Детальніше

Ібупром Макс 400 мг таблетки №24

Обліковий номер: 359748

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

US Pharmacia (Польша)

Виробник: US Pharmacia (Польша) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/1361/01/01

Назва російською: Ибупром макс таблетки, п/о, по 400 мг №24 (12х2)

Мiжнародна назва : Ібупрофен

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Ибупрофен

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки з цукровим покриттям

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ІБУПРОМ МАКС

(IBUPROM MAX)

Склад:

діюча речовина: ibuprofen

1 таблетка містить ібупрофену 400 мг

допоміжні речовини: ядро: лактоза моногідрат повідон крохмаль кукурудзяний тальк натрію кроскармелоза магнію стеарат кремнію діоксид колоїдний безводний

оболонка: сахароза тальк крохмаль кукурудзяний титану діоксид (Е 171) віск карнаубський віск білий.

Лікарська форма. Таблетки вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору довгасті опуклі з обох боків таблетки в цукровій оболонці.

Фармакотерапевтична група.

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Похідні пропіонової кислоти.

Код АТХ М01А Е01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакокінетика.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Відомо про підвищений ризик гематологічної токсичності при сумісному застосуванні зидовудину та НПЗЗ. Існують докази підвищення ризику розвитку гемартрозу та гематоми у ВІЛ-інфікованих пацієнтів які страждають на гемофілію у разі супутнього лікування зидовудином та ібупрофеном.

Серцеві глікозиди: НПЗЗ можуть посилювати порушення серцевої функції знижувати функцію клубочкової фільтрації нирок та підвищувати рівень глікозидів у плазмі крові.

Антитромбоцитарні засоби та селективні інгібітори серотоніну: може підвищуватися ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі.

Циклоспорин такролімус: можливе підвищення ризику нефротоксичності.

Міфепристон: НПЗЗ не слід застосовувати раніше ніж через 8-12 діб після застосування міфепристону оскільки вони знижують його ефективність.

Хінолонові антибіотики: одночасний прийом з ібупрофеном може підвищити ризик виникнення судом.

Препарати групи сульфонілсечовини та фенітоїн: можливе підсилення ефекту.

Особливості застосування.

Не приймати з іншими лікарськими засобами із групи НПЗЗ хворим на артеріальну гіпертензію та/або з посиланням в анамнезі на серцеву дисфункцію оскільки можлива затримка рідини та набряки які асоціюються з прийомом НПЗЗ.

Обережно приймати особам із бронхіальною астмою оскільки лікарський засіб може спричинити бронхоспазм. У пацієнтів із виразковими захворюваннями шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі прийом лікарського засобу підвищує вірогідність кровотечі з травного тракту. У разі прийому лікарського засобу у пацієнтів із порушенням функції печінки та нирок слід контролювати активність печінкових ферментів і функціональну здатність нирок. З обережністю необхідно застосовувати хворим на системний червоний вовчак або хвороби сполучної тканини оскільки можливий ризик розвитку стерильного менінгіту.

Прояви побічних ефектів які стосуються застосування ібупрофену та всієї групи НПЗЗ в цілому можна зменшити шляхом застосування мінімальної ефективної дози потрібної для лікування симптомів протягом найкоротшого періоду часу.

Довготривалий прийом НПЗЗ може призвести до дозозалежного зниження синтезу простагландинів і провокувати розвиток ниркової недостатності. Високий ризик цієї реакції мають пацієнти з порушенням функції нирок серцевими порушеннями порушеннями функції печінки пацієнти які приймають діуретики і пацієнти літнього віку. У таких пацієнтів необхідно контролювати ниркову функцію.

Вплив на фертильність у жінок

Існують обмежені дані що лікарські засоби які пригнічують синтез циклооксигенази/простагландину можуть впливати на процес овуляції. Цей процес є оборотним після припинення лікування. Довготривале застосування (стосується дози 2400 мг протягом доби а також тривалості лікування понад 10 днів) ібупрофену може порушити жіночу фертильність і не рекомендується жінкам які намагаються завагітніти. Жінкам які мають труднощі з настанням вагітності або проходять обстеження з причини безпліддя цей препарат необхідно відмінити.

Вплив на травний тракт

НПЗЗ слід з обережністю застосовувати пацієнтам з хронічними запальними захворюваннями кишечнику (виразковий коліт хвороба Крона) оскільки ці стани можуть загострюватись. Існують повідомлення про випадки шлунково-кишкової кровотечі перфорації виразки можливо були летальні випадки які виникали на будь-якому етапі лікування НПЗЗ незалежно від наявності попереджувальних симптомів або наявності тяжких розладів з боку травного тракту в анамнезі.

Ризик шлунково-кишкової кровотечі перфорації виразки підвищується при збільшенні доз НПЗЗ у пацієнтів з виразкою в анамнезі особливо якщо вона ускладнена кровотечею або перфорацією та у пацієнтів літнього віку. Ці пацієнти повинні розпочинати лікування з мінімальних доз. Слід дотримуватись обережності при лікуванні пацієнтів які отримують супутні препарати що можуть підвищити ризик гастротоксичності або кровотечі такі як пероральні кортикостероїди або антикоагулянти (наприклад варфарин) або антитромбоцитарні засоби (наприклад аспірин). При тривалому лікуванні для цих пацієнтів а також для пацієнтів які потребують супутнього застосування низьких доз ацетилсаліцилової кислоти (аспірину) або інших лікарських засобів що можуть збільшити ризик для травного тракту слід розглядати призначення лікарем комбінованої терапії мізопростолом або інгібіторами протонної помпи.

Пацієнтам із наявними шлунково-кишковими розладами в анамнезі передусім пацієнтам літнього віку слід повідомляти про будь-які незвичайні симптоми з боку травного тракту особливо про шлунково-кишкову кровотечу на початку лікування. У разі шлунково-кишкової кровотечі або виразки у пацієнтів які отримують ібупрофен лікування слід негайно припинити.

З боку шкіри та підшкірної клітковини.

Дуже рідко на тлі прийому НПЗЗ можуть виникати тяжкі форми шкірних реакцій включаючи ексфоліативний дерматит синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз. Найвищий ризик появи таких реакцій відбувається протягом першого місяця лікування. Ібупрофен слід відмінити при перших ознаках шкірного висипу патологічних змін слизових оболонок або при будь-яких інших ознаках гіперчутливості.

Оскільки лікарський засіб містить лактозу пацієнтам з такими рідкісними спадковими захворюваннями як непереносимість галактози дефіцит лактази Лаппа або порушення мальабсорбції глюкозо-галактози не слід приймати цей препарат.

Оскільки лікарський засіб містить сахарозу пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції або недостатністю сахарази-ізомальтази не слід застосовувати цей препарат.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Пригнічення синтезу простагландинів може негативно впливати на вагітність та/або розвиток ембріона/плода. Дані епідеміологічних досліджень вказують на підвищений ризик викидня вроджених вад після застосування інгібіторів синтезу простагландинів на ранній стадії вагітності. Вважається що ризик підвищується зі збільшенням дози та тривалості терапії. НПЗЗ не слід приймати у перші два триместри вагітності або під час пологів якщо тільки потенційна користь для пацієнтки не перевищує потенційний ризик для плода. Під час ІІІ триместру вагітності при застосуванні будь-яких інгібіторів синтезу простагландинів можливі такі впливи на плід як серцево-легенева токсичність (передчасне закриття артеріальної протоки плода з легеневою гіпертензією) та порушення функції нирок яке може прогресувати до ниркової недостатності з проявом олігогідроамніозу. Ібупрофен протипоказаний у ІІІ триместрі вагітності через можливість пригнічення скорочувальної функції матки що може призвести до збільшення тривалості пологів із тенденцією до підвищення кровотечі у матері та дитини навіть при застосуванні низьких доз.

Під час проведення досліджень незначна кількість ібупрофену була виявлена у грудному молоці. НПЗЗ у разі можливості не рекомендується застосовувати під час годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

При короткочасному прийомі лікарського засобу необхідності у застережних заходах немає. За умови застосування згідно з рекомендованими дозами та тривалістю лікування препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Пацієнтам які відчувають запаморочення сонливість дезорієнтацію або порушення зору при прийомі НПЗЗ слід відмовитися від керування автотранспортом або роботи з механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Для перорального прийому при нетривалому застосуванні незалежно від прийому їжі.

Дорослі та діти віком від 12 років: по 1 таблетці кожні 4-6 годин. Таблетки необхідно запивати водою. Не приймати більше 3 таблеток протягом 24 год. Максимальна добова доза становить 1200 мг.

Мінімальну ефективну дозу слід застосовувати протягом найменшого можливого періоду потрібного для позбавлення від симптомів. У разі необхідності застосовувати препарат понад 10 днів якщо симптоми не зникають або погіршуються пацієнт повинен звернутися до лікаря.

Пацієнти літнього віку не потребують спеціального дозування.

Пацієнти з порушенням функції нирок та печінки легкого або помірного ступеня не потребують коригування дози.

Діти.

Не застосовувати дітям віком до 12 років.

Передозування.

У разі гострого передозування симптоми залежать від прийнятої кількості лікарського засобу а також часу який пройшов від моменту його прийому. Першими симптомами які зазвичай спостерігаються є: нудота блювання головний біль та запаморочення біль в епігастрії сонливість діарея шум у вухах ністагм порушення зору збуджений стан дезорієнтація судоми гостра ниркова недостатність пошкодження печінки дихальна недостатність ціаноз продовження протромбінового часу. У разі передозування може наступити кома артеріальна гіпотензія гіперкаліємія з порушенням серцевого ритму метаболічний ацидоз підвищення температури тіла порушення зі сторони дихальної системи та порушення функції нирок. Після довготривалого прийому спорадично можуть спостерігатися гемолітична анемія гранулоцитопенія та тромбоцитопенiя.

У хворих на бронхіальну астму може спостерігатися загострення перебігу астми.

Застосування препарату дітям у дозі понад 400 мг/кг може спричинити появу симптомів інтоксикації. У дорослих ефект менш виражений. Період напіввиведення при передозуванні становить 1 5-3 години. Якщо з часу гострого передозування не пройшло більше 1 години рекомендується викликати блювання промити шлунок або прийняти активоване вугілля. При виникненні частих або тривалих судом слід ввести внутрішньовенний діазепам або лоразепам. Пацієнтам з астмою слід призначити бронходилататори.

У випадках передозування ібупрофену немає антидоту і специфічного лікування. Симптоматичне лікування засноване на моніторингу життєвих функцій з вимірюванням артеріального тиску крові виконанням ЕКГ а також інтерпретації симптомів що вказують на можливу кровотечу з травного тракту появи метаболічного ацидозу та порушень з боку центральної нервової системи.

Побічні реакції.

Набряк підвищення артеріального тиску та серцева недостатність відзначали в комбінації з лікуванням нестероїдними протизапальними засобами.

Застосовування ібупрофену (особливо у високих дозах 2400 мг щодня) а також тривале застосування може призвести до незначного підвищення ризику появи артеріальних тромботичних подій (наприклад інфаркт міокарда або інсульт).

Відзначалися реакції підвищеної чутливості неспецифiчнi алергічні реакції анафілаксія та реактивність з боку дихальних шляхів наприклад астма загострення астми бронхоспазм задишка рiзнi шкiрнi реакції наприклад свербіж кропив' янка набряк Kвінкe та дуже рідко відзначалися ексфолiативнi та бульознi дерматити (включаючи епідермальний некроліз та мультиформну еритему).

Перелік зазначених нижче побічних ефектів пов' язаний з побічними ефектами що спостерігаються при нетривалому застосуванні ібупрофену у складі препаратів що відпускаються без рецепта.

Побічні реакції що виникають при застосуванні ібупрофену як і інших


З боку травного тракту:

З боку нервової системи:

З боку дихальної системи:

З боку серцевої системи:

З боку сечовидільної системи:

З боку гепатобiлiарної системи:

З боку системи крові та лімфатичної системи:

З боку шкіри i пiдшкiрної клітковини:

З боку імунної системи:

З боку психіки:

З боку органів зору:

З боку органів слуху:

Загальні порушення: нездужання і підвищена втомлюваність.

Лабораторні показники:

Інфекції:

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

ТОВ ЮС Фармація/US Pharmacia Sp. z o.o.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Вул. Зембицка 40 50-507 Вроцлав Польща/Ul. Ziebicka 40 50-507 Wroclaw Poland.

Заявник.

Юнiлaб ЛП/Unilab LP.

Місцезнаходження заявника та/або представника заявника.

966 Хангерфорд Драйв офiс 3Б Роквiль МД 20850 США/

966 Hungerford Drive Suite 3B Rockville MD 20850 USA.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Ібупром Макс 400 мг таблетки №24

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Ібупром Макс 400 мг таблетки №24

Обліковий номер : 359748

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
US Pharmacia (Польша)

Виробник : US Pharmacia (Польша) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/1361/01/01

Назва російською : Ибупром макс таблетки, п/о, по 400 мг №24 (12х2)

Мiжнародна назва : Ібупрофен

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Ибупрофен

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки з цукровим покриттям

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО