Детальніше

Інфларакс мазь 50 г

Обліковий номер: 358696

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Здоровье ООО (Украина, Харьков)

Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/10175/01/01

Назва російською: Инфларакс мазь по 50 г в тубах

Форма выпуску: Мазь

Дiюча речовина : Нимесулид

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

Інструкція

для медичного застосування лікарського засобу

ІНФЛАРАКС

Склад:

діючі речовини:

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: мазь жовтувато-зеленуватого кольору однорідної консистенції.

Фармакотерапевтична група. Дерматологічні засоби. Антибіотики та хіміотерапевтичні засоби комбінації. Код АТХ D06C.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Мазь чинить протизапальну аналгезуючу та антимікробну дію.

Високоактивний відносно аеробних грамнегативних бактерій: Pseudomonas aeruginosa Escherіchіa coli Shigella spp. Salmonella spp. Klebsiella spp. Enterobacter spp. Serratia spp. Provіdencіa stuartіі.

Активний також відносно деяких грампозитивних бактерій: Staphylococcus spp. (у т. ч. штамів стійких до пеніциліну метициліну деяких цефалоспоринів) деяких штамів Streptococcus spp.

Неактивний відносно анаеробних бактерій.

Німесулід має протизапальну (пригнічує фазу запалення внаслідок зниження активності медіаторів запалення що сприяє зменшенню проникності судинної стінки) та аналгезуючу дію (зниження набряку тканини супроводжується зменшенням больових відчуттів).

Лідокаїн інгібує чутливі нервові закінчення шкіри і слизових оболонок тобто спричиняє зворотне пригнічення провідності тканинних елементів нервових клітин (нейрон аксон синапси). Лідокаїн пригнічує активоване подразником транзиторне підвищення проникності для іонів натрію і меншою мірою знижує пасивну проникність для іонів калію і натрію за рахунок чого він стабілізує нейронні мембрани. Лідокаїн зменшує ступінь деполяризації що відбувається у відповідь на фізіологічний подразник а також амплітуду потенціалу дії і пригнічує нервову провідність. Абсорбований після місцевого застосування лідокаїн може спричиняти збудження або депресію з боку центральної нервової системи (ЦНС). Його вплив на серцево-судинну систему може проявлятися у вигляді порушення провідності і периферичної вазодилатації.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

Після місцевого застосування лідокаїн проникає у тканини і чинить місцеву знеболювальну дію. Лідокаїн швидко всмоктується при нанесенні на слизову оболонку і уражену шкіру але погано всмоктується при нанесенні на здорову шкіру. Швидкість всмоктування і кількість активної речовини яка потрапляє у кровообіг залежать від дози типу розміру і стану поверхні на яку наноситься препарат (шкіра або слизова оболонка) а також тривалості експозиції. Метаболізується у печінці. Він спочатку дезалкілується а потім гідролізується. Як незмінена речовина так і метаболіти виводяться переважно нирками.

Клінічні характеристики.

Показання. У хірургічній практиці препарат застосовувати для

Протипоказання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Глюкокортикоїди та протиревматичні засоби (препарати золота амінохінолони) посилюють протизапальну дію німесуліду.

Бензалконію хлорид хімічно несумісний з милами та іншими аніонними поверхнево-активними речовинами (ПАР) а також з препаратами йоду. Неіонні ПАР зменшують або усувають антимікробну дію бензалконію хлориду.

Особливості застосування. Препарат слід наносити тільки на ушкоджені ділянки шкіри запобігати попаданню мазі на неушкоджені ділянки шкіри в очі і на слизові оболонки.

Не слід застосовувати пацієнтам з відомою гіперчутливістю до НПЗЗ. У випадку розвитку реакцій гіперчутливості лікування слід припинити.

У період лікування препаратом можливий розвиток реакцій фоточутливості.

З обережністю та під контролем лікаря застосовувати препарат пацієнтам літнього віку з порушеннями функції нирок печінки із застійною серцевою недостатністю з порушенням кровотворення з гастродуоденальними кровотечами виразками у стадії загострення або тяжкими порушеннями згортання крові.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека застосування препарату у період вагітності або годування груддю не встановлена.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Невідома.

Спосіб застосування і дози. Мазь наносити тонким шаром на уражені ділянки 1-2 рази на добу або просочувати маззю стерильні марлеві серветки які накладати на рану. Необхідна кількість препарату визначається площею ранової поверхні і ступенем гнійної ексудації. Мазь має покривати всю уражену ділянку.

При лікуванні гнійних ран гнійно-запальних захворювань шкіри мазь застосовувати щоденно.

Діти. Безпека та ефективність застосування препарату дітям не встановлена.

Передозування.

У випадку передозування необхідно припинити застосування препарату. Лікування симптоматичне.

Побічні реакції. Алергічні і місцевоподразнювальні явища (у т. ч. шкірні висипання свербіж лущення набряк печія еритема) реакції фоточутливості рідко у чутливих хворих можливе виникнення анафілактичних реакцій наприклад набряку Квінке вазомоторного риніту ядухи бронхоспазму.

Якщо препарат застосовується відповідно до інструкції частота розвитку системних ефектів надзвичайно мала оскільки кількість активної речовини яка може досягти кровообігу дуже мала. При застосуванні високих доз і у разі швидкого всмоктування лідокаїну або при підвищеній чутливості ідіосинкразії чи зниженні переносимості можуть розвинутися побічні реакції властиві місцевим анестетикам амідного типу при системному застосуванні.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 15 г або 25 г або 50 г у тубі у коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Інфларакс мазь 50 г

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Інфларакс мазь 50 г

Обліковий номер : 358696

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Здоровье ООО (Украина, Харьков)

Виробник : Здоровье ООО (Украина, Харьков)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/10175/01/01

Назва російською : Инфларакс мазь по 50 г в тубах

Форма выпуску : Мазь

Дiюча речовина : Нимесулид

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО