Детальніше

Кальцемін таблетки Сільвер №30

Обліковий номер: 348728

98.5 грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Sagmel (США)

Виробник: Sagmel (США)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7138/01/01

Форма выпуску: Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КАЛЬЦЕМІН&reg СІЛЬВЕР

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 таблетка містить: 3 (холекальциферолу) 400 МО магнію (магнію оксиду) 40 мг цинку (цинку оксиду) 7 5 мг міді (міді оксиду) 1 мг марганцю (марганцю сульфату) 1 8 мг бору (натрію борату) 250 мкг

допоміжні речовини: натрію кроскармелоза акація мальтодекстрин целюлоза мікрокристалічна гіпромелоза полісахарид соєвий кислота стеаринова титану діоксид

(E 171) натрію лаурилсульфат магнію силікат триацетин олія мінеральна магнію стеарат індигокармін (Е 132) жовтий захід FCF (E 110).

Лікарська форма. Таблетки вкриті оболонкою.

Овальні таблетки вкриті оболонкою світло-сірого кольору з поперечною насічкою з одного боку.

Назва і місцезнаходження виробника.

Контракт Фармакал Корпорейшн США

135 Адамс Авеню Хопог Нью-Йорк 11788 США/

Contract Pharmacal Corporation USA.

135 Adams Avenue Hauppauge New York 11788 USA.

Місце провадження діяльності

160 Коммерс Драйв Хопог Нью-Йорк 11788 США.

Назва і місцезнаходження заявника.

Байєр Консьюмер Кер АГ Швейцарія.

Петер Меріан-Штрассе 84 4052 Базель Швейцарія/

Bayer Consumer Сare AG Switzerland.

Peter Merian-Strasse 84 4052 Basel Switzerland.

Фармакотерапевтична група.

Кальцій комбінації з вітаміном D та/або іншими препаратами. Код АТС А12А Х.

Кальцій є важливим структурним компонентом кісткової тканини. Застосування кальцію корегує дефіцит надходження кальцію з їжею особливо при підвищеній потребі або при зниженому всмоктуванні.

Кальцію карбонат є сіллю з найбільшим вмістом елементарного кальцію. Кальцію цитрат збільшує біодоступність препарату у пацієнтів зі зниженою кислотністю шлункового вмісту ахлоргідрією на тлі прийому блокаторів Н2-гістамінових рецепторів знижує ризик каменеутворення в сечовивідних шляхах при тривалому прийомі має високий антирезорбтивний потенціал за рахунок інгібування паратиреоїдного гормону.

Вітамін D надзвичайно важливий для абсорбції кальцію фосфатів та магнію в тонкому кишечнику. Він регулює вміст цих елементів у рідинах організму та сприяє підтримці нормального рівня кальцію у крові а також бере участь у синтезі органічних елементів та кальцифікації скелета.

Магній бере участь у метаболізмі кісткової тканини перешкоджає демінералізації кісток гальмує відкладення кальцію у стінках кровоносних судин клапанах серця м' язах сечовивідних шляхах.

Цинк є кофактором більш ніж 200 ферментів та впливає на процес ремоделювання кісткової тканини.

Мідь

Марганець нормалізує синтез глікозаміногліканів необхідних для формування кісткової і хрящової тканини. Дублює кальційзберігаючі функції вітаміну D.

Бор

Показання для застосування. Комплексне лікування остеопорозу різного генезу: менопаузального сенільного ідіопатичного стероїдного зумовленого тривалою іммобілізацією та його ускладнень (переломів тощо) а також тяжких захворювань зубів та пародонту. Рекомендується як базисний засіб при застосуванні антирезорбентів (замісна гормональна терапія кальцитонін бісфосфонати) та стимуляторів формування кісткової тканини. Для зменшення ризику переломів при дефіциті кальцію вітаміну D мінералів у раціоні харчування у людей віком від 50 років.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату (алергічні реакції) гіперкальціємія та/або стани що призводять до гіперкальціємії (саркоїдоз злоякісні новоутворення та первинний гіпертиреоз) тяжка гіперкальціурія порушення функції нирок нефролітіаз гіпервітаміноз D.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Не перевищувати рекомендованої дози. Кальцемін Сільвер не слід одночасно застосовувати з іншими препаратами кальцію або вітаміну D.

Хворі які отримують інші препарати що містять вітамін D та/або кальцій або будь-які інші лікарські засоби повинні проконсультуватися з лікарем до початку застосування цього препарату.

Комбіновані препарати слід застосовувати з обережністю іммобілізованим хворим через підвищений ризик гіперкальціємії.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Протягом вагітності та періоду годування груддю препарат застосовують за показаннями та під наглядом лікаря. Застосування препарату у рекомендованих дозах вважається безпечним. Рекомендовані дози не слід перевищувати оскільки хронічне передозування може бути шкідливим для плода та новонародженого.

Гіперкальціємія у майбутньої матері протягом вагітності внаслідок вживання підвищених доз вітаміну D може призвести до розвитку побічних ефектів у плода: пригнічення паратиреоїдного гормону гіпокальціємії тетанії епілептичних нападів та синдрому аортального стенозу симптомами якої можуть бути ретинопатія затримка психічного розвитку або порушення росту а також призвести до розвитку гіперкальціємії у новонароджених.

Вітамін D та кальцій екскретуються у грудне молоко. Це слід брати до уваги якщо дитина отримує будь-які відповідні добавки.

На сьогоднішній день немає даних що свідчили б про можливий несприятливий вплив вітаміну D та/або кальцію на фертильність у людини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботи з іншими механізмами. Не впливає.

Діти. Не призначений для застосування дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям віком від 12 років по 1 таблетці під час їди 1-2 рази на добу. Тривалість застосування визначає лікар. При необхідності проводять повторні курси лікування.

Передозування.

При застосуванні у рекомендованих дозах випадків передозування не спостерігалося. У разі випадкового передозування рекомендоване симптоматичне лікування: промивання шлунка вживання великої кількості рідини дієта із низьким вмістом кальцію.

Якщо виникають такі симптоми то слід припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

Лабораторні та клінічні прояви отруєння та гіперкальціємії можуть включати такі симптоми: анорексію втрату маси тіла підвищену втомлюваність спрагу поліурію біль у кістках порушення серцевого ритму та погіршення всмоктування інших мінералів. Зміна лабораторних даних може полягати у підвищенні аспартатамінотрансферази (АСТ) та аланінамінотрансферази (АЛТ) у плазмі крові. Хронічне передозування може спричиняти кальцифікацію судин та органів внаслідок гіперкальціємії. Надзвичайно висока гіперкальціємія може призводити до коми та летальних наслідків.

Побічні ефекти.

З боку шлунково-кишкового тракту. Шлунково-кишковий біль та біль у животі диспепсія (включаючи дискомфорт у животі) запор діарея метеоризм нудота та блювання.

З боку імунної системи

З боку лабораторних даних. При тривалому застосуванні у високих дозах можливий розвиток гіперкальціємії гіперкальціурії гіпервітамінозу D.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні цього препарату з іншими лікарськими засобами слід проконсультуватися з лікарем.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Кальцій може призводити до зниження абсорбції інших лікарських речовин (включаючи антибіотики (наприклад тетрацикліни хінолони) та противірусні препарати інгібітори протеази ельтромбопаг) у шлунково-кишковому тракті. При цьому абсорбція кальцію також може знизитися. Щоб запобігти потенційній взаємодії слід зробити перерву між застосуванням цих препаратів принаймні 2 години до або 4-6 годин після вживання кальцію якщо не зазначено інше.

Левотироксин слід застосовувати принаймні за 4 години до або 4 години після вживання кальцію фосфати бісфосфонати та фториди слід вживати принаймні за 30 хвилин до застосування кальцію але краще в інший час або день. Не рекомендується одночасний прийом препарату з антацидами які містять алюміній через зниження їх ефективності.

Кальцій та/або вітамін D. Тіазидні діуретики зменшують екскрецію кальцію сечею. Через підвищений ризик гіперкальціємії при одночасному застосуванні тіазидних діуретиків рівень кальцію в сироватці крові необхідно регулярно перевіряти.

Серцеві глікозиди та блокатори кальцієвих каналів: гіперкальціємія підвищує ризик летальної аритмії серцевими глікозидами такими як дигоксин та зменшує ефективність блокаторів кальцієвих каналів таких як верапаміл при миготливій аритмії. Рекомендовано проводити моніторинг рівня кальцію у сироватці крові ЕКГ та клінічний стан пацієнта. Глюкокортикоїди гормональні протизаплідні засоби погіршують всмоктування іонів кальцію.

Вітамін D. Деякі лікарські засоби можуть знижувати абсорбцію вітаміну D у шлунково-кишковому тракті. З метою мінімізації взаємодії застосовувати ці препарати та вітамін D необхідно з інтервалом принаймні 2 години до або 4-6 годин після вживання вітаміну D. Такими лікарськими засобами є: іонообмінні смоли (наприклад холестирамін) проносні орлістат. Карбамазепін фенітоїн або барбітурати підвищують метаболізм вітаміну D до його неактивних метаболітів та таким чином зменшують його ефект.

При одночасному застосуванні препарату Кальцемін Сільвер з вітаміном А зменшується токсичність вітаміну D3.

Взаємодія кальцію з продуктами харчування та добавками. Щавелева кислота що міститься у шпинаті та ревені та фітинова кислота що знаходиться у цільних злаках можуть пригнічувати всмоктування кальцію. Тому не рекомендується вживати продукти що містять кальцій протягом двох годин після вживання їжі з багатим вмістом щавелевої та фітинової кислоти.

Термін придатності.

Умови зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка. Первинна: пластиковий флакон що містить 30 або 60 таблеток вкритих оболонкою з кришкою що закручується та захисною плівкою.

Вторинна: картонна коробка.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Кальцемін таблетки Сільвер №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Кальцемін таблетки Сільвер №30

Обліковий номер : 348728

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Sagmel (США)

Виробник : Sagmel (США)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7138/01/01

Форма выпуску : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО