Детальніше

  • -37%
Грипекс Хот Актив Макс саше №8

Обліковий номер: 356788

150 грн.

236.67  грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

US Pharmacia (Польша)

Виробник: US Pharmacia (Польша)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6285/01/01

Назва російською: Грипекс хотактив макс порошок д/ор. р-ра по 5 г в саше №8

Мiжнародна назва : Аскорбінова кислота+парацетамол+фенілефрин

Форма выпуску: Порошок

Дiюча речовина : Фенилэфрин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Порошок

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ГРИПЕКС ХОТАКТИВ МАКС

(GRIPEX НОТACTIVE MAX)

Склад:

діючі речовини:

допоміжні речовини: сахароза кислота лимонна безводна натрію цитрат калію ацесульфам (Е 950) аспартам (Е 951) хіноліновий жовтий (Е 104) лимонний ароматизатор 875928 лимонний ароматизатор 87А069 лимонний ароматизатор 875060 лимонний ароматизатор 501.476 AP0504.

Лікарська форма. Порошок для орального розчину.

Основні фізико-хімічні властивості: порошок від білого до блідо-жовтого кольору з характерним цитрусовим запахом і смаком. Можлива присутність невеликих грудок порошку.

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Парацетамол комбінації без психолептиків. Код АТХ N02B Е51.

Фармакологічні властивості.

Препарат має знеболювальну жарознижувальну судинозвужувальну активність.

Парацетамол є аналгетиком-антипіретиком. Механізм дії парацетамолу обумовлений інгібуванням синтезу простагладинів та інших медіаторів болю та запалення переважно у центральній нервовій системі.

Фенілефрину гідрохлорид

Аскорбінова кислота є життєво необхідним вітаміном що додається до складу препарату для компенсації витрати вітаміну С яка може виникнути на початку розвитку вірусної інфекції.

Аскорбінова кислота бере активну участь в окисно-відновних реакціях організму. Вона стимулює тканинне дихання окислювальне фосфорилювання у печінці активує протеолітичні і мікросомальні ферменти сприяє переходу фолієвої кислоти в фолінієву. Аскорбінова кислота потрібна для синтезу стероїдних гормонів і проколагену. Вона регулює проникність стінки судин згортання крові сприяє процесам регенерації впливає на утворення опорних тканин. Аскорбінова кислота сприяє активації імунної системи поповнює підвищену потребу у вітаміні С при грипі і застудних захворюваннях посилює захисні механізму організму.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Особливі заходи безпеки.

Необхідно порадитися з лікарем стосовно можливості застосування препарату пацієнтам з порушеннями функції нирок і печінки.

Небезпека передозування виникає у хворих із нециротичним алкогольним захворюванням печінки. Протягом курсу лікування уникати вживання алкоголю.

Застосування препарату особам які голодують може спричинити ризик ушкодження печінки.

З обережністю застосовувати пацієнтам літнього віку з утрудненим сечовипусканням хворобою Рейно (що може проявлятися виникненням болю у пальцях рук та ніг у відповідь на холод або стрес). Не можна перевищувати рекомендованих доз.

Фенілефрин що входить до складу препарату може спричинити напади стенокардії.

Якщо за рекомендацією лікаря препарат застосовують протягом тривалого періоду необхідно здійснювати контроль функціонального стану печінки та периферичної крові.

Не застосовувати пацієнтам з рідкісними спадковими станами непереносимості до фруктози порушенні всмоктування глюкози-галактози або недостатності цукрази-ізомальтази.

Перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем якщо пацієнт застосовує варфарин чи подібні препарати які мають антикоагулянтний ефект.

Враховувати що у хворих з алкогольним ураженням печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.

Пацієнтам які приймають аналгетики кожен день при артритах легкої форми необхідно проконсультуватися з лікарем.

Якщо симптоми не зникають слід звернутися до лікаря.

Якщо головний біль стає постійним слід звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу.

Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн барбітурати карбамазепін) що стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти.

Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків. Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Аскорбінова кислота при пероральному прийомі посилює всмоктування пеніциліну заліза знижує ефективність гепарину та непрямих антикоагулянтів підвищує ризик розвитку кристалурії при лікуванні саліцилатами. Антидепресанти протипаркінсонічні та антипсихотичні препарати фенотіазинові похідні підвищують ризик розвитку затримки сечі сухості у роті запорів. Глюкокортикостероїди збільшують ризик розвитку глаукоми.

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Призначення препарату у ці періоди протипоказане.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Під час лікування препаратом слід утримуватися від керування автомобілем або технікою що потребує підвищеної концентрації уваги.

Спосіб застосування та дози.

Висипати вміст 1 пакетика в чашку і залити гарячою водою. Перемішувати до повного розчинення. Вживати в теплому вигляді.

Дорослим та дітям віком від 12 років: по 1 пакетику. При необхідності дозу можна повторювати через кожні 4-6 годин. Не приймати більше 4 пакетиків на добу.

Курс лікування має бути не більше 3-5 днів.

Діти.

Протипоказано дітям віком до 12 років.

Передозування.

Ризик передозування є підвищеним у пацієнтів із захворюванням печінки.

Передозування зумовлене дією фенілефрину може спричинити підвищене потовиділення психомоторне збудження або пригнічення центральної нервової системи головний біль блідість запаморочення безсоння порушення серцевого ритму тахікардію рефлекторну брадикардію екстрасистолію тремор гіперрефлексію нудоту блювання дратівливість неспокій підвищення артеріального тиску. У тяжких випадках можливе виникнення порушення свідомості галюцинацій судом та аритмій.

Передозування зумовлене дією аскорбінової кислоти може проявитися нудотою блюванням здуттям та болем у животі свербежем висипанням на шкірі підвищеною збудливістю. Високі дози аскорбінової кислоти (понад 3000 мг) можуть спричинити тимчасову осмотичну діарею та шлунково-кишкові розлади порушення обміну цинку міді глюкозурія кристалурія утворення конкрементів у нирках.

Лікування. При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування.

Побічні реакції.

Можуть спостерігатися наступні побічні ефекти.

Порушення з боку імунної системи: реакції гіперчутливості включаючи анафілаксію анафілактичний шок.

Зміни з боку шкіри та підшкірної клітковини

Неврологічні розлади: головний біль тремор парестезії відчуття страху занепокоєність нервове збудження дратливість сплутаність свідомості порушення сну безсоння сонливість седативний стан депресії галюцинації тривога шум у вухах вертиго загальна слабкість запаморочення збудження порушення концентрації уваги протягом наступного дня особливо при недостатній тривалості сну після прийому препарату.

Шлунково-кишкові розлади: нудота блювання дискомфорт та біль в епігастрії печія зниження апетиту запор діарея метеоризм сухість в роті виразки слизової оболонки рота гіперсалівація геморагії.

Гепатобіліарні розлади: підвищення активності печінкових ферментів як правило без розвитку жовтяниці гепатонекроз (дозозалежний ефект) порушення функції печінки.

Ендокринні розлади: гіпоглікемія аж до гіпоглікемічної коми.

З боку органів зору: мідріаз порушення зору та акомодації підвищення внутрішньоочного тиску.

Зміни з боку системи крові та лімфатичної системи: анемія сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз задишка біль у ділянці серця) гемолітична анемія тромбоцитопенія синці чи кровотечі агранулоцитоз.

Порушення з боку нирок та сечовидільної системи:

Кардіальні розлади: підвищення артеріального тиску біль у серці відчуття серцебиття синусова тахікардія задишка набряки рефлекторна брадикардія.

Порушення з боку дихальної системи органів грудної клітки та середостіння: бронхоспазм у пацієнтів чутливих до аспірину та до інших нестероїдних протизапальних засобів.

Препарат може мати незначний проносний ефект.


Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Упаковка. По 5 або по 8 саше у картонній пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

ТОВ ЮС Фармація / US Pharmacia Sp. z o.o.

Врафтон Лабораторіз Лімітед/Wrafton Laboratories Limited.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

вул. Зембицка 40 50-507 Вроцлав Польща / ul. Ziebicka 40 50-507 Wroclaw Poland.

Заявник.

Юнілаб ЛП / Unilab LP.

Місцезнаходження заявника та/або представника заявника.

966 Хангерфорд Драйв офіс ЗБ Роквіль МД 20850 США / 966 Hungerford Drive Suite ЗВ Rockville MD 20850 USA.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Грипекс Хот Актив Макс саше №8

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Грипекс Хот Актив Макс саше №8

Обліковий номер : 356788

236.67  грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
US Pharmacia (Польша)

Виробник : US Pharmacia (Польша)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6285/01/01

Назва російською : Грипекс хотактив макс порошок д/ор. р-ра по 5 г в саше №8

Мiжнародна назва : Аскорбінова кислота+парацетамол+фенілефрин

Форма выпуску : Порошок

Дiюча речовина : Фенилэфрин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Порошок

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО