Детальніше

Ісміжен таблетки №10

Обліковий номер: 346097

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Bruschettini (Италия)

Виробник: Bruschettini (Италия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/15678/01/01

Назва російською: Исмижен таблетки сублингв. №10

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Бактерии streptococcus pneumonіae лизат

Опис

Знизити частоту випадків ГРЗ у дітей допоможе застосування Ісміжен - препарату який покращує резистентність організму до різних інфекцій а також полегшує їх перебіг. Зверніть увагу в інструкції Ісміжен дозування засобу під час лікування гострих вірусних процесів і їх профілактики відрізняються.

Ісміжен (ISMIGEN) інструкція для застосування

Загальна характеристика:

Якісний та кількісний склад:

діюча речовина:

допоміжні речовини: колоїдний гідратований кремній целюлоза мікрокристалічна кальцію фосфат двоосновний магнію стеарат амонію гліцеризинат есенція ментолового порошку.

Форма випуску.

Таблетки сублінгвальні.

Код за АТС: J07AX.

Імунобіологічні та біологічні властивості:

  • активує специфічний імунітет (тривалий захист протягом кількох років) шляхом підвищення рівня продукції ІЛ-2 специфічних сироваткових IgA IgG IgMта секреторних IgA активації ефекторнихСD4 та CD8 Т-лімфоцитів. активації В-лімфоцитів.

Ісміжен добре абсорбується в слизовій оболонці ротової порожнини.

Показання для застосування:

  • гострі підгострі рецидивуючі або хронічні інфекції та захворювання верхніх дихальних шляхів (ГРВІ грип риніт у тому числі алергічний фарингіт назофарингіт тонзиліт синусит ларингіт епіглотит ангіна)
  • гострі підгострі рецидивуючі чи хронічні інфекції та захворювання нижніх дихальних шляхів у тому числі обструктивні (трахеїт трахеобронхіт бронхіт бронхоектази ХОЗЛта ін.).

Завдяки своїй імуностимулюючій дії Ісміжен знижує кількість та інтенсивність випадків ГРЗ у дітей що часто та тривало хворіють а також знижує кількість загострень ХОЗЛ на рік та важкість їх перебігу. Ісміжен застосовується для лікування інфекцій резистентних до антибіотикотерапії та для лікування ускладнень бактеріальних та вірусних інфекцій. Препарат дозволяється застосовувати у комбінації з іншими лікарськими засобами (антибіотиками та муколітичними засобами).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застереження при застосуванні.

Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами. Застосування під час вагітності та лактації

Хоча токсичні ефекти Ісміжену на тваринах не спостерігались рекомендується уникати застосування препарату протягом перших трьох місяців підтвердженої або передбачуваної вагітності.

Спосіб застосування та дози

Для перорального застосування дорослим та дітям від 2 років.

Лікування гострих процесів: 1 таблетку розсмоктувати під язиком протягом 1-2 хв. 1 раз на добу (слід утримуватися від прийому їжі протягом не менше 30 хвилин). Приймати щоденно впродовж щонайменше 10 днів до зникнення симптомів. Лікувальний курс передбачає прийом 10 таблеток.

Профілактичне лікування: 1 таблетку розсмоктувати під язиком протягом 1-2 хв. 1 раз на добу безперервно впродовж 10 днів. Після 20-денної перерви повторити 10-денний курс прийому препарату на наступний місяць. Повний курс лікування при якому досягається максимальний імунотерапевтичний ефект становить 3 місяці. Протягом повного курсу лікування потрібно прийняти ЗО таблеток Ісміжену. Інакше кажучи Ісміжен приймають трьома декадними курсами протягом трьох місяців із двома 20-денними перервами між ними. Дітям молодшого віку рекомендовано попередньо подрібнити таблетку змочити її водою кімнатної температури та отриману пастоподібну суміш покласти до ротової порожнини.

Побічна дія

Зазвичай добре переноситься. Рідко можливе виникнення шкірних алергічних реакцій (зуд подразнення).

Термін придатності.

З роки.

Умови зберігання.

Умови відпуску.

Без рецепта.

Пакування.

По 10 таблеток у алюмінієвій блістерній упаковці з полівінілхлоридної плівки і алюмінієвої фольги що ламінована поліетиленом по 1 або 3 блістери разом з інструкцією про застосування вкладають в картонну коробку.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Ісміжен таблетки №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Ісміжен таблетки №10

Обліковий номер : 346097

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Bruschettini (Италия)

Виробник : Bruschettini (Италия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/15678/01/01

Назва російською : Исмижен таблетки сублингв. №10

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Бактерии streptococcus pneumonіae лизат

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО