Детальніше

Гутталакс 7,5 мг/мл краплі 15 мл

Обліковий номер: 346858

69.1 грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Boehringer Ingelheim (Германия)

Виробник: Boehringer Ingelheim (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0832/01/01

Мiжнародна назва : Натрію пікосульфат

Форма выпуску: Капли

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

інструкція Гутталакс&nbsp (Guttalax&nbsp Picosulfat) краплі

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина Гутталакс: натрію пікосульфат, моногідрат
1 мл містить натрію пікосульфату моногідрату 7,5 мг
допоміжні речовини Гутталакс: натрію бензоат (Е 211) сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420) &nbsp кислота лимонна, моногідрат натрію цитрат, дигідрат вода очищена.

Лікарська форма

Краплі.

Основнi фiзико-хiмiчнi властивостi:

прозорий розчин, від безбарвного до жовтуватого&nbsp забарвлення або злегка жовтувато-коричневого кольору, дещо в&rsquo язкий розчин з майже&nbsp невідчутним запахом.

Фармакотерапевтична група

Контактні проносні засоби. Код ATX А06А В08.

Фармакологiчнi властивості

Фармакодинаміка.

Натрію пікосульфат, діюча речовина препарату Гутталакс пікосульфат, є&nbsp проносним засобом місцевої дії тріарилметанової групи, який після бактеріального&nbsp розщеплення у товстій кишці стимулює її слизову оболонку, прискорюючи перистальтику&nbsp і сприяючи накопиченню води та електролітів у просвіті товстої кишки. Результатом цього
є стимуляція дефекації, зменшення часу транзиту і пом&rsquo якшення калу.&nbsp Натрію пікосульфат діє у товстій кишці і стимулює у ній безпосередньо процес евакуації&nbsp калу. У зв&rsquo язку з цим він є неефективним для впливу на травлення чи всмоктування калорій&nbsp або основних поживних речовин у тонкому кишечнику.
У рандомізованому подвійно-сліпому дослідженні у паралельних групах, в якому взяли&nbsp участь 367 пацієнтів з хронічним запором, щоденне застосування препарату&nbsp Гутталакс пікосульфат призвело до значущого збільшення кількості успішних&nbsp актів дефекації на тиждень у порівнянні з плацебо, починаючи з першого тижня лікування.
Переваги препарату Гутталакс пікосульфат у порівнянні з плацебо були&nbsp продемонстровані протягом усіх 4 тижнів лікування (p &lt 0,0001). У кінці дослідження рівні&nbsp калію в сироватці крові залишалися незміненими (4,4 мМ) і знаходилися у межах&nbsp фізіологічної норми (3,6 - 5,3 мМ).

Фармакокінетика.
Абсорбція і розподіл. Після перорального застосування натрію пікосульфат досягає товстої&nbsp кишки без суттєвої абсорбції.
Біотрансформація. Натрію пікосульфат перетворюється на активну сполуку, яка має&nbsp проносну дію, &mdash біс-(п-гідроксифеніл)-піридил-2-метан (БГПМ) &mdash шляхом бактеріального&nbsp розщеплення у дистальному сегменті кишечнику.
Елімінація. Після конверсії всмоктується лише невелика частина БГПМ. Після&nbsp перорального прийому 10 мг натрію пікосульфату 10,4% загальної дози виводиться у&nbsp вигляді глюкуроніду БГПМ з сечею через 48 год. Крім того, БГПМ виводиться у вигляді&nbsp глюкуроніду з жовчю.
Взаємозв&rsquo язок між фармакокінетикою і фармакодинамікою. Початок дії зазвичай&nbsp спостерігається через 6 - 12 годин після прийому препарату Гутталакс, залежно від вивільнення&nbsp активного метаболіту (БГПМ). Проносний ефект препарату не корелює з рівнями активного&nbsp метаболіту у плазмі крові.

Показання

Запори або випадки, що потребують полегшення дефекації.
Як і інші проносні засоби, препарат Гутталакс пікосульфат не слід застосовувати&nbsp щодня або протягом тривалих періодів часу без проведення повної діагностичної оцінки&nbsp для встановлення причини запору.

Протипоказання

  • Гіперчутливість до діючої речовини, інших тріарилметанів або до будь-якої з допоміжних&nbsp речовин препарату.
  • Динамічна або механічна кишкова непрохідність.
  • Тяжкі захворювання органів черевної порожнини з больовим синдромом та/або з&nbsp підвищенням температури тіла (наприклад апендицит), що можуть супроводжуватися&nbsp нудотою та блюванням.
  • Гострі запальні захворювання кишечнику.
  • Cильне зневоднення.
  • Рідкісна спадкова непереносимість будь-якої з допоміжних речовин препарату&nbsp Гутталакс (див.&nbsp розділ &laquo Особливості застосування&raquo ).

Препарат Гутталакс пікосульфат не можна призначати дітям віком до 4 років.&nbsp Препарат Гутталакс пікосульфат не можна застосовувати пацієнтам з рідкісною&nbsp спадковою непереносимістю фруктози.
При станах, які пов'язані з порушенням водного й електролітного балансу (наприклад, при&nbsp тяжкому порушенні функції нирок), препарат Гутталакс пікосульфат слід&nbsp приймати лише під медичним наглядом.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Одночасне застосування великих доз лікарського засобу Гутталакс пікосульфат та&nbsp діуретиків або кортикостероїдів може збільшити ризик порушення електролітного балансу,&nbsp що може призвести до підвищення чутливості до серцевих глікозидів.
Одночасне застосування з антибіотиками може послаблювати проносну дію лікарського&nbsp засобу Гутталакс пікосульфат.

Особливості застосування

У пацієнтів, які страждають на хронічний запор, слід виконати повну діагностичну оцінку&nbsp та встановити причину запору.
Тривале і надмірне застосування препарату Гутталакс пікосульфат може&nbsp призвести до порушень рідинного та електролітного балансу та до гіпокаліємії. Припинення&nbsp застосування препарату&nbsp Гутталакс пікосульфат може призвести до поновлення&nbsp симптомів. Якщо препарат&nbsp Гутталакс пікосульфат застосовували при хронічних
запорах протягом тривалого часу, будь-яке поновлення симптомів запору може мати більш&nbsp виражений характер.

Повідомлялося про випадки запаморочення та/або синкопе, які у часі збігалися із&nbsp застосуванням натрію пікосульфату. Наявна інформація вказує на те, що зазначені явища&nbsp були обумовлені синкопе при дефекації (асоційованим з феноменом Вальсальви) або&nbsp вазовагальною відповіддю на біль у животі.
Цей лікарський засіб містить приблизно 450 мг сорбіту на 1 мл розчину (що відповідає&nbsp приблизно 600 мг сорбіту при застосуванні максимальної рекомендованої добової дози для&nbsp дорослих). Пацієнтам із рідкісною спадковою проблемою непереносимості фруктози не&nbsp слід приймати препарат&nbsp Гутталакс пікосульфат

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність.

Належні клінічні дослідження за участю вагітних жінок не проводилися. Дослідження на&nbsp тваринах продемонстрували репродуктивну токсичність препарату Гутталакс при застосуванні у&nbsp добових дозах 10 мг/кг і вище. З міркувань безпеки препарат&nbsp Гутталакс пікосульфат&nbsp по можливості не слід застосовувати під час вагітності.

Годування груддю
Клінічні дані показують, що ані активний метаболіт біс-(парагідроксифеніл)-піридил-2-&nbsp метан (БГПМ), ані його глюкуроніди не екскретуються у грудне молоко. З огляду на це&nbsp препарат&nbsp Гутталакс пікосульфат можна застосовувати під час годування груддю.

Фертильність
Клінічні дослідження впливу препарату Гутталакс на фертильність у людей не проводилися.
Дослідження на тваринах не продемонстрували ніякого впливу препарату Гутталакс на фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або&nbsp іншими механізмами

Жодних досліджень впливу препарату&nbsp Гутталакс на здатність керувати транспортними засобами та&nbsp працювати з іншими механізмами не проводилося.
Однак пацієнтів слід попередити про можливість розвитку таких небажаних явищ, як&nbsp запаморочення та/або синкопе, внаслідок вазовагальної реакції (наприклад, у відповідь на&nbsp спазми у животі). У разі виникнення спазмів у животі пацієнтам слід уникати таких&nbsp потенційно небезпечних видів діяльності, як керування транспортними засобами або робота&nbsp з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дозування. Якщо не призначено інше, доза для дорослих становить 10 - 18 крапель (що&nbsp відповідає 5 - 10 мг натрію пікосульфату). Доза для дітей віком від 4 років становить 5 - 9&nbsp крапель (що відповідає 2,5 - 5 мг натрію пікосульфату).
Рекомендовано починати з найнижчої дози. Дозу можна коригувати до максимальної&nbsp рекомендованої дози для забезпечення регулярної дефекції. Не можна перевищувати&nbsp максимальну добову дозу, що становить 18 крапель для дорослих або 9 крапель для дітей&nbsp віком від 4 років.

Препарат&nbsp Гутталакс пікосульфат не слід застосовувати постійно (щодня) або&nbsp протягом тривалих періодів часу без визначення причини запору.

Спосіб застосування

Пероральний прийом. Препарат&nbsp Гутталакс пікосульфат&nbsp бажано приймати ввечері. Препарат Гутталакс можна приймати разом з рідиною або без неї. Після&nbsp застосування крапель випорожнення кишечнику, як правило, відбувається приблизно через
10 - 12 годин.

Діти

Препарат Гутталакс застосовують дітям віком від 4 років тільки за призначенням лікаря.

Передозування

Передозування може призвести до рідких випорожнень (діареї), спазмів у животі та&nbsp клінічно значущої втрати рідини, калію та інших електролітів.
При гострому передозуванні наслідки можуть бути мінімізовані або усунуті шляхом&nbsp примусового блювання або промивання шлунка через короткий час після прийому&nbsp препарату Гутталакс. Можна зважити доцільність замісного введення рідини та корекції&nbsp електролітного балансу. Можна застосовувати протиспазматичні засоби.

Повідомлялося про окремі випадки ішемії слизової оболонки товстого кишечнику при&nbsp застосуванні доз натрію пікосульфату, значно більших за дози, рекомендовані для&nbsp лікування запору.
Хронічне передозування препарату&nbsp Гутталакс пікосульфат (як і інших проносних&nbsp засобів) може призводити до хронічної діареї, болю в животі, гіпокаліємії, вторинного&nbsp гіперальдостеронізму та утворення каменів у нирках. При тривалому зловживанні&nbsp проносними засобами повідомлялося про ураження ниркових канальців, метаболічний&nbsp алкалоз та м&rsquo язову слабкість у результаті гіпокаліємії.

Побічні реакції

Побічні реакції зазначено за частотою виникнення: дуже часто (&ge 1/10), часто (&ge 1/100 &ndash &nbsp &lt 1/10), нечасто (&ge 1/1000 &ndash &lt 1/100), рідко (&ge 1/10 000 &ndash &lt 1/1000), дуже рідко (&lt 1/10 000),
частота невідома (частоту не можна оцінити за відомими даними).
З боку шкіри та підшкірної клітковини:
частота невідома: шкірні реакції (ангіоневротичний набряк, медикаментозна&nbsp токсикодермія, висипання, свербіння).
З боку імунної системи:
частота невідома: алергічні реакції.
З боку нервової системи:
нечасто: запаморочення
частота невідома: синкопе.
Наявна інформація вказує на те, що запаморочення та синкопе обумовлені вазовагальною&nbsp реакцією (наприклад, у відповідь на спазми у животі або дефекацію) (див. також розділ&nbsp &laquo Особливості застосування&raquo ).
З боку шлунково-кишкового тракту:
дуже часто: діарея
часто: дискомфорт у животі, біль у животі, спазми у животі
нечасто: нудота, блювання.
Тривале та надмірне застосування препарату&nbsp Гутталакс пікосульфат може&nbsp призвести до втрати рідини, калію та інших електролітів. Це може обумовити м&rsquo язову&nbsp слабкість і порушення серцевої функції, особливо при одночасному застосуванні препарату&nbsp Гутталакс пікосульфат&nbsp з діуретиками або кортикостероїдами.
Повідомлення про підозрювані небажані реакції.
Повідомлення про підозрювані побічні реакції після затвердження лікарського засобу є&nbsp важливою процедурою. Це дає змогу продовжувати моніторинг співвідношення&nbsp користь/ризик для даного лікарського засобу. Медичних працівників просять повідомляти&nbsp про усі підозрювані побічні реакції у Державний експертний центр МОЗ України.

Термін придатності

3 роки. Використати протягом 12 місяців після першого відкриття флакона.

Умови зберігання

Зберігати Гутталакс у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25&deg C.

Упаковка

По 15 мл або 30 мл у флаконі по 1 флакону у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Гутталакс 7,5 мг/мл краплі 15 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Гутталакс 7,5 мг/мл краплі 15 мл

Обліковий номер : 346858

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Boehringer Ingelheim (Германия)

Виробник : Boehringer Ingelheim (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0832/01/01

Мiжнародна назва : Натрію пікосульфат

Форма выпуску : Капли

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО