Детальніше

Геердін порошокдля приготування розчину для ін'єкцій 20 мг №1

Обліковий номер: 356051

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Mili Healthcare (Великобритания)

Виробник: Mili Healthcare (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6630/02/01

Мiжнародна назва : Рабепразол

Форма выпуску: Порошок , флакон

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГЕЕРДІН

(GEERDIN)

Склад:

діюча речовина: рабепразол

допоміжні речовини: маніт (Е 421) натрію карбонат.

Лікарська форма.

Фармакотерапевтична група.

Інгібітори протонної помпи. Код АТС .

Клінічні характеристики.

Показання.

Рабепразол у вигляді ліофілізованого порошку для приготування розчину для ін' єкцій призначають у випадках коли застосування пероральної форми неможливе а саме:

-загострення пептичної виразки шлунка чи дванадцятипалої кишки з кровотечею та тяжкими ерозіями

-короткочасне лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби з ерозіями та виразками

-профілактика аспірації кислим вмістом шлунка

-синдром Золлінгера-Еллісона.

Протипоказання.

Гіперчутливість до рабепразолу натрію заміщених бензимідазолів або до будь-якого іншого інгредієнта препарату. Не застосовувати разом з атазановіром.

Спосіб застосування та дози.

Внутрішньовенне призначення рабепразолу рекомендовано лише у тих випадках коли пероральне застосування неможливе. Як тільки стає можливим призначення пероральної форми рабепразолу внутрішньовенне призначення слід відмінити.

Приготований розчин слід вводити тільки внутрішньовенно.

Побічні реакції.

Побічні ефекти рабепразолу здебільшого незначні помірні і швидко минають.

Інфекції та інвазії: інфекції інтерстиціальна пневмонія.

Кров та лімфатична система: анемія еритроцитопенія панцитопенія лейкопенія агранулоцитоз еозинофілія лімфопенія нейтропенія лейкопенія тромбоцитопенія лейкоцитоз та гемолітична анемія.

З боку імунної системи:

З боку метаболізму: анорексія гіпомагніємія гіпонатріємія.

Психічні розлади:

З боку нервової системи: головний біль запаморочення слабкість у кінцівках оніміння кінцівок гіпестезія астенія зниження сили стискання порушення мови дезорієнтація

Судинні розлади: периферичні набряки гіпертензія пальпітація.

З боку дихальної системи:

З боку травного тракту: діарея блювання нудота абдомінальний біль запор метеоризм диспепсія висип та сухість у роті відрижка гастрит стоматит порушення відчуття смаку переповнення та важкості у шлунку кандидоз ентерит езофагіт хейліт печія метеоризм геморой.

Розлади печінки і жовчовивідних шляхів: гепатит фульмінантна форма гепатиту порушення функції печінки жовтяниця печінкова енцефалопатія (у поодиноких випадках печінкова енцефалопатія спостерігалась у пацієнтів із цирозом печінки).

З боку шкіри та підшкірних тканин: висип мультиформна еритема еритема бульозні реакції та гострі системні алергічні реакції свербіж пітливість токсичний епідермальний некроз (ТЕН) синдром Стівенса-Джонсона.

неспецифічний біль/біль у спині міальгія судоми ніг артралгія рабдоміоліз.

З боку нирок та сечовивідної системи: гостра ниркова недостатність інфекції сечовивідних шляхів інтерстиціальний нефрит.

З боку репродуктивної системи: гінекомастія посилення ерекції.

Загальні розлади та місцеві реакції:

Результати досліджень:

Побічні реакції які мають клінічне значення:

1)Шок та анафілактичні реакції.

2)Панцитопенія лейкопенія агранулоцитоз та гемолітична анемія.

3)Фульмінантна форма гепатиту порушення функції печінки жовтяниця.

4)Інтерстиціальна пневмонія.

5)Токсичний епідермальний некроліз синдром Стівена-Джонсона мультиформна еритема.

6)Гостра ниркова недостатність інтерстиційний нефрит.

7)Гіпонатріємія.

8)Рабдоміоліз.

Побічні реакції які мають клінічне значення та властиві інгібіторам протонної помпи:

1)Порушення зору.

2)Ангіоневротичний набряк бронхіальний спазм.

3)Сплутаність свідомості.

Передозування.

Немає відомостей щодо передозування препаратом. Максимальний встановлений вплив не перевищував 180 мг рабепразолу натрію 1 раз на день під час лікування синдрому Золлінгера-Еллінсона. Можливе посилення симптомів побічної дії.

Лікування:

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дослідження безпеки застосування рабепразолу вагітним жінкам не проводились тому застосування рабепразолу протипоказано у період вагітності.

Невідомо чи проникає натрію рабепразол у грудне молоко. Відповідні дослідження не проводились тому препарат не слід призначати жінкам у період годування груддю.

Діти.

Відсутній достатній досвід застосування препарату Геердін дітям тому препарат не застосовують пацієнтам цієї вікової групи.

Особливості застосування.

Слід дотримуватися обережності при призначенні рабепразолу пацієнтам з відомою гіперчутливістю до ліків. Ризик перехресної гіперчутливості з іншими інгібіторами протонної помпи (ІПП) або заміщеними бензімідазолами не виключається.

Перед початком лікування Геердіном необхідно виключити злоякісні новоутворення шлунка та стравоходу оскільки прийом препарату може маскувати симптоми і відтермінувати виявлення пухлини.

Ризик перехресної гіперчутливості з іншими інгібіторами протонної помпи або заміщеними бензимідазолами не виключається.

Повідомлялося про патологічні зміни крові (тромбоцитопенія та нейтропенія) при застосуванні рабепразолу. У більшості випадків іншої етіології не знаходили випадки були неускладнені та зникали після припинення застосування рабепразолу.

Під час лікування рабепразолом рекомендується періодично проводити гематологічні та біохімічні тестування.

Спостерігалися випадки відхилення від норми печінкових ферментів. У більшості випадків іншої етіології не знаходили випадки були неускладнені та зникали після припинення застосування рабепразолу.

У пацієнтів з легкими або помірними порушеннями функцій печінки не спостерігалося значної відміни частоти побічних ефектів при прийомі рабепразолу порівняно з контрольною групою відповідної статі та віку. Дослідження щодо пацієнтів з тяжкою печінковою недостатністю не проводились тому слід з обережністю застосовувати рабепразол пацієнтами з тяжкою печінковою недостатністю. Дозу при печінковій недостатності необхідно знизити.

Внаслідок недостатньої кількості клінічних даних відносно внутрішньовенного застосування рабепразолу у хворих з істотним порушенням функцій печінки рабепразол таким хворим призначається у разі крайньої необхідності у половинній дозі (10 мг) під наглядом лікаря.

Функція щитовидної залози

Рекомендується слідкувати за функцією щитовидної залози під час лікування рабепразолом.

Особливості проведення дихальних тестів

Результати С-уреазних дихальних тестів можуть бути псевдонегативними під час прийому інгібіторів протонної помпи таких як рабепразол та антибіотиків таких як амоксицилін кларитроміцин та метронідазол. Тому для визначення наявності Helicobacter pylori дихальні тести слід проводити не раніше ніж через 4 тижні після закінчення лікування такими препаратами.

Salmonella Campylobacter та Clostridium defficille.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

У разі виникнення запаморочення сонливості рекомендується уникати керування автомобілем або роботи з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Система CYP-450

Рабепразол натрію метаболізується системою печінкових ферментів CYP-450 а саме CYP2C19 та CYP3A4.

Рабепразол натрію не має фармакокінетичних чи клінічно значущих взаємодій з варфарином фенітоїном теофіліном чи діазепамом кожен з яких метаболізується CYP-450.

Взаємодії що викликані пригніченням секреції шлункової кислоти

Антациди

Атазанавір

Їжа

Вживання їжі з низьким вмістом жирів не впливає на абсорбцію рабепразолу натрію. Прийом рабепразолу натрію з жирною їжею може затримати абсорбцію на 4 години і більше проте максимальна концентрація та рівень абсорбції залишаються незмінними.

Циклоспорин

In vitro рабепразол натрію інгібує метаболізм циклоспорину. Цей рівень інгібування аналогічний рівню інгібування омепразолом.

1) Лікарські засоби які протипоказані для одночасного застосування з рабепразолом

Лікарський засіб

Ознаки симптоми лікування

Механізм та фактори ризику

Атазанавіру сульфат

Терапевтична дія атазанавіру може зменшитися

Завдяки своїй антисекреторній дії рабепразол підвищує рН шлунку зменшує розчинність атазанавіру сульфату і тим самим знижує його концентрацію в плазмі крові.

2) Лікарські засоби які слід призначати з обережністю.

Лікарський засіб

Ознаки симптоми лікування

Механізм та фактори ризику

Дигоксин
Метилдигоксин

Рівень концентрації дигоксину та метилдигоксину в крові може збільшитися

Завдяки своїй

антисекреторній дії рабепразол може збільшувати рН шлунка що призводить до прискореної абсорбції дигоксину та метилдигоксину

Ітраконазол

Гефітініб

Рівень концентрації ітраконазолу та гефітінібу в крові може зменшитися.

Завдяки своїй антисекреторній дії рабепразол здатний збільшувати рН шлунка що призводить до інгібування абсорбції ітраконазолу та гефітінібу.

Антациди що містять алюмінію гідроксид / магнію гідроксид

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Інгібітор Н++-АТФ-ази (протонної помпи). Пригнічення активності ферменту Н++

Максимальний рівень зниження секреції може бути отриманий у випадку коли рабепразол досягає парієтальної клітини у момент її активації. Це може бути досягнуто внутрішньовенним інфузійним введенням рабепразолу. Завдяки цьому активізована під впливом циркадних ритмів (ацетилхолін) або після їди (гістамін і гастрин) протонна помпа одразу ж зв' язується з молекулою рабепразолу і продукція соляної кислоти припиняється.

Після внутрішньовенного введення дія рабепразолу розвивається протягом 1 години і досягає максимуму через 2-4 години. Середній кліренс при введенні внутрішньовенно дози 20 мл 283+/-98 мл/хв. Період напіввиведення дози 20 мг введеної внутрішньовенно становить 1 02 +/-0 63 год. Після відміни препарату секреторна активність відновлюється через 2-3 дні.

Застосування препарату у дозі 20 мг на добу протягом 2 тижнів не впливає на функцію щитовидної залози метаболізм вуглеводів концентрацію в крові паратгормона кортизолу естрогену тестостерону пролактину холецистокініну секретину глюкагону ФСГ ЛГ СТГ реніну альдостерону.

Фармакокінетика.

У пацієнтів літнього віку виведення рабепразолу дещо сповільнюється. Кумуляції рабепразолу не відзначалося.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: біла кристалічна ліофілізована маса з жовтуватим відтінком.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Упаковка.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. Напрод Лайф Саєнсес Пвт. Лтд. Індія/

Naprod Life Sciences Pvt. Ltd. India.

Місцезнаходження.

Заявник Мілі Хелскере Лімітед Велика Британія/

Місцезнаходження.

Fairfax House 15 Fulwood Place London WC1V 6AY.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Геердін порошокдля приготування розчину для ін'єкцій 20 мг №1

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Геердін порошокдля приготування розчину для ін'єкцій 20 мг №1

Обліковий номер : 356051

Товару немає в наявності
Mili Healthcare (Великобритания)

Виробник : Mili Healthcare (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6630/02/01

Мiжнародна назва : Рабепразол

Форма выпуску : Порошок , флакон