Детальніше

Гленцет-эдванс таблетки №28

Обліковий номер: 500777

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Glenmark (Индия)

Виробник: Glenmark (Индия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/13538/01/01

Назва російською: Гленцет эдванс таблетки, п/плен. обол., №28 в конт.

Форма выпуску: Таблетки

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГЛЕНЦЕТ ЕДВАНС

(GLENCET ADVANCE)

Склад:

діючі речовини: montelukast levocetirizine

1 таблетка вкрита плівковою оболонкою містить монтелукасту натрію еквівалентно монтелукасту10 мг левоцетиризину дигідрохлориду 5 мг

допоміжні речовини: лактози моногідрат целюлоза мікрокристалічна двоосновний кальцію фосфат безводний натрію кроскармелоза гідроксипропілцелюлоза магнію стеарат Опадрі жовтий 13В52204 (гіпромелоза титану діоксид (Е 171) макрогол оксид заліза жовтий (Е 172) полісорбат 80 оксид заліза червоний (Е 172)).

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: жовті круглі двоопуклі таблетки вкриті плівковою оболонкою гладенькі з обох боків.

Фармакотерапевтична група. Засоби що діють на респіраторну систему.

Код АТХ R07A X.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Гленцет ЕДВАНС містить фіксовану комбінацію двох діючих речовин: монтелукасту і левоцетиризину тому нижчеописані механізми дії кожної складової притаманні для препарату ГЛЕНЦЕТ ЕДВАНС.

Монтелукаст блокує цистеїніл-лейкотрієнові рецептори дихальних шляхів що було підтверджено його здатністю перешкоджати розвитку бронхоконстрикції обумовленої інгаляцією лейкотрієнів LTD4 у хворих на бронхіальну астму. Навіть в таких низьких дозах як 5 мг монтелукаст надійно блокує спричинену LTD4 бронхоконстрикцію.

Фармакокінетика.

Монтелукаст

Абсорбція

Монтелукаст швидко абсорбується після перорального прийому. При застосуванні таблеток вкритих плівковою оболонкою 10 мг дорослим натще середнє значення максимальної концентрації монтелукасту в плазмі крові (Cmax) досягалося через 3-4 години після прийому (Tmax). Середня біодоступність при пероральному застосуванні становить 64 %. Стандартний прийом їжі вранці не впливає на біодоступність та Cmax монтелукасту при пероральному прийомі. Прийом багатої на жири їжі вранці не змінював AUC монтелукасту в формі гранул для перорального прийому однак концентрація Cmax після прийому їжі зменшувалася на 35% а час Tmax

Розподіл

Метаболізм

Виведення

Пацієнти з печінковою недостатністю. Пацієнтам з легкою або середньою печінковою недостатністю коригування дози не потрібно. Фармакокінетичний профіль монтелукасту у пацієнтів з більш тяжкими порушеннями функції печінки не оцінювався.

Пацієнти з нирковою недостатністю. Монтелукаст та його метаболіти не екскретуються з сечею тому фармакокінетичний профіль монтелукасту у пацієнтів з нирковою недостатністю не оцінювався. Корекція дози для таких пацієнтів не потрібна.

Левоцетиризин

Фармакокінетика левоцетиризину при його застосуванні у терапевтичному діапазоні доз у здорових дорослих осіб є лінійною.

Абсорбція

Левоцетиризин швидко й у значній мірі абсорбується після перорального прийому. У дорослих максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 0 9 години після перорального прийому таблетки. Коефіцієнт кумуляції після щоденного перорального прийому становить 1 12 при цьому рівноважний стан досягається через 2 дні після початку застосування. Максимальні концентрації звичайно становлять 270 нг/мл та 308 нг/мл відповідно після однократного та багатократного прийому добової дози 5 мг. Прийом їжі не впливав на ступінь експозиції (AUC) таблетки левоцетиризину однак при її застосуванні разом із багатою на жири їжею Tmax подовжувався приблизно на 1 25 години а Cmax зменшувалася приблизно на 36 %. Таким чином левоцетиризин можна застосовувати незалежно від прийому їжі.

Розподіл

Метаболізм

Виведення

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Монтелукаст

Теофілін преднізон та преднізолон: при одночасному застосуванні монтелукасту з теофіліном преднізоном преднізолоном пероральними контрацептивами терфенадином дигоксином варфарином гормонами щитоподібної залози седативними деконгестантами та індукторами ферменту цитохрому P450 (CYP) коригування доз препаратів не потрібно.

Пероральні контрацептиви терфенадин дигоксин та варфарин: в ході досліджень з вивчення лікарської взаємодії із застосуванням рекомендованої клінічної дози монтелукасту не було виявлено клінічно значущого впливу цієї сполуки на такі засоби: пероральні контрацептиви (норетиндрон 1 мг/ етинілестрадіол 35 мкг) терфенадин дигоксин та варфарин.

Гормони щитоподібної залози седативні снодійні нестероїдні протизапальні засоби бензодіазепіни та деконгестанти: будь-які форми взаємодії відсутні.

Індуктори ферменту цитохрому P450 (CYP): на фоні застосування фенобарбіталу який індукує печінковий метаболізм площа під фармакокінетичною кривою (AUC) монтелукасту зменшувалася приблизно на 40 % після однократного прийому дози монтелукасту 10 мг. Коригування дози монтелукасту не рекомендується. Монтелукаст є потужним інгібітором цитохрому CYP2C8 in vitro. Проте в ході клінічного дослідження з вивчення лікарської взаємодії із застосуванням монтелукасту та розиглітазону (маркерний субстрат представник лікарських засобів що метаболізуються головним чином цитохромом CYP2C8) у 12 здорових осіб було показано що фармакокінетика розиглітазону залишається незмінною при його одночасному застосуванні з монтелукастом що свідчить про відсутність інгібування CYP2C8 монтелукастом in vivo. Тому не очікується що монтелукаст будь-яким чином змінюватиме метаболізм лікарських засобів що метаболізуються цим ферментом (наприклад паклітакселу розиглітазону репаглініду).

Левоцетиризин

Дані досліджень in vitro вказують що не слід очікувати що левоцетиризин буде обумовлювати фармакокінетичні взаємодії шляхом інгібування або індукування печінкових ферментів які метаболізують лікарські засоби. Жодних досліджень in vivo з вивчення лікарської взаємодії левоцетиризину не проводилося.

Антипірин азитроміцин циметидин еритроміцин кетоконазол теофілін та псевдоефедрин: згідно з результатами досліджень з вивчення фармакокінетичної взаємодії із застосуванням рацемічного цетиризину останній не вступав у взаємодію з антипірином псевдоефедрином еритроміцином азитроміцином кетоконазолом та циметидином. В ході таких досліджень спостерігалося невелике зменшення (на 16 %) кліренсу цетиризину при застосуванні теофіліну у дозі 400 мг. Можна припустити що більш високі дози теофіліну справлятимуть більш потужний ефект.

Особливості застосування.

Монтелукаст

Гострий епізод бронхіальної астми:

Одночасне застосування з кортикостероїдами: тоді як доза інгаляційних кортикостероїдів може бути поступово зменшена під наглядом лікаря монтелукаст не слід раптово замінювати на інгаляційні або пероральні кортикостероїди.

Гіперчутливість до аспірину: пацієнтам з відомою гіперчутливістю до аспірину під час терапії монтелукастом слід утримуватися від застосування аспірину або нестероїдних протизапальних засобів. Хоча монтелукаст є ефективним для покращання функції дихальних шляхів у хворих на бронхіальну астму із задокументованою гіперчутливістю до аспірину проте він не зменшує бронхоконстрикторну реакцію організму на аспірин та інші нестероїдні протизапальні засоби у пацієнтів з бронхіальною астмою чутливих до аспірину.

Нервово-психічні розлади

Еозинофільні стани:

Левоцетиризин

В ході клінічних досліджень повідомлялося про випадки виникнення у деяких пацієнтів на фоні прийому левоцетиризину сонливості підвищеної втомлюваності та загальної слабкості. Слід попереджати пацієнтів що під час лікування препаратом слід уникати роботи яка потребує підвищеної розумової активності та точної координації рухів зокрема праці з механізмами або керування транспортними засобами. Під час терапії левоцетиризином необхідно уникати вживання алкоголю та інших депресантів центральної нервової системи (ЦНС) оскільки при цьому можуть спостерігатися додаткове зниження активності та посилення пригнічення діяльності ЦНС.

Препарат ГЛЕНЦЕТ ЕДВАНС містить лактозу тому не слід застосовувати його пацієнтам з такими рідкісними спадковими захворюваннями як непереносимість галактози лактазна недостатність саамів або синдром мальабсорбції глюкози-галактози.

Застосування пацієнтам літнього віку.

Монтелукаст

Жодних відмінностей у профілі безпечності та ефективності при застосуванні цього засобу літнім та більш молодим пацієнтам не спостерігалося і у клінічній практиці не зареєстровано жодних свідчень які вказували б на відмінність відповіді на цей засіб у цих двох популяцій проте наявність у деяких літніх пацієнтів більш високої чутливості до цього засобу не може бути виключена.

Левоцетиризин

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Достовірних та належних чином контрольованих клінічних досліджень з вивчення застосування цього лікарського засобу вагітним жінкам не проводилося. Застосування у період вагітності протипоказано.

Годування груддю. Враховуючи що багато лікарських засобів екскретуються в грудне молоко у жінок які годують груддю при необхідності застосування препарату годування груддю слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Ніяких досліджень щодо впливу фіксованої комбінації доз монтелукасту і левоцетиризину на здатність керувати автомобілем або працювати з механізмами не проводилось. Деякі пацієнти можуть відчувати сонливість підвищену втому і слабкість при терапії левоцетиризином. Пацієнтам слід утримуватися від керування автомобілем та від роботи з потенційно небезпечними механізмами під час лікування препаратом ГЛЕНЦЕТ ЕДВАНС.

Спосіб застосування та дози.

Діти.

Препарат застосовують дітям віком від 15 років.

Передозування.

Монтелукаст

На цей час специфічних рекомендацій з лікування передозування монтелукасту немає. Повідомлялося про випадки гострого передозування монтелукастом в період постмаркетингового спостереження та під час проведення клінічних досліджень. До числа таких повідомлень входять повідомлення про випадки передозування у дорослих та дітей після застосуванням таких високих доз як 1000 мг. Дані клінічних та лабораторних обстежень узгоджувалися із профілем безпечності для дорослих та дітей. У більшості зареєстрованих випадків передозування тяжких небажаних реакцій не спостерігалося. Найбільш часті небажані реакції узгоджувалися із профілем безпечності монтелукасту і включали біль у животі сонливість спрагу головний біль блювання та психомоторну гіперактивність. Невідомо чи виводиться монтелукаст за допомогою перитонеального діалізу або гемодіалізу.

Лікування симптоматичне.

Левоцетиризин

Побічні реакції.

Монтелукаст

У таблиці нижче представлені небажані реакції про які повідомлялося у рамках постмаркетингового спостереження. Частота виникнення випадків небажаних явищ оцінювалася на основі даних відповідних клінічних досліджень.

Небажані явища

Частота*

Інфекції та паразитарні захворювання

Інфекція верхніх дихальних шляхів

Дуже часто

Розлади з боку крові та лімфатичної системи

Підвищена схильність до геморагічних явищ

Рідко

Розлади з боку імунної системи

Реакції гіперчутливості включаючи анафілаксію

Нечасто

Еозинофільна інфільтрація печінки

Дуже рідко

Розлади з боку психіки

Розлади сну включаючи нічні кошмари безсоння сомнамбулізм дратівливість тривожність неспокій збудження агресивна поведінка депресія

Нечасто

Тремор

Рідко

Галюцинації суїцидальні думки та суїцидальна поведінка

Дуже рідко

Розлади з боку нервової системи

Запаморочення сонливість головний біль парестезія/гіпестезія судоми

Нечасто

Порушення з боку серця

Посилене серцебиття

Рідко

Розлади з боку респіраторної системи грудної клітки та середостіння

Носова кровотеча

Нечасто

Дуже рідко

Розлади з боку шлунково-кишкового тракту

Діарея нудота блювання

Часто

Сухість у роті диспепсія

Нечасто

Гепатобіліарні розлади

Підвищення сироваткових рівнів трансаміназ (АЛТ АСТ)

Часто

Гепатит (включаючи ураження печінки холестатичного гепатоцелюлярного та змішаного генезу)

Дуже рідко

Розлади з боку шкіри та підшкірної клітковини

Шкірні висипання

Часто

Нечасто

Ангіоневротичний набряк

Рідко

Вузлова еритема

Дуже рідко

Розлади з боку опорно-рухового апарату сполучної тканини та кісток

Нечасто

Загальні розлади

Лихоманка

Часто

Загальна слабкість підвищена втомлюваність загальне нездужання набряки

Нечасто

Левоцетиризин

Повідомлялося про такі небажані реакції що спостерігалися в ході кліничних досліджень:

Крім вищевказаних небажаних реакцій зареєстрованих під час клінічних досліджень також повідомлялося про рідкісні випадки виникнення таких небажаних реакцій зареєстрованих у період постмаркетингового спостереження.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості включаючи анафілаксію.

З боку психіки: агресивність збудження порушення сну галюцинації депресія.

З боку нервової системи: судоми непритомність тремор дисгевзія вертиго.

З боку органів зору: порушення зору.

З боку серцево-судинної системи: посилене серцебиття тахікардія.

З боку респіраторної системи грудної клітки та середостіння: задишка.

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота діарея блювання запор підвищений апетит.

Гепатобіліарні розлади: гепатит.

З боку нирок та сечовидільної системи: дизурія затримка сечі.

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

З боку опорно-рухового апарату сполучної тканини та кісток: міалгія.

Результати обстежень: збільшення маси тіла відхилення від норми показників функції печінки.

Термін придатності.

2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в сухому захищеному від світла місці при температурі не вище 30 С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 7 14 28 або 50 таблеток у пластиковому контейнері у картонній коробці.

В кожний контейнер разом з таблетками вкладено полімерний циліндр з вологопоглиначем (силікагель).

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Гленмарк Фармасьютикалз Лтд. / Glenmark Pharmaceuticals Ltd.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Селище Кішанпура Бадді-Налагарх роуд техсіл Налагарх округ Солан (Х.П.) 174101 Індія /

Village Kishanpura Baddi-Nalagarh Road Tehsil Nalagarh Disst. Solan (H.P.) 174101 India.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Гленцет-эдванс таблетки №28

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Гленцет-эдванс таблетки №28

Обліковий номер : 500777

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Glenmark (Индия)

Виробник : Glenmark (Индия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/13538/01/01

Назва російською : Гленцет эдванс таблетки, п/плен. обол., №28 в конт.

Форма выпуску : Таблетки

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО