Детальніше

Гатимак 400 мг таблетки №5

Обліковий номер: 348628

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Macleods Pharmaceuticals Ltd (Индия)

Виробник: Macleods Pharmaceuticals Ltd (Индия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3159/01/02

Назва російською: Гатимак таблетки, п/о, по 400 мг №5 (5х1)

Мiжнародна назва : Гатифлоксацин

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Гатифлоксацин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ГАТИМАК

(GATIMAC)

Склад:

діюча речовина: gatifloxacin

1 таблетка містить гатифлоксацину сесківігідрату еквівалентно гатифлоксацину 400 мг

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Таблетки вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки вкриті оболонкою від білого до майже білого кольору з гладкою поверхнею з обох боків.

Фармакотерапевтична група.

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Фторхінолони.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Гатифлоксацин який відноситься до 8-метоксифторхінолонів має антибактеріальну активність проти широкого діапазону грамнегативних та грампозитивних мікроорганізмів.

До дії препарату чутливі:

Staphylococcus aureus Streptococcus pneumoniae Streptococcus pyogenes

грамнегативні мікроорганізми: Haemophillus influenzae Haemophilias раrаinfluenzae Klebsiella pneumoniae Moraxella catarrhalis Escherichia coli Enterobacter cloacae Neisseria gonorrhoеae

атипові збудники: C. pneumoniae C. trachomatis M. pneumoniae L. рneumophilia Ureaplasma

помірно чутливі:

Streptococcus milieri Streptococcus mitior Streptococcus agalactiae Streptococcus dysgalactiae Staphylococcus cohnii Staphylococcus epidermidis (включаючи метицилінрезистентні штами) Staphylococcus haemolyticus Staphylococcus hominis Staphylococcus saprophyticus Staphylococcus simulans Corynebacterium diphtheriae

грамнегативні мікроорганізми: Bordetella pertussis Klebsiella oxytoca Enterobacter aerogenes Enterobacter agglomerans Enterobacter intermedius Enterobacter sakazaki Proteus mіrabilis Proteus vulgaris Morganella morganii Providencia rettgeri Providencia stuartii

анаероби: Bacteroides distasonis Bacteroides eggerthiі Bacteroides fragilis Bacteroides ovatus Bacteroides thetaiotaomicron Bacteroides uniformis Fusobacterium spp. Porphyromonas spp. Porphyromonas anaerobius Porphyromonas asaccharolyticus Porphyromonas magnus Prevotella spp. Propionibacterium spp. Ctostridium perfringens. Clostridium ramosum

атипові збудники: Legionella pneumophila Caxiella burnettii.

H. рylori.

Фармакокінетика.

Гатифлоксацин біотрансформується в організмі.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до гатифлоксацину та до інших фторхінолонів в анамнезі або до інших компонентів препарату. Цукровий діабет захворювання центральної нервової системи (епілепсія знижений судомний поріг).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

2

Одночасне застосування гатифлоксацину з антацидними лікарськими засобами зменшує його біодоступність. Гатифлоксацин необхідно застосовувати за 4 години до прийому сульфату заліза харчових добавок які містять цинк магній або залізо (таких як полівітаміни) або антациди що містять магній і алюміній для виключення будь-яких значних фармакокінетичних взаємодій.

Застосування гатифлоксацину не впливає на системний кліренс внутрішньовенного мідазоламу. Добова внутрішньовенна доза мідазоламу 0 0145 мг/кг не впливає на фармакокінетику гатифлоксацину. Ці результати можуть бути враховані в разі недостатньої ефективності гатифлоксацину під час проведення досліджень з ізоферментом CYP3A4.

Паралельне застосування гатифлоксацину та дигоксину не дало значного ефекту стосовно зміни фармакокінетики гатифлоксацину. Пацієнтів які застосовують дигоксин необхідно перевіряти на ознаки та симптоми токсичності. У пацієнтів які виявили ознаки чи симптоми інтоксикації дигоксином концентрацію дигоксину у сироватці крові слід перевірити та дозу дигоксину відкоригувати відповідно.

Системне виведення гатифлоксацину значно підвищується при паралельному застосуванні гатифлоксацину та пробенециду.

Особливості застосування.

Подовження інтервалу QT на електрокардіограмі. Гатифлоксацин може подовжувати інтервал QT у деяких пацієнтів що може призводити до підвищення ризику шлуночкових аритмій у тому числі torsades des pointes. Рідкісні випадки torsades des pointes

Порушення рівнів глюкози в крові. Повідомлялося про порушення рівнів глюкози в крові при застосуванні гатифлоксацину включаючи симптоматичну гіпер- і гіпоглікемію особливо у хворих на цукровий діабет які отримують супровідне лікування гіпоглікемічними засобами або інсуліном. Пацієнтам які отримують лікування препаратом потрібно проводити контроль рівня цукру в крові особливо необхідне ретельне спостереження щодо ознак гіпер- або гіпоглікемії впродовж перших 3 днів лікування. У разі якщо рівень цукру зменшився або підвищився застосування препарату слід припинити і звернутися за консультацією до лікаря.

Розрив сухожиль. Повідомлялося про випадки розриву сухожиль плеча кисті та ахіллового сухожилля що вимагали хірургічного відновлення та призводили до тривалої інвалідності у пацієнтів які отримували похідні хіноліну зокрема гатифлоксацин. Ризик може підвищуватися при одночасному застосуванні кортикостероїдів особливо у людей літнього віку. Лікування гатифлоксацином слід припинити якщо у пацієнта виникає біль запалення або розрив сухожилля. Пацієнту слід відпочивати та уникати фізичних навантажень поки не буде виключено діагноз тендиніту або розриву сухожилля.

Периферична нейропатія. Спостерігалися рідкісні випадки сенсорної або сенсорно-моторної аксональної полінейропатії яка вражала дрібні та/або великі аксони і призводила до парестезій гіпестезій дизестезій та слабкості під час лікування похідними хіноліну.

Гіперчутливість. Повідомлялося про тяжкі іноді летальні наслідки гіперчутливості та/або анафілактичних реакцій при лікуванні похідними хіноліну. Ці реакції можуть виникати після першої дози препарату. У випадку появи висипань на шкірі або будь-яких інших ознак гіперчутливості лікування гатифлоксацином слід припинити.

Псевдомембранозний коліт. При прийомі антибіотиків змінюється флора кишечнику і можна спровокувати ріст Clostridium difficile що первинно спричиняє антибіотико-асоційований коліт. При застосуванні гатифлоксацину повідомлялося про випадки псевдомембранозного коліту який може загрожувати життю. Цей діагноз необхідно розглянути для пацієнтів з діареєю що виникла внаслідок введення антибактеріального засобу.

Інше. Повідомлялося про випадки підвищення внутрішньочерепного тиску та психозу у пацієнтів які отримували похідні хіноліну. Препарати цього класу також можуть спричиняти стимуляцію нервової системи з тремором непосидючістю запамороченням сплутаністю свідомості галюцинаціями параноєю депресією нічним маренням та безсонням. У цих випадках застосування гатифлоксацину слід припинити і вжити відповідні заходи. Гатифлоксацин слід з обережністю призначати пацієнтам із відомими або підозрюваними розладами центральної нервової системи такими як виражений атеросклероз.

Щоб уникнути фотосенсибілізації та фототоксичності під час лікування цим препаратом слід уникати ультрафіолетового опромінення. Людям літнього віку препарат слід застосовувати з обережністю.

Помірне ураження печінки не вимагає корекції доз. Даних щодо вираженого порушення функцій печінки немає.

Не слід вживати алкоголь під час лікування гатифлоксацином.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності препарат протипоказаний.

У період лікування препаратом слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Перед застосуванням препарату слід проводити шкірну пробу на переносимість гатифлоксацину.

Препарат приймають незалежно від прийому їжі зазвичай 1 раз на добу.

Гострий синусит:

Негоспітальна пневмонія:

Неускладнені інфекції сечового тракту (цистит):

Гострий пієлонефрит:

Неускладнена уретральна гонорея у чоловіків цервікальна гонорея у жінок: 400 мг 1 раз на добу одноразово.

Оскільки гатифлоксацин виділяється в основному шляхом ниркової екскреції пацієнтам з кліренсом креатиніну

Кліренс креатиніну мл/хв

Початкова доза

Наступна доза

40

400 мг

400 мг щоденно

40

400 мг

200 мг щоденно

Гемодіаліз

400 мг

200 мг щоденно

Тривалий амбулаторний перитонеальний діаліз

400 мг

200 мг щоденно

Схема з одноразовим застосуванням препарату в дозі 400 мг (для лікування неускладнених інфекцій сечових шляхів і гонореї) не потребує корекції дози для пацієнтів з порушенням функції нирок.

Діти.

Дітям препарат протипоказаний.

Передозування.

Симптоми: млявість сплутаність свідомості зниження частоти дихання запаморочення нудота блювання діарея абдомінальний біль судомні напади тремор психози порушення зору і слуху подовження інтервалу QT на електрокардіограмі посилення проявів побічних реакцій.

Лікування

Побічні реакції.

З боку імунної системи: анафілактоїдні реакції включаючи васкуліт ангіоневротичний набряк анафілактичний шок.

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

З боку нервової системи:

З боку серцево-судинної системи: тахікардія брадикардія відчуття серцебиття артеріальна гіпертензія артеріальна гіпотензія розширення судин периферичні набряки подовження інтервалу QT на ЕКГ синкопе torsades de pointes.

З боку травного тракту: біль у животі анорексія запор диспепсія здуття живота глосит гастрит кандидоз ротової порожнини стоматит виразка ротової порожнини печія діарея порушення апетиту блювання нудота спрага панкреатит шлунково-кишкова кровотеча.

З боку гепатобіліарної системи: зміни печінкових ферментів холестатична жовтяниця гепатит.

З боку ендокринної системи:

З боку сечовидільної системи:

задишка фарингіт.

Лабораторні порушення: нейтропенія підвищення рівня АЛТ АСТ лужної фосфатази білірубіну амілази порушення рівня електролітів підвищення МНВ (міжнародне нормалізоване відношення)/протромбінового часу тромбоцитопенія.

Загальні розлади: підвищення температури тіла жар озноб астенія біль у спині біль у грудях.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 5 таблеток у блістері по 1 блістеру в картонній упаковці.

За рецептом.

Виробник.

МАКЛЕОДС ФАРМАСЬЮТИКАЛС ЛІМІТЕД.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Індія.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Гатимак 400 мг таблетки №5

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Гатимак 400 мг таблетки №5

Обліковий номер : 348628

Товару немає в наявності
Macleods Pharmaceuticals Ltd (Индия)

Виробник : Macleods Pharmaceuticals Ltd (Индия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3159/01/02

Назва російською : Гатимак таблетки, п/о, по 400 мг №5 (5х1)

Мiжнародна назва : Гатифлоксацин

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Гатифлоксацин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою