Детальніше

Глюренорм 30 мг таблетки №60

Обліковий номер: 327648

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Boehringer Ingelheim (Германия)

Виробник: Boehringer Ingelheim (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0331/01/01

Назва російською: Глюренорм® таблетки 30 мг №60 (10х6)

Мiжнародна назва : Гліквідон

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Гликвидон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

Глюренорм&reg

(Glurenorm

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить гліквідону 30 мг

допоміжні речовини: лактоза моногідрат крохмаль кукурудзяний магнію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Гіпоглікемізуючі препарати за винятком інсуліну. Сульфонаміди похідні сечовини. Код АТС А10В В08.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування цукрового діабету II типу у пацієнтів середнього та літнього віку коли метаболізм вуглеводів не піддається успішному контролю лише дієтотерапією.

Протипоказання.

Інсулінзалежний цукровий діабет I типу стан діабетичної коми та прекоми діабет ускладнений ацидозом і кетозом резекція підшлункової залози період тяжких інфекцій період перед хірургічною операцією серйозні порушення функції печінки інтермітуюча гостра (гепатична) порфірія алергія на сульфонаміди.

Спосіб застосування та дози.

Слід чітко дотримуватися рекомендацій лікаря стосовно дозування та дієти адаптованих до індивідуального обміну речовин кожного пацієнта. Пацієнту не слід переривати лікування без консультації з лікарем.

Початкова терапія.

Особливі групи хворих.

Пацієнти з порушенням функції нирок.

Виходячи з фармакокінетичних даних після застосування ГЛЮРЕНОРМУ лише 5 % метаболітів виводяться нирками. Корекція дози для пацієнтів із порушенням функції нирок не потрібна.

Пацієнти із порушенням функції печінки.

Педіатричні пацієнти.

При заміні іншого перорального гіпоглікемізуючого засобу з подібним механізмом дії.

Початкову дозу визначають залежно від перебігу захворювання на момент призначення препарату. При заміні іншого протидіабетичного засобу ГлюренормОМ ГлюренормУ (30 мг) приблизно еквівалента дії 1000 мг толбутаміду.

Комбінована терапія.

Якщо монотерапія ГлюренормОМ не забезпечує достатнього контролю над діабетом рекомендується додаткове призначення лише метформіну.

Побічні реакції.

З боку системи крові та лімфатичної системи:

З боку метаболізму:

Неврологічні розлади:

З боку органів зору:

Кардіальні порушення:

Судинні розлади:

З боку травного тракту:

Розлади гепатобіліарної системи:

З боку шкіри і підшкірної клітковини:

Загальні порушення:

Передозування.

Передозування сульфонілсечовини може спричинити гіпоглікемію.

Симптоми.

Терапія. Термінове пероральне або внутрішньовенне введення глюкози. Контроль концентрації глюкози в плазмі може виникнути потреба в подальшому призначенні глюкози.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дослідження застосування ГлюренормУ в період вагітності або годування груддю не проводилися. Тому слід уникати застосування ГлюренормУ для лікування жінок у період вагітності або годування груддю. Якщо встановлена вагітність прийом ГлюренормУ необхідно припинити і замінити на лікування інсуліном.

Діти. Немає даних щодо застосування препарату дітям.

Особливості застосування.

Хоча лише 5% ГлюренормУ виділяється нирками та зазвичай препарат добре переноситься при нирковій недостатності лікування пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю слід проводити під ретельним медичним наглядом. У разі появи ознак гіпоглікемії таких як гарячка шкірні висипання нудота слід негайно проконсультуватися з лікарем.

Якщо встановлена вагітність прийом ГлюренормУ необхідно припинити якнайшвидше та проконсультуватися з лікарем.

Одна таблетка 30 мг містить 134 6 мг лактози і при застосуванні максимальної рекомендованої дози в організм потрапляє 538 4 мг лактози. Тому цей препарат не рекомендується приймати пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю галактози дефіцитом лактази Лаппа або порушенням всмоктування глюкози чи галактози.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом абороботі з іншими механізмами.

Досліджень не проводилось. Слід попередити пацієнтів щодо можливості появи сонливості запаморочення та порушення акомодації або появи інших клінічних ознак гіпоглікемії під час лікування препаратом ГЛЮРЕНОРМ. Слід дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. При розвитку гіпоглікемічних ефектів пацієнтам слід уникати потенційно небезпечної діяльності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Лікар повинен враховувати можливу взаємодію з лікарськими засобами що впливають на метаболізм глюкози.

Одночасне застосування зазначених нижче лікарських засобів може посилювати гіпоглікемічний ефект ГлюренормУ: інгібітори АПФ алопуринол аналгетики та нестероїдні протизапальні засоби протигрибкові засоби хлорамфенікол кларитроміцин клофібрати кумаринові антикоагулянти фторхінолони гепарин інгібітори МАО сульфінпіразони сульфоніламіди тетрацикліни та трициклічні антидепресанти циклофосфаміди та похідні інсулін та інші пероральні антидіабетичні засоби з або без суттєвого ризику гіпоглікемії.

Бета-блокатори інші симпатолітики (наприклад клонідин) резерпін та гуанетидин можуть імовірно посилювати гіпоглікемічний ефект ГлюренормУ і також можуть маскувати симптоми гіпоглікемії.

Одночасне застосування зазначених нижче лікарських засобів може зменшувати гіпоглікемічний ефект ГлюренормУ: аміноглютетимід кортикостероїди діазоксид пероральні контрацептиви симпатоміметики рифампіцини тіазидні або петльові діуретики тиреоїдні гормони глюкагон фенотіазини та кислота нікотинова.

Барбітурати рифампіцин фенітоїн та подібні речовини можуть імовірно зменшувати гіпоглікемічний ефект ГлюренормУ шляхом стимуляції ензимів печінки.

Зменшений або підвищений гіпоглікемічний ефект ГлюренормУ спостерігається при одночасному прийомі з антагоністами Н2-рецепторів (циметидин ранітидин) та алкоголем.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Механізм дії. Гліквідон стимулює секрецію ендогенного інсуліну бета-клітинами підшлункової залози.

Фармакодинамічні ефекти.

Фармакокінетика.

Абсорбція. Після перорального прийому разової дози 30 мг гліквідон швидко і майже повністю (80-95 %) абсорбується у шлунково-кишковому тракті з максимальною плазмовою концентрацією 0 65 мкг/мл (у межах від 0 12 до 2 14 мкг/мл). Максимальна концентрація препарату в плазмі досягається через 2 25 години (у межах від 1 25 до 4 75 години).

)становить 5 1 мкг годину/мл (у межах від 1 5 до 10 1 мкг годину/мл). Не спостерігалось відмінностей між рівнями плазмової концентрації у діабетичних пацієнтів та здоровихдобровольців.

Розподіл.

Метаболізм. Гліквідон повністю метаболізується в основному шляхом гідроксилювання та деметилювання у печінці. Метаболіти гліквідону показують дуже низьку фармакологічну активність або її відсутність порівняно з вихідним лікарським засобом.

Елімінація.) становить близько 8 годин (у межах від 5 7 до 9 4 години).

Особливі групи хворих.

Пацієнти літнього віку. Фармакокінетичні характеристики у пацієнтів літнього віку та людей середнього віку є еквівалентними.

Пацієнти з нирковою/печінковою недостатністю.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: білі круглі плоскі з обох боків таблетки зі скошеними краями

термін придатності. 5 років.

Умови зберігання.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері по 6 блістерів у картонній коробці.

За рецептом.

Виробник.

Берінгер Інгельхайм Еллас А.Е. Греція.

Boehringer Ingelheim Ellas A.E. Greece.

Місцезнаходження.

5-й км Пайаніа-Маркопоуло Коропі Атика 19400 Греція.

5th km Paiania-Markopoulo Koropi Attiki 19400 Greece.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Глюренорм 30 мг таблетки №60

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Глюренорм 30 мг таблетки №60

Обліковий номер : 327648

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Boehringer Ingelheim (Германия)

Виробник : Boehringer Ingelheim (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0331/01/01

Назва російською : Глюренорм® таблетки 30 мг №60 (10х6)

Мiжнародна назва : Гліквідон

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Гликвидон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО