Детальніше

Гепарин 5000 ОД розчин для ін'єкцій 5 мл №5

Обліковий номер: 412177

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Новофарм-Биосинтез ООО (Украина, Новоград-Волынский) (м)

Назва російською: Гепарин-новофарм раствор д/ин., 5000 мо/мл по 5 мл во флак. №5

Мiжнародна назва : Гепарин натрій

Форма выпуску: Раствор , флакон

Дiюча речовина : Гепарин

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ГЕПАРИН-НОВОФАРМ

(HepariN-NOVOFARM)

Склад:

діюча речовина: Гепарин

1 мл розчину містить 5000 МО гепарину натрію

допоміжні речовини:

Лікарська форма.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або світло-жовтого кольору рідина без сторонніх часток.

Фармакотерапевтична група.

Код АТХ В01А В01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Гепарин є глікозамінгліканом (мукополісахаридом) який складається із сульфатованих залишків D-глюкозаміну та D-глюкуронової кислоти.

Фармакокінетика.

Клінічні характеристики.

Показання.

- Профілактика та лікування тромбоемболічних захворювань та їх ускладнень (гострий коронарний синдром тромбози та емболії магістральних вен та артерій судин мозку очей І фаза синдрому дисемінованого внутрішньосудинного згортання постійна форма мерехтіння передсердь з емболізацією)

- для попередження післяопераційних венозних тромбозів та емболій легеневої артерії (у режимі низького дозування) у пацієнтів які перенесли хірургічні втручання або у тих хто через будь-які інші причини має ризик розвитку тромбоемболічної хвороби

- для попередження згортання крові при лабораторних дослідженнях діалізі екстракорпоральному кровообігу операціях на серці та судинах прямому переливанні крові.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до гепарину та/або до спирту бензилового гемофілія геморагічні діатези підозра на гепариніндуковану імунну тромбоцитопенію пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки тяжка артеріальна гіпертензія цироз печінки що супроводжується варикозним розширенням вен стравоходу тяжка ниркова та печінкова недостатність бактеріальний ендокардит менструація нещодавно проведені хірургічні втручання особливо нейрохірургічні та офтальмологічні виразковий коліт злоякісні новоутворення геморагічний інсульт (перші 2-3 доби) черепно-мозкові травми ретинопатія крововилив у тканини ока деструктивний туберкульоз легень енцефаломаляція геморагічний панкреонекроз кровотечі будь-якої локалізації (відкрита виразка шлунка внутрішньочерепна кровотеча) за винятком геморагії що виникла на ґрунті емболічного інфаркту легенів (кровохаркання) або нирок (гематурія) повторні кровотечі в анамнезі незалежно від локалізації підвищення проникності судин (наприклад при хворобі Верльгофа) стан шоку загроза аборту.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Пероральні антикоагулянти (дикумарин) та антитромбоцитарні лікарські засоби (ацетилсаліцилова кислота дипіридамол) слід відмінити не менше як за 5 днів перед будь-яким хірургічним втручанням оскільки вони можуть посилити схильність до кровотечі в ході операції або в післяопераційний період.

Антикоагулянти прямої та непрямої дії посилюють дію гепарину. Одночасне застосування аскорбінової кислоти антигістамінних лікарських засобів та лікарських засобів дигіталісу тетрациклінів нікотину нітрогліцерину кортикотропіну тироксину може пригнічувати антикоагулянтну дію препарату. Засоби що зменшують агрегацію тромбоцитів (ацетилсаліцилова кислота декстрин фенілбутазон ібупрофен метиндол дипіридамол гідроксихлорохін фібринолітики аскорбінова кислота алкалоїди ріжків індометацин сульфінпіразон пробенецид цефалоспорини кеторолак епопростенол клопідогрель тиклопідин стрептокіназа внутрішньовенне введення пеніцилінів етакринової кислоти цитостатиків) при одночасній терапії з гепарином можуть спричиняти крововиливи тому їх необхідно застосовувати дуже обережно. Ризик крововиливів також підвищується при комбінованій терапії гепарину з ульцерогенними імунодепресивними та тромболітичними препаратами.

Інгібітори АПФ антагоністи ангіотензину II: можливий розвиток гіперкаліємії.

Алкоголь: одночасне вживання спиртних напоїв може значно підвищити ризик розвитку кровотеч.

Небезпека також підвищується при одночасному застосуванні Гепарину-Новофарм з ульцерогенними імунодепресивними та тромболітичними лікарськими засобами.

Вплив на результати лабораторних досліджень. Хибне збільшення рівня загального тироксину і трийодтироніну. Хибно-позитивний метаболічний ацидоз та гіпокальціємія (у пацієнтів які перебувають на гемодіалізі). Пригнічення хромогенних лізат тестів на виявлення ендотоксинів. Гепарин-Новофарм може впливати на визначення аміноглікозидів за допомогою імуноферментного аналізу.

Особливості застосування.

З обережністю застосовувати пацієнтам у яких в анамнезі відзначалися реакції гіперчутливості до низькомолекулярних гепаринів.

Кількість тромбоцитів слід визначати перед початком лікування у 1-й день лікування та через 3-4 дні впродовж усього періоду призначення гепарину. Раптове зниження кількості тромбоцитів потребує негайної відміни лікарського засобу а також подальшого дослідження з метою уточнення етіології тромбоцитопенії. При підозрі на гепариніндуковану тромбоцитопенію типу І або II лікування гепарином слід припинити.

При переході з терапії гепарином на застосування непрямих антикоагулянтів гепарин слід відмінити лише тоді коли непрямі антикоагулянти забезпечать збільшення протромбінового часу до терапевтичних меж не менше 2 днів поспіль.

Під час застосування гепарину рекомендується контролювати гематологічні показники а також спостерігати за клінічним станом пацієнта особливостями розвитку геморагічних ускладнень.

Пацієнти чутливі до білків тваринного походження можуть бути чутливими і до гепарину.

При підозрі на реакцію гіперчутливості за кілька хвилин до введення повної дози слід повільно внутрішньовенно ввести розведену пробну дозу 1000 МО.

Застосування Гепарину-Новофарм потребує обережності в післяопераційний та післяпологовий періоди впродовж перших 3-8 діб (за винятком операцій на кровоносних судинах і у тих випадках коли гепаринізація необхідна за життєвими показаннями). Особливої обережності слід дотримуватися впродовж 36 годин після пологів.

У хворих на артеріальну гіпертензію слід контролювати артеріальний тиск.

У пацієнтів із цукровим діабетом нирковою недостатністю метаболічним ацидозом підвищеною концентрацією калію у крові або тих хто застосовує препарати калію під час застосування препарату рекомендується часто контролювати рівень калію у крові зважаючи на збільшену небезпеку розвитку гіперкаліємії.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Гепарин не протипоказаний у період вагітності. Лікарський засіб не проникає через плаценту. Хоча гепарин не проникає у грудне молоко застосування його матерям які годують груддю в окремих випадках спричиняло швидкий (впродовж 2-4 тижнів) розвиток остеопорозу та пошкодження хребта. Доцільність застосування лікарського засобу вирішується індивідуально з урахуванням співвідношення користь для матері/ризик для плода.

Спосіб застосування та дози.

В ході операції на відкритому серці з підключенням апарату ектракорпорального кровообігу пацієнтам вводити Гепарин-Новофарм у початковій дозі не менше 150 МО на 1 кг маси тіла. Коли процедура триває менше 60 хвилин призначати дозу 300 МО/кг а коли процедура триває більше 60 хвилин призначати -

Як доповнення до стрептокінази по 5000 МО 3 рази на добу або 10000-12500 МО 2 рази на добу може бути показаний при підвищеному ризику розвитку тромболітичних ускладнень у хворих:

- при повторному інфаркті міокарда

- з постійною формою мерехтіння передсердь з емболізацією.

Немовлятам призначати від 2 до 10 МО/кг/год внутрішньовенно (постійно або переривчасто). Підшкірно немовлятам гепарин вводити у добовій дозі 200-300 МО/кг розподіляючи її на 4-6 ін' єкцій.

У всіх випадках при застосуванні Гепарину-Новофарм на 1-3-й дні до його відміни призначати непрямі антикоагулянти.

Діти.

Лікарський засіб застосовувати дітям відповідно до маси їх тіла. Не застосовувати недоношеним дітям та новонародженим. Можливий розвиток алергічних реакцій у тому числі токсичних у дітей віком до 3 років.

Передозування.

При індивідуальній несприйнятливості та появі алергічних ускладнень Гепарин-Новофарм відміняти негайно і призначати десенсибілізуючі засоби. У разі необхідності продовження антикоагулянтної терапії застосовувати антикоагулянти непрямої дії.

Побічні реакції.

До розповсюдженіших побічних реакцій належать: крововиливи підвищення рівня печінкових ферментів оборотна тромбоцитопенія та різні дерматологічні порушення. Також повідомлялося про поодинокі випадки генералізованих алергічних реакцій некрозу шкіри та пріапізму.

З боку системи крові: тромбоцитопенія І типу II типу епідуральні та спинномозкові гематоми геморагії гематурія кровоточивість ясен носові кровотечі крововиливи в нирки надниркові залози кровохаркання.

З боку психіки: депресія.

З боку нервової системи: головний біль запаморочення.

З боку травної системи: нудота блювання діарея.

З боку гепатобіліарної системи: підвищення рівня печінкових трансаміназ (АЛТ і ACT) лактатдегідрогенази гамаглутамілтрансферази та гіперліпідемія (дані порушення є оборотними і зникають при відміні препарату).

З боку шкіри та підшкірної клітковини: висипання (еритематозні макулопапульозні) кропив' янка свербіж свербіж і печіння у ділянці шкіри стоп некроз шкіри мультиформна еритема алопеція.

З боку опорно-рухового апарату: остеопороз демінералізація кісток.

З боку статевої системи: пріапізм.

З боку імунної системи: шкірні висипання кон' юнктивіт сльозотеча риніт бронхоспазм астма тахипное ціаноз кропив' янка алергічний ангіоспазм у кінцівках анафілактоїдні реакції анафілактичний шок.

З боку ендокринної системи та метаболізму: гіпоальдостеронізм метаболічний ацидоз гіперкаліємія підвищення рівня тироксину зниження рівня холестерину підвищення рівня глюкози в крові.

З боку серцево-судинної системи: крововиливи та гематоми у будь-якому органі чи системі органів (підшкірні внутрішньом' язові заочеревинні носові внутрішньокишкові шлункові маткові).

Реакції у місці введення:

Інші: нежить гарячка нездужання.

Може спостерігатися підвищення активності трансаміназ (АЛТ і ACT) рівнів вільних жирних кислот і тироксину оборотна затримка калію.

Термін придатності.

Несумісність.

Добутаміну гідрохлорид і гепарин не дозволяється змішувати та вводити внутрішньовенно разом оскільки утворюються хелатні комплекси.

Упаковка.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 11700 Житомирська обл. м. Новоград-Волинський вул. Житомирська 38.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Гепарин 5000 ОД розчин для ін'єкцій 5 мл №5

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Гепарин 5000 ОД розчин для ін'єкцій 5 мл №5

Обліковий номер : 412177

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник : Новофарм-Биосинтез ООО (Украина, Новоград-Волынский) (м)

Назва російською : Гепарин-новофарм раствор д/ин., 5000 мо/мл по 5 мл во флак. №5

Мiжнародна назва : Гепарин натрій

Форма выпуску : Раствор , флакон

Дiюча речовина : Гепарин

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО