Детальніше

Гриппостад С капсулы №10

Обліковий номер: 349232

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Stada (Германия)

Виробник: Stada (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4648/01/01

Назва російською: Гриппостад® с капсулы тв. №10 (10х1)

Мiжнародна назва : Парацетамол+хлорфенамін

Форма выпуску: Капсулы

Дiюча речовина : Парацетамол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Капсули

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ГРИППОСТАД&reg С

(GRIPPOSTADС)

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить парацетамолу 200 мг аскорбінової кислоти 150 мг кофеїну

25 мг хлорфенаміну малеату 2 5 мг

допоміжні речовини: лактоза моногідрат желатин гліцерину тристеарат титану діоксид (Е 171) хіноліновий жовтий (Е 104) еритрозин (Е 127).

Лікарська форма. Капсули тверді.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група. Парацетамол комбінації без психолептиків. Код АТХ N02B E51.

Фармакологічні властивості.

Парацетамол

Хлорфенаміну малеат1-антигістамін який чинить десенсибілізуючу і аналгетичну дію зменшує судинно-тканинну проникність слизової оболонки верхніх дихальних шляхів усуває свербіж в очах та носі.

Кофеїн

Аскорбінова кислота

Клінічні характеристики.

Показання.

Для полегшення симптомів застуди.

Протипоказання.

Гіперчутливість до парацетамолу або до будь-якого іншого компонента препарату тяжкі порушення функції печінки і/або нирок синдром Жильбера синдром Дубіна-Джонсона виражена гіпербілірубінемія дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази спадкові форми непереносимості галактози лактазна недостатность Лаппа або мальабсорбція глюкози-галактози алкоголізм захворювання крові виражена анемія лейкопенія порушення кровотворення тромбоз тромбофлебіт підвищена збудливість порушення сну тяжка артеріальна гіпертензія схильність до спазму судин при органічних захворюваннях серцево-судинної системи (у т.ч. при атеросклерозі) декомпенсована серцева недостатність тяжкі порушення серцевої провідності та аритмії епілепсія гіпертиреоз гіпертрофія передміхурової залози обструкція шийки сечового міхура цукровий діабет закритокутова глаукома гострий панкреатит виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки у стадії загострення пілородуоденальна обструкція.

Не застосовувати разом з інгібіторами моноамінооксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО не застосовувати з трициклічними антидепресантами або бета-блокаторами.

Літній вік. Період вагітності або годування груддю. Дитячий вік до 12 років.

Особливі заходи безпеки.

Необхідно порадитися з лікарем стосовно можливості застосування препарату пацієнтам з порушеннями функції нирок і печінки. Перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем якщо пацієнт застосовує варфарин чи подібні препарати які мають антикоагулянтний ефект.

Враховувати що у хворих з алкогольним ураженням печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу. Препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.

Пацієнтам які приймають аналгетики кожен день при артритах легкої форми необхідно проконсультуватися з лікарем.

Не перевищувати зазначених доз.

Не приймати препарат з іншими засобами що містять парацетамол.

Якщо симптоми не зникають слід звернутися до лікаря.

Якщо головний біль стає постійним слід звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Парацетамол

При одночасному застосуванні з препаратами що сповільнюють евакуацію шлункового вмісту наприклад пропантелін може зменшуватись всмоктування та у свою чергу ефективність парацетамолу.

При одночасному застосуванні з препаратами що прискорюють евакуацію шлункового вмісту наприклад метоклопрамід може підвищуватись всмоктування та у свою чергу ефективність парацетамолу.

При одночасному застосуванні з азидотимідином (зидовудин) підвищується ризик розвитку нейтропенії. Тому ГриппостадC слід застосовувати з азидотимідином лише після консультації з лікарем.

Саліцилати можуть подовжувати період напіввидення парацетамолу.

Слід бути обережними при одночасному застосуванні з індукторами ферментів та потенційно гепатотоксичними засобами.

Повторне застосування парацетамолу протягом кількох тижнів підвищує еффект антикоагулянтів.

Холестирамін зменшує всмоктування парацетамолу.

Хлорфенаміну малеат

Одночасне застосування препарату з наступними лікарськими засобами може значно збільшити пригнічувальну дію хлорфенаміну малеату: снодійні засоби нейролептики транквілізатори.

Хлорфенамін посилює антихолінергічну дію атропіну спазмолітиків трициклічних антидепресантів протипаркінсонічних препаратів.

Одночасне застосування із заспокійливими центральної дії чи алкоголем потенціює седативний ефект.

Кофеїн

Кофеїн може послаблювати седативний ефект барбітуратів антигістамінних засобів.

Кофеїн має синергічну дію з симпатоміметиками тирокисном (підвищує швидкість скорочення серця).

При одночасному застосуванні з теофіліном зменшує елімінацію останнього.

Кофеїн підсилює адитивний потенціал речовин ефедринового типу.

При комбінації з препаратами широкого спектра дії (наприклад бензодіазепіни) можуть розвинутись різні та непередбачувані реакції.

Одночасне застосування інгібіторів хінолонкарбоксилгірази може зменшувати елімінацію кофеїну та його метаболіту параксантину.

Аскорбінова кислота

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Призначення препарату у ці періоди можливе лише у випадку коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Парацетамол проникає у грудне молоко але у клінічно незначних кількостях. Доступні опубліковані дані не містять протипоказань щодо годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

Спосіб застосування та дози.

Максимальний термін самостійного застосування препарату становить 3 дні. При призначенні лікаря курс лікування становить 5-7 днів.

Пацієнти з порушеннями функції печінки та/або нирок легкого та помірного ступеня

У пацієнтів з помірними порушеннями функції печінки та/або нирок слід коригувати дозу або збільшувати інтервал між прийомами препарату.

Не перевищувати рекомендовану дозу.

Не приймати разом з іншими лікарськими засобами що містять парацетамол.

Діти.

Препарат застосовують дітям віком від 12 років.

Передозування.

Симптоми передозування ГриппостадС зумовлені дією кожного окремого компонента препарату.

Парацетамол

Ураження печінки можливе у дорослих які прийняли 10 г і більше парацетамолу та у дітей які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном фенобарбітоном фенітоїном примідоном рифампіцином звіробоєм або іншими лікарськими засобами що індукують ферменти печінки регулярне вживання надмірних кількостей етанолу глутатіонова кахексія (розлади травлення муковісцидоз ВІЛ-інфекція голод кахексія) застосування 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

Симптоми передозування у перші 24 години: блідість нудота блювання анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати в енцефалопатію крововиливи гіпоглікемію кому та летальний наслідок. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем гематурією протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалися також серцева аритмія та панкреатит.

При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів. Слід розглянути лікування активованим вугіллям якщо надмірна доза парацетамолу була прийнята у межах 1 години. Концентрацію парацетамолу у плазмі крові слід вимірювати через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є не достовірними). Лікування N-ацетилцистеїном може бути застосовано протягом 24 годин після прийому парацетамолу але максимальний захисний ефект настає при його застосуванні протягом 8 годин після прийому. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. При необхідності пацієнту внутрішньовенно слід вводити N-ацетилцистеїн згідно зі встановленим переліком доз. При відсутності блювання можна застосовувати метіонін перорально як відповідну альтернативу у віддалених районах поза лікарнею.

Хлорфенаміну малеат

Кофеїн

Лікування:

Аскорбінова кислота

Лікування: промити шлунок дати хворому лужний напій активоване вугілля або інші абсорбенти.

Побічні реакції.

Лабораторні показники

Невідомо: застосування парацетамолу може впливати на рівень сечової кислоти що оцінюється за допомогою фосфорновольфрамової кислоти та рівень глюкози крові що оцінюється за допомогою пероксидазної оксидази.

Також хлорфенаміну малеат може зменшувати інтенсивність реакцій при проведенні шкірних алергопроб.

Порушення з боку серцево-судинної системи: тахікардія рефлекторна брадикардія задишка біль у серці аритмія артеріальна гіпертензія.

Порушення з боку системи крові та лімфатичної системи: анемія сульфгемоглобінемія гемолітична анемія тромбоцитопенія лейкопенія нейтропенія агранулоцитоз панцитопенія метгемоглобінопатія.

Порушення з боку травної системи: нудота блювання сухість у роті дискомфорт і біль в епігастральній ділянці гіперсалівація зниження апетиту печія діарея.

Порушення з боку ендокринної системи: гіпоглікемія аж до гіпоглікемічної коми.

Порушення з боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки підвищення активності печінкових ферментів як правило без розвитку жовтяниці.

Порушення з боку імуннної системи:

Порушення з боку нервової системи:

Порушення з боку ниркової системи: ниркова коліка інтерстиціальний нефрит утруднене сечовипускання.

бронхоспазм у пацієнтів чутливих до аспірину та до інших НПЗЗ.

Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини: алергічні реакції шкіри (еритема висипання) що можуть супроводжуватись підвищенням температури (гарячка спричинена ліками) та пошкодження слизових.

Порушення метаболізму: підвищення апетиту.

Порушення з боку психічної системи: психотичні реакції внутрішній неспокій безсоння.

Порушення з боку органа зору: ініціація глаукоми (закрито-кутової глаукоми) порушення зору та акомодації сухість очей мідріаз.

При тривалому застосуванні у високих дозах можливі: пошкодження гломерулярного апарату нирок утворення уратних та/або оксалатних конкрементів у нирках і сечовивідних шляхах ниркова недостатність пошкодження інсулярного апарату підшлункової залози (гіперглікемія глюкозурія) та порушення синтезу глікогену аж до появи цукрового діабету дистрофія міокарда тромбоцитоз тромбоутворення гіпертромбінемія еритроцитопенія нейтрофільний лейкоцитоз зниження проникності капілярів (можливе погіршення трофіки тканин підвищення артеріального тиску) у хворих із дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази може спричинити гемоліз еритроцитів дисбактеріоз ротової порожнини порушення обміну цинку міді.

Термін придатності. 5 років.

Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 С у нeдocтyпнoмy для дiтeй мicцi.

Упаковка.

По 10 капсул у блістері по 1 або 2 блістери у картонній коробці

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Виробник.

Місцезнаходження виробників та їхня адреса місця провадження діяльності.

Стадаштрассе 2-18 D-61118 Бад Фільбель Німеччина.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Гриппостад С капсулы №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Гриппостад С капсулы №10

Обліковий номер : 349232

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Stada (Германия)

Виробник : Stada (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4648/01/01

Назва російською : Гриппостад® с капсулы тв. №10 (10х1)

Мiжнародна назва : Парацетамол+хлорфенамін

Форма выпуску : Капсулы

Дiюча речовина : Парацетамол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Капсули

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО