Детальніше

Гастал таблетки №60

Обліковий номер: 327701

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Pliva Krakow (Польша)

Виробник: Pliva Krakow (Польша)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0432/01/01

Назва російською: Гастал® таблетки д/сос. №60 (6х10)

Мiжнародна назва : Гідроталцит+магнію гідроксид*

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Магния карбонат

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГАСТАЛ&reg

(GASTAL)

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: 1 таблетка містить 450 мг алюмінію гідроксиду-магнію карбонату гелю висушеного 300 мг магнію гідроксиду

допоміжні речовини: маніт (Е 421) сорбіт (Е 420) лактози моногідрат крохмаль кукурудзяний натрію цикламат сахарин натрію тальк магнію стеарат ароматизатор м' ятний.

Лікарська форма. Таблетки для смоктання.

Круглі таблетки від білого до кремового кольору з гладенькою поверхнею та фаскою.

Назва і місцезнаходження виробника.

ТОВ Тева Оперейшнз Поланд вул. Могильська 80 31-546 Краків Польща.

Фармакотерапевтична група.

Препарати для лікування кислотозалежних захворювань. Антациди. Комбіновані препарати та комплексні сполуки алюмінію кальцію та магнію. Код АТС A02A D01.

Гастал полягає у нейтралізації соляної кислоти у шлунку у швидкій і тривалій дії (протягом 2 годин) і забезпечується відповідним складом препарату та співвідношенням двох його активних компонентів.

1 таблетка Гасталунейтралізує 21 5 ммоль соляної кислоти.

Алюмінію гідроксид-магнію карбонату гель є буферною антацидною речовиною що знижує підвищену кислотність шлункового соку до фізіологічних рівнів (рН 3-5) і забезпечує таким чином нормальний процес травлення. Алюмінію гідроксид адсорбує і преципітує пепсин у шлунковому соку і таким чином оборотно інактивує його.

Антацидна дія починається одразу після застосування таблеток Гастал пригнічує активність пепсину лізолецитину та жовчних кислот що також спричиняють шлункові розлади.

Доведено що антациди з вмістом гідроокису алюмінію окрім свого антацидного ефекту також посилюють захисні та регенеративні процеси у слизовій оболонці шлунку.

Цитопротекторна дія підсилена іонами алюмінію включає: укріплення слизової оболонки шлунка і виділення гідрокарбонату натрію активацію систем PGE2

Алюмінію гідроксид після реакції з хлористоводневою кислотою шлункового соку у лужному середовищі реагує з фосфатами і карбонатами. У вигляді нерозчинних солей виділяється з калом.

Магнію гідроксид після хімічної реакції виділяється з організму з калом також у вигляді нерозчинних солей.

У хворих із нормальною нирковою функцією Гастал не виявляє системного впливу оскільки лише незначна кількість препарату всмоктується з травного каналу та швидко виділяється з сечею.

Показання для застосування.

Симптоматична терапія захворювань травного тракту які супроводжуються підвищеною кислотністю шлункового соку з або без печії таких як: виразкова хвороба гастрит рефлюкс-езофагіт або діафрагмальна грижа.

Протипоказання.

Гіперчутливість до солей магнію та алюмінію або до інших компонентів препарату. Тяжка ниркова недостатність (гостра та хронічна) хвороба Альцгеймера гіпофосфатемія звичний запор хронічна діарея тяжкий біль у животі неуточненого ґенезу.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Алюмінію гідроксид може призвести до запору а магнію гідроксид може зумовити гіпокінезію кишечнику. Застосування цього продукту у високих дозах може спричинити або ускладнити обструкцію кишечнику та кишкову непрохідність особливо у пацієнтів з підвищеним ризиком таких ускладнень наприклад у пацієнтів з нирковою недостатністю або у пацієнтів літнього віку.

Хворим необхідно звернутися до лікаря у випадку зменшення маси тіла утруднення при ковтанні та постійному відчутті дискомфорту у животі порушення травлення що з' явилося вперше зміні перебігу вже існуючих порушень травлення ниркової недостатності.

Солі алюмінію загалом погано всмоктуються у шлунково-кишковому тракті і тому системні ефекти у пацієнтів з нормальною функцією нирок виникають рідко. Проте застосування надмірних доз препарату або тривалий прийом препарату або навіть застосування звичайних доз препарату у пацієнтів раціон харчування яких характеризується низьким вмістом фосфору може призводити до зменшення вмісту фосфату організму що супроводжується посиленням процесів резорбції у кістковій тканині та виникненням гіперкальціурії з підвищеним ризиком остеомаляції (через зв' язування алюмінію з фосфатом).

У пацієнтів з нирковою недостатністю спостерігаються підвищені плазмові концентрації як алюмінію так і магнію. У таких пацієнтів тривале застосування високих доз солей алюмінію та магнію може призводити до розвитку енцефалопатії деменції мікроцитарної анемії або погіршити перебіг остеомаляції індукованої діалізом.

Алюмінію гідроксид може бути небезпечним для пацієнтів з порфірією які отримують гемодіаліз.

Якщо під час лікування симптоми тривають більше 10 днів або стан хворого погіршується слід перевірити етіологію захворювання і переглянути методику лікування.

У хворих зі зниженою масою тіла кахексією а також у дітей слід з обережністю визначати дозу і тривалість лікування.

Не застосовувати препарат понад два тижні без рекомендації лікаря.

Гастал слід завжди приймати через 1 годину після їди оскільки у цьому випадку тривалість його дії значно збільшується.

Гастал містить лактозу тому пацієнтам з вродженими проблемами непереносимості галактози дефіциту лактази чи порушення всмоктування глюкози-галактози не слід приймати цей препарат.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Достовірні дані про тератогенну дію на тварин відсутні. На даний час у клінічній практиці відсутні свідчення розвитку вроджених дефектів і фетотоксичних ефектів. З іншого боку можливість подальшого нагляду за вагітностями під час яких мала місце експозиція лікарським препаратом занадто обмежена для того щоб виключити імовірність ризику.

Слід враховувати вміст іонів алюмінію і магнію здатних впливати на проходження у шлунково-кишковому тракті:

солі магнію гідроксиду можуть спричинити діарею

солі алюмінію можуть бути причиною запору і погіршувати його перебіг що часто спостерігаються у період вагітності. Слід уникати тривалого застосування і перевищення доз цього лікарського засобу.

У період вагітності препарат можна приймати тільки за призначенням лікаря якщо очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

Під час лікування препаратом слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

Діти.

Не рекомендується застосовувати Гастал дітям віком до 6 років.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі та діти віком від 12 років: по 1-2 таблетки 4-6 разів на день приблизно через 1 годину після їди а також увечері перед сном (не більше 8 таблеток на добу).

При печії застосовується у такому ж дозуванні незалежно від часу прийому їжі.

Діти віком від 6 до 12 років: по 1 таблетці 4 рази на добу через 1 годину після їди а також увечері перед сном (не більше 4 таблеток на добу).

Таблетки Гасталу слід повільно смоктати і ні в якому разі не ковтати цілими.

Передозування.

Високі дози можуть спричинити нудоту блювання зниження апетиту діарею запор.

При тривалому застосуванні високих доз можуть спостерігатися гіпофосфатемія гіпокальціємія гіперкальціурія м' язова слабкість зниження сухожильних рефлексів підвищена втомлюваність серцеві аритмії остеомаляція остеопороз гіпермагніємія гіпералюмініємія енцефалопатія нефрокальциноз.

Симптоми передозування проявляються також почервонінням обличчя виснаженням м' язовою слабкістю та неадекватною поведінкою.

Можуть спостерігатися також ознаки метаболічного алкалозу: зміна настрою або розумової активності оніміння або біль у м' язах знервованість і підвищена втомлюваність уповільнення дихання неприємні смакові відчуття.

Тривале застосування Гасталуможе спричинити гіпермагніємію незважаючи на те що препарат майже не всмоктується з травного каналу.

При підозрі на передозування препарату або при появі клінічних ознак необхідно відмінити препарат та вжити заходів щодо швидкого виведення препарату зі шлунково-кишкового тракту (ввести активоване вугілля зробити промивання шлунка та інші процедури для зменшення всмоктування іонів алюмінію та магнію).

Лікування при передозуванні магнієм: регідратація форсований діурез. Можна призначити кальцію глюконат внутрішньовенно. У випадку ниркової недостатності необхідний гемодіаліз або перитонеальний діаліз.

Побічні ефекти.

З боку травного тракту: нудота блювання діарея запор зміна кольору калових мас.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: реакції гіперчутливості (кропив' янка дерматит свербіж ангіоневротичний набряк та анафілактичні реакції).

При застосуванні рекомендованих доз ці побічні явища виникають дуже рідко.

Можливе зменшення вмісту фосфору в організмі при тривалому застосуванні препарату або при його застосуванні у високих дозах або навіть при застосуванні звичайних доз препарату у пацієнтів раціон харчування яких характеризується низьким вмістом фосфору посилення процесів резорбції у кістковій тканині гіперкальціурія остеомаляція оскільки цей лікарський засіб містить алюміній гіпералюмініємія гіпермагніємія. У пацієнтів з нирковою недостатністю спостерігаються підвищені плазмові концентрації як алюмінію так і магнію. У таких пацієнтів тривале застосування високих доз солей алюмінію та магнію може призводити до розвитку енцефалопатії деменції міцкроцитарної анемії або погіршити перебіг остеомаляції індукованої діалізом.

Алюмінію гідроксид може бути небезпечним для пацієнтів з порфірією які отримують гемодіаліз.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Гастал

Слід приймати за 2 години до або через 2 години після застосування препарату: Н2

.

Комбінації які слід враховувати: при одночасному застосуванні з саліцилатами підсилюється виведення саліцилатів нирками внаслідок олужнення сечі.

Препарат не застосовувати одночасно з хінолінами.

Може порушуватися виведення хінідину з проявами хінідинової токсичності особливо у хворих із нирковою недостатністю.

Одночасне застосування з холінергічними засобами знижує їх ефективність.

Одночасне застосування алюмінію гідроксиду та цитратів може призводити до підвищення рівнів алюмінію особливо у пацієнтів з нирковою недостатністю.

Застосування препарату разом з лікарськими засобами які мають кишковорозчинну оболонку може призвести до більш швидкого розчинення оболонки та подразнення шлунка і дванадцятипалої кишки.

Препарат може зменшити всмоктування фолієвої кислоти.

При комбінованому застосуванні з левотироксином можливе зменшення його гормональної дії. Пірензепін посилює та подовжує дію Гасталу.

Термін придатності.

3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 С у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 6 таблеток у блістері по 5 або 10 блістерів у коробці.

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Гастал таблетки №60

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Гастал таблетки №60

Обліковий номер : 327701

Товару немає в наявності
Pliva Krakow (Польша)

Виробник : Pliva Krakow (Польша)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0432/01/01

Назва російською : Гастал® таблетки д/сос. №60 (6х10)

Мiжнародна назва : Гідроталцит+магнію гідроксид*

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Магния карбонат

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки