Детальніше

Калімін 60 H 60 мг таблетки №100

Обліковий номер: 336793

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

AWD. pharma (Германия)

Виробник: Merckle (Германия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9462/01/01

Назва російською: Калимин 60 H табл. 60 мг №100

Мiжнародна назва : Піридостигміну бромід

Форма выпуску: Таблетки

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

Калімін&reg 60 Н

(Kalymin 60 N)

Cклад:

діюча речовина: пiридостигмiну бромiд

1 таблетка мiстить пiридостигмiну бромiду 60 мг

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна глутамінової кислоти гідрохлорид магнію стеарат крохмаль кукурудзяний повідон кремнію діоксид колоїдний безводний кремнію діоксид осаджений.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: білі двоопуклі довгасті таблетки з розподільною рискою з одного боку.

Фармакотерапевтична група. Засоби що діють на центральну нервову систему. Парасимпатоміметики. Піридостигмін. Код АТХ N07A A02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакокінетика.

Об' єм розподілу піридостигміну броміду становить приблизно 0 5-1 7 л/кг маси тіла.

Піридостигміну бромід метаболізується у печінці. Основним метаболітом є 3-гідрокси-N-метилпіридин. Виведення відбувається головним чином через нирки після внутрішньовенного введення період напіввиведення з плазми крові становить приблизно 1 5 години. Після перорального застосування період напіввиведення збільшується до 3-3 5 години. Біодоступність піридостигміну броміду після перорального прийому коливалася від 8 % до 20 %. У хворих на міастенію біодоступність може знижуватися нижче 4 %.

Клінічні характеристики.

Показання.

Міастенія гравіс

міастенічний синдром (синдром Ламберта-Ітона-Рука) у складі комбінованої терапії з гуанідином.

Протипоказання. Калiмiн 60 Н протипоказано застосовувати при вiдомiй з анамнезу пiдвищенiй чутливостi до складових препарату при механiчнiй непрохiдностi шлунково-кишкового тракту і сечовивiдних шляхів при захворюваннях що супроводжуються пiдвищеним тонусом бронхiальної мускулатури (наприклад бронхiальна астма i спастичний бронхiт) запаленні ока (іриті) лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Поєднання з іншими інгібіторами холінестерази або парасимпатоміметиками може посилювати дію пiридостигмiну бромiду. Препарат здатен посилювати парасимпатоміметичні ефекти морфію та його похідних. Продовжується дія деполяризованих міорелаксантів (наприклад сукцинілхоліну). Антимускаринові агенти (наприклад атропін) гальмують мускаринергічну дію пiридостигмiну бромiду на слинні залози очі серце м' язи бронхів та кишечник. Нікотинергічні ефекти на скелетні м' язи залишаються без змін. Метилцелюлоза повністю гальмує усмоктування пiридостигмiну бромiду а активоване вугілля майже повністю його адсорбує. Аміноглікозидні антибіотики (наприклад стрептоміцин неоміцин канаміцин гентаміцин) поліпептидні антибіотики (поліміксин колістин) деякі інші антибіотики наприклад окситетрациклін кліндаміцин і лінкоміцин чисельні антиариаритмічні засоби (хінідин прокаїнамід пропранолол) пеніциламін літій транквілізатори бензодіазепінового типу та фенотіазини (наприклад хлорпромазин) можуть послаблювати ефект піридостигміну та за рахунок цього викликати міастенічні симптоми. Високі дози кортикостероїдів також можуть послаблювати ефект пiридостигмiну бромiду.

Особливості застосування.

Тiльки пiсля ретельного оцінювання ризику та очiкуваного сприятливого ефекту Калiмiн 60 Н слід призначати хворим на виразку шлунка тиреотоксикоз із декомпенсованою недостатнiстю серця хворим на iнфаркт мiокарда. З великою обережнiстю Калiмiн 60 Н призначати хворим зi зниженою частотою серцевих скорочень (брадикардiя) хворим на цукровий дiабет із захворюваннями нирок (при необхiдностi слід коригувати дозу препарату) хворим на паркiнсонiзм із перенесеними захворюваннями печiнки а також пiсля операцiй на органах шлунково-кишкового тракту.

Якщо Калiмiн 60 Н не був прийнятий вчасно не потрібно збільшувати дозу а слід продовжувати лікування за описаною схемою дозування. Не слід припиняти прийом препарату Калімін 60 Н без попередньої консультацiї з лiкарем тому що можуть знову посилитися симптоми захворювання.

У пацієнтів із перенесеними захворюваннями печiнки регулярно слід контролювати її функцiю.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

60 Н у період вагітності. Застосування пiридостигмiну бромiду у дослідженнях на тваринах не виявило тератогенного впливу при пероральному прийомі. Проте фетотоксичність та вплив на потомство не досліджувались. Відомо що внутрішньовенне введення антихолінестерази у період вагітності може спричинити передчасні пологи. Ризик передчасних пологів вищий у разі прийому препарату Калімін 60 Н у ІІІ триместрі вагітності. Тому препарат слід застосовувати тiльки пiсля ретельного оцінювання ризику та очiкуваного сприятливого ефекту.

Калiмiн 60 Н проникає у грудне молоко тому пiридостигмiну бромiду не слід застосовувати у період годування груддю. У випадках коли застосування Калiмiн 60 Н є абсолютно необхідним грудне годування треба припинити.

Під час лікування препаратом слід уникати керування автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Міастенія гравіс.

Для симптоматичного лікування міастенії гравіс у дорослих рекомендується застосовувати по 1-3 таблетки препарату Калімін 60 Н 3-4 рази на добу (180-720 мг на добу).

Хворі на міастенію гравіс потребують ретельного індивідуального підбору дози залежно від перебігу захворювання та відповіді хворого на лікування. Наведені вище дози є лише рекомендаціями проте не слід перевищувати максимальну добову дозу 720 мг.

Міастенічний синдром (синдром Ламберта-Ітона-Рука).

Лікування слід розпочинати з призначення Каліміну 60 Н.

Лiкування пацієнтів iз захворюваннями нирок.

Таблетки слід запивати невеликою кiлькiстю рiдини (приблизно 0 5 склянки води).

Таблетки мають розподільну риску для поділу.

Діти. Калiмiн 60 Н не застосовувати дітям.

Передозування.

У разі випадкового передозування препарату Калiмiн 60 Н треба термiново звернутися за допомогою до лiкаря.

Симптоми інтоксикації. .

Лікування передозування. Препарат слід негайно відмінити. Необхідне промивання шлунка та застосування активованого вугілля. У випадках холінергічного кризу препарат слід негайно вiдмiнити і внутрiшньовенно повiльно ввести атропiну сульфат у кількості 1-2 мг. Залежно від частоти пульсу введення атропіну сульфату через 2-4 години можна повторити. Необхідно підтримувати прохідність дихальних шляхів і в разі необхідності забезпечити штучне дихання.

У разі серцевого нападу слід проводити масаж серця. Відновити водний та електролітний баланс. Після перорального застосування пiридостигмiну бромiду: лаваж шлунка та застосування активованого вугілля.

Побічні реакції.

У осіб з індивідуальною непереносимістю до будь-якого компоненту препарату можливі реакції гіперчутливості.

з боку травного тракту: нудота блювання діарея спастичний біль у животi у зв' язку з пiдвищеною перистальтикою кишечнику гіперсалівація.

з боку серцево-судинної системи: зниження артерiального тиску (артеріальна гiпотензія) зниження частоти серцевих скорочень (брадикардiя) брадиаритмія

з боку дихальної системи: посилення секрецiї бронхiальних залоз

з боку шкіри:

з боку органів зору: розлади акомодацiї підвищена сльозотеча

з боку скелетно-м' язової системи: спазми та слабкiсть м' язiв тремор м' язів

інші: підсилене потовиділeння часті позиви до сечовипускання.

Зазначені небажані ефекти можуть бути ознаками передозування або холінергічного кризу. Тому слід обов' язково з' ясувати причину симптомів і при необхідності застосувати атропіну сульфат шляхом підшкірного внутрішньом' язового або повільного внутрішньовенного введення для усунення парасимпатоміметичних ефектів.

Термін придатності.

Зберігати при температурі не вище 30 С у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 50 та 100 таблеток у флаконі по 1 флакону у коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. Меркле ГмбХ.

Місцезнаходження виробників та його адреса місця провадження діяльності.Людвіг-Меркле-Штрассе 3 89143 Блаубойрен Німеччина.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Калімін 60 H 60 мг таблетки №100

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Калімін 60 H 60 мг таблетки №100

Обліковий номер : 336793

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
AWD. pharma (Германия)

Виробник : Merckle (Германия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9462/01/01

Назва російською : Калимин 60 H табл. 60 мг №100

Мiжнародна назва : Піридостигміну бромід

Форма выпуску : Таблетки

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО