Детальніше

Гекодез розчин інфузійний 6% пляшка 200 мл

Обліковий номер: 401463

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

Виробник: Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3672/01/01

Назва російською: Гекодез® раствор д/инф. 6 % по 200 мл в бутыл.

Мiжнародна назва : Гідроксиетилкрохмаль*+натрію хлорид*

Форма выпуску: Раствор

Дiюча речовина : Натрия хлорид

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для інфузій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ГЕКОДЕЗ&reg

(GEKODEZ)

Склад:

діюча речовина: гідроксіетилкрохмаль

допоміжні речовини: натрію хлорид вода для iн' єкцiй.

Лікарська форма. Розчин для інфузій.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група. Кровозамінники і перфузійні розчини. Препарати гідроксіетильованого крохмалю. Код АТХ В05А А07.

Фармакологічні властивості.

Гідроксіетилкрохмаль ( Гек ) отримують з амілопектину і характеризують за молекулярною масою і ступенем заміщення. Для Гекодезу середня молекулярна маса ГЕК становить

Гекодез

Фармакодинаміка.

Тривалість волемічного ефекту залежить у першу чергу від ступеня молярного заміщення а також меншою мірою від середньої молекулярної маси.

Гідроксіетилкрохмаль (ГЕК) піддається тривалому гідролізу що призводить до утворення онкотичних активних оліго- і полісахаридів різної молекулярної маси які виводяться нирками.

Гекодез продовжується як мінімум 6 годин.

Фармакокінетика.

Після одноразового введення 1000 мл Гекодезу

Клінічні характеристики.

Показання.

Гіповолемія спричинена гострою крововтратою у випадках коли застосування тільки кристалоїдів вважається недостатнім.

Протипоказання.

Гіперчутливість до складових препарату гіпергідратація гіперволемія виражена гіпернатріємія хронічна серцева недостатність тяжкі порушення системи згортання крові тяжка гіперхлоремія внутрішньочерепний або церебральний крововилив виражена печінкова недостатність стан дегідратації коли потрібна корекція водно-електролітного балансу виявлення сенсибілізації до ГЕК ниркова недостатність чи замісна ниркова терапія тяжка коагулопатія. Набряк легень. Препарат протипоказаний пацієнтам із сепсисом опіками із трансплантованими органами та критично хворим пацієнтам через ризик ураження нирок та летального наслідку.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Щоб запобігти несумісності не потрібно змішувати Гекодез з іншими препаратами. Препарат збільшує нефротоксичність аміноглікозидних антибіотиків.

Уведення гідроксіетилкрохмалю може спричиняти підвищення рівня сироваткової амілази. Цей ефект слід розглядати не як порушення з боку функції підшлункової залози а як результат утворення комплексу гідроксіетилкрохмалю з амілазою з подальшою затримкою його виведення нирками і ненирковими шляхами.

Особливості застосування.

На даний час відсутні надійні дані щодо безпеки довгострокового застосування ГЕК пацієнтам після хірургічних втручань і пацієнтам з травмами. Перед призначенням ГЕК таким хворим необхідно ретельно зважити очікувану користь та невизначеність щодо довгострокової безпеки а також розглянути можливість альтернативного лікування.

З особливою обережністю Гекодез застосовувати для лікування пацієнтів при порушеннях згортання крові особливо при гемофілії і виявленій або підозрюваній хворобі Віллебранда.

що особливо небезпечно для пацієнтів із супутньою серцевою патологією нирковою недостатністю для пацієнтів літнього віку.

Потрібно контролювати електроліти у сироватці крові водний баланс функцію нирок. Потрібно забезпечити адекватне введення рідини (адекватну гідратацію).

У випадку вираженої дегідратації першочергово потрібно нормалізувати водно-електролітний баланс.

Наявність в крові Гекодезу може спричинити похибку у визначенні групової належності крові пацієнта. Щоб правильно визначити групу крові проба повинна бути взята до введення Гекодезу.

Для максимально раннього виявлення загрози анафілактоїдних реакцій перші 10-20 мл Гекодезу потрібно вводити повільно під постійним контролем медичного персоналу. Через ризик алергічних (анафілактичних) реакцій необхідний суворий контроль стану пацієнта а інфузію слід проводити з низькою швидкістю.

Препарат може чинити вплив на результати таких клінічних та біохімічних аналізів як рівень глюкози у крові рівень білка у крові ШОЕ біуретова проба рівень жирних кислот холестерину та сорбіт-дегідрогенази у крові питома вага сечі.

Не можна використовувати препарат якщо розчин непрозорий або містить видимі частки якщо пляшка або контейнер пошкоджені або попередньо розкриті.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Клінічних даних щодо застосування Гекодезу в період вагітності немає. Дослідження на тваринах не виявили прямого або опосередкованого несприятливого впливу на перебіг вагітності розвиток ембріона/плода пологи і постнатальний розвиток. Також не спостерігалося ознак тератогенності.

Гекодез можна застосовувати у період вагітності тільки у випадках коли очікувана користь від лікування переважає можливий ризик для плода.

Відсутні клінічні дані щодо застосування Гекодезу в період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Інформація відсутня.

Спосіб застосування та дози.

ГЕК потрібно призначати у найнижчих ефективних дозах протягом найкоротшого періоду часу. Лікування повинно супроводжуватися безперервним моніторингом гемодинаміки і повинно бути припинено одразу після досягнення відповідних показників гемодинаміки.

Перші 10-20 мл Гекодезу

Максимальна добова доза Гекодезу не повинна перевищувати 50 мл/кг маси тіла що відповідає 3 г ГЕК/кг/добу (біля 3500 мл/добу при масі тіла пацієнта 70 кг).

Максимальна швидкість введення залежить від клінічної ситуації. У період шоку рекомендована швидкість введення до 20 мл/кг маси тіла за годину що відповідає 0 33 мл/кг маси тіла за хвилину (1 2 г ГЕК/кг маси тіла/год). В критичній ситуації можливе швидке введення 500 мл розчину (під тиском). При введенні препарату під тиском у випадку використання Гекодезу у пластикових контейнерах все повітря з контейнерів і системи для введення повинно бути попередньо видалене щоб запобігти ризику виникнення емболії.

Тривалість терапії залежить від тривалості і вираженості гіповолемії і гемодинамічного ефекту терапії і рівня гемодилюції.

Діти.

Дослідження ефективності та безпеки застосування Гекодезу дітям не проводилися тому дітям його слід призначати з обережністю та лише після ретельної оцінки співвідношення очікуваної користі та можливого ризику від його застосування.

Передозування.

і призначити при необхідності діуретики.

Побічні реакції.

Алергічні реакції виникають досить рідко і не залежать від дози введеного препарату. Відомим побічним ефектом після тривалого введення високих доз гідроксіетилкрохмалю є шкірний свербіж.

Вплив на кровоносну і лімфатичну системи.

Часто внаслідок гемодилюції відбувається зниження гематокриту і концентрації білків у плазмі крові. Залежно від введеної дози розчини ГЕК можуть спричиняти зниження концентрації факторів коагуляції і таким чином впливати на згортання крові.

Час кровотечі та індекс АПТЧ (Активований парціальний тромбопластиновий час) можуть збільшуватись а активність FVIII/vWFF (фактора VIII Віллебранда) може зменшуватись.

Вплив на біохімічні показники.

Анафілактичні реакції.

При введенні розчинів ГЕК зустрічаються анафілактичні реакції різної важкості. Тому всі пацієнти яким вводять розчини ГЕК повинні знаходитись під постійним наглядом медичного персоналу. У випадку появи початкових ознак розвитку будь-якої анафілактичної реакції потрібно терміново припинити інфузію і розпочати невідкладну терапію.

Не доведена ефективність профілактичного застосування кортикостероїдів.

Повторні протягом декількох днів інфузії розчинів ГЕК можуть призвести до появи шкірного свербежу.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25

Незмочуваність внутрішньої поверхні не є протипоказанням для застосування.

Несумісність. Фармацевтично несумісний з розчинами інших лікарських засобів.

Упаковка. По 200 мл або 250 мл або 400 мл або 500 мл у пляшках по 250 мл або 500 мл у контейнерах.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 18030 м. Черкаси вул. Вербовецького 108. Тел./факс: (044) 281-01-01.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Гекодез розчин інфузійний 6% пляшка 200 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Гекодез розчин інфузійний 6% пляшка 200 мл

Обліковий номер : 401463

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

Виробник : Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3672/01/01

Назва російською : Гекодез® раствор д/инф. 6 % по 200 мл в бутыл.

Мiжнародна назва : Гідроксиетилкрохмаль*+натрію хлорид*

Форма выпуску : Раствор

Дiюча речовина : Натрия хлорид

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для інфузій

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО