Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Калію йодид 2 % краплі очні 10 мл №1
200,40 ₴
Unimed Pharma (Словацька Республіка)
Код товару:
59017
У список

Калію йодид 2 % краплі очні 10 мл №1

Упаковка В наявності
200,40 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
від 70 грн
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Укр Пошта
від 39 грн
2-5 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Unimed Pharma (Словацька Республіка)
шт. 1
Об'єм 10 мл
Діюча речовина препарату Калия йодид
Назва (рус) Калия йодид капли глаз. 2 % по 10 мл в конт.-кап.
Назва Калію йодид*
Фармацевтична форма продукту Краплі очні
Форма продукту Капли
№ Реєстраційного посвідчення UA/12808/01/01
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату


КАЛІЮ ЙОДИД

(POTASSIUM IODIDE)


Склад:

діюча речовина: 1 мл розчину містить калію йодиду 20 мг

допоміжні речовини: натрію хлорид натрію тіосульфат динатрію едетат   хлоргексидину діацетат вода для ін&rsquo єкцій.


Лікарська форма. Краплі очні розчин.


Фармакотерапевтична група. Засоби що застосовуються в офтальмології.

  Код АТС S01X A04.


Клінічні характеристики.

Показання.

Підтримання процесів резорбції в очах зокрема у разі наявності запальних ексудатів крововиливу та помутніння склоподібного тіла різної етіології (вік високий артеріальний тиск цукровий діабет) при міопічних та атеросклеротичних змінах судин сітківки та судинної оболонки очного яблука дегенеративних процесах сітківки катарактах на початковій стадії атрофії зорового нерва (внаслідок сифілісу) а також як допоміжний лікувальний засіб при лікуванні грибкових кон' юнктивітів та кератитів.


Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.

Хронічна піодермія обличчя геморагічний діатез та порушення функції щитовидної залози.


Спосіб застосування та дози. Спосіб застосування: введення в око.

Рекомендована доза для дорослих (включаючи осіб літнього віку) і дітей.

Дозу і тривалість лікування визначає лікар. Зазвичай доза становить 1-2 краплі 2-4 рази  на день у нижній кон&rsquo юнктивальний мішок ока.

Як і при використанні будь-якого розчину у формі очних крапель при застосуванні калію йодиду 2 % рекомендується легко натиснути на ділянку слізного мішка розташованого у внутрішньому куті ока для зниження потенційної системної абсорбції та відпустити його через одну хвилину після застосування крапель. Це слід робити одразу після введення кожної краплі.

Перед застосуванням очних крапель слід зняти контактні лінзи їх можна буде вдягнути знову через 20 хвилин.

Якщо використовується більш ніж один офтальмологічний засіб місцевої дії інтервал між використанням різних засобів має становити не менше 5 хвилин.


Побічні реакції.

Препарат зазвичай добре переноситься.

Побічні реакції класифіковані відповідно до частоти їх виникнення:

дуже часто ( 1/10) часто (від 1/100 до < 1/10) рідкісні (< 1/10 000).

Дуже часто: при захворюваннях щитовидної залози може спостерігатися негативний вплив на її функцію.

Часто: одразу після введення препарату може спостерігатися легке відчуття печіння.

Рідкісні: йод дуже повільно виводиться з організму тому довготривале та неконтрольоване застосування (у надмірних дозах) може спричиняти у чутливих пацієнтів так званий стан йодизму. До симптомів цього стану відносяться подразнення і гіперемія кон&rsquo юнктиви підвищена секреція сліз набрякання повік (ангіоневротичний набряк) і слізної залози. На шкірі можуть з&rsquo являтися еритема акне дерматит і пурпура.


Передозування.

При застосуванні належних доз випадків передозування не спостерігалося. При випадковому проковтуванні лікарського засобу дитиною застосувати симптоматичне лікування.

   

Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Протипоказане.


Діти.

Препарат не можна застосовувати новонародженим дітям.


Особливості застосування.

При грибкових захворюваннях переднього сегменту ока слід застосовувати спеціальну цільову терапію (лікування йодом є тільки допоміжною терапією).

Під час використання лікарського засобу пацієнтам не можна носити м&rsquo які контактні лінзи. Також під час лікування не можна користуватися твердими контактними лінзами або як мінімум пацієнт повинен завжди їх знімати перед застосуванням лікарського засобу і одягати їх знову не раніше ніж через 20 хвилин після введення крапель.   


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Інформації щодо негативного впливу препарату на здатність виконувати діяльність яка потребує високої уваги (керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами праця на висоті) немає. Однак одразу після введення лікарського засобу може спостерігатися затуманення зору тому рекомендується виконувати таку діяльність через 15 хвилин після застосування препарату.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Оскільки деяка частина йоду і йодидів після місцевого введення у кон&rsquo юнктивальний мішок всмоктується у системний кровообіг через слизову оболонку носа (до носа вони потрапляють через носослізний канал) слід враховувати можливу взаємодію з іншими лікарськими засобами які застосовує пацієнт.

Довготривале застосування може впливати на лабораторні показники вмісту у сироватці крові зв&rsquo язаного з білком йоду або на результати тесту з використанням радіоактивного йоду який проводиться при захворюваннях щитовидної залози.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Калію йодид 2 % є офтальмологічним антисклеротичним і резорбційним лікарським засобом. Діюча речовина йодних крапель &ndash йод що міститься у мікродозах. За рахунок цього препарат активує метаболічні процеси і впливає на метаболізм білків і ліпідів внаслідок чого підвищуються вміст  ліпопротеїнів в крові та фібринолітична активність. Іони йоду спричиняють підвищення дисперсності колоїдів що призводить до зниження в&rsquo язкості крові. Знижена дисперсність колоїдів корелює з ознаками старіння та атеросклерозу. Ці результати у комплексі з багатим досвідом застосування йоду у лікувальній практиці показують що солі йоду перешкоджають розвитку атеросклеротичних процесів або зменшують їхню інтенсивність. Вплив іонів йоду на колоїди пов&rsquo язаний з розширенням кровоносних судин що призводить до підвищення перфузії тканин.

Застосування очних крапель які містять йод є єдиним способом лікування коли безпосереднього впливу на місце захворювання не існує або коли уражена ділянка є недосяжною. Сполуки йоду мають безпосередній вплив на процес резорбції зокрема у щойно виявлених випадках захворювання. У випадку сенільної катаракти яка вже розвинулася малоймовірно зупинити цей процес однак його розвиток (зростання катаракти зниження гостроти зору) можна уповільнити завдяки застосуванню йодидів.                 

Фармакокінетика.

Після введення у кон&rsquo юнктивальний мішок йодиди проникають до структур ока однак детальної інформації щодо розповсюдження йодидів у структурах ока немає. При введенні у кон&rsquo юнктивальний мішок деяка частина йодидів всмоктується у системний кровообіг. Вони поступають до носа через носослізний канал і всмоктуються у системний кровообіг через слизову оболонку носа.

Йод дуже повільно виводиться з організму. Калію йодид (неорганічна іонна сполука) не метаболізується. Відповідні іони (K+ I-) виводяться нирками.     


Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин без механічних включень.


Термін придатності. 3 роки.

Термін зберігання препарату після першого розкриття флакона становить 28 діб.


Умови зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С в оригінальній упаковці. Не заморожувати. Після першого відкриття зберігати не більше 28 діб.


Упаковка.

По  10 мл у пластиковому контейнері-крапельниці закритому ковпачком із контролем першого відкриття.

По 1 контейнеру-крапельниці разом з інструкцією для медичного застосування у картонній коробці.


Категорія відпуску. За рецептом.


Виробник. ТОВ « УНІМЕД ФАРМА» /« UNIMED PHARMA Ltd» .


Місцезнаходження.

Вул. Орієшкова 11 821 05 Братислава Словацька Республіка/Orieskova str. 11 821 05 Bratislava Slovak Republic.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку