Детальніше

Іпатон 250 мг таблетки №20

Обліковий номер: 329532

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Egis (Венгрия)

Виробник: Egis (Венгрия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3965/01/01

Назва російською: Ипатон® таблетки, п/о, по 250 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Тиклопідин

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Тиклопидин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

ІПАТОН&reg

(IPATON)

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить 250 мг тиклопідину гідрохлориду

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна крохмаль картопляний кислота лимонна моногідрат кислота стеаринова кремнію діоксид колоїдний безводний магнію стеарат макрогол 6000 титану діоксид (E 171) гіпромелоза.

Лікарська форма. Таблетки вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група. Антитромботичні засоби.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Завдяки цим ефектам що були продемонстровані у різних дослідженнях препарат зменшує ризик розвитку артеріальних тромбозів головним чином при порушеннях мозкового кровообігу та судинних захворюваннях нижніх кінцівок. Тиклопідин не впливає на згортання крові та фібриноліз.

in vivo in vitro тиклопідин не впливає на функцію тромбоцитів.

Фармакокінетика

Після перорального застосування разової дози тиклопідин швидко і майже повністю всмоктується. Максимальна концентрація у плазмі досягається приблизно через 2 години.

1

Пацієнти літнього віку.

Кліренс тиклопідину з віком знижується. В осіб літнього віку кліренс тиклопідину знижується порівняно з особами молодшого віку у 2 рази.

Пацієнти з нирковою недостатністю.

У пацієнтів з легким (кліренс креатиніну 50-80 мл/хв) або помірним (кліренс креатиніну 20-50 мл/хв) ступенем ниркової недостатності величина AUC тиклопідину збільшувалася на 28 % і 60 % відповідно а плазмовий кліренс зменшувався на 37 % і 52 % відповідно. Проте статистично значущих відмінностей в АДФ-індукованій агрегації тромбоцитів не спостерігалося а час кровотечі був значно подовжений лише у пацієнтів з помірною нирковою недостатністю.

Пацієнти з печінковою недостатністю

При прогресуючому цирозі печінки спостерігалися підвищені рівні тиклопідину.

Клінічні характеристики.

Показання.

-Профілактика цереброваскулярних та серцево-судинних гострих ішемічних ускладнень у пацієнтів з порушеннями мозкового та периферичного артеріального кровообігу.

-Запобігання та корекція порушень функції тромбоцитів спричинених штучним кровообігом під час хірургічних втручань та тривалого гемодіалізу.

-Запобігання підгострій оклюзії коронарного стента після його імплантації.

Застосування препарату при вищевказаних показаннях рекомендується насамперед пацієнтам з гіперчутливістю до ацетилсаліцилової кислоти або у разі неефективності лікування нею.

Протипоказання.

-Підвищена чутливість до тиклопідину або до будь-яких інших компонентів препарату

-геморагічний діатез

-

-захворювання крові що супроводжуються подовженням часу кровотечі

-тяжка печінкова недостатність

-лейкопенія тромбоцитопенія агранулоцитоз в анамнезі.

За жодних обставин препарат не слід застосовувати для первинної профілактики тромбоемболії у здорових осіб.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

-Теофілін (тиклопідин підвищує плазмовий рівень теофіліну).

Якщо сумісне застосування цих препаратів необхідне рекомендується пильне медичне спостереження і у разі необхідності контроль рівня теофіліну в плазмі крові. У разі необхідності дозу теофіліну необхідно коригувати на початку і наприкінці лікування тиклопідином.

-

-

-Фенітоїн (рекомендується контроль плазмових рівнів фенітоїну). У деяких випадках сумісне застосування тиклопідину і фенітоїну може призводити до підвищення концентрації фенітоїну і до токсичних ефектів.

Через підвищений ризик кровотечі одночасне застосування тиклопідину та нижчезазначених препаратів потребує особливої обережності та ретельнішого контролю лабораторних показників:

-нестероїдні протизапальні засоби

-пероральні антикоагулянти (необхідно частіше перевіряти INR)

-препарати гепарину (у разі нефракціонованого гепарину необхідно частіше перевіряти активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ))

-антитромбоцитарні препарати наприклад похідні саліцилової кислоти.

У здорових осіб тривале застосування фенобарбіталу не впливає на антитромбоцитарну активність тиклопідину.

При одночасному застосуванні тиклопідину та бета-блокаторів блокаторів кальцієвих каналів та діуретиків клінічно значуща лікарська взаємодія не спостерігалася.

Антациди зменшуючи всмоктування препарату знижують його концентрацію у плазмі крові. Циметидин блокуючи мікросомальне окислення знижує кліренс препарату у 2 рази.

Застосування препарату після їди підвищує біодоступність тиклопідину.

Особливості застосування.

Препарат може спричиняти тяжкі а іноді і летальні побічні реакції з боку крові (нейтропенія/агранулоцитоз тромботична тромбоцитопенічна пурпура). Можуть також розвиватися геморагічні побічні реакції але лише за таких обставин:

-неналежний клінічний та гематологічний моніторинг

-пізня діагностика та неналежний контроль за станом хворого при розвитку побічних явищ

-одночасне застосування нестероїдних протизапальних засобів що затримують агрегацію тромбоцитів саліцилатів та антикоагулянтів. Однак у разі імплантації коронарного стента тиклопідин слід застосовувати у комбінації з ацетилсаліциловою кислотою (100-325 мг/добу) протягом щонайменше 1 місяця після хірургічного втручання.

На початку терапії а потім кожні 2 тижні протягом перших 3 місяців лікування необхідно проводити гематологічний моніторинг (загальний аналіз крові визначення лейкоцитарної формули визначення рівня тромбоцитів часу кровотечі). Якщо лікування препаратом довелося припинити протягом перших 3 місяців терапії протягом 15 днів після припинення терапії необхідно провести повторне гематологічне дослідження. Спостерігалися поодинокі випадки тяжких побічних реакцій з боку системи кровотворення після 3-го місяця лікування тиклопідином.

33) слід негайно припинити лікування та контролювати показники аналізу крові поки вони не нормалізуються.

Рішення щодо поновлення лікування препаратом повинно ґрунтуватися на оцінці клінічних ознак та даних лабораторних досліджень.

При розвитку тромботичної тромбоцитопенічної пурпури (ТТП синдром Мошковича) можуть спостерігатися тромбоцитопенія гемолітична анемія неврологічні симптоми порушення функції нирок та пропасниця. ТТП може розвиватися дуже швидко більшість випадків спостерігається у перші 8 тижнів лікування. Оскільки тромботична тромбоцитопенічна пурпура може бути летальною слід завжди звертатися до гематолога при виявленні цього захворювання чи підозрі на нього. Плазмоферез поліпшує прогноз цього захворювання.

Препарат слід застосовувати з особливою обережністю і під медичним наглядом пацієнтам зі схильністю до кровотеч.

У разі невідкладної хірургії ризик подовження часу кровотечі можна зменшити шляхом внутрішньовенного введення 0 5-1 мг/кг маси тіла метилпреднізолону при потребі неодноразово і 0 2-0 4 мкг/кг маси тіла десмопресину (вазопресину) та/або плазми крові збагаченої тромбоцитами.

Лікування слід припинити при виникненні стійкої та/або профузної діареї і нудоти.

Пацієнтів слід попереджати про необхідність інформувати лікаря чи стоматолога про прийом тиклопідину перед будь-яким хірургічним втручанням чи стоматологічною операцією. Пацієнтів слід попереджати про необхідність негайно звертатися по медичну допомогу у разі появи будь-яких алергічних шкірних реакцій кровотечі гематоми пропасниці фарингіту виразок на слизовій оболонці ротової порожнини болю у горлі стійкої діареї та жовтяниці. При появі будь-яких із зазначених побічних дій лікування слід припинити.

При розвитку в процесі лікування пропасниці фарингіту або виразок на слизовій оболонці порожнини рота необхідно негайно зробити аналіз крові. Рішення про припинення чи поновлення лікування препаратом буде залежати від оцінки показників гемограми.

Симптомами що вказують на нейтропенію можуть бути: пропасниця біль у горлі виразки ротової порожнини тромбоцитопенію та/або порушення гемостазу (подовження часу кровотечі синці темні випорожнення) і гепатиту (жовтяниця темна сеча світлі випорожнення).

При застосуванні препарату можуть виникнути перехресні реакції гіперчутливості.

Перед застосуванням препарату пацієнтів треба обстежити на гіперчутливість до інших тієнопіридинів (наприклад клопідогрель прасугрель). Тієнопіридини можуть викликати алергічні реакції від легкого до важкого ступеню такі як висип набряк Квінке або гематологічні перехресні реакції такі як тромбоцитопенія і нейтропенія. Пацієнти у яких виникала алергічна реакція або гематологічна реакція на один з тієнопіридинів мають підвищений ризик виникнення аналогічної або іншої реакції на інший тієнопіридин. Рекомендується моніторинг ознак гіперчутливості у пацієнтів з алергією на тієнопіридини.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

З метою зниження частоти шлунково-кишкових розладів таблетки слід приймати під час їди.

Звичайна доза для дорослих становить 1 таблетку 2 рази на добу.

З метою запобігання підгострій оклюзії після імплантації коронарного стента лікування рекомендується розпочинати безпосередньо перед або одразу після імплантації стента з прийому 1 таблетки тиклопідину 2 рази на добу у комбінації з 100-325 мг ацетилсаліцилової кислоти на добу. Комбіноване лікування повинно тривати щонайменше протягом 1 місяця.

Особливі групи пацієнтів.

Пацієнти літнього віку можуть отримувати звичайні дози для дорослих.

Застосування препарату дітям не рекомендується.

Застосування пацієнтам з порушенням функції печінки.

Під час лікування препаратом слід бути особливо обережними а у деяких випадках знижувати його дозу. При розвитку гепатиту або жовтяниці лікування повинно бути припинено. Застосування препарату протипоказано при тяжкій печінковій недостатності.

Корекція дози тиклопідину не потрібна при легкій і помірній нирковій недостатності.

При тяжкій нирковій недостатності може бути необхідним зменшити дозу тиклопідину або припинити лікування.

Діти.

Препарат не застосовувати для лікування дітей.

Передозування.

При передозуванні рекомендується викликати блювання промити шлунок та призначити підтримуюче лікування.

Побічні реакції.

Під час лікування тиклопідином спостерігалися такі побічні реакції.

З боку крові та лімфатичної системи:

нейтропенія включаючи тяжку нейтропенію.

3

З боку імунної системи:

можливий розвиток імунологічних реакцій різних типів у тому числі алергічних реакцій анафілактичних реакцій набряк Квінке артралгія васкуліт вовчакоподібний синдром нефропатія алергічний інтерстиціальний пневмоніт та еозинофілія.

З боку нервової системи.

Сонливість запаморочення головний біль або біль з іншою локалізацією слабкість шум у вухах нервозність зниження концентрації уваги периферична нейропатія.

З боку серцево-судинної системи.

Пальпітація тахікардія

З боку судинної системи.

Гіперемія гематоми кровотечі. Носові кровотечі були найчастішими геморагічними ускладненнями.

З боку шлунково-кишкового тракту.

Головним чином спостерігається нудота та діарея. Діарея зазвичай має помірний та швидкоминучий характер і виникає насамперед у перші 3 місяці лікування. Як правило це побічне явище зникає протягом 1-2 тижнів без необхідності припиняти лікування препаратом.

Також може виникнути зниження апетиту пептична виразка.

З боку гепатобіліарної системи.

Рідко у перший місяць лікування може розвинутися гепатити (гемолітична та/або холестатична жовтяниця). Як правило обидва симптоми зникають після припинення лікування.

Фульмінантний гепатит.

Під час лікування тиклопідином може спостерігатися підвищення рівня печінкових ферментів (підвищення активності ізольованої або неізольованої лужної фосфатази і трансаміназ в сироватці крові у два рази від норми).

З боку шкіри та підшкірної тканини.

Загальні порушення та побічні реакції у місці введення.

Лихоманка.

Лабораторні показники

Ліпіди крові.

Інші побічні реакції.

Рідко можуть виникати пропасниця фарингіт біль у горлі виразки на слизовій оболонці ротової порожнини нефротичний синдром артропатія.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці!

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері по 2 блістери у картонній упаковці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

ЗАТ Фармацевтичний завод ЕГІС.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

1165 м. Будапешт вул. Бекеньфелді 118-120 Угорщина.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Іпатон 250 мг таблетки №20

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Іпатон 250 мг таблетки №20

Обліковий номер : 329532

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Egis (Венгрия)

Виробник : Egis (Венгрия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3965/01/01

Назва російською : Ипатон® таблетки, п/о, по 250 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Тиклопідин

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Тиклопидин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО