Детальніше

Індап 2,5 мг капсули №30

Обліковий номер: 330845

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

PRO. MED. CS Praha (Чешская Республика)

Виробник: PRO. MED. CS Praha (Чешская Республика)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4237/01/01

Назва російською: Индап капсулы по 2,5 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Індапамід

Форма выпуску: Капсулы

Дiюча речовина : Индапамид

Фрамацевтична форма : Капсули

Опис

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

ІНДАП

(INDAP)

Склад:

діюча речовина: індапамід

1 капсула містить 2 5 мг індапаміду

допоміжні речовини: лактоза моногідрат целюлоза мікрокристалічна крохмаль кукурудзяний магнію стеарат кремнію діоксид колоїдний безводний.

Лікарська форма. Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості

Фармакотерапевтична група. Нетіазидні діуретики з помірною діуретичною активністю. Сульфонаміди прості. Код АТС C03B A11.

Фармакологiчнi властивості.

Фармакодинаміка.

Індапамід діє на рівні судин шляхом:

-

-стимуляція синтезу простагландину PGE2 та простацикліну PGI2 (вазодилататор та інгібітор агрегації тромбоцитів).

Індапамід зменшує гіпертрофію лівого шлуночка.

Більш того як показали дослідження різної тривалості (короткої середньої та довгої) за участю пацієнтів із артеріальною гіпертензією індапамід:

  • не впливає на метаболізм ліпідів: тригліцеридів холестерину ліпопротеїдів низької щільності та холестерину ліпопротеїдів високої щільності
  • не впливає на метаболізм вуглеводів навіть у хворих на артеріальну гіпертензію та цукровий діабет.

При перевищенні рекомендованої дози терапевтичний ефект тіазидів та тіазидоподібних діуретиків не збільшується тоді як кількість небажаних явищ зростає. Якщо лікування є недостатньо ефективним підвищувати дозу не рекомендується.

Фармакокінетика.

Абсорбція

Максимальна концентрація у плазмі крові (Тmax) після прийому дози 2 5 мг досягається приблизно через 1-2 години.

Розподіл

Перiод напiввиведення становить вiд 14 до 24 годин (у середньому 18 годин).

Під час регулярного прийому лікарського засобу підвищується рівень стабільної концентрації в плазмі (плато) порівняно з концентрацією індапаміду після прийому одноразової дози. Цей рівень концентрації у плазмі крові залишається стабільним тривалий час без виникнення кумуляції.

Виведення

Нирковий кліренс становить 60-80 % загального кліренсу.

Індапамід виводиться переважно у вигляді метаболітів частка препарату що виводиться нирками у незміненому вигляді становить 5 %.

Пацієнти з нирковою недостатністю

У пацієнтів з нирковою недостатністю фармакокінетичні параметри не змінюються.

Клінічні характеристики.

Показання.

Есенціальна гіпертензія.

Протипоказання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Нерекомендовані комбінації

Літій. Можливе підвищення рівня літію у плазмі крові та поява симптомів передозування як і при безсольовій дієті (зниження екскреції літію з сечею). Якщо необхідно призначити діуретик слід провести ретельний моніторинг рівня літію у плазмі крові та адаптувати дозу літію.

Комбінації що потребують обережності

антиаритмічні препарати класу Іа (квінідин гідроквінідин дизопірамід)

антиаритмічні препарати класу ІІІ (аміодарон соталол дофетилід ібутилід)

деякі антипсихотичні препарати:

oфенотіазини (хлорпромазин ціамемазин левомепромазин тіоридазин трифлуоперазин)

oбензаміди (амісульприд сульпірид сультоприд тіаприд)

oбутирофенони (дроперидол галоперидол)

інші лікарські засоби: бепридил цизаприд дифеманіл еритроміцин внутрішньовенний галофантрин мізоластин пентамідин спарфлоксацин моксифлоксацин вінкамін внутрішньовенний.

При застосуванні індапаміду з вищезазначеними лікарськими засобами підвищується ризик виникнення шлуночкових аритмій зокрема torsades de pointes (гіпокаліємія є фактором ризику).

Перед призначенням такої комбінації слід перевірити рівень калію та у разі необхідності відкоригувати його. Слід контролювати клінічний стан пацієнтів електроліти плазми та ЕКГ. При наявності гіпокаліємії рекомендовано призначати препарати що не спричиняють torsades de pointes.

можуть зменшувати антигіпертензивний ефект індапаміду

у зневоднених пацієнтів підвищується ризик виникнення гострої ниркової недостатності (через зниження гломерулярної фільтрації). Перед початком лікування необхідно відновити водний баланс та перевірити функцію нирок.

Інгібітори АПФ. Можливе раптове виникнення артеріальної гіпотензії та/або гострої ниркової недостатності у пацієнтів зі зниженим рівнем натрію (особливо у пацієнтів зі стенозом ниркової артерії).

Артеріальна гіпертензія. Якщо попереднє застосування діуретика викликало зниження рівня натрію необхідно за 3 доби до початку лікування інгібітором ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ) припинити прийом діуретика та потім у разі необхідності відновити терапію діуретиком або розпочати прийом інгібітору АПФ з низької початкової дози із подальшим поступовим її підвищенням.

При застійній серцевій недостатності застосування інгібітору АПФ слід розпочинати з мінімальної дози та можливо після зниження дози попередньо призначеного діуретика що виводить калій.

У будь-якому випадку необхідно проводити контроль функції нирок (креатиніну плазми) протягом перших тижнів лікування інгібітором АПФ.

підвищують ризик виникнення гіпокаліємії (адитивний ефект). Слід контролювати та у разі необхідності проводити корекцію калію у плазмі крові особливу увагу слід приділяти одночасній терапії із серцевими глікозидами. Рекомендується призначати проносні препарати що не стимулюють перистальтику.

Серцеві глікозиди. Наявність гіпокаліємії сприяє кардіотоксичності серцевих глікозидів. Слід проводити моніторинг калію у плазмі крові ЕКГ-контроль та у разі необхідності коригувати лікування.

Баклофен посилює антигіпертензивну дію препарату. На початку терапії необхідно відновити водно-електролітний баланс пацієнта та контролювати функцію нирок.

Комбінації що потребують уваги

Калійзберігаючі діуретики (амілорид спіронолактон триамтерен). Якщо існує доцільність призначення такої комбінації не виключається можливість виникнення гіпокаліємії (особливо у хворих на цукровий діабет або із нирковою недостатністю) або гіперкаліємії. Слід проводити моніторинг рівня калію у плазмі крові ЕКГ-контроль та у разі необхідності коригувати терапію.

Метформін.

Йодоконтрастні засоби. У разі дегідратації спричиненої прийомом діуретиків збільшується ризик розвитку гострої ниркової недостатності особливо при застосуванні великих доз йодоконтрастних засобів. Необхідно відновити водний баланс до призначення йодоконтрастних засобів.

Іміпраміноподібні антидепресанти нейролептики. Посилення антигіпертензивного ефекту та ризику розвитку ортостатичної гіпотензії за рахунок адитивного ефекту.

Солі кальцію. Можливе виникнення гіперкальціємії внаслідок зниження елімінації кальцію нирками.

Циклоспорин такролімус. Ризик підвищення креатиніну у плазмі крові без впливу на рівень циркулюючого циклоспорину навіть у разі відсутності зниження рівня води/натрію.

Кортикостероїди тетракозактид (системної дії). Зменшення антигіпертензивної дії індапаміду внаслідок затримки води та іонів натрію під впливом кортикостероїдів.

Особливості застосування.

Пацієнти із порушенням функції печінки

У пацієнтів із порушенням функції печінки застосування тіазидоподібних діуретиків може спричинити печінкову енцефалопатію особливо при порушеннях електролітного балансу. У такому разі прийом діуретиків слід негайно припинити.

Світлочутливість

Допоміжні речовини

Препарат містить лактозу тому його не слід призначати пацієнтам з уродженою непереносимістю галактози синдромом мальабсорбції глюкози та галактози недостатністю лактази Лаппа.

Баланс води та електролітів

Натрій

Калій

В усіх вищезазначених випадках необхідний частіший контроль рівня калію у крові. Перший аналіз потрібно зробити протягом 1-го тижня лікування. У разі виявлення гіпокаліємії слід провести її корекцію.

Кальцій

Тіазидні та тіазидоподібні діуретики можуть зменшувати екскрецію кальцію із сечею та призводити до незначного і тимчасового підвищення рівня кальцію у плазмі крові. Виражена гіперкальціємія може бути наслідком попереднього недіагностованого гіперпаратиреоїдизму. У такому разі лікування слід припинити та перевірити функцію паратиреоїдних залоз.

Глюкоза крові

У хворих на цукровий діабет важливо контролювати глюкозу в крові особливо при наявності гіпокаліємії.

Сечова кислота

У пацієнтів із підвищеним рівнем сечової кислоти може спостерігатися тенденція до підвищення кількості нападів подагри.

Функція нирок та діуретики

У спортсменів індапамід може спричинити позитивну реакцію при проведенні допінг-контролю.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Слід уникати призначення діуретиків вагітним жінкам та ніколи не застосовувати їх для лікування фізіологічних набряків вагітних. Діуретики можуть призвести до фетоплацентарної ішемії із ризиком затримки росту плода.

Годування груддю

У період годування груддю застосування індапаміду не рекомендоване через наявність даних щодо його проникнення у грудне молоко.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Призначають дорослим по 2 5 мг (1 капсула) на добу (вранці).

Капсули ковтати не розжовуючи запивати водою.

Застосування більш високих доз препарату не призводить до збільшення антигіпертензивного ефекту але діуретичний ефект зростає.

Ниркова недостатність

Літній вік

У пацієнтів літнього віку рівень креатиніну у плазмі крові повинен відповідати віку масі тіла та статі. Пацієнтам літнього віку Індап можна призначати якщо функція нирок не порушена або якщо порушення є незначними.

Пацієнти із порушенням функції печінки

У разі тяжкого порушення функції печінки лікування препаратом протипоказане.

Діти.

Індап не рекомендовано застосовувати дітям через недостатню кількість даних щодо безпеки та ефективності для цієї групи пацієнтів.

Передозування.

Симптоми передозування перш за все мають прояви водно-електролітних порушень (гіпонатріємія гіпокаліємія). Клінічно можливе виникнення нудоти блювання артеріальної гіпотензії судом сонливості запаморочення (вертиго) сплутаності свідомості поліурії або олігурії аж до анурії (що спричинена гіповолемією).

Заходи першої допомоги включають швидке виведення препарату шляхом промивання шлунка та/або призначення активованого вугілля із подальшим відновленням водно-електролітного балансу в умовах стаціонару.

Побічні реакції.

Порушення з боку системи крові та лімфатичної системи

Неврологічні розлади

Кардіальні порушення

torsades de pointes

Шлунково-кишкові розлади

Розлади з боку сечовидільної системи

Розлади з боку гепатобіліарної системи

Зміни з боку шкіри та підшкірної клітковини

Реакції гіперчутливості головним чином з боку шкіри у пацієнтів які мають схильність до алергічних та астматичних реакцій:

Дослідження

Порушення обміну речовин метаболізму

Термін придатності.

5 роки.

Умови зберігання.

Упаковка. По 10 капсул у блістері 3 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску.

Виробник.

ПРО.МЕД.ЦС Прага а.т. / PRO.MED.CS Prahа a.s.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Телчска 1 140 00 Прага 4 Чеська Республіка / Telсska 1 140 00 Praha 4 Czech Republic.

Заявник.

ПРО.МЕД.ЦС Прага а.т. / PRO.MED.CS Prahа a.s.

Місцезнаходження заявника та адреса місця провадження його діяльності.

Телчска 1 140 00 Прага 4 Чеська Республіка / Telсska 1 140 00 Praha 4 Czech Republic.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Індап 2,5 мг капсули №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Індап 2,5 мг капсули №30

Обліковий номер : 330845

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
PRO. MED. CS Praha (Чешская Республика)

Виробник : PRO. MED. CS Praha (Чешская Республика)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4237/01/01

Назва російською : Индап капсулы по 2,5 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Індапамід

Форма выпуску : Капсулы

Дiюча речовина : Индапамид

Фрамацевтична форма : Капсули

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО