотримазол

Форма выпуску: Крем

Дiюча речовина : Гентамицин

Фрамацевтична форма : Крем

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КАНДІДЕРМ

(CANDIDERM)

Склад:

діючі речовини: 1 г крему містить клотримазолу 10 мг беклометазону дипропіонату безводного 0 25 мг гентаміцину сульфату еквівалентно гентаміцину 1 мг

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Крем.

Фармакотерапевтична група.

Протигрибкові препарати для місцевого застосування. Код АТС D07С C04.

Клінічні характеристики.

Показання.

Кандідерм призначений для місцевого застосування при інфекційно-запальних та алергічних захворюваннях шкіри що супроводжуються вторинною бактеріальною або грибковою інфекцією.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до активних речовин або до будь-яких інших компонентів препарату. Туберкульоз шкіри шкірні прояви сифілісу шкірні реакції після вакцинації поширений бляшковий псоріаз варикозне розширення вен періоральний дерматит рожеві вугри вітряна віспа простий герпес кір інші бактеріальні та грибкові інфекції шкіри без належної антибактеріальної та антигрибкової терапії.

Спосіб застосування та дози.

Кандідерм застосовують дорослим зовнішньо 2-3 рази на добу. Перед застосуванням необхідно промити та підсушити уражену ділянку. Після цього повністю вкрити уражену ділянку тонким шаром крему. На волосистих ділянках тіла перед нанесенням крему необхідно розсунути волосся для досягнення прямого контакту з ураженою ділянкою.

Зазвичай прояви захворювання зникають через 2-4 тижні від початку застосування препарату однак лікування слід продовжувати ще протягом кількох днів після зникнення будь-яких проявів захворювання.

Побічні реакції.

Передозування.

Гостре передозування при місцевому застосуванні Кандідерму малоймовірне. Однак місцеве застосування на великих ділянках шкіри може призвести до системної абсорбції беклометазону та гентаміцину. При довготривалому або надмірному застосуванні можливе пригнічення гіпофізарно-адреналової функції з розвитком вторинної адреналової недостатності і появою симптомів гіперкортицизму у тому числі хвороби Кушинга можливий надмірний ріст нечутливих до антибіотиків мікроорганізмів.

Лікування. Призначають відповідну симптоматичну терапію. Симптоми гострого гіперкортицизму зазвичай оборотні. Якщо необхідно проводять корекцію електролітного балансу. У випадку хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна кортикостероїдів. У разі надлишкового росту резистентних мікроорганізмів рекомендують припинити лікування препаратом і призначають необхідну терапію.

Через те що безпека застосування місцевих кортикостероїдів у вагітних не встановлена призначення цих препаратів можливе тільки у тому випадку коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. Препарати даної групи не слід застосовувати вагітним у високих дозах та протягом тривалого часу.

Діти.

Немає достатніх даних щодо застосування препарату дітям.

Особливості застосування.

Препарат призначений для застосування лише у дерматологічній практиці не призначений для застосування в офтальмології.

Тривале застосування препарату може призвести до надмірного росту нечутливих мікроорганізмів. У цьому випадку лікування слід припинити і вжити відповідних лікувальних заходів. При розвитку подразнення сенсибілізації або суперінфекції на тлі застосування препарату лікування слід припинити та призначити відповідну терапію.

Будь-які побічні явища що виникають при застосуванні системних кортикостероїдів включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів.

Спостерігалися перехресні алергічні реакції з аміноглікозидами. У таких випадках cлід дотримуватися відповідних застережних заходів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Зазвичай препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Невідома.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Candida Torulopsis glabarata Rhodotorula) плісняві гриби а також збудники Pityriasis versicolor (різнобарвного лишаю) та еритразми. Крім того клотримазол чинить антимікробну дію відносно грампозитивних (стафілококи стрептококи) та грамнегативних бактерій (Bacteroides Gardnerella vaginalis) а також відносно Trichomonas vaginalis Malasseria furfur Corinebacterium minussimum

Фармакокінетика. Спеціальні дослідження фармакокінетики препарату не проводилися.

Клотримазол практично не потрапляє до системного кровотоку при місцевому (нашкірному) застосуванні.

При місцевому застосуванні гентаміцину сульфат не всмоктується через здорову шкіру. З великих ділянок ушкодженої обпеченої або вкритої грануляційною тканиною шкіри всмоктується швидко.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості:

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 15 г у тубі по 1 тубі у картонній упаковці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Гленмарк Фармасьютикалз Лтд.

Місцезнаходження.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Кандідерм крем туба 15 г

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Кандідерм крем туба 15 г

Обліковий номер : 346391

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Glenmark (Индия)

Виробник : Glenmark (Индия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5199/01/01

Назва російською : Кандидерм крем по 15 г в тубах

Мiжнародна назва : Беклометазон+гентаміцин+клотримазол

Форма выпуску : Крем

Дiюча речовина : Гентамицин

Фрамацевтична форма : Крем

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО