Детальніше

Гравагін супозиторії вагінальні №10

Обліковий номер: 326772

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)

Виробник: Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2166/01/01

Назва російською: Гравагин пессарии по 500 мг №10 (5х2)

Мiжнародна назва : Метронідазол

Форма выпуску: Суппозитории

Дiюча речовина : Метронидазол

Температура зберiгання : +8 до +15

Фрамацевтична форма : Супозиторії піхвові

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ГРАВАГІН

(GRAVAGIN)

Склад:

діюча речовина: метронідазол

1 песарій містить метронідазолу 500 мг

допоміжна речовина: ліпофільна основа.

Лікарська форма. Песарії.

Основні фізико-хімічні властивості: песарії білого з трохи жовтуватим або жовтувато-зеленуватим відтінком кольору яйцеподібної форми (овулі).

Фармакотерапевтична група. Протимікробні та антисептичні засоби що застосовуються у гінекології. Похідні імідазолу. Код АТХ G01A F01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Метронідазол є похідним 5-нітроімідазолу має широкий спектр протимікробної дії щодо грампозитивних та грамнегативних облігатних анаеробних бактерій а також найпростіших. До препарату чутливі: Peptostreptococcus spp. Clostridium spp. Bacteroides spp. Fusobacterium spp. Porphyromonas Bilophila Helicobacter pylori Prevotella spp. Veilonella. Метронідазол пригнічує розвиток найпростіших Trichomonas vaginalis Entamoeba histolytica Giardia intestinalis (Lamblia intestinalis). До препарату непостійно чутливі: Bifidobacterium spp. Eubacterium spp. До препарату нечутливі: Propionibacterium Actinomyces Mobiluncus. Механізм дії метронідазолу пов' язаний із порушенням синтезу нуклеїнових кислот у ДНК мікроорганізмів що призводить до їхньої загибелі.

Фармакокінетика.

При інтравагінальному застосуванні системна абсорбція метронідазолу є мінімальною. Період напіввиведення метронідазолу що потрапив у системний кровообіг становить 8-10 годин. Із білками крові зв' язується 10-20 % метронідазолу. Проникає у більшість органів та рідин організму включаючи грудне молоко вагінальний секрет крізь плаценту у таких же концентраціях як і у плазмі крові. Метаболізується у печінці в основному шляхом окиснення з утворенням двох активних метаболітів. Екскреція препарату відбувається переважно нирками: 35-65 % виводиться із сечею у незмінному вигляді та у вигляді метаболітів. Метаболіти метронідазолу забарвлюють сечу у червоно-коричневий колір.

Клінічні характеристики.

Показання.

Місцеве лікування трихомонадного та неспецифічного вагінітів.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до метронідазолу або до інших компонентів препарату. Гіперчутливість до похідних імідазолу. Не рекомендується призначати препарат одночасно з дисульфірамом або алкоголем.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Алкоголь. Не слід вживати алкогольні напої та приймати препарати що містять алкоголь під час лікування та протягом принаймні ще одного дня після його закінчення через можливе виникнення дисульфірамоподібної реакції (припливи еритема блювання тахікардія).

Дисульфірам. Повідомлялося про випадки гострих транзиторних розладів з маренням (гострий напад марення сплутаність свідомості) при одночасному застосуванні препаратів не рекомендується застосовувати дану комбінацію.

Пероральні антикоагулянти групи антагоністів вітаміну К (варфарин синкумар фенілін). Очікується посилення ефекту пероральних антикоагулянтів та підвищення ризику геморагічних ускладнень через уповільнення їхнього метаболізму у печінці. Необхідно здійснювати частий та ретельний контроль за показником МНВ (міжнародного нормалізованого відношення). При необхідності рекомендується корекція дози антикоагулянта під час прийому метронідазолу та протягом 8 днів після його відміни.

Літій. Концентрація літію у плазмі крові може збільшуватися при одночасному застосуванні метронідазолу. Необхідно ретельно стежити за концентрацією креатиніну літію та інших електролітів у плазмі крові пацієнтів які приймають одночасно препарати літію та метронідазол.

Циклоспорин.

При одночасному застосуванні препаратів існує ризик підвищення концентрації циклоспорину у плазмі крові. У випадку необхідності такої комбінації слід ретельно контролювати рівні креатиніну та циклоспорину у крові.

Фенітоїн та фенобарбітал. При одночасному застосуванні концентрація метронідазолу у крові може знижуватися через пришвидшення метаболізму у печінці.

5-фторурацил.

Бусульфан. При одночасному застосуванні препаратів рівень бусульфану у крові може збільшуватися що може призвести до значного токсичного впливу.

Зміна МНВ (міжнародного нормалізованого відношення).

Результати лабораторних досліджень. Метронідазол може іммобілізувати трепонеми що призводить до хибно-позитивного тесту Нельсона.

Особливості застосування.

Метронідазол не чинить прямої дії на аеробні та факультативні анаеробні бактерії. Метронідазол не слід призначати протягом більше 10 днів поспіль та частіше трьох разів на рік.

Пацієнтів необхідно попереджати що на період лікування метронідазолом необхідно повністю відмовитися від вживання алкоголю а також лікарських засобів що містять спирт.

У випадку поєднаної гонококової та трихомонадної інфекції можливе персистування гонококів після елімінації трихомонад.

При проведенні гемодіалізу метронідазол застосовувати одразу після процедури (метронідазол та його метаболіти виводяться протягом 8 годин проведення гемодіалізу).

Дозу метронідазолу не змінювати при проведенні перитонеального діалізу пацієнтам із нирковою недостатністю.

У випадку виникнення атаксії запаморочення чи сплутаності свідомості препарат слід відмінити.

У випадку необхідності тривалого застосування препарату або застосування високих доз метронідазолу чи застосування пацієнтам із гематологічними порушеннями в анамнезі необхідно ретельно контролювати гематологічну картину особливо кількість лейкоцитів у крові. Для пацієнтів із лейкопенією можливість продовження терапії слід розглядати індивідуально залежно від тяжкості інфекційного процесу.

З обережністю необхідно застосовувати препарат пацієнткам із печінковою енцефалопатією у такому разі добову дозу системного метронідазолу слід зменшити на третину (можливе одноразове застосування на добу).

При застосуванні вагінальних супозиторіїв одночасно з презервативами або вагінальними діафрагмами може зростати ризик розриву латексу.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Якщо під час лікування препаратом спостерігаються запаморочення галюцинації судоми або тимчасове порушення зору слід утриматися від керування транспортними засобами або роботи з механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Препарат застосовувати для лікування тільки дорослих пацієнток.

Для лікування трихомонадного вагініту призначати по 500 мг (1 супозиторій) 1 раз на добу на ніч протягом 10 діб поспіль. При трихомонадному вагініті лікування слід поєднувати з пероральним застосуванням метронідазолу.

Для лікування неспецифічних вагінітів призначати по 500 мг (1 супозиторій) 1 раз на добу протягом 7 діб поспіль. У разі необхідності можна призначати метронідазол для перорального застосування.

Абсолютно необхідним є одночасне лікування статевого партнера навіть при відсутності у нього симптомів інфекції.

Діти.

Препарат застосовувати тільки дорослим пацієнткам.

Передозування.

Можуть спостерігатися лейкопенія нейропатія атаксія блювання легка дезорієнтація. Специфічний антидот невідомий. Лікування симптоматичне. Метронідазол виводиться з організму при проведенні гемодіалізу.

Побічні реакції.

З боку шлунково-кишкового тракту: біль у ділянці шлунка анорексія нудота блювання діарея смакові розлади (металевий присмак у роті) стоматит глосит із сухістю у роті обкладений язик виняткові випадки панкреатиту що мають оборотний характер.

З боку шкіри та її похідних: приливи з гіперемією свербіж висипання що можуть супроводжуватися пропасницею поодинокі випадки пустульозних висипань та мультиформної еритеми.

Реакції гіперчутливості:

З боку нервової системи: головний біль запаморочення атаксія сонливість судоми периферична сенсорна нейропатія. Дуже рідко повідомляли про випадки енцефалопатії (сплутаність свідомості підвищення температури тіла підвищена чутливість до світла кривошия галюцинації параліч розлади зору та руху) та підгострий мозочковий синдром (атаксія дизартрія порушення ходи ністагм тремор) що можуть минати після припинення прийому препарату асептичний менінгіт.

Психічні розлади: психічні розлади у тому числі сплутаність свідомості галюцинації пригнічений настрій.

диплопія міопія розпливчасте зображення зниження гостроти зору зміни у сприйнятті кольорів оптична нейропатія/неврит.

З боку крові: поодинокі випадки агранулоцитозу нейтропенії та тромбоцитопенії панцитопенії та лейкопенії.

З боку гепатобіліарної системи: поодинокі випадки підвищення рівнів печінкових ферментів (АСТ АЛТ лужна фосфатаза) холестатичний або змішаний гепатит та ураження клітин печінки іноді з жовтяницею. Повідомлялося про випадки печінкової недостатності у пацієнтів при лікуванні метронідазолом та іншими антибіотиками що потребували трансплантації печінки.

З боку опорно-рухового апарату та сполучної тканини: міалгія артралгія.

З боку організму в цілому: підвищення температури тіла.

Під час лікування сеча може набувати червоно-коричневого забарвлення.

Термін придатності.

2 роки. Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Упаковка.

По 5 песаріїв у стрипі з плівки полівінілхлоридної. Два стрипи у пачці з картону.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 21027 м. Вінниця вул. 600-річчя 25.

Тел. + 380(432)52-30-36. E-mail:

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Гравагін супозиторії вагінальні №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Гравагін супозиторії вагінальні №10

Обліковий номер : 326772

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)

Виробник : Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2166/01/01

Назва російською : Гравагин пессарии по 500 мг №10 (5х2)

Мiжнародна назва : Метронідазол

Форма выпуску : Суппозитории

Дiюча речовина : Метронидазол

Температура зберiгання : +8 до +15

Фрамацевтична форма : Супозиторії піхвові

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО