Детальніше

Імет 400 мг таблетки №20

Обліковий номер: 356081

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Berlin-Chemie (Menarini Group) (Германия)

Виробник: Berlin-Chemie (Германия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4029/01/01

Назва російською: Имет® таблетки, п/о, по 400 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Ібупрофен

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Ибупрофен

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ІМЕТ&reg

(IMET)

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка вкрита плівковою оболонкою містить ібупрофену 400 мг

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група.

Код АТХ М01А Е01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакокінетика.

Всмоктування

При прийомі внутрішньо ібупрофен частково всмоктується вже у шлунку а потім повністю у тонкому кишечнику. При пероральному прийомі лікарської форми зі звичайним вивільненням пікова концентрація у плазмі крові досягається через 1-2 години. При прийомі натщесерце максимальна концентрація в сироватці крові може бути досягнута протягом 45 хвилин після застосування.

Розподіл

Зв' язування з білками плазми становить близько 99 %.

Біотрансформація

Ібупрофен метаболізується у печінці (гідроксилювання карбоксилювання).

Виведення

Фармакологічно неактивні метаболіти повністю виводяться головним чином із сечею (90 %) а також із жовчю. Період напіввиведення у здорових людей і пацієнтів які страждають захворюваннями печінки і нирок становить 1 8-3 5 години.

Лінійність/нелінійність

При дозах від 200 до 400 мг спостерігалася лінійна кінетика ібупрофену. При більш високих дозах спостерігалася нелінійна кінетика препарату.

У пацієнтів літнього віку не спостерігається істотних відмінностей у фармакокінетичному профілі.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до ібупрофену або до будь-якого з компонентів препарату.

Тяжке порушення функції печінки нирок серцева недостатність.

Цереброваскулярні або інші кровотечі.

Порушення кровотворення або згортання крові.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

- аспірином оскільки це може збільшити ризик виникнення побічних реакцій крім випадків коли аспірин (доза не вище 75 мг на добу) призначав лікар

- іншими НПЗЗ у тому числі селективними інгібіторами циклооксигенази-2 через те що одночасне застосування декількох НПЗЗ може підвищити ризик шлунково-кишкових виразок і кровотеч внаслідок синергічного ефекту.

З обережністю слід застосовувати ібупрофен в комбінації з:

антикоагулянтами: НПЗЗ можуть посилити лікувальний ефект таких антикоагулянтів як варфарин

антигіпертензивними засобами (інгібітори АПФ та антагоністи ангіотензину II) бета-блокаторами та діуретиками:

Кортикостероїди можуть підвищити ризик появи виразок та кровотеч у шлунково-кишковому тракті.

Дигоксин фенітоїн літій: застосування ібупрофену одночасно з дигоксином фенітоїном або літієм може підвищувати концентрацію даних лікарських препаратів у плазмі крові. Контроль концентрації літію дигоксину і фенітоїну в сироватці крові при правильному застосуванні як правило не потрібен.

Метотрексат: застосування ібупрофену протягом 24 годин до або після введення метотрексату може призвести до підвищення концентрацій метотрексату та збільшення його токсичного ефекту.

Зидовудин: відомо про підвищений ризик гематологічної токсичності при сумісному застосуванні зидовудину та НПЗЗ. Існують докази підвищення ризику розвитку гемартрозу та гематоми у ВІЛ-інфікованих пацієнтів які страждають на гемофілію у разі супутнього лікування зидовудином та ібупрофеном.

Серцеві глікозиди:

Антитромбоцитарні засоби та селективні інгібітори серотоніну: може підвищуватися ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі.

можливе підвищення ризику нефротоксичності.

Міфепристон: НПЗЗ не слід застосовувати раніше ніж через 8-12 діб після застосування міфепристону оскільки вони знижують його ефективність.

Хінолонові антибіотики: одночасний прийом з ібупрофеном може підвищити ризик виникнення судом.

Препарати групи сульфонілсечовини та фенітоїн: результати клінічних досліджень свідчать про наявність взаємодії нестероїдних протизапальних засобів з протидіабетичними препаратами (препарати сульфонілсечовини). Незважаючи на те що взаємодія ібупрофену з препаратами сульфонілсечовини досі не була описана при одночасному прийомі цих лікарських засобів з профілактичною метою рекомендується контролювати рівень цукру в крові.

Пробенецид та сульфінпіразон: лікарські препарати що містять пробенецид та сульфінпіразон здатні затримувати виведення ібупрофену з організму.

Особливості застосування.

Побічні ефекти які стосуються застосування ібупрофену та всієї групи НПЗЗ в цілому можна зменшити шляхом застосування мінімальної ефективної дози потрібної для лікування симптомів протягом найкоротшого періоду часу.

Вплив на серцево-судинну та цереброваскулярну систему

Вплив на органи дихання

Бронхоспазм

Інші НПЗЗ

Одночасне застосування ібупрофену з іншими НПЗЗ включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2 підвищує ризик розвитку побічних реакцій тому його слід уникати.

Системний червоний вовчак і змішані захворювання сполучної тканини

З обережністю слід застосовувати ібупрофен при проявах системного червоного вовчака та змішаних захворюваннях сполучної тканини через підвищений ризик виникнення асептичного менінгіту.

Вплив на нирки

Довготривалий прийом НПЗЗ може призвести до дозозалежного зниження синтезу простагландинів і провокувати розвиток ниркової недостатності. Високий ризик цієї реакції мають пацієнти з порушеннями функції нирок серцевими порушеннями порушеннями функції печінки пацієнти які приймають діуретики і пацієнти літнього віку. У таких пацієнтів необхідно контролювати ниркову функцію.

Вплив на печінку

Порушення функції печінки.

Вплив на фертильність у жінок

Вплив на шлунково-кишковий тракт

Особливо ретельний контроль лікаря потрібний безпосередньо після великих хірургічних втручань.

При тривалому застосуванні ібупрофену потрібно проводити регулярну перевірку стану печінки функції нирок а також аналізу крові.

При вживанні алкоголю в період лікування НПЗЗ можливе збільшення ризику прояву побічних реакцій пов' язаних з діючою речовиною зокрема з боку шлунково-кишкового тракту або центральної нервової системи.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

За умови застосування згідно з рекомендованими дозами та тривалістю лікування препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Пацієнтам які відчувають запаморочення сонливість дезорієнтацію або порушення зору при прийомі НПЗЗ слід відмовитися від керування автотранспортом або роботи з механізмами. Зазначені явища посилюються при поєднанні препарату з прийомом алкоголю.

Спосіб застосування та дози.

Для перорального прийому при нетривалому застосуванні.

Мінімальну ефективну дозу слід застосовувати протягом найменшого можливого періоду потрібного для позбавлення від симптомів.

Якщо скарги зберігаються більше 3 днів у дітей і більше 4 днів при лікуванні болю у дорослих пацієнт повинен звернутися до лікаря.

Пацієнтам які мають чутливий шлунок рекомендується приймати Імет під час їди.

Діти.

Не застосовувати дітям віком до 12 років.

Передозування.

У дітей вживання більше 400 мг/кг ібупрофену може спричинити симптоми інтоксикації. У дорослих ефект доза-відповідь менш яскраво виражений. Період напіврозпаду при передозуванні становить 1 5-3 години.

Симптоми.

Лікування.

Побічні реакції.

Побічні реакції що зустрічаються при застосуванні ібупрофену як і інших НПЗЗ класифіковані за системами органів та частотою їх прояву: дуже часто: 1/10 часто:

З боку серцевої системи.

Дуже рідко: посилене серцебиття серцева недостатність інфаркт міокарда.

З боку травного тракту.

Часто: скарги з боку шлунково-кишкового тракту такі як печія біль у животі нудота блювання метеоризм діарея запор і незначні шлунково-кишкові кровотечі які у виняткових випадках можуть спричинити анемію.

Іноді: виразки шлунково-кишкового тракту з імовірністю розвитку кровотечі та перфорації (іноді з летальним наслідком особливо у пацієнтів літнього віку). Виразковий стоматит загострення коліту та хвороби Крона гастрит.

Дуже рідко: езофагіт панкреатит утворення діафрагмоподібних стриктур кишечнику.

Невідомо: диспепсія мелена криваве блювання жовтяниця.

З боку нервової системи.

Нечасто: порушення з боку центральної нервової системи такі як головний біль запаморочення безсоння збудження дратівливість або підвищена втомлюваність

невідомо:

З боку печінки.

Дуже рідко: порушення функції печінки ураження печінки особливо при тривалій терапії печінкова недостатність гострий гепатит.

З боку судинної системи.

Дуже рідко: артеріальна гіпертензія. Невідомо: артеріальний тромбоз (інфаркт міокарда або інсульт).

З боку шкіри та підшкірної клітковини.

Дуже рідко:

З боку психіки.

Невідомо: тільки при тривалому застосуванні: депресія галюцинації сплутаність свідомості.

З боку органів зору.

Нечасто: при тривалому лікуванні можуть виникати порушення зору неврит зорового нерва.

З боку органів слуху.

Рідко: при тривалому лікуванні можливі дзвін у вухах та запаморочення.

З боку імунної системи.

Інфекції та інвазії.

Дуже рідко: були описані загострення інфекцій пов' язаних із запаленням (наприклад розвиток некротизуючого фасциїту) що збігаються з прийомом нестероїдних протизапальних препаратів. Це можливо пов' язано з механізмом дії нестероїдних протизапальних лікарських засобів.

Якщо ознаки інфекції спостерігаються або погіршуються під час прийому пацієнту треба негайно звернутися до лікаря. Слід перевірити чи дійсно існують показання для антиінфекційної/антибактеріальної терапії.

Загальні порушення.

Нездужання і підвищена втомлюваність.

Лабораторні дослідження.

Дуже рідко: зниження рівня гемоглобіну.

Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Спеціальні умови зберігання не вимагаються. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

Категорія відпуску.

Виробник.

БЕРЛІН-ХЕМІ АГ.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Глінікер Вег 125 12489 Берлін Німеччина.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Імет 400 мг таблетки №20

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Імет 400 мг таблетки №20

Обліковий номер : 356081

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Berlin-Chemie (Menarini Group) (Германия)

Виробник : Berlin-Chemie (Германия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4029/01/01

Назва російською : Имет® таблетки, п/о, по 400 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Ібупрофен

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Ибупрофен

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО