Детальніше

Гепарин 5000 МО/мл розчин для ін'єкцій 5 мл №5

Обліковий номер: 555011

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Фармекс Групп ООО (Украина, Борисполь) (м)

Назва російською: Эноксапарин-фармекс раствор д/ин., 10000 анти-ха мо/мл по 0,4 мл (4000) в шпр. №1 (1х1)

Мiжнародна назва : Гепарин натрій

Форма выпуску: Раствор

Дiюча речовина : Эноксапарин натрий

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

Гепарин-Фармекс

(Heparin-Pharmex)

Склад:

діюча речовина: 1 мл розчину містить гепарину натрію 5000 МО

допоміжні речовини: спирт бензиловий натрію хлорид вода для ін' єкцій.

Лікарська форма.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний або жовтуватий розчин.

Фармакотерапевтична група.

Антитромботичні засоби. Група гепарину. Код АТХ В01А В01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Гепарин є глікозамінгліканом (мукополісахаридом) який складається із сульфатованих залишків D-глюкозаміну та D-глюкуронової кислоти.

Фармакокінетика.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Антикоагулянти прямої та непрямої дії посилюють дію гепарину. Антигістамінні препарати та препарати дигіталісу тетрацикліни нікотин нітрогліцерин кортикотропін тироксин послаблюють антикоагулянтну дію препарату. Засоби що зменшують агрегацію тромбоцитів (ацетилсаліцилова кислота декстрин фенілбутазон ібупрофен метиндол дипіридамол гідроксихлорохін фібринолітики аскорбінова кислота алкалоїди ріжків індометацин сульфінпіразон пробенецид цефалоспорини кеторомолак епопростинол клопідогрель тиклопідин стрептокіназа внутрішньовенне введення пеніцилінів етакринової кислоти цитостатиків) при одночасній терапії з гепарином можуть спричиняти крововиливи тому їх необхідно застосовувати дуже обережно. Ризик крововиливів також підвищується при комбінованій терапії гепарином з ульцерогенними імунодепресивними та тромболітичними препаратами.

Інгібітори АПФ антагоністи ангіотензину ІІ: можливий розвиток гіперкаліємії.

Алкоголь: одночасне вживання спиртних напоїв значно підвищує ризик розвитку кровотеч.

Особливості застосування.

З обережністю застосовувати пацієнтам у яких раніше відзначалися реакції гіперчутливості до низькомолекулярних гепаринів.

Кількість тромбоцитів слід визначати перед початком лікування у перший день лікування і через 3-4 дні протягом усього періоду призначення гепарину. Раптове зниження кількості тромбоцитів потребує негайної відміни препарату а також подальшого дослідження з метою уточнення етіології тромбоцитопенії. При підозрі на гепариноіндуковану тромбоцитопенію типу I або II лікування гепарином слід припинити.

Під час застосування гепарину рекомендується контролювати гематологічні показники а також спостерігати за клінічним станом пацієнта особливостями розвитку геморагічних ускладнень.

У пацієнтів віком від 60 років гепарин може спричиняти геморагії особливо у жінок та у пацієнтів з порушенням функції нирок.

Пацієнти чутливі до білків тваринного походження можуть бути чутливими і до гепарину.

При підозрі на реакцію гіперчутливості за кілька хвилин до введення повної дози слід повільно внутрішньовенно ввести розведену пробну дозу 1000 МО.

Особливої обережності слід дотримуватися протягом 36 годин після пологів.

У хворих на артеріальну гіпертензію слід контролювати артеріальний тиск.

У пацієнтів з цукровим діабетом нирковою недостатністю метаболічним ацидозом підвищеною концентрацією калію у крові або тих хто застосовує препарати калію під час застосування препарату рекомендується постійно контролювати рівень калію у крові зважаючи на збільшену небезпеку розвитку гіперкаліємії.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Гепарин не протипоказаний при вагітності. Препарат не проникає через плаценту. Хоча гепарин не проникає у грудне молоко призначення його матерям які годують груддю в окремих випадках викликало швидкий (протягом 2-4 тижнів) розвиток остеопорозу та пошкодження хребта. Доцільність застосування препарату визначають індивідуально з урахуванням співвідношення користь для матері/ризик для плода.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим

Для профілактики гострого тромбозу Гепарин-Фармекс вводять підшкірно по 5000 МО кожні 6-8 годин. При першій фазі синдрому дисемінованого внутрішньосудинного згортання крові (ДВЗ) у дорослих гепарин застосовують підшкірно тривалий час у добовій дозі 2500-5000 МО з контролем тромбінового часу. За 1-2 доби до відміни Гепарину-Фармекс добову дозу поступово знижують.

Під час операції на відкритому серці з підключенням апарату екстракорпорального кровообігу пацієнтам вводять Гепарин-Фармекс у початковій дозі не менше 150 МО на 1 кг маси тіла. Коли процедура триває менше 60 хвилин призначають дозу 300 МО/кг а коли процедура триває більше 60 хвилин призначають 400 МО/кг.

З профілактичною метою Гепарин-Фармекс вводять підшкірно у дозі 5000 МО за 2 години до операції потім по 5000 МО кожні 6-8 годин протягом 7 днів.

Дітям

У всіх випадках при застосуванні Гепарину-Фармекс за 1-3 дні до його відміни призначають непрямі антикоагулянти.

Діти.

Дітям дози призначають відповідно до маси їх тіла. Не застосовують недоношеним дітям та новонародженим. Можливий розвиток алергічних реакцій у тому числі токсичних у дітей до 3 років.

Передозування.

Побічні реакції.

До найбільш розповсюджених побічних реакцій належать крововиливи підвищення рівня печінкових ферментів оборотна тромбоцитопенія та різні дерматологічні порушення. Також повідомлялося про поодинокі випадки генералізованих алергічних реакцій некрозу шкіри та пріапізму.

З боку системи крові: тромбоцитопенія I і II типу епідуральні та спинномозкові гематоми.

З боку психіки: депресія.

З боку нервової системи: головний біль.

З боку травного тракту: нудота блювання діарея.

З боку гепатобіліарної системи: підвищення рівня печінкових трансаміназ (АЛТ і АСТ) лактатдегідрогенази гамма-глутамілтрансферази та гіперліпідемія (ці порушення є оборотними і зникають при відміні препарату).

З боку шкіри та підшкірної клітковини: висипання (еритематозні макулопапульозні) кропив' янка свербіж свербіж і печіння на шкірі стоп некроз шкіри мультиформна еритема алопеція.

остеопороз демінералізація кісток.

З боку статевої системи: пріапізм.

З боку імунної системи:

З боку ендокринної системи та метаболізму: гіпоальдостеронізм гіперкаліємія підвищення рівня тироксину зниження рівня холестерину підвищення рівня глюкози в крові.

З боку серцево-судинної системи: крововиливи та гематоми у будь-якому органі чи системі органів (підшкірні внутрішньом' язові заочеревинні носові внутрішньокишкові шлункові маткові).

Реакції у місці введення:

Інші: нежить гарячка.

Може спостерігатися підвищення активності трансміназ (АЛТ і АСТ) рівнів вільних жирних кислот і тироксину оборотна затримка калію.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність.

Добутаміну гідрохлорид і гепарин не дозволяється змішувати та вводити внутрішньовенно разом оскільки утворюються хелатні комплекси.

Упаковка.

По 1 мл або 5 мл у флаконах по 5 флаконів у контурній чарунковій упаковці. По 1 контурній чарунковій упаковці в картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

ТОВ

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Україна 08300 Київська обл. м. Бориспіль вул. Шевченка 100.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Гепарин 5000 МО/мл розчин для ін'єкцій 5 мл №5

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Гепарин 5000 МО/мл розчин для ін'єкцій 5 мл №5

Обліковий номер : 555011

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник : Фармекс Групп ООО (Украина, Борисполь) (м)

Назва російською : Эноксапарин-фармекс раствор д/ин., 10000 анти-ха мо/мл по 0,4 мл (4000) в шпр. №1 (1х1)

Мiжнародна назва : Гепарин натрій

Форма выпуску : Раствор

Дiюча речовина : Эноксапарин натрий

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО