Ефірна олія кориці 10 мл
Виробник | Золотоніська ПКФ ВАТ (Україна, Золотоноша) |
---|---|
Форма товару | Олія |
шт. | 1 |
Кількість в упаковці | 1 |
Бренд | Ароматика |
код моріону | 27601 |
Об'єм | 10 мл |
Призначення | Догляд за тілом |
Температура зберiгання | не вище +25°С |
Ефірна олія кориці інструкція по застосуванню
Корична ефірна олія Ароматика – це ефірна олія, отримана з кори кориці цейлонської. Кориця – це запах маминої випічки, це символ домашнього затишку і родинної турботи, це ароматна кава, що зігріває... Цю пряність неможливо сплутати ні з якою іншою! Ефірна корична олія діє як тепле покривало, вона огортає своїм теплим ароматом, зігріває, огортає спокоєм, прибирає або пом'якшує всі неприємності, переживання і холод. Олія підсилює фізичні та творчі можливості, як і інші грошові аромаолії сприяє фінансовому добробуту. Засіб тонізує шкіру, покращує колір обличчя, активно живить клітини шкіри, що в'яне. Застосовується для ароматизації приміщень в несприятливий осінньо-зимовий період.
Історія використання кориці
Кориця була відома з глибокої давнини. Ця рослина була дорогою спецією та її нерідко приносили в дар ченцям і різним правителям, використовували при культових обрядах, а також як пряність і ліки. Кориця була згадана в Китайських імператорських хроніках ще у 2700 році до нашої ери! На Сході кору коричного дерева використовували протягом тисячоліть для лікування ревматизму, хвороб нирок, простудних захворювань, порушень менструального циклу. Стародавні єгиптяни використовували її для бальзамування, а під час епідемій – як профілактичний засіб.
Метод виробництва коричної ефірної олії
Отримання ефірної олії кориці (Oleum Cinnamoni Zeilanici) відбувається з кори та листя вічнозеленого чагарнику коричника цейлонського або кориці цейлонської (Cinnamomum zeylonicum Blume), родина Лаврові (Lauraceae), методом парової дистиляції.
Походження рослини: Індонезія. Рослина поширена на островах Мадагаскар, Шрі-Ланка, Ява, Коморських, Сейшельських, в Індокитаї, південних і східних районах Індії. Культивують її як пряно-ароматичну й ефіроолійну рослину в Африці та по всій тропічній Азії, переважно на вологих ґрунтах. Сировина для виробництва ефірної олії кориці ТМ Ароматика поставляється зі Шрі-Ланки
Властивості ефірної олії кориці
Це світло-жовта або коричнева рідина з пекучим смаком і пряним, теплим, гірким і одночасно неймовірно солодким запахом, що нагадує запах кориці та гвоздики.
Косметична користь коричної ефірної олії
Корична ефірна олія досить агресивна, в нерозведеному вигляді вона може привести до опіків і подразнення, адже є найсильнішим алергеном з усіх ефірів. Тому в косметичних цілях її потрібно використовувати з обережністю, розбавляючи іншими ефірними або базовими оліями. Слід уникати потрапляння коричної олії на чутливу шкіру.
Внаслідок свого хімічного складу корична олія може тонізувати шкіру, підвищувати її пружність, живити клітини зів'ялої шкіри та надавати омолоджуючий ефект. Корична олія допомогає усувати блідість шкіри, має помірну стягуючу дію.
Ефірна олія кориці допомогає швидко розігріти шкіру і м'язи, що дозволяє легше долати спортивні навантаження. Ароматизована олія для тіла стане у пригоді людям, що страждають від зайвої ваги, її можна застосовувати у пілінгових й антицелюлітних програмах.
Строго дотримуючись дозування, ефірну олію кориці можна застосовувати в складі шампунів, масок і бальзамів для волосся. Вона не тільки зменшить кількість посічених кінчиків, а й активізує обмін речовин у верхніх шарах шкіри голови, посилить приплив крові до коріння волосся, як результат – волосся почне швидше рости, коріння зміцниться, а волосини перестануть випадати. Ваші пасма стануть гладкими, слухняними, придбають дзеркальний блиск і шовковистість. Корична олія також стане корисною, якщо Ви захочете м'яко освітлити локони без шкоди для волосся.
Пам'ятайте, що ефірні олії, в тому числі й ефірна олія кориці, являють собою сильно концентровані рослинні есенції, тому наносити їх на шкіру в чистому, нерозведеному вигляді не можна. Для косметичного використання їх слід розбавити у базовій жирній олії (олії-основі) або будь-якому іншому емульгаторі. Ефірні олії не розчиняються у воді, зате чудово розчиняються в жирі, молоці, кефірі, йогурті, воску, меду, солі.
Ефірна олія кориці в ароматерапії
Ароматні ефірні олії кориці вважаються чудовими тонізуючими засобами, які поліпшують емоційний стан людини. Якщо ви стомлені, напружені, перебуваєте в постійному стресі, спробуйте додати у ванну олію кориці або просто подихайте коричним ароматом, додавши трохи олії для аромалампи. Таке застосування ефірної олії кориці допоможе зігріти в холодну пору року людей похилого віку, фізично слабких і ослаблених після хвороби.
Аромат кориці допомагає позбутися страхів і почуття самотності, а його вплив спрямований на подолання всіх інтровертних й астенічних станів і емоцій. Аромат цієї олії веселить, заряджає оптимізмом, зігріває, надихає на нові звершення, надає впевненість у собі та спонукає до творчості, як і інші аромаолії для грошей сприяє успіху. Ця ефірна олія здатна позбавити від збентеження і тривоги, створити атмосферу довіри, привітності, затишку та умиротворення.
Побутове застосування ефірної олії кориці
Прекрасною композицією для ароматизації приміщень, особливо під Різдво, є суміш коричної олії з апельсиновою ефірною олією. Ці аромаолії для будинку купити можна в нашому інтернет-магазині в розділі «Ефірні олії».
Корична олія відлякує вошей і паразитів шкіри.
Поєднання кориці з оліями
Олія корична добре поєднується з оліями мандариновою, грейпфрутовою, ялиновою, жасминовою, іланг-іланговою, м'яти перцевої, санталовою, евкаліптовою, лавандовою, розмариновою, сосновою. Добре олія «звучить» з пряними ефірними оліями – гвоздики, імбиру, кардамону, коріандру, лаванди, чебрецю. Компліментарні олії – лемонграс, апельсин, цитронелла. Ароматика пропонує купити ефірні олії за вигідною ціною.
Способи застосування
- Збагачення косметичних засобів: 2-3 краплі коричної олії або її суміші з іншими оліями додати до 10-15 г (мл) основи (рослинної олії, крему, тоніка, шампуню, ополіскувача, маски й т.д.).
- Масаж: 3-5 крапель коричної олії або її суміші з іншими оліями змішати з 1 столовою ложкою будь-якої рослинної олії (жожоба, мигдалевої, персикових або виноградних кісточок та ін.) або обраного Вами крему.
- Ванни: У наповнену ванну (37-38 °С) додати 3-4 краплі коричної олії або її суміші з іншими оліями, попередньо змішаних з 1 столовою ложкою емульгатора (молока, меду, морської або кухонної солі). Тривалість процедури – 10-20 хв.
- Баня і сауна: Для ароматизації повітря в лазні та сауні шляхом нанесення на розжарені камені 3-5 крапель олії розвести в 500 мл води.
- Ароматизація приміщення: 3-5 крапель коричної олії або її суміші з іншими оліями додати в аромалампу, заправлену водою, і запалити свічку. Аромат наповнить приміщення. При відсутності аромалампи олію можна нанести на серветку або додати в чашку з гарячою водою і помістити її на радіатор опалення. Тривалість процедури – 15-30 хв.
Застереження: тільки для зовнішнього застосування. Тестувати індивідуально, не допускати передозування. При потраплянні олії в очі – промити великою кількістю води. З обережністю застосовувати при ніжній, чутливій шкірі. Не застосовувати при нервовому виснаженні, гіпертонічній хворобі, вагітності, під час протипухлинної хіміотерапії.
Умови зберігання: зберігати щільно закритою, в недоступному для дітей місці, за температури не вищої +25 °C. Уникати потрапляння прямих сонячного проміння.
Склад (INCI)
Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil.