Детальніше

Імігран 50 мг №6

Обліковий номер: 327653

Товару немає в наявності

Короткий огляд

GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник: GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8753/01/01

Мiжнародна назва : Суматриптан

Форма выпуску: Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

Імігран&trade

Склад:

діюча речовина: суматриптан

1 таблетка містить суматриптану 50 мг у формі суматриптану сукцинату

допоміжні речовини: лактози моногідрат лактоза безводна целюлоза мікрокристалічна натрію кроскармелоза магнію стеарат вода очищена Opadry YS-1-1441-G: гіпромелоза титану діоксид (Е 171) триацетин заліза оксид червоний (Е 172 ).

Лікарська форма. Таблетки вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Препарати що застосовуються для лікування мігрені. Селективний агоніст 5НТ1-рецепторів серотоніну. Суматриптан. Код АТС N02C C01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Таблетки Іміграну призначаються для швидкого полегшення стану при нападах мігрені з аурою чи без неї.

Протипоказання.

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату.

Інфаркт міокарда в анамнезі ішемічна хвороба серця стенокардія Принцметала захворювання периферичних судин або симптоми характерні для ішемічної хвороби серця.

Інсульт або минуще порушення мозкового кровообігу в анамнезі.

Помірна або тяжка артеріальна гіпертензія та легка неконтрольована артеріальна гіпертензія.

Тяжка печінкова недостатність.

Супутнє застосування будь-якого агоніста триптан/5-гідрокситриптамін-рецепторів (5-HT1

Конкурентне призначення інгібіторів моноаміноксидази (МАО) та Іміграну. Імігран не слід застосовувати протягом 2 тижнів після відміни інгібіторів МАО.

Спосіб застосування та дози.

Таблетки Іміграну не можна застосовувати з метою профілактики нападу.

Рекомендовані дози Іміграну не можна перевищувати.

Імігран рекомендується застосовувати якомога раніше після початку нападу мігрені хоча він є однаково ефективним на кожній стадії.

Якщо доза препарату виявиться неефективною не потрібно застосовувати ще одну дозу під час цього ж нападу. Наступну дозу Іміграну можна застосувати під час наступних нападів.

Якщо пацієнт відреагував на першу дозу але симптоми відновлюються другу дозу можна застосувати протягом наступних 24 годин мінімальний інтервал між цими дозами повинен бути не менше 2 годин. Загальна добова доза протягом будь-яких 24 годин не повинна перевищувати 300 мг.

Таблетки слід ковтати цілими запиваючи водою.

Пацієнти літнього віку (понад 65 років)

Побічні реакції.

Дані клінічних досліджень

Нервова система

Поширені: запаморочення сонливість порушення чутливості включаючи парестезії і гіпоестезії.

Серцево-судинна система

Поширені: транзиторне підвищення артеріального тиску одразу після прийому препарату приплив крові.

Дихальна система

Поширені: задишка.

Травна система

Скелетно-мязова система та сполучна тканина

Наведені нижче симптоми звичайно є минущими можуть мати інтенсивний характер і впливати на будь-яку частину тіла включаючи грудну клітку і горло.

Поширені: відчуття тяжкості міалгія.

Загальні розлади

Наведені нижче симптоми звичайно є минущими можуть мати інтенсивний характер і впливати на будь-яку частину тіла включаючи грудну клітку і горло.

Поширені: біль відчуття тепла або холоду стискання або напруженості.

Наведені нижче симптоми головним чином мають легкий або помірний характер і є минущими.

Поширені: відчуття слабкості втомлюваність.

Лабораторні дані

Дуже рідко поширені: спостерігались незначні зміни у функціональних печінкових тестах.

Постмаркетингові дані

Імунна система

Нервова система

Частота невідома: судоми. Хоча деякі з цих випадків відмічались у хворих із судомами або зі станами що можуть до них призвести в анамнезі є випадки розвитку судом у пацієнтів без будь-якої схильності до них.

Тремор дистонія ністагм скотома.

Органи зору

Частота невідома: мерехтіння диплопія зниження гостроти зору. Втрата зору (звичайно минуща). Однак порушення зору можуть бути наслідком самого нападу мігрені.

Серцево-судинна система

Частота невідома: брадикардія тахікардія посилене серцебиття порушення ритму транзиторні ішемічні зміни на ЕКГ спазм коронарних артерій стенокардія інфаркт міокарда гіпотензія хвороба Рейно.

Травна система

Частота невідома: ішемічний коліт діарея.

Скелетно-мязова система та сполучна тканина

Психічні порушення

Частота невідома: збудження.

Шкіра та підшкірна тканина

Частота невідома: гіпергідроз.

Передозування.

Дози що перевищували 400 мг (перорально) не спричиняли інших побічних дій крім тих що зазначені вище.

Якщо сталося передозування слід спостерігати за хворим не менше 10 годин і застосовувати звичайні підтримувальні заходи.

Вплив гемодіалізу або перитонеального діалізу на рівень Іміграну в плазмі не встановлено.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Слід зважити очікувану користь для матері і ризик для плода.

З обережністю застосовують під час годування груддю. Не рекомендується годувати дитину груддю протягом 12 годин після прийому препарату.

Діти. Застосовувати не рекомендується оскільки до цього часу ефективність і безпека застосування суматриптану для лікування дітей та підлітків не встановлені.

Особливості застосування.

Таблетки Іміграну застосовують лише при чітко встановленому діагнозі мігрені.

Імігран не застосовують для лікування геміплегічної базилярної та офтальмоплегічної мігрені.

Суматриптан не можна призначати пацієнтам з підозрою на захворювання серця без попереднього обстеження для виявлення серцево-судинної патології. До цієї групи належать жінки у постменопаузному періоді чоловіки віком від 40 років і пацієнти з факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця. Однак таке обстеження не завжди може виявити наявність хвороби серця тому в поодиноких випадках у пацієнтів з недіагностованою хворобою серця зустрічаються тяжкі кардіологічні ускладнення. З обережністю Імігран слід призначати пацієнтам які перебувають під наглядом з приводу артеріальної гіпертензії оскільки у невеликої кількості пацієнтів може спостерігатись транзиторне підвищення рівня артеріального тиску та периферичного судинного опору.

Не рекомендується одночасно застосовувати суматриптан із будь-яким триптан/5НТ1-агоністом.

Імігран слід призначати з обережністю пацієнтам із судомами в анамнезі або з факторами ризику які знижують поріг судомної готовності.

У пацієнтів з гіперчутливістю до сульфаніламідів можуть спостерігатися алергічні реакції після застосування Іміграну. Реакції можуть виявлятися в діапазоні від шкірної гіперчутливості до анафілаксії. Наявність перехресної чутливості обмежена проте слід дотримуватись обережності призначаючи препарат таким пацієнтам.

Рекомендовані дози Іміграну не можна перевищувати.

Інтенсивне лікування гострих нападів мігрені асоціюється із загостренням головного болю (головний біль зумовлений інтенсивним лікуванням) у чутливих пацієнтів. Можливо буде необхідним припинення лікування.

Побічні реакції можуть виникати частіше під час сумісного застосування триптанів та препаратів з трав що містять траву звіробоя (Hypericum perforatum).

Тривале застосування будь-яких типів знеболювальних може посилити головний біль. У разі виникнення такої ситуації або при її загрозі слід проконсультуватися з лікарем та припинити лікування. У пацієнтів у яких часто або щоденно виникає головний біль через регулярне застосування лікарських засобів проти головного болю може бути встановлений діагноз головного болю внаслідок зловживання знеболювальними засобами.

Препарат містить лактозу тому пацієнти з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози недостатністю лактози або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні застосовувати препарат.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Сонливість може стати наслідком як мігрені так і її лікування Іміграном тому слід уникати керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Немає даних про взаємодію з пропранололом флюнаризином пізотифеном або алкоголем.

Дані щодо сумісного застосування з лікарськими засобами що містять ерготамін або інші агоністи триптан/5-HT1

Часовий проміжок якого слід дотримуватися між прийомом суматриптану та лікарських засобів що містять ерготамін або інші агоністи триптан/5-HT1-рецепторів невідомий. Це залежить від доз та типу лікарських засобів що застосовуються. Оскільки ці ефекти можуть бути підсилені прийомом Іміграну необхідно дотримуватися 24-годинного інтервалу між прийомом препаратів що містять ерготамін та інші агоністи триптан/5-HT1-рецепторів та прийомом Іміграну. Відповідно препарати що містять ерготамін та інші агоністи триптан/5-HT1-рецепторів не можна застосовувати протягом 6 годин після прийому Іміграну.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. 1-рецепторів що не впливає на інші 5НТ-рецептори. Ці рецептори містяться головним чином у черепно-мозкових кровоносних судинах. В експериментальних дослідженнях було встановлено що суматриптан чинить селективну вазоконстрикторну дію на судини у системі сонних артерій але не впливає на мозковий кровообіг. Система сонних артерій постачає кров до екстра- та інтракраніальних тканин наприклад мозкових оболонок. Внаслідок розширення цих судин розвивається мігрень. Додатково за допомогою експериментальних даних було доведено що суматриптан гальмує активність трійчастого нерва. Це два можливі механізми через які виявляється антимігренева активність суматриптану.

Клінічний ефект спостерігається через 30 хв після перорального прийому 100 мг препарату.

Фармакокінетика. 1- та 5НТ2-активності. Інші метаболіти не ідентифіковані. Фармакокінетика перорального суматриптану суттєво не змінюється під час нападу мігрені.

Фармацевтичні характеристики

Основні фізико-хімічні властивості:

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 30 С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 6 таблеток у блістері у картонній коробці або по 2 таблетки у 3 блістерах у картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз С.А. Польща.

GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A. Poland.

Місцезнаходження.

ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз С.А. 189 вул. Грюнвальдська 60-322 Познань Польща.

GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A. 189 Grunwaldzka Str. 60-322 Poznan Poland.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Імігран 50 мг №6

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Імігран 50 мг №6

Обліковий номер : 327653

Товару немає в наявності
GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник : GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8753/01/01

Мiжнародна назва : Суматриптан

Форма выпуску : Таблетки