Детальніше

Глібенкламід 0,005 г таблетки №50

Обліковий номер: 328563

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Здоровье ООО (Украина, Харьков)

Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4647/01/01

Назва російською: Глибенкламид-здоровье таблетки по 5 мг №50 (10х5)

Мiжнародна назва : Глібенкламід

Дiюча речовина : Глибенкламид

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ГЛІБЕНКЛАМІД-ЗДОРОВ&rsquo Я

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить глібенкламіду 5 мг

допоміжні речовини: маніт (Е 421) повідон кальцію стеарат целюлоза мікрокристалічна натрію кроскармелоза натрію лаурилсульфат.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору плоскоциліндричної форми з фаскою і рискою.

Фармакотерапевтична група. Пероральні гіпоглікемізуючі препарати. Сульфонаміди похідні сульфонілсечовини. Код АТХ А10В В01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.b-клітинами підшлункової залози за рахунок їх стимуляції. Ця дія залежить від концентрації глюкози у середовищі що оточує b-клітини.

Фармакокінетика.max у сироватці крові досягається через 2 5 години і становить 100 нг/мл. Через 8-10 годин концентрація у сироватці крові знижується залежно від введеної дози на 10-20 нг/мл. Т

Клінічні характеристики.

Показання. Інсуліннезалежний діабет дорослих (цукровий діабет ІІ типу) якщо інші заходи як наприклад суворе дотримання дієти зниження зайвої маси тіла достатня фізична активність не призвели до задовільної корекції рівня глюкози у крові.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату інших препаратів сульфонілсечовини сульфонамідів cульфонамідних діуретиків та пробенециду. У випадках цукрового діабету і коли вимагається лікування інсуліном: інсулінзалежний цукровий діабет (цукровий діабет І типу) повна вторинна неефективність терапії глібенкламідом при цукровому діабеті ІІ типу метаболізм з ухилом у бік ацидозу прекома або діабетична кома стан після резекції підшлункової залози. Тяжкі порушення функції печінки. Тяжкі порушення функції нирок. Застосування разом з бозентаном.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При одночасному застосуванні препарату з іншими лікарськими засобами його дія може посилюватись або послаблюватись тому треба проконсультуватися з лікарем щодо застосування інших препаратів.

Посилення дії глібенкламіду (можлива поява гіпоглікемічних реакцій) можливе при одночасному застосуванні з:

Зниження дії глібенкламіду (можлива поява гіперглікемічних реакцій) можливе при одночасному застосуванні з:2-рецепторів клонідин та резерпін можуть як послаблювати так і посилювати цукрознижувальну дію препарату. В окремих випадках пентамідин може призводити до тяжкої гіпоглікемії або гіперглікемії. Дія похідних кумарину може як посилюватись так і послаблюватись.

Бозентан: у пацієнтів які отримували глібенкламід одночасно з бозентаном спостерігалося зростання частоти підвищення рівня печінкових ферментів. І глібенкламід і бозентан пригнічують функцію насоса що виводить жовчні солі з клітини. Це призводить до внутрішньоклітинного накопичення жовчних солей які мають цитотоксичний ефект тому таку комбінацію використовувати не слід.

Особливості застосування.

Деякі пацієнти можуть потребувати контролю за прийомом препарату з боку людей які за ними доглядають.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування глібенкламіду вагітним та у період годування груддю протипоказане. Якщо це можливо терапію пероральними протидіабетичними засобами необхідно відкласти перед плануванням вагітності. Контроль діабету інсуліном є терапією вибору у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Перше та наступні призначення.

Переведення хворого із застосування інших протидіабетичних препаратів.

Підбір дози. Хворим літнього віку ослабленим або хворим із недостанім харчуванням а також із порушенням функції нирок або печінки початкову та підтримуючу дозу необхідно зменшити через можливість розвитку гіпоглікемії. При зниженні маси тіла хворого або зміні способу життя треба вирішити питання про коригування дози.

Комбінація з іншими протидіабетичними засобами. Препарат можна застосовувати окремо (монотерапія) або у комбінації з метформіном. В обґрунтованих випадках хворим із непереносимістю метформіну може бути показане додаткове призначення препаратів групи глітазону

Слід проконсультуватися з лікарем якщо у пацієнта створюється враження що ефект препарату занадто сильний чи занадто слабкий.

Хворі не повинні припиняти лікування або змінювати дозу чи діабетичну дієту без консультації з лікарем. У разі необхідності зміни пацієнт повинен проконсультуватися з лікарем заздалегідь.

Режим та тривалість лікування.

Тривалість лікування залежить від перебігу хвороби. Протягом лікування треба проводити регулярний контроль рівня глюкози у крові та сечі крім того рекомендується додатково визначати такі параметри як рівень глікозильованого гемоглобіну (HbA1c) та/або фруктозаміну а також інші показники (наприклад рівень ліпідів крові).

Діти. Глібенкламід не застосовується у педіатричній практиці.

Передозування.

Лікування.

Побічні реакції.

З боку обміну речовин та харчування: ) збільшення маси тіла. Даний небажаний ефект терапії глібенкламідом може бути тривалим і призводити до розвитку тяжкої гіпоглікемії що супроводжується гіпоглікемічною комою із загрозою для життя.

З боку органів зору: розлади зору та акомодації особливо на початку лікування.

З боку травного тракту: нудота відчуття переповнення шлунка блювання біль у животі діарея відрижка металічний присмак у роті. Ці скарги мають минущий характер і не вимагають відміни препарату.

З боку печінки та жовчного міхура: минуще підвищення АсАТ та АлАТ лужної фосфатази медикаментозний гепатит внутрішньопечінковий холестаз що можливо спричинені алергічною реакцією гіперергічного типу клітин печінки. Ці порушення мають зворотний характер після відміни препарату але можуть призвести до печінкової недостатності що загрожує життю.

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

З боку системи крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія лейкоцитопенія еритроцитопенія гранулоцитопенія аж до розвитку агранулоцитозу панцитопенія гемолітична анемія. Анемія еозинофілія апластична анемія були зареєстровані на тлі сульфонамідів. Зазначені зміни картини крові мають зворотний характер після відміни препарату але дуже рідко можуть становити загрозу для життя.

Інші побічні дії: слабка діуретична дія зворотна протеїнурія гіпонатріємія дисульфірамоподібна реакція синдром неадекватної секреції антидіуретичного гормону перехресна алергія з сульфонамідами похідними сульфонамідів та пробенецидом.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 61013 Харківська обл. місто Харків вулиця Шевченка будинок 22.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Глібенкламід 0,005 г таблетки №50

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Глібенкламід 0,005 г таблетки №50

Обліковий номер : 328563

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Здоровье ООО (Украина, Харьков)

Виробник : Здоровье ООО (Украина, Харьков)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4647/01/01

Назва російською : Глибенкламид-здоровье таблетки по 5 мг №50 (10х5)

Мiжнародна назва : Глібенкламід

Дiюча речовина : Глибенкламид

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО